Autor Wątek: przyznajemy się jakie nas dziewczyny pociągają  (Przeczytany 27927 razy)

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
przyznajemy się jakie nas dziewczyny pociągają
« dnia: 2003-05-13 (Wto), 23:59 »
no dalej tylko nie piszcie o cycatych blondynkach
mówimi o szczegółach i ogółach i wymaganiach

u mnie:
nie pali, chamskie spojżenie, mroczna, dobra, może mieć kibel w gębie, ale nigdzie więcej                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Tomi Li Drzons

• +
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-05-14 (Śro), 00:06 »
ya ????
neyn ????

a w innym temacie:

ne  ???
uno ????
multi ??????

RANY JULEK !!! Co to ma być !?!?!?
Zdenerwowałem sie !!! Nie głosuje !!!  8)                    
Bytka abo ne bytka to je zapytka

\"Vaya con dios\"

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-05-14 (Śro), 07:52 »
I co to jest \'nibel\'? Ja na ten przykład nie wyznaję sie na tej całej nowomowie...                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-05-14 (Śro), 09:50 »
chodziło mi o kibel
już poprawiłem                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-05-14 (Śro), 11:14 »
kibel w gębie tzn. że może przeklinać? jeśli o to, to u mnie odpada. przede wszystkim inteligentna, drobna, cycki? jakie znów cycki! ja wolę nieduże piersi, w sam taz na dłoń. twarz kobiety jest wg. mnie bardzo ważna, reszta liczy się mniej. dobrze byłoby żeby się ubierała gustownie, skromność też nie jest bez znaczenia. nie lubię solarium, różowych rzeczy, widocznego mocnego makijażu, bo mi przypomianją puste plastikowe cheerleader\'ki albo barbie.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-05-14 (Śro), 11:21 »
A ja nie wiem jakie mnie pociągają - serio! Jak tak popatrzę na te, które mnie pociągają najbardziej, to bardzo mało mają jakichś cech wspólnych... Ja to dziwny jestem i tyle :?                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-05-14 (Śro), 11:27 »
Wydaje mi się, że z cechc zewnętzrynch to ogólna sylwetka i twarz. a z charakteru,, to przede wszystkim: nie jara, nie klnie, miła, nie \"pusta\", nie próżna, itd... po porstu iedał, którzych mało :D                    

Offline Tomi Li Drzons

• +
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-05-14 (Śro), 11:48 »
kibel w gębie tzn. że może przeklinać? jeśli o to, to u mnie odpada.

U mnie też odpada... obojętnie co to znaczy...
Bo kibel w gębie to może znaczyć, że przeklina... ale może też znaczyć, że jej siarą wali z gęby ;)

Ale z drugiej strony... Z taką dziewczyną to przynajmniej miałbym spokój -  nie musiałbym się martwić, że ktoś mi ją poderwie  :wink:   :twisted:                    
Bytka abo ne bytka to je zapytka

\"Vaya con dios\"

Offline Po3T

• +
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-05-14 (Śro), 12:05 »
nie potrafie na to odpowiedzieć. Bo jak mi się spodoba to nie zauważę, że wygląda jak barbie albo szatanistka ;) albo ma kibel w gębie. Jest tylko chyba jedna reguła: musi mieć poukładane pod kopułą.                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-05-14 (Śro), 12:27 »
pisząc kibel miałem na myśli słownictwo, bo jakoś u swojej tego nie zauważam - chyba jako jedyny - ale nie ze względy na jakieś kalpoki na uczach ale na podstawówke do której chodziłem i ludzie których puźniej też znałem
co do twarzy, to wystarczy, żeby była ładna
nie lubie molowanych wynalazków czerwonych od solarium - czegoś takiego unikam jak tylko mogę
cycki - kształt a nie rozmiar
figura - najlpiej szczupła
sport - fajnie jak czymś takim się zajmuje
co do zachowania i charakteru - nie banalne, dobra, nie kłamie, otwarta

Ale z drugiej strony... Z taką dziewczyną to przynajmniej miałbym spokój - nie musiałbym się martwić, że ktoś mi ją poderwie
mylisz się                    

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-05-14 (Śro), 13:23 »
A ja nie wiem jakie mnie pociągają - serio! Jak tak popatrzę na te, które mnie pociągają najbardziej, to bardzo mało mają jakichś cech wspólnych... Ja to dziwny jestem i tyle :?

Ja mam tak samo. Jak tak sobie porownuje wszystkie  dziewczyny ktore mi sie podobaja to wcale nie sa uderzajaca do siebie podobne.

A w zachowaniu to nie lubie: jak jest jakas menelka, chlopczyc, pustych lalek i szpanerek.                    

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-05-14 (Śro), 16:19 »
naszczęście w naszej budzie nie ma dużo \"babochłopów\" , ale zato barbie [modelek] jest od cholery i troche!! szału można dostac....                    

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-05-14 (Śro), 16:37 »
Podoba mi się ten topic. :twisted:

No to tak dziewczyna na pewno nie może mieć nadwagi. Twarz... No nie wiem... Twarz ma być ładna.  :lol: Ważne są dla mnie długie włosy. Nienawidzę jak dziewczyna nie ma włosów minimum tak trochę za ramiona, a najlepsze są jeszcze dłuższe. Szalenie ważny jest charakter i inteligencja. Żeby jakaś idiotka nie wiem jak piękna była, jeżeli nie będę rozmawiając z nią pewien, że to nie jest kolejna ćwierćinteligentka czytająca Bravo to na pewno nic mnie nie będzie obchodziła. Niestety tak jak o urodę to tak trudno nie jest to, moim zdaniem, znaleźć mądrą dziewczynę jest niezwykle trudno... :( Widać, że kobieta to tylko nasze żebro i nic więcej... :(                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-05-14 (Śro), 16:56 »
Nie nadawaj na bravo! Przecież ta gazeta zamieściła wspaniałe fotostory o szatanowcach! Godna jest więc automatycznej czci :D ;D                    

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-05-14 (Śro), 17:10 »
No to jak już o Bravo mówimy to muszę się przyznać, że kupiłem jakiś czas temu dla plakatów ładnych pań, które sobie u mnie teraz wiszą w pokoju. I mam obecnie problem, bo w nowym Bravo widzialem taki sympatyczny plakat Krystyny no i qrde musi się znaleźć u mnie na ścianie... Może ktoś ma nowe Bravo i chciałby mi ten plakat oddać? :D                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-05-14 (Śro), 17:17 »
Ja mam d00d. Przecież w tym brawo był odcinek OKRUTNA PRAWDA. Oddam ci ten plakat chętnie. Aguillera jest obrzydliwa, że aż mdli.                    

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-05-14 (Śro), 17:33 »
Nie umiem określić, jakie dziewczyny mi się podobają, po prostu albo dziewczyna mi się podoba albo nie. Niema żadnej reguły, no może po za jednym szczegółem, nienawidzę \"kredek\".                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-05-14 (Śro), 18:21 »
Po głębszym zastanowieniu mogę powiedzieć, że jest jedna cecha, która mi się bardzo podoba u dziewczyn - to COŚ :lol: . To się nie nazywa, ale niektóre to mają i wtedy wariuję dla nich. A inne mogą być super piękne i super mądre, ale jak tego COSIA nie mają, to to już nie to samo...                    
w stanie spoczynku

Offline Mati

• +
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-05-14 (Śro), 18:22 »
no jednym slowem dziewczyna musi po prostu \'przystawac. :D zeby sie w niej na prawde zakochac                    
Yestem który yestem.
Konsolowca wal z gumowca! ;)
gg: 3675256

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-05-14 (Śro), 19:15 »
A ja bym nie chcial, zeby dziewczyna miala moj charakter!                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-05-14 (Śro), 19:32 »
Nie mam jakiegoś jednego ideału podobnie jak większość panów tu obecnych, najwazniejsze jest chyba to wspomniane \"coś\". W sumie w podobających mi sie dziewczynach jest kilka rzeczy wspólnych.
Ładna buzia (nie musi byc piękna) bez nadmiaru tapety. Szczupła, ale bez przesady. Kształtne piersi (broń boże wielkie). Niepaląca, inteligentna. Chyba tyle cech charakterystycznych.                    

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-05-14 (Śro), 19:35 »
Durbik --] Może nosi teraz na sobie kilka kg tapety, ale figurkę ma ładną, jest ładnie opalona i fajnie macha dupą w czerwonych majtkach i to mi wystarcza, żeby mnie podjarać. A na tym plakaciku naprawdę fajnie wygląda. :D

Steffek --] Dziwny jesteś... :D Qrde ja bym Bogu codziennie po kilka razy do końca życia dziękował jakbym taką znalazł.                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-05-14 (Śro), 21:39 »
a ja lubie chłopczyce - a to z jednego prostego względu - fajnie się z nimi gada i nie są lalkowate
pozatym trudno by mi chyba było z jakąś inną wytrzymać, bo by mnie chyba nie zrozumiała
pozatym chłopczyne o które tak tu już kilka osób wytknęło nie są takie złe jak się może wydawać - pod płaszczykiem babochłopa może skrywać się całkiem kształtna i miła osóbka
coś o tym wiem :D                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-05-14 (Śro), 21:52 »
A ja znalazłem kolejną cechę wspólną dziewczyn, za którymi szalałem/szaleję - są sympatyczne. Nie jakieś tam wyniosłe piękności, tylko miłe, sympatyczne dziewczyny.                    
w stanie spoczynku

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-05-15 (Czw), 00:08 »
Nie wiem czy się powtarzam, ale mnie np. żadne tam sexbomby nie pociągają.  Znaczy nie w tym sensie coby z nią być na dłużej. Zresztą takie zazwyczaj się nie trzymają, a imponuje im byle jaki jełop z ładną furą itp...  Ja wole te miłe, sympatyczne, z tzw. \"jajem\", co potrafi zażartować...  Lubie takie co są wprost i powiedzą, co im nie pasuje itp.  A z wyglądu - jak mówiłem, nie żadna bomba, ale wygląd też musi odpowiadać.  Takie zgrabne, biust - wystarczy jakieś niskie C.                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-05-15 (Czw), 12:04 »
Ja jako swoim typem rzucę konkretną osobą, kóńkretnie Alyson Hannigan (Michele Falrithy - American Pie, tak,tak, ta ruda flecistka od tekstu \"...raz na obozie flet mi się...\" albo lepiej nie będe kończył). Nie oznacza to bynajmniej że lubię tylko rude flecistki, raczej że lubie podobnie jak Olhado typ kobiet raczej sympatycznych niż ładnych (nie żebym miał coś przeciwko ładnym kobietom, to raczej kwestia priorytetów :)). Pytanie, czy jak dziwczyna ma krótkie włosy to koniecznie musi być chłopczycą ? Bo mi się zawsze kobiety z krótkimi włosami podobały. Tj. nie że zaraz jeżyk na 3mm, ale takie nizbyt długie są cool.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-05-15 (Czw), 13:08 »
pokazal bym moja wymarzona panne ale moja girl przeglada to forum wiec by mnie zabila :hihi: a tak na powage to moja Marta ma wiele z girl mych marze :D                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-05-15 (Czw), 14:32 »
Mój ideał musi być:

Ładna, zgrabna, mądra, nie pusta, miła, nie próżna, nie może klnąć i jarać.                    

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-05-15 (Czw), 15:31 »
kop22 -] i wiesz co, dobrze jesli partnerka ma podobny charakter [w niektórych przypadkach] , ale wątpie czy znajdziesz taką :D                    

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-05-15 (Czw), 15:45 »
kop22 -] i wiesz co, dobrze jesli partnerka ma podobny charakter [w niektórych przypadkach] , ale wątpie czy znajdziesz taką :D

A według ciebie to, jaki ja mam charakterek.                    

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-05-15 (Czw), 18:04 »
ja nie pisze o twoim charakteże, tylko o tym, ze powinieneś znaleźć partnerkę o podobnym, abyście się rozumieli [o ile to możliwe :D]. Ale to chyba ty sam najlepiej powinieneś wiedzieć jaki masz charakter, więc pozwól, że w tej jakże pasjonującej kwestii wstrzymam się chwilowo od głosu.                    

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-05-15 (Czw), 18:38 »
musi byc inteligenta, sluchac dobrej muzyki, miec Dusze. empatycznosc i zrozumienie tez sie przyda. mila, nie moze byc \"plastikowa\", nie moze palic i przeklinac. nie moze byc tez nalogowa alkoholiczka. wiem, ze niewiele takich jest, ale cos sie zawsze znajdzie :)
z cech zewnetrznych - dlugie wlosy, kolor oczu, spojrzenie, usmiech (hehehe ;) ) i twarzyczka.                    

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-05-15 (Czw), 19:03 »
Co wy z tym przeklinaniem? Qrwa, chuj też słowa jak każde inne. Moj ideał może sobie poklnąć. :D Za to co do palenia to się zgadzam - jarać ni wolno! Papierosy są do dupy (widzieliście ten plakat? :D ).                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-05-15 (Czw), 19:12 »
ale nie przeszkadza ci jak np. idzesz z dziwczyną, ona się potyka i krzyczy \"kurw* w morde hu* jeban* mać\" - nie czyłbyś się niemniej dziwnie??  u mnie kompletnie odpada przeklinająca dziewczyna. chyba że jej się od czasu wymskinie :D
PS: Legenda : *-a                    

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-05-15 (Czw), 19:18 »
Nie mówię, że cztery chuje w jednym zdaniu są dobre, ale jak sobie od czasu do czasu przeklnie to mnie naprawde by nie obchodzilo.                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-05-15 (Czw), 19:23 »
mi to terz powiedzmy, że by nie zawadziło, ale mając na myśli , że przeklina, to nie tam okazjonalnie, tylko jak szewc i to przynajmniej z predkoćią jeden h*/na minute. z resztą na pewno zdajesz sobie sprawę, że jak się w nawyk wejdzie, to k* ni hu* pomoże :D                    

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-05-15 (Czw), 19:25 »
Nieee no oczywiście, jest różnica, kiedy dziewczyna sobie przeklnie czasem (wtedy to nawet fajnie - bo widać, że z JaJeM), a wtedy kiedy mięcho leci co drugie słowo.  Wtedy to tylko znaczy, że jest to typowa wiejska chamica i tyle....                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-05-15 (Czw), 19:31 »
macie panowie niezbitą rację, ale jakoś w towarzystwie w którym sie obracam jakos chamic nie stwierdzilem :D                    

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-05-16 (Pią), 09:14 »
Dziewczyna nie może klnąć. Bo to nie babo chłop, który klnie jarczy i beka.                    

Offline Po3T

• +
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-05-16 (Pią), 10:56 »
Co to znaczy jarczy?
Wariacja od jara? :D                    

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-05-16 (Pią), 12:00 »
chyba od \"charczy\" :D
ja juz abstarchując od tego klnięcia, to też nie mam nic przeciwko paru tam przeklniecią tylko, chyba nik nie lubi jak dziweczyna mówi : \"spierd**** dupku!!\" :D to chyba wkurza :D                    

Offline Po3T

• +
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-05-16 (Pią), 12:26 »
no i zapomnieliśmy o jednej rzeczy. Gorsze od przeklinania jest chyba tylko pierdzenie. Wiem, że to całkiem ludzkie i świadczy o prawidłowej przemianie materii, ale jak się laska skopci to nie ma bata żeby mi się spodobała :D                    

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-05-16 (Pią), 14:39 »
no co wy ludzie ??? a gdzie sa jakies obrazki ???                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-05-16 (Pią), 14:47 »
Heh Syber gdybym ja miał jakieś fotki tych dziewczyn, które mnie najbardziej pociągają, to bym się bez przerwy ślinił do nich :twisted:  :wink: . Dla mojego zdrowia psychicznego to chyba lepiej, że nie mam :wink: . Zresztą pewnie jakbym pokazał, to ktoś by powiedział, że brzydkie i bym go musiał zjechać okrutnie :P .                    
w stanie spoczynku

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-05-16 (Pią), 15:13 »
Dokładnie. Ja też nie będe zamieszczał, choć zdaje mi sie ze kilka osob z tego forum (po3t napewno) widzialo zdjecie mojej luby                    

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-05-16 (Pią), 15:43 »
ale proszę dla dobra modemowców proszę o linki a nie wielgachne obrazki powklejane na forum                    

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-05-16 (Pią), 16:33 »
a co ty na te fotki tak lecisz Riot ?? :D :D
a pozatym \"nie to ładne co ładne, tylko co się komu podoba\"  - cgyba tak to szło. wkażdym bądz razie jak już koniecznie szukasz jakiś fotek to zapraszamy  na google.pl :D                    

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-05-16 (Pią), 16:42 »
Co to znaczy jarczy?

Jarczy to inaczej jara.                    

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-05-16 (Pią), 16:46 »
Co to znaczy jarczy?

Jarczy to inaczej jara.

Kurde, kop co za slang. Normalnie wymiatasz :D                    

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-05-16 (Pią), 16:57 »
Co to znaczy jarczy?

Jarczy to inaczej jara.

Kurde, kop co za slang. Normalnie wymiatasz :D

Ma się tą klasę, na którą laski lecą!! :D :D                    

Offline josh

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-05-16 (Pią), 17:12 »
oj tak kop ty to musisz mieć powodzenie...ehhh... :|                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-05-16 (Pią), 17:18 »
oj tak kop ty to musisz mieć powodzenie...ehhh... :|

No trochę mam (w sumie 14 walentynek uzbierałem).                    

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-05-16 (Pią), 17:33 »
Normalnie rośnie nam tu forumowy Casanova... :D                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-05-16 (Pią), 17:47 »
Normalnie rośnie nam tu forumowy Casanova... :D

Bez przesady aż tak to nie. Ale ma się trochę wielbicielek.                    

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-05-16 (Pią), 17:49 »
Tylko jakoś cię z żadną nie widziałem jakobyś się bujał po Deptaq*!

______
*Deptaq - inaczej ul. Kolejowa wyłączona z ruchu samochodowego, ochodząca prawie do rynku miejskiego gdzie najwięcej dresów buja się ile wlezie. Najteniejteż dostaniesz tam prochy :D                    

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-05-16 (Pią), 17:52 »
Tylko jakoś cię z żadną nie widziałem jakobyś się bujał po Deptaq*!

______
*Deptaq - inaczej ul. Kolejowa wyłączona z ruchu samochodowego, ochodząca prawie do rynku miejskiego gdzie najwięcej dresów buja się ile wlezie. Najteniejteż dostaniesz tam prochy :D

Bo nie mam i nie chcę mieć dziewczyny.                    

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-05-16 (Pią), 18:01 »
Dlaczego nie masz to łatwo się domyślić :D , ale czemu nie chesz mieć, to już trudniejsze....                    

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-05-16 (Pią), 18:29 »
kpsk --] Zejdź z jego pleców... Jeszcze chłop nie wie do czego są dziewczyny....                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-05-16 (Pią), 19:24 »
kpsk --] Zejdź z jego pleców... Jeszcze chłop nie wie do czego są dziewczyny....

Jak nie wie? Wie, wie ja już w wieku 6 lat rysowałem z kolegami z zerówki gołe panie, a w obecnym wieku kopa to macaliśmy co przerwa taką jedną koleżankę. Ach to były czasy... :D                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-05-16 (Pią), 19:31 »
Dlaczego nie masz to łatwo się domyślić :D , ale czemu nie chesz mieć, to już trudniejsze....

Nie mam bo na dziewczyny przyjdzie czas.