Autor Wątek: Samobójstwo...  (Przeczytany 21557 razy)

Offline Gosso King

• +
Samobójstwo...
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-05-18 (Nie), 10:48 »
Ja nie mam po co umierać. Życie jest piękne.                    
>>> dawniej Shrek Zwei <<<

Członek K.U.R.W.A.

Offline GoRo

• +
Samobójstwo...
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-05-18 (Nie), 11:36 »
Myślałem kiedyś o samobójstwie... ale chodziło bardziej o rozważania... w wyniku tych rozważań doszedłem do wniosku, że jest to najgłupsza rzecz, jaką można zrobić w życiu.

Durbik -] Faktycznie chyba jesteś niedoświadczony, ale paradokaslnie powinienieś się cieszyć, że życie oszczędziło ci okrutnych doświadczeń...  czasem tak jest, że nie widzisz przed sobą dróg, zaćmił ci się Bóg (z \"Wesela\" :)) i wtedy naprawde zaczynasz zastanawiać się, czy ten cały bezsens, czy to  wszystko jest warte męczenia się, cierpienia....

Olhado -] Bardzo mądre porównanie - cebula !! jakie to proste, ale jakie prawdziwe ! Mnie na przykład pozostaje się cieszyć, że mój środek cebuli, mój rdzeń szczęścia, tylko trochę nadgnił..

A może jest cały? Jakie mam prawo, o jakie kryteria oprę istotę \"rdzenia szczęścia\"?  Przecież porównując  się do innych, którzy stale cierpią zaczynam doceniać swoją szczęścliwość.... doceniać, że jest mi lepiej od innych...
Powiem jedno, ze mimo tego, iż jakieś doświadczenia  życiowe mam, to patrząc na cierpienia innych mogępowiedzieć, że jestem szczęśliwy - bo nigdy na poważnie nie myślałem o samobójstwie (poważnie czyli w kategorii  \"a może jednak to jest wyjście?\").
.                    
poprawność językowa SPPUFcizną XX wieku [gdzie sie podział ten temat?]
Krondor is real: Literature & Cyberspace & Your Own Story
DOSBox

Offline Mati

• +
Samobójstwo...
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-05-18 (Nie), 18:26 »
pumbus -] o czym ty gadasz? to nie mozna opowiadac dowcipow o samoobronie, bo jeszcze ktos sie zdecyduje do nich wstapic? :D

goro -] kawalek kazika dla ciebie, odzwierciedlajacy moja postawe :D \'...inni maja jeszcze gorzej, ale nie da ukryc sie, ze sa tacy, ktorym jest lepiej...\'                    
Yestem który yestem.
Konsolowca wal z gumowca! ;)
gg: 3675256

Offline Olhado256

• +++++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-05-18 (Nie), 18:31 »
Cóż... mój rdzeń szczęścia zdecydowanie uległ uszkodzeniu, ale się regeneruje... powoli, ale jednak. Wygląda na to, że u młodych ludzi żadne uszkodzenia nie są trwałe (o ile nie są śmiertelne).                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Samobójstwo...
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-05-18 (Nie), 18:36 »
Już nie dyskutuję w tym temacie, bo znowu mi ktoś przypnie etykietkę, że nie jestem wrażliwy, brak mi empatii i w ogóle dołuję. Jak słyszę takie mentorskie tony o stresie i doświadczeniach życiowych to mi się wymiotować chce. Coś jakbym wypił flaszkę wódki z gwinta.

To jest tak: mam 20 zł... Nie wiem co z nimi zrobić. Iść na pizzę czy do kina? AA! Nie wiem, to za trudne! Too much pressure! I... wyrzucam 20 zł do błota. Samobójcy i ludzie rozważający taki krok to dla mnie analogiczna kategoria. I wcale ich nie żałuję, śmieszą mnie setnie.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline GoRo

• +
Samobójstwo...
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-05-18 (Nie), 19:06 »
Już nie dyskutuję w tym temacie, bo znowu mi ktoś przypnie etykietkę, że nie jestem wrażliwy, brak mi empatii i w ogóle dołuję. Jak słyszę takie mentorskie tony o stresie i doświadczeniach życiowych to mi się wymiotować chce. Coś jakbym wypił flaszkę wódki z gwinta.

To jest tak: mam 20 zł... Nie wiem co z nimi zrobić. Iść na pizzę czy do kina? AA! Nie wiem, to za trudne! Too much pressure! I... wyrzucam 20 zł do błota. Samobójcy i ludzie rozważający taki krok to dla mnie analogiczna kategoria. I wcale ich nie żałuję, śmieszą mnie setnie.

To że chcesz spadać z tego tematu paradoksalnie znaczy ze jestes przewrażliwony... ;)  jeśli chodzi o takich pajacy wymienionych powyżej to są to ludzie bardzo młodzi niedojrzali jeszcze emocjonalnie - i mam nadzieje ze ich w naszych rozważaniach  pomijamy ?                    
DOSBox

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Samobójstwo...
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-05-18 (Nie), 19:14 »
A ja chciałem tak poetycko 20 zł do życia porównać i nie wyszło. ALe już :-X                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Samobójstwo...
« Odpowiedź #67 dnia: 2003-05-19 (Pon), 21:27 »
pumbus -] o czym ty gadasz? to nie mozna opowiadac dowcipow o samoobronie, bo jeszcze ktos sie zdecyduje do nich wstapic? :D
ja tu mówie o czymś delikatnym a Ty sobie żartujesz
czy jakbyś miał negocjować z samobójcą który chce skoczyć z budynku i sobie z niego żartował lub zachęcał go do skoku, to nie wróże Ci powodzenia

]]Durbik
czy ty kiedykolwiek w życiu byłeś kiedyś załamany? czy potrafisz sobie chociaż wyobrazić jakąś sytuację która by Cię całkowicie załamała?                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Samobójstwo...
« Odpowiedź #68 dnia: 2003-05-19 (Pon), 22:58 »
Pumbus: no potrafię sobie wyobrazić. Śmierć kogoś bliskiego. Ale o samobójstwie NA PEWNO bym nie pomyślał (o zabójstwie może, ale to inna rzecz)                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Samobójstwo...
« Odpowiedź #69 dnia: 2003-05-20 (Wto), 09:17 »
samobójcy to ludzie którzy sami jeszcze bardziej nagryzają swój rdzeń szczęścia (pozwolę sobie użyć tej nazwy). jeśli zostaną pozostawieni sami to pozwolą, albo nawet pomogą temu rdzeniowi po prostu zgnić. wiem, że można się załamać, nawet bez powodu, choć rzadko to prowadzi do samobójstwa. wierzę również, że nie załamię się nigdy, choćbym i miał powód. życie jest pasmem udręk tak naprawdę, ale warto te udręki przetrwać, dla jednej prostej ale jakże intensywnej chwili radości. myślę że to dobre credo dla wielu ludzi. ja sam nigdy o samobójstwie nie pomyślałem, szoda mi tych krótkich chwil które w każdej chwili mogłyby mnie ominąć.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Mati

• +
Samobójstwo...
« Odpowiedź #70 dnia: 2003-05-20 (Wto), 19:23 »
ja tu mówie o czymś delikatnym a Ty sobie żartujesz
czy jakbyś miał negocjować z samobójcą który chce skoczyć z budynku i sobie z niego żartował lub zachęcał go do skoku, to nie wróże Ci powodzenia

uhu, to zalezy jak sie siedzi, dla mnie temat nie jest jakis szczegolny, zawsze myslalem o samobojstwie i prawdopodobnie bede o tym myslal w przyszlosci (chociaz raczej nie tak na powaznie), bo uwazam ze zycie jest bez sensu (zauwazcie ze moglbym sie teraz nazwac najwiekszym filozofem swiata, bo odpowiedzialem na zasadnicze pytanie filozoficzne, ale tego nie zrobie bo jestem za skromny... ;))

a przyklad jest z deka nie na miejscu, bo tak samo by bylo w wyzej podanym przykladzie samoobrony - jakby ktos chcial sie zapisac do parti sz.p. leppera i by sie go z tego powodu wysmiewalo, to on tez, by utwierdzic sie w swojej determinacji, natychmiast by to zrobil, prosty mechanizm ludzkiej psychiki...

btw. ad twoj przyklad, co w tym zlego ze ten samobojca by skoczyl? juz potem nie moglby chyba zalowac??? :D                    
Yestem który yestem.
Konsolowca wal z gumowca! ;)
gg: 3675256

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Samobójstwo...
« Odpowiedź #71 dnia: 2003-05-22 (Czw), 11:10 »
chodziło mi o działanie z przeciwnym skutniem niż zamierzony                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Loco

• +
Samobójstwo...
« Odpowiedź #72 dnia: 2003-06-02 (Pon), 11:30 »
Tchórzostwo to, tchórzostwo tamto... a nie przyszło wam do głowy, że żeby się ZABIĆ trzeba DUŻO odwagi?                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline GoRo

• +
Samobójstwo...
« Odpowiedź #73 dnia: 2003-06-02 (Pon), 15:18 »
Tchórzostwo to, tchórzostwo tamto... a nie przyszło wam do głowy, że żeby się ZABIĆ trzeba DUŻO odwagi?

Odwagi ? DESPERACJI !
Znasz takie powiedzenie, ze \"brawura to nie odwaga\" ?                    
DOSBox

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Samobójstwo...
« Odpowiedź #74 dnia: 2003-06-02 (Pon), 16:30 »
nie?
brawura to tchurzostwo?
chyba rześ pan walnął coś ni z gruchy ni z pietruchy                    

Offline GoRo

• +
Samobójstwo...
« Odpowiedź #75 dnia: 2003-06-02 (Pon), 19:01 »
nie?
brawura to tchurzostwo?
chyba rześ pan walnął coś ni z gruchy ni z pietruchy

BUHAHHAA No to żeś pan walnął, z angielska \"misunderstandingza\" :D
Czyli w zasadzie wyszło nieporozumienie :lol:
\"Brawura to nie odwaga\" - a zatem często nazywamy coś odwagą, co jest w rzeczywistości brawurą :]

Verstehen ? ;)                    
DOSBox

Offline Olhado256

• +++++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #76 dnia: 2003-06-02 (Pon), 19:29 »
Ja bym powiedział, że często mylimy odwagę z głupotą... ale brawura? Co to właściwie jest brawura?

Dla mnie odwaga = przezwyciężanie własnego strachu. Przezwyciężenie strachu przed śmiercią to nie przelewki.                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Samobójstwo...
« Odpowiedź #77 dnia: 2003-06-02 (Pon), 20:21 »
strach przed śmiercią jest jednym z większych w naszej kulturze
a tacy rycerze w średniowieczu których uważał się za niezmiernie odważnych nie bali się śmierci, np. taki zawisza czarny (ale to nie na temat)
ja się nie boję śmierci, pozatym czasami ponosi mnie brawura
jednak być brawurowcem a nie bać się śmierci to zupełnie inne sprawy                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #78 dnia: 2003-06-02 (Pon), 20:54 »
\'Przez kretynska szczeniacka brawure stracil kartki na mieso swoje i siostry\' :D                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Samobójstwo...
« Odpowiedź #79 dnia: 2003-06-02 (Pon), 21:09 »
moja babcia kiedyś pracowała gdzieś w biurze i była odpowiedzialna za wydawanie kartek :D
http://www.funnyjunk.com/pages/ice_cream.htm                    

Offline GoRo

• +
Samobójstwo...
« Odpowiedź #80 dnia: 2003-06-03 (Wto), 14:34 »
Ja bym powiedział, że często mylimy odwagę z głupotą... ale brawura? Co to właściwie jest brawura?

Dla mnie odwaga = przezwyciężanie własnego strachu. Przezwyciężenie strachu przed śmiercią to nie przelewki.

Dla mnie brawura to \"odwaga\" powodowana głupotą, próżnością czy jeszcze czymś innym.
Odwaga natomiast jest to przezwyciężanie włąsnego strachu, ale w sytuacjach gdy jest to konieczne, kiedy ryzyko jest potrzebne...
Ja bym nie gloryfikował \"odwagi\" samobójców, bo jest to moim zdaniem niezbyt trafne.                    
DOSBox

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Samobójstwo...
« Odpowiedź #81 dnia: 2003-06-03 (Wto), 15:18 »
nie gloryfikować, ale przyznać, że są odwarzni, gdyby nie byli nie popełniali by samobójstw

a tak w ogóle zastanawiam się jak ludziom może się nie udać samobójstwo, przecierz to trzeba być kompletnym kretynem, żeby tak się zabijać, żeby przeżyć
czy znalezienie jeziora(rzeki) sznura i kamienia jest poza zdolnościami umysłowymi tych ludzi?                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Samobójstwo...
« Odpowiedź #82 dnia: 2003-06-03 (Wto), 16:14 »
Bo oni po prostu nie chcą się najczęściej zabić, tylko zwrócić na siebie uwagę. Jak to oni cierpią. Disrespect...                    

Offline Olhado256

• +++++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #83 dnia: 2003-06-03 (Wto), 17:22 »
Pumbus =] zazwyczaj człowiek, który decyduje się na samobójstwo, działa pod wpływem impulsu, a więc często irracjonalnie. Np. włazi do wanny z wodą i podcina sobie żyły zapominając, że za chwilę rodzice wrócą z zakupów... próby zwrócenia na siebie uwagi też są dość częste...

Durbik =] Pomyśl, że człowiek, który się decyduje na takie coś, zazwyczaj nie ma innej możliwości zwrócenia na siebie uwagi, albo tak mu się wydaje (czuje się ignorowany itp.).                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Samobójstwo...
« Odpowiedź #84 dnia: 2003-06-03 (Wto), 20:37 »
Np. włazi do wanny z wodą i podcina sobie żyły zapominając, że za chwilę rodzice wrócą z zakupów...
to jest jeden z najdurniejszych sposobów na samobójstwo
przecierz zanim się wykrwawi na śmierć minie mnóstwo czasu
ja bym na jego miejscu zamiast podcinać sobie żyły w wannie wrzucił włączoną suszarkę
albo pociął sobie żyły, tyle, że na gardle a nie na rękach                    

Offline Daarth

• +
Samobójstwo...
« Odpowiedź #85 dnia: 2003-06-04 (Śro), 10:01 »
lepien na lokciach ( po wewnetrznej stronie. masz tam dostep do tetnic wiec jednak rece to tez dobry pomysl.

hmm Pumbus =] przeciez oni nie chca umrzec w bolu (fizycznym) wiec chca umrzec jak najszybciej i bezbolesnie, wiec patent z suszarka najlepszy nie jest.

a tak btw to nie radze strzelac sobie w glowe(patrz Werter):D                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Samobójstwo...
« Odpowiedź #86 dnia: 2003-06-04 (Śro), 10:26 »
to samo było z bobkiem :D (\"o kurwa! nie trafiłem\") :D
niegdy nie kąpałem się z włączoną suszarką więc nie wiem czy to jest bezbolesne
jeszcze można skoczyć z dziesiątego piętra albo wejść na tory kiedy nadjeżdża ekspresowy
a jak ktoś est naprawde delikatny, to niech sobie zrobi złoty strzał i po sprawie                    

Offline Daarth

• +
Samobójstwo...
« Odpowiedź #87 dnia: 2003-06-04 (Śro), 10:52 »
oj a fimow to nie ogladales?? zreszta mozesz sprawdzic jak to jest. rozkrec zasilacz od kompa, podlacz go do gniazdka i zacznij w nim grzebac. mowie ci jakie efekty :D
a moim zdaniem najlepiej popelnic samobojstwo przez przedawkowanie lekow. bierzesz cale pudelko czegos tam, kladziesz sie i zasypiasz na wieki... :)                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Olhado256

• +++++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #88 dnia: 2003-06-04 (Śro), 11:03 »
Daarth =] i tu masz rację. Środki nasenne najlepsze - po prostu zasypiasz. Wadą jest to, że mija sporo czasu od zaśnięcia do śmierci - miejsce musi być tak dobrane, żeby cię nikt nie znalazł i nie wezwał pogotowia. Płukanie żołądka nie jest fajne :wink:

A z suszarką bym uważał - mogą pójść bezpieczniki i tylko cię popieści trochę.                    
w stanie spoczynku

Offline Daarth

• +
Samobójstwo...
« Odpowiedź #89 dnia: 2003-06-04 (Śro), 11:13 »
trzeba zmienic na mocniejsze :D hmm a co do lekarstw to po prostu trza ukryc gdzies to co zostanie :D wtedy sie nie zorientuja:) albo lepiej. Wieczorkiem po prostu polozyc sie tak jak zwykle tylko ze jak juz niekt nie widzi wizac przygotowane zawczasu dopalacze :twisted:                    

Offline GoRo

• +
Samobójstwo...
« Odpowiedź #90 dnia: 2003-06-05 (Czw), 09:42 »
Hehehe  -widze że temat ewoluuje i niedługo zmieni nazwe
\"1001 rad, jak skutecznie popełnić samobójstwo\" :/                    
DOSBox

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Samobójstwo...
« Odpowiedź #91 dnia: 2003-06-05 (Czw), 09:51 »
w jakimś filmie to słyszałem
chyba powrót depresju gangstera 2
\"dźgnął się nożem 3 razy w plecy a potem skoczył z mostu\"
jak ktoś umie, to może się też samemu śmiertelnie pobić                    

Offline Loco

• +
Samobójstwo...
« Odpowiedź #92 dnia: 2003-06-05 (Czw), 10:09 »
ja się nie boję śmierci, pozatym czasami ponosi mnie brawura

Chciałbym to usłyszeć jeszcze raz, kiedy będę celował do ciebie z bazooki.                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Samobójstwo...
« Odpowiedź #93 dnia: 2003-06-05 (Czw), 10:19 »
a jak usłyszysz, to naciśniesz spust?
pozatym jest różnica pomiędzy niechęcią do schodzenia z tego świata a strachem przed tym
nie boje, ale nie chce                    

Offline Olhado256

• +++++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #94 dnia: 2003-06-05 (Czw), 10:20 »
Loco =] jeśli będziesz celował do niego z bazooki stojąc w takiej odległości, żeby słyszeć jego słowa, to nie tylko on nie wyjdzie z tego żywy :wink:

A co do środków nasennych - zawsze można wynająć pokój w jakimś hotelu, z dala od rodziny i znajomych... słyszałem też takie coś, że można łyknąć pigułki i się położyć na stole tak, żeby jego krawędź mieć na gardle. Kiedy stracisz przytomność po prostu się udusisz...                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #95 dnia: 2003-06-07 (Sob), 13:48 »
geez jaka masakra... głupio byłoby jakby ktoś znerwicowany i/albo pod wpływem depresji zagłębił się w ten wątek. ^_^;;;                    

Offline Olhado256

• +++++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #96 dnia: 2003-06-07 (Sob), 17:37 »
waste =] heh może masz rację... cofam moje słowa! Najlepszym sposobem popełnienia samobójstwa jest napchanie się truskawkami! :-D                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Samobójstwo...
« Odpowiedź #97 dnia: 2003-06-07 (Sob), 23:32 »
najlepiej speśniałymi :D                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #98 dnia: 2003-06-08 (Nie), 07:04 »
hm... seven? ;D                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Samobójstwo...
« Odpowiedź #99 dnia: 2003-06-08 (Nie), 10:13 »
hm... seven? ;D
rozwiń to                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #100 dnia: 2003-06-08 (Nie), 14:39 »
no seven... tylko nie mów że nie znasz... tego filmu nie sposób zapomnieć. tam była śmierć z obrzarstwa. nie samobójstwo co prawda, ale... ^_^;;;                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Samobójstwo...
« Odpowiedź #101 dnia: 2003-06-08 (Nie), 14:43 »
tak, też się domyślałem, że chodzi o ten film, ale go nie oglądałem
a żby nie było offtopa
czy jest coś lepszego od cyjanku?
i jaka trucizna jest najbardziej dostępna?
alkohol metylowy czy domestos?
i co jest lepsze?                    

Offline GoRo

• +
Samobójstwo...
« Odpowiedź #102 dnia: 2003-06-08 (Nie), 15:39 »
Dyskusja staje sie dziwna...
Hmm.. ale wy macie pomysły - wsadźcie sobie rure ze zprężonym gazem w tyłki  i odkręćcie kurek - będziecie mieli rozrywkowe samobójstwo :| ale niestety nie dostaniecie Nagrody Darwina bo juz jeden idiota za to zostal wyróżniony...                    
DOSBox

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Samobójstwo...
« Odpowiedź #103 dnia: 2004-01-06 (Wto), 10:03 »
sorki za przywracanie do życia tematu o zabijaniu

wyobrażcie sobie, że jesteście dziewczynami (wczojcie się w psychikę, ale żeby nie była zboczona)
po śmierci (samobujstwo, choć niekoniecznie) dowiadujecie się, że w prosektorium wasze ciało (w dobrym stanie, niepotłuczone) zostało wyciupciane przez zgraje nekrofili

jeśli moża, to podejdźcie do tego poważnie

niedawno w krakowie dwóch studentów za to wyleciało (koleżanke mam na UJcie)  :|  
mnie coś takiego przeraża                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Samobójstwo...
« Odpowiedź #104 dnia: 2004-01-06 (Wto), 14:21 »
Na UJ? LOLLOOOLOLLOL! To ja będę uwazał, bo niektórzy wyglądają mi na nekro.                    

Offline morgurth

• ++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #105 dnia: 2004-01-06 (Wto), 15:02 »
kumpel mi opowiadal, ze kiedys znalazl faq nekrofila, i z takich bardziej hardkorowych tipsow, to jest, ze jak juz zastygnie, to dobrze jest zlamac kregoslup. wygodniej wtedy bedzie...                    

Offline Tirith

• +
Samobójstwo...
« Odpowiedź #106 dnia: 2004-01-06 (Wto), 15:13 »
jeśli moża, to podejdźcie do tego poważnie

brawo Durbik ;] bardzo powazne podejscie ^^\'

ale tak co do mnie, to chyba problemu z wczuciem sie w role dziewczyny nie powinnam miec problemow ;)
mnie jednak sprawa przeraza troche z innej strony, powiedzmy, ze po smierci moje cielo jest juz dla mnie niewazne, to cos jak powloka, ktorazostawia sie po sobie, problem tkwi jednak bardziej w tych zyjacych, bo samo zjawisko nekrofilii jest dla mnie przerazajace (jak zreszta wiekszosci innych zboczen typu zoofilia, gerantofilia, pedofilia  :colt:  yhhhh  :evil: ). Kazde jest wypaczeniem w pewnym stopniu w innym aspekcie, tj nekrofilia jest poza sama sfera seksualna rowniez brakiem szacunku dla zmarlych, zoofilia katowazniem zwierzat, a podofilia....to juz wogole nc, bo to zboczenie uwazam zdecydowanie za najgorsze :/                    
\"To co czynimy , nie jest nigdy rozumiane , tylko chwalone lub ganione. \"
F. W. Nietzsche

Offline keksik

• +
Samobójstwo...
« Odpowiedź #107 dnia: 2004-01-06 (Wto), 15:16 »
wyobrażcie sobie, że jesteście dziewczynami

:wink:

Wracajac do tematu.
Moim zdaniem jest to oblesnie i nie do pojecia. Tzn. kazdy ma inne orientacje seksualne badz fantazje erotyczne, ale to przekrasza wszelkie granice.
Ja jeszcze slyszalam o facecie (ponoc z Niemiec) co dal ogloszenie do gazety, ze poszukuje mezczyzny, ktory da sie zabic  :roll: . I podobno zabil go, konsumowal jego konczyny a potem wlasnie uprawial seks.  :?                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline Olhado256

• +++++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #108 dnia: 2004-01-06 (Wto), 15:20 »
Ja się za hóia nie umiem wczuć w psychikę kobiety (to dziwne i pokręcone miejsce, ja nie chcę tam przebywać!), ale myślę, że mogę się wczuć w psychikę trupa - trupowi jest wszystko jedno. Naprawdę jak umrę to może sobie na mnie jeździć osiemdziesięcioletnia tłusta sprzątaczka prosektorium i wcale mi to nie będzie przeszkadzało.                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Samobójstwo...
« Odpowiedź #109 dnia: 2004-01-06 (Wto), 15:38 »
>>Olhado
a Twoim bliskim by to nie przeszkadzało?
niech ktoś sobie wyobrazi, że mu jakiś nekrofil dziewczyna posuwa w prosektorium

bo jeśli to by mnie spotkało to bym się zachował jak na każdego gracza komputerowego przystało  :evil:  

>>keksik
zjedli razem jego penisa a potem gość zjadł tamtego

p.s.
dlatego jako samobujstwo nie polacam żadnaj dziewczynie pigułek
już niech lepiej gaz sobie odkręci

a co do sposobów, to zima i aktualne przyprozki świetnie pasują do pewnego sposobu mojego autorstwa  :twisted:  

idziemy na dwór
bieżemy 0,7
pijemy duszkiem (nie potraficie? wypijecie pierwsz 0,25 potem idzie jak z płatka :D )
potem można się rozebrać tak do majtek i się położyć w śniegu obserwując gwiazdy  :biggt:                    

Offline Olhado256

• +++++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #110 dnia: 2004-01-06 (Wto), 16:05 »
>>Olhado
a Twoim bliskim by to nie przeszkadzało?

Dopóki by o tym nie wiedzieli to raczej nie. Zresztą ja myślę, że nekrofilia jest dość powszechna w prosektoriach, ale tego nie ma jak sprawdzić, więc to takie moje domysły tylko...

dlatego jako samobujstwo nie polacam żadnaj dziewczynie pigułek
już niech lepiej gaz sobie odkręci

A co za różnica? I po zaczadzeniu gazem i po pigułkach ciało będzie w stanie idealnym.                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Samobójstwo...
« Odpowiedź #111 dnia: 2004-01-06 (Wto), 21:27 »
ych...
przyziemne myślenie...
myślałem o wybuchnięciu się z całym mieszkaniem                    

Offline Olhado256

• +++++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #112 dnia: 2004-01-06 (Wto), 22:12 »
To jest skrajny egoizm, bo jak się wybuchasz z mieszkaniem, to i pewnie sąsiedzi ucierpią. Jakbym się zabijał, to tak, żeby innych nie narażać (czyli skakanie z bloku raczej też odpada). Zresztą żeby zaaranżować takie wybuchnięcie to byś sobie musiał zapalnik skonstruować, bo sam nie będziesz przytomny i nie będziesz mógł np. zapałki zapalić.                    
w stanie spoczynku

Offline Einnar

• voidhead
  • DKMiści
  • ++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #113 dnia: 2004-01-07 (Śro), 00:37 »
Zresztą ja myślę, że nekrofilia jest dość powszechna w prosektoriach, ale tego nie ma jak sprawdzić, więc to takie moje domysły tylko...  

Jesli podejsc do tego tak, ze w zyciu jest wiele ciekawszych zajec niz ogladanie trupow przez spora jego czesc, to rzeczywiscie ci pracownicy prosektoriow musza miec jakies ciagaty w ta strone...                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Samobójstwo...
« Odpowiedź #114 dnia: 2004-01-07 (Śro), 07:19 »
to rzeczywiscie ci pracownicy prosektoriow musza miec jakies ciagaty w ta strone...
na odwrót
jeśli ludzie mają ciągoty (a co gorsze nie potrafią nad nimi w pełi zapanować), to prubują pracować w prosektoiach

Zresztą żeby zaaranżować takie wybuchnięcie to byś sobie musiał zapalnik skonstruować, bo sam nie będziesz przytomny i nie będziesz mógł np. zapałki zapalić.
eee... tam
kłade zapaloną świeczkę na stole
albo lepiej jakiś znicz, bo takie się dłużej palą                    

Offline Emill

• +++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #115 dnia: 2004-01-07 (Śro), 11:04 »
Olhado --> patent z zagazowaniem sie odpada z prostej przyczyny - od pewnego czasu gaz jaki leci do piecykow jest smierdzacy, ale nie truje, wlasnie po to by latwo mozna bylo wykryc nieszczelnosc i by nikt sie nie otrul (specjalnie lub przypadkiem)                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #116 dnia: 2004-01-07 (Śro), 13:19 »
Pumbus: paląca się świeczka niczego nie załatwi. nie zdąrzyłoby się nagromadzić tyle gazu, żeby był wybuch. musiałbyś odczekać do dużego stężenia i dopiero wtedy zapalić.                    

Offline Einnar

• voidhead
  • DKMiści
  • ++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #117 dnia: 2004-01-07 (Śro), 23:33 »
na odwrót  
jeśli ludzie mają ciągoty (a co gorsze nie potrafią nad nimi w pełi zapanować), to prubują pracować w prosektoiach

No racja, ale moja poprzednia wypowiedz czytana w calosci zawiera tez w domysle to co stwierdziles :wink:

Heh, a tak poza offtopem, to zastanawia mnie czy czlowiek bylby w stanie popelnic samobojstwo wstrzymujac oddech wystarczajaco dlugo?                    

Offline Emill

• +++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #118 dnia: 2004-01-07 (Śro), 23:39 »
Einar --> raczej nie, chocbys nie wiem jak sie powstrzymywal, to zaczniesz sie ksztusic, zacznie toba rzucac, az wreszcie zlapiesz oddech... musialbys sobie cos zalozyc na glowe, zeby nie moc nabrac powietrza                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Olhado256

• +++++
Samobójstwo...
« Odpowiedź #119 dnia: 2004-01-08 (Czw), 02:00 »
Heh, a tak poza offtopem, to zastanawia mnie czy czlowiek bylby w stanie popelnic samobojstwo wstrzymujac oddech wystarczajaco dlugo?

Nie. Odruchowo wciągniesz powietrze, a nawet jeśli uda ci się stłumić odruch, to zaczniesz tracić przytomność, a wtedy podświadomie zaczniesz oddychać. Nie można się też udusić własnymi rękoma - za szybko zwiotczeją. Pozostaje albo worek foliowy (ale mocny, żebyś go nie rozerwał), albo łyknąć środki nasenne i położyć się na stole z gardłem na krawędzi - wtedy się udusisz. No i podobno można połknąć własny język...                    
w stanie spoczynku