Autor Wątek: Komiksy  (Przeczytany 5118 razy)

Offline Koki

• +++++
Komiksy
« dnia: 2008-03-16 (Nie), 19:58 »
Jakie tam komiksy polecacie? Przeleciałem Trans, brnę przez Invincible, ssa się Battle Pope i 100 Bullets. Co tam jest wartościowego jeszcze?

Webcomice też mogą być, choć tu raczej nie jesteście w stanie mi powiedzieć nic nowego.

Offline Kokos

• Jesteśmy Debilem
  • ++
  • Positive!
Odp: Komiksy
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-03-16 (Nie), 20:04 »
Likwidator, wszystko Piątkowskiego i Aldera.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-03-16 (Nie), 20:08 »
Kurwa człowieku, skąd ja ci w internecie znajdę polskie komiksy?

A Likwidator może spierdalać.

Offline Kokos

• Jesteśmy Debilem
  • ++
  • Positive!
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-03-16 (Nie), 20:11 »
Na polskich trackerach, miś. Są takie czary.

Dorzucę Ci w takim razie Franki Millery różnorakie oraz Sandmany. Ale to szlagiery i pewnie już obczaiłeś.

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-03-16 (Nie), 21:11 »
Wszystko co wyszło z pod ręki Alejandro Jodorowsky'ego (Incal, Przed Incalem, Kasta Metabaronów, Technokapłani, Megalex etc).

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-03-16 (Nie), 22:04 »
Incala chyba czytałem bo coś kojarzę z opisu, nie pamiętam żeby było szczególnie zachwycające. Miller, Miller, Miller, ileż można? Co on dobrego zresztą zrobił, Sin City było zjebane. A za Sandmana to masz wpierdol, synu.

Offline Kokos

• Jesteśmy Debilem
  • ++
  • Positive!
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-03-16 (Nie), 22:09 »
No to może z pedalskich marvelów - New X-men. Część z niech była wydawana w Polsce (Dobry Komiks - Axla Niemca). Ostra jatka, twórcy nie przejmują się barierami obyczajowymi i naprawdę dobra kreska. W sumie dobre wrażenie na mnei zrobiło.

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-03-16 (Nie), 22:17 »
O, i Deadpoola też polecam, zabawny bardzo.

• +++++
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-03-17 (Pon), 00:53 »
Gdybym nie wiedział że jestem na PPK to poleciłbym The Dark Tower, ale że wiem to nie polecę, o!

Offline trzy86

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-03-17 (Pon), 01:10 »
Wszystko co wyszło z pod ręki Alejandro Jodorowsky'ego (Incal, Przed Incalem, Kasta Metabaronów, Technokapłani, Megalex etc).
Dobre mówisz? Obiło mi się o uszy o nich, ale nie miałem okazji czytać.
Jakieś filmy Jodorowskiego widziałeś?

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-03-17 (Pon), 01:42 »
Nie znam się na komiksach, ale 2 części Megalexa wpadły mi w ręce i nie mogłem się oderwać.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-03-17 (Pon), 19:21 »
Jak lubisz komiksy o superbohaterach to mozesz np sobie czytac rzeczy z przedrostkiem Ultimate od Marvela, mozna znalezc w necie cale paki tego. Generalnie jest to fajne, bo wychodzi raptem kilka lat i nie musisz wiedziec co stalo sie 30 lat temu.
Poza tym, hmmm, Preacher jest dojebany.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #12 dnia: 2008-03-17 (Pon), 19:36 »
Ok sitrep.

Przestałem czytać Invincible bo to jak nie patrzeć kolejny nędzny superhero story. Poza tym fabuła mi przypomina Dragonball Z.

Zassałem Cable and Deadpool i czytam. Nie powiem żeby był szczególnie wciągający.
Zachęciłeś mnie tym New X-Men, ale to co dla ciebie jest barierą obyczająwą dla mnie może być wogóle niezauważalne(Patrz: BAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWW).
Komiksów o superbohaterach właśnie NIE lubię(O ironio takie właśnie czytam) bo są do bólu sztampowe.
Ze Preacher jest dojebany to wszystkim wiadomo, ale nie mam ochoty raczej teraz.

Whiteout ktoś badał?

Offline Kokos

• Jesteśmy Debilem
  • ++
  • Positive!
« Odpowiedź #13 dnia: 2008-03-17 (Pon), 21:21 »
Zachęciłeś mnie tym New X-Men, ale to co dla ciebie jest barierą obyczająwą dla mnie może być wogóle niezauważalne(Patrz: BAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWW).
Komiksów o superbohaterach właśnie NIE lubię(O ironio takie właśnie czytam) bo są do bólu sztampowe.
No ja wiem, że nawet nie jestem jeszcze młodym padawanem dobrego gustu, ale jak serie Ultimate są takie strasznie hamerykańskie, bohaterskie i w ogóle cukierkowate, tak New X-men mnie powalił tymi pierwszymi odcinkami. Mutantka która doprowadza swoją mocą (psychiczną, nie fizyczną) oponentów do orgazmu, flaki z detalami, przebrzydłe chwyty czarnych charakterów - jeszcze bardziej przebrzydłe chwyty naszych milusińskich, do tego zupełnie inna ścieżka fabularna, niż znana z tych pierdół z którymi mieliśmy do czynienia via mass media. Jak dla mnie seria mogłaby się nazywać Nasty X-men.

Jeny, aż sam siebie zachęciłem do zgłębienia tematu.

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-03-17 (Pon), 21:36 »
No bo Cable i Deadpool jest chujowy. Trzeba samego Deadpoola poczytać, był najpierw.

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #15 dnia: 2008-03-17 (Pon), 21:45 »
Skąd ssasz te komiksy? Ja tam nie za bardzo wiem gdzie ich szukać po tym jak Demonoid padł.

Offline Kokos

• Jesteśmy Debilem
  • ++
  • Positive!
« Odpowiedź #16 dnia: 2008-03-17 (Pon), 21:48 »
Koki,

http://wrak.pl/index.php3?strona=recenzje1&t=315
"Proszę zapomnieć o stomatologii. Pańska przyszłość leży w masowej zagładzie."

Ten komiks może być ciężki do przełknięcia dla fanów mutantów Marvela. Grant Morrison w swojej wizji X-Men zaproponował bowiem rzecz zdecydowanie trudniejszą. Cyclops skracający swoimi promieniami męki innego mutanta, Xavier celujący w swoją głowę z pistoletu - to nie są takie zwyczajne obrazki i muszę przyznać, że miałem wątpliwości, patrząc na czyny głównych bohaterów. Stali się tutaj moralnie niepewni, stali się nieprzewidywalni, stali się bardziej ludzcy, ale dla mnie stali się przez to mniej strawni.

Trzeba przy tym od razu zastrzec, że nie jest to rozrywkowa seria dla nastolatków. Przez pogłębienie wizerunku bohaterów, przez postawienie ich w wyjątkowo trudnych sytuacjach, Morrison podniósł wymagania, jakie komiks ten stawia czytelnikom. Mnie trochę zraził, ale nie mogę odmówić scenarzyście odwagi. Może gdyby to nie byli znani mi bohaterowie, patrzyłbym na całą sprawę mniej emocjonalnie.

W pierwszym numerze 6-osobowa drużyna jest podzielna na trzy, przebywające w różnych częściach Ziemi, grupy. Cyclops i Wolverine latają sobie po świecie X-Wingiem, załatwiając po drodze Sentinele i ratując dziwacznych mutantów. Docierają wreszcie do Ekwadoru, gdzie niejaka Cassandra Nova właśnie przejęła kontrolę nad zdziczałą bazą Sentineli, które same się replikują i rozwijają w coraz osobliwsze formy silnie przypominające różnego rodzaju owady. Ta sama Nova wkrada się do umysłu Xaviera, przebywającego w centrali razem z Jean i Beastem, co doprowadza do dość krytycznej sytuacji. Wreszcie Emma Frost prowadzi wykłady dla mutantów na Genoshy.

Akcja nie pędzi tak bardzo, jak w "Ultimate X-Men", można wręcz powiedzieć, że niekiedy Morrison zbytnio ją rozciąga, wprowadzając patetyczne, niczemu niesłużące przemowy, ale im dalej, tym szerzej otwierałem oczy ze zdumienia, aż do dramatycznego finału zeszytu, przy którym sprawdzałem dwa razy, czy to nie są tylko urojenia Xaviera.

Niezłym patentem wprowadzonym zanim Morrison wziął się za serię jest druga mutacja. Ma ją między innymi Beast, który wygląda znacznie bardziej jak niebieski tygrys i przez to ma między innymi problemy z precyzyjnymi zadaniami, bo utrudniają mu je niemal kocie łapy. Scenarzysta nie traci żadnej okazji, by pokazać, jak bardzo zmiana wyglądu wpłynęła na Beasta i to zdecydowanie mu się chwali. Zresztą Morrison cały czas udowadnia, że dobrze zna możliwości poszczególnych postaci. Zachowują się bardzo przekonująco, a w dodatku - jak już wspomniałem - potrafią zaskakiwać.

Równie trudno, jak fabułę, ocenić jest rysunki. Niby są fajne, ale jak bliżej im się przyjrzeć, czar pryska. Oto na przykład Jean ma raz twarz 15-latki, a raz 60-latki. Quitely ma zbyt duże problemy z utrzymaniem podobieństwa postaci, głównie kobiecych, chociaż i w twarzach mężczyzn można łatwo dostrzec uchybienia. Poza tym jest naprawdę nieźle. Rysownik dość przyjemnie kadruje, na rysunkach nie stroni od detali, dobrze mu też wychodzi rysowanie brzydoty. Ma przy tym bardzo charakterystyczny, interesujący styl. Kolory nałożone przez Hi-Fi Design są dość typowe dla amerykańskich produkcji, przy czym nie rażą nadmierną jaskrawością.

A tutaj streszczenia z polskiego wydawnictwa:
http://www.komiks.net.pl/wak/index.php?idn=str_dk_new_x-men&kat=str

pedro,
http://www.torrentz.com/
http://www.youtorrent.com/
« Ostatnia zmiana: 2008-03-17 (Pon), 21:52 wysłana przez Kokos »

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #17 dnia: 2008-03-17 (Pon), 22:15 »
Koki - to jak nie lubisz, a czytasz to przede wszystkim siegnij po serie Supreme Power Straczynskiego, wlasnie mi sie przypomnialo. Bardzo dobra jest, niestety juz rok jest w zawieszeniu.

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #18 dnia: 2008-03-17 (Pon), 23:05 »
Koki - to jak nie lubisz, a czytasz to przede wszystkim siegnij po serie Supreme Power Straczynskiego, wlasnie mi sie przypomnialo. Bardzo dobra jest, niestety juz rok jest w zawieszeniu.

Popieram. To superhero comic, ale bardzo mądrze robiony.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #19 dnia: 2008-03-18 (Wto), 07:14 »
Skąd ssasz te komiksy? Ja tam nie za bardzo wiem gdzie ich szukać po tym jak Demonoid padł.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #20 dnia: 2008-03-18 (Wto), 08:23 »
no te co pedro ci polwcił - przeczytaj. teń świat w metabaronach et consortes jest zimny i gorzki niczym nie tylko solna grota - ale raczej niczym pizda podziemnego świata
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #21 dnia: 2008-03-18 (Wto), 08:56 »
Czytałem mówię. Ta cała meta fizyka nie przypadła mi do gustu.

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #22 dnia: 2008-03-18 (Wto), 09:14 »
Hellboy, Liga niezwykłych gent, V for vendetta... może to?
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #23 dnia: 2008-03-18 (Wto), 09:20 »
kajko i kokosza poczytaj. jest online nawet cały gdzieś
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #24 dnia: 2008-03-18 (Wto), 09:46 »
Z Hellboyem jestem na bierząco bo siostra kupuje, Ligę czytałem, V to... ci pedro powie.

Kajko i Kokosz? Ta polska podróba Asterikxa?

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #25 dnia: 2008-03-18 (Wto), 11:31 »
http://www.doomworld.com/10years/doomcomic/comic.php

A DALCZEGO TEN LINK JEST WKLEJONY JAKO EMAIL!?
PAŁA!
POPRAWIĆ I ZA TYDZIEŃ Z ZESZYTEM DO MNIE!
/waste
« Ostatnia zmiana: 2008-03-18 (Wto), 23:05 wysłana przez waste »

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #26 dnia: 2008-03-18 (Wto), 12:57 »
Normalnie staram się tego nie robić ale nie chce mi się uploadować facepalma więc

OLD

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #27 dnia: 2008-03-18 (Wto), 23:06 »
To się w ogóle nadaje do czytania? Bo szczerze, nie znałem.
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #28 dnia: 2008-03-19 (Śro), 07:21 »
Co, Doom comic? To kurwa klasyk.

Offline Kokos

• Jesteśmy Debilem
  • ++
  • Positive!
« Odpowiedź #29 dnia: 2008-03-19 (Śro), 18:29 »
Że tak wtrącę..

http://pl.youtube.com/watch?v=MfetCnSzd1s
Jakby nie było -- kultowe wydawnictwo.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #30 dnia: 2008-03-21 (Pią), 12:46 »
DURRRR HURRRRR

Cable & Deadpool się rozkręcił tak od połowy i ogólnie mogę polecić jeżeli nie macie absolutnie nic innego do roboty.

Ten twój "New X-Men" Kokos to chyba inny niż mój New X-Men. Pewnie polskie wydawnictwo coś zjebało.

New X-Men to prawdziwy chaos. Zaczyna się od 19tu tomów Academy-X w Earth-616. High school drama, rysownicy zmieniający się co dwa tomy albo częściej, a pod koniec kompletny UNIVERSE RESET LOL(Bo wszedł storyline House of M) gdzie wszystko zostaje przeniesione do Earth-58163 gdzie na końcu wszyscy giną.

lol wut.

Potem zaczyna się konkretny New X-Men od tomu 20go kontynuując cokolwiek się wydażyło przed universe resetem w aktualnej storylinii to jest prawie wszyscy tracą moce "i huj". Przyznam że dało się czytać. Oczywiście jako że bohaterami jest dalej banda dzieciaków mamy dramę w stylu ktoś tam kogoś kocha ups wysadzili autobus pełen dzieci. Może dla niektórych to szokujące, ja nie takie rzeczy w newsach widziałem.

Ok, nieważne, nie o tym chciałem.

X-Men jest kompletnie zjebany i to nie w tym sensie że to hujowy komiks o superbohaterach, mimo że jest to hujowy komiks o superbohaterach.

Zacznijmy od tego przykładu: Aktualnie lecącym wątkiem w Earth-616(O tym zaraz) jest Messiah CompleX który właściwie się skończył ale to detal. Oto co trzeba czytać żeby go przelecieć chronologicznie:

1 X-Men - Messiah Complex
2 Uncanny X-Men 492
3 X-Factor 25
4 New X-Men 44
5 X-Men 205
6 Uncanny X-Men 493
7 X-Factor 26
8 New X-Men 45
9 X-Men 206
10 Uncanny X-Men 494
11 X-Factor 27
12 New X-Men 46
13 X-Men 207

Tak, to cztery różne serie. Omiń jeden krok a prawdopodobnie połowa wątków w następnym pojawi się znikąd.
Słabo?
Dla tych co nie łapią o co chodzi: Żeby nadążyć za tym co się dzieje, trzeba kupować cztery serie naraz.

A i tak pewnie nie będzie wiadomo o co chodzi, ponieważ X-Men popełnił krytyczny błąd: Zaczął manipulować czasem, a potem jeszcze jeden: Zaczął manipulować wymiarami. Efekt jest taki że całe universum Marvela to jeden wielki
CLUSTERFUCK
Gdzie każda postać ma 54454456456453421 alternatywnych wersji w 5447575 różnych liniach czasowych, co jest poprostu zjebane w huj. Np. załóżmy że czytam sobie X-Mena i jakaś postać którą lubię(Hhahahahahahaha) ginie. Normalnie może byłbym i smutny, ale nie w X-Menach gdzie wiem że zaraz pojawi się jego 45 klonów lub wróci z przeszłości do przyszłości żeby wysłać kogoś do przeszłości innego wymiaru żeby tamten go uratował(Co będzie miało katastroficzne skutki 15 tomów później bo ta sama zasada stosuje się do tych złych kolesi).
Trzeba być kompletnym zjebem żeby być na bierząco z tym gównem.

Dobra, koniec tego, inne komiksy!

Battle Pope - zmogłem dwa tomy. Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhfgsdfgdhgs dk
100 Bullets - nudne że huj, a wygląda jakby leżało pod rurą w piwnicy przez dwa lata. Spierdalać.
Zassałem też kilka mniej znanych Ellisa. Narazie wsiąkłem newuniversal i dobry jest, tylko jeszcze leci(fail).

• +++++
« Odpowiedź #31 dnia: 2008-03-21 (Pią), 12:55 »
całe universum Marvela

Tak jak i całe uniwersum DC, któremu zaraz zafundują kolejny kryzys. Dlatego IMO warte czytania są tylko one-shoty i krótkie, zamknięte serie.

Offline Kokos

• Jesteśmy Debilem
  • ++
  • Positive!
« Odpowiedź #32 dnia: 2008-03-21 (Pią), 12:57 »
Ten twój "New X-Men" Kokos to chyba inny niż mój New X-Men. Pewnie polskie wydawnictwo coś zjebało.
Niom faktycznie coś jest nie teges. Też dobyłem paczkę New X-menów i coś mi tu nie gra.. Nie do końca jest to co widziałem w polskim wydawnictwie. Ale nie miałem czasu by się zagłębiać.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #33 dnia: 2008-03-21 (Pią), 18:03 »
bo byly dwie wersje new x-menow. stara i nowa. ta nowa to jest calkiem co innego (v2 pewnie ma).
a Ciebie koki jest wkurwiaja te 205380258 wersje to wlasnie ultimate jest fajne, bo tam tego nie ma.
a new universal byla jedna seria i dopiero jest druga w przygotowaniu.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #34 dnia: 2008-03-21 (Pią), 18:05 »
No i huj że nie ma jak wszystkie postacie to pederaści?

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #35 dnia: 2008-03-21 (Pią), 22:31 »
Nextwave to najlepszy kurwa komiks o superbohaterach. Ever.

TORRENT IT NOW

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #36 dnia: 2008-03-22 (Sob), 09:15 »
A the twelve (straszynski) widziales? na razie sa tylko 3 numery (z 12), ale dosc ciekawe.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #37 dnia: 2008-03-22 (Sob), 10:24 »
Jak niekompletne to nie ssam SORY

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #38 dnia: 2008-03-23 (Nie), 23:10 »
Gdybym nie wiedział że jestem na PPK to poleciłbym The Dark Tower, ale że wiem to nie polecę, o!

Lektura to godna fanów Star Wars i anime.

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #39 dnia: 2008-03-23 (Nie), 23:25 »
Dobra, to coś ode mnie:
Komu innemu polecił bym Marvel Zombies, bo fajne jest, tobie nie polecę bo mnie zjebiesz jak burą sukę za to że tam są zombiaki. Dla porządku jednak wspominam.
The Boys - Świat pełen superbohaterów i ekipa kolesi którzy mają ich prostować jeżeli za bardzo się rozbujają. Nienajgorsza pozycja z ciekawym spojrzeniem na sprawę.
Wormwood - Gentelman Corpse (nie mylić z chujowym komiksem o Antychryście) - dziwna i mocno surrealistyczna historia o trochę martwym detektywie. Przypomina stylem wydanego w Polsce Silent Hilla, klimatem niekoniecznie.
Rawhead - Historyjka Clive Barkera o demonie który pożera dzieci i wygląda jakby zamiast łba miał penisa. Mocne i całkiem fajne jak się lubi poryte historie.

Jak chcesz coś z tego obadać to odezwij się na pm.
"Obvious with hindsight !"

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #40 dnia: 2008-06-13 (Pią), 18:23 »
The Boys zbadałem ale generalnie to... był nieciekawy. Branie prochów które robią z ciebie supermena żeby walczyć z supermenem? No i bardzo się starali przedstawić superzjebów w złym świetle - bardzo za bardzo, prawie naciągane to jest.

Za to właśnie skończyłem Wanted i to był absolutnie dojebany komiks, polecam. Film na jego podstawie będzie zresztą, i jak reżyser trzyma poziom to może być zajefajnie jak by to sah powiedział.

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #41 dnia: 2008-06-22 (Nie), 22:18 »
Jeżeli nadal chce ci się komiksy czytać, to obadaj weź Watchmen. Niby jest o superzjebach, ale podejście jest ciekawe. Tzn jest świat w którym bycie "masked adventurerem" zostało wyjęte z pod prawa, bohaterowie (poza jednym) są już na emeryturze i mają swoje życie a cały świat drży przed atakiem nuklearnym. I nie, nie jest to historia o tym jak dawni bohaterowie znów ubierają maski i raz jeszcze ratują świat, przynajmniej nie na etapie na którym jestem. Dałem się znajomej namówić i pierwsze 7 tomów (z dwunastu) mi się w chuj podobało.

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #42 dnia: 2008-06-22 (Nie), 22:23 »
Watchmen wygrywa, kto nie zna niech się wstydzi.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #43 dnia: 2008-06-23 (Pon), 06:38 »
Jezu Krask, to ty Watchmenów nie czytałeś? A taki znawca

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #44 dnia: 2008-06-23 (Pon), 13:14 »
No właśnie nie czytałem, tak samo jak paru innych rzeczy. Mam spore dziury i nie dość czasu żeby wszystko przeczytać. Poza tym kiedy ja mówiłem że jestem znawcą czegokolwiek ? o.O

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #45 dnia: 2008-06-23 (Pon), 13:22 »

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #46 dnia: 2008-06-23 (Pon), 13:31 »
Naleciałości.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #47 dnia: 2008-06-24 (Wto), 20:24 »
Wlasnie sobie Wanted czytam, faktycznie Koki miales racje, dojebany jest. Tyle, ze z tego co czytalem o filmie to chyba plot bedzie troche inny. No, ale efekty wygladaja fajnie.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #48 dnia: 2008-07-09 (Śro), 19:13 »
The Planetary - dobre.