Branża > Gry

Diablo III kurde mol!

(1/18) > >>

TomisH:
http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/Diablo_III_-_strona_i_pierwsze_info.aspx

--- Cytuj ---Trwa Worldwide Invitational 2008, impreza Blizzarda, na której omawiane są wszelkie produkty firmy. I zapowiadane - ledwie kilka minut temu świat dowiedział się, że Diablo III jest już tworzone, a chwilę potem pokazano na scenie demo. Ruszyła także strona gry.

Gra jest większa i ładniejsza niż kiedykolwiek (co nie dziwi - to już przecież 8 lat od ostatniej części). Jak mówią twórcy rozgrywka nastawiona jest przede wszystkim na tzw. co-operative, czyli rozrywkę w kilka osób. A jest co wspólnie wybijać, bo przeciwników na ekranie jest teraz całe mnóstwo.

Ma być jeszcze więcej zadań głównych i pobocznych niż w poprzednich odsłonach Diablo. Na pewno powróci postać barbarzyńcy, a wszelki oręż jest specjalnie przygotowywany pod różne klasy bohaterów. Przy okazji - na bank dojdą nowe, w tym Witch Doctor przywołujący zwierzaki, czy zsyłający zarazę.

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę - będzie tzw. hotbar (coś w podobie tego na napoje magiczne) do szybkiej zmiany umiejętności, ale zmienimy je także rolką w myszce. Otoczenie jest interaktywne, więc można przywalić wrogiem np. w ścianę. Bossowie będą kilkakrotnie więksi od samego władcy piekieł z poprzednich części. Obok eliksirów pojawią się wypadające z ciał wrogów kule (orby) natychmiast regenerujące zdrowie. Akcja gry ma miejsce 20 lato po dodatku z "dwójki".

Silnik został przygotowany od podstaw właśnie pod Diablo III. Na razie nie ma on jakiejś swojej nazwy kodowej. Chociaż produkcja powstaje od czterech lat twórcy mówią, że za wcześnie jeszcze by mówić o dacie premiery - cóż, tego rodzaju stwierdzenia są niestety dla Blizzarda typowe... Tytuł ukaże się za to również w wersji na Maca.

Aktualizacja: Ukazała się oficjalna notatka prasowa od firmy Blizzard, z której dowiadujemy się, że do wyboru gracza zostanie oddanych pięć różnorodnych klas bohaterów - dwie z nich już od dzisiaj znamy. Gra będzie miała zaawansowany silnik fizyczny, stąd kombinowanie z elementami otoczenia (zniszczalnymi!) nabierze znaczenia. Obok losowo generowanych miejscówek pojawią się także poskryptowane, acz także losowo pojawiające się elementy. Aktualizacji pod grę doczeka się również Battle.net. Przy okazji - do pociągnięcia jest już filmik ukazujący rozgrywkę.

--- Koniec cytatu ---
:drunk:

http://www.blizzard.com/diablo3/index.xml

:
Reklamowanie się na PPK = fail at life.

TomisH:
True.

Toteż to nie jest reklama.

Proste  :blow:

Koki:
No pewnie. Pierwszy raz widzę gamikaze.

A diablo 3 ma skill reseta. Fail.

zan:
o. to bedzie pierwsza gra. to bedzie pierwsza gra w ktora bede mial rowny start z sahem. to bedzie pierwsza gra w ktora bede mial rowny start z sahem i moze uda mi sie zagrac choc troche od poczatku postaci z nim.

a Koki, Ty ciagle reklamujesz w takim razie jakies zachodnie serwisy. powiedzialbym nawet ze bez przerwy, wiec wiesz zza monitora

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej