Off-Topic > Integracyjne

FAJNIASTA HUMOROWA SESYJA REMAKE!

(1/101) > >>

B:
Jako że Bienio pokazał mi jak się robi porządne sesje na necie, to postanowiłem go bezwstydnie skopiować (oczywiście gorzej), tak więc kto gra tutaj w przygody? Potrzeba mi tak 4-5 osób. Gramy oczywiście w Cyberpunka 2020 v2, dla zainteresowanych mogę poprzesyłać na jakieś sendspejsy potrzebne podręczniki. Mam już nawet przygodę gotową, jeszcze kilka rzeczy jest nieustalonych do końca... no ale z pewniaków:

- wszyscy zainteresowani będą musieli (niestety) przeczytać z podstawki jak działa elementarna mechanika, skile i jak się tworzy postać
- każdy dostanie po 55pkt na stworzenie swoich postaci (wraz z życiorysami, całym tym depth info itd)
- każdy dostanie jakiś skeleton gear
- kazdy dostanie jakąś kwotę pieniężną którą będzie mógł wydać na różne rzeczy z podstawki + 4 chromebooków
- z góry zakładamy że postacie się znają i nie będzie zabawy w 'spotykacie się w barze...', że pracowały ze sobą i są jakim-takim timem do wynajęcia z jakąś minimalną reputacją
- team podczas gry nie będzie się rozdzielał, tzn chciałbym uniknąć prowadzenia każdej postaci osobno (lata to zajmuje i nuda)
- wszystkie kwestie mechaniki czyli testy skilów (na request gracza czy też tajne moje), plus walka wszelaka jest robiona przeze mnie - generuję tu odpowiednie rzuty (może kostki znajdę swoje nawet), i przedstawiam wyniki w postaci szczegółowej, czyli np. sashh szczela do gangstera z kolta a ja przedstawiam jego base skillsy, modyfikatory, całą rozpiskę, wynik rzutu oraz efekt końcowy - czyli kto został w co trafiony i za ile dmg i co się z nim dalej dzieje. Cały combat uporządkowany w turach, full powaga, z inicjatywą, mapkami sytuacyjnymi, odległościami, itd.
- niestety będę musiał też przechowywać całe dane na temat ekwipunku każdego z graczy oraz ich statystyk, skiluw, odniesionych obrażeń, to będzie dość męczące, ale przynajmnej nie będzie motywów jak w poprzedniej fajniastej sesyji

Dobra na początek może styknie, to zobaczmy kto się pisze? Do wyboru mogę dać takie np. postacie:

ROCKER
SOLO
TECHNIK
TECHNIK MEDYCZNY

oraz na specjalnych zasadach:
REPORTER
FIXER
NOMAD

tych ostatnich trzech nie tak łatwo wpasować w random przygody... reporter to może być jakiś tam freelance bez kontraktu co jak ma story to je sprzedaje jakiejś sieci a tak poza tym to sie opierdala. Fixer musi być cienki, bo jakiś już lepszy fixer to ma pod sobą całą organizację, a na organizację nasza postać nie będzie mieć czasu. Czyli pionek taki z doskoku. Nomad z drugiej strony musiałby być jakiś na urlopie, wygnaniu albo nie wiem co robić w mieście, i to sam... może z jakąś misją klan go wysłał... nie wiem.

to mówcie w jakich rolach byście się widzieli

EDIT!

Jako że takie net-based gry nie płyną zbyt szybko, proszę się nie zgłaszać jeśli ma się słabą dyspozycyjność i ogólnie przejawia marcin-like motywy.

:

--- Cytat: B w 2008-05-24 (Sob), 00:03 ---- z góry zakładamy że postacie się znają i nie będzie zabawy w 'spotykacie się w barze...', że pracowały ze sobą i są jakim-takim timem do wynajęcia z jakąś minimalną reputacją
--- Koniec cytatu ---

To tak jak... SEKCJA 9?

ignus:
cze ^___^
ja tutaj bym albo technika albo rokera starego w okularach bral! (technik bo wiadomo, ze tam mam teraz... sterowanie, ukladziki i teorie drgan!), tylko nie wiem kogo jeszcze :((((

ja to moge dopiero we wtorek grac, bo sporo roboty tera bede mial, yo!

B:

--- Cytuj ---To tak jak... SEKCJA 9?
--- Koniec cytatu ---

Otototototo, tylko tak 543 poziomy niżej jeśli chodzi o skill i powagę

Ignus nic się nie martw, bo przygotowania i reszta zajmą i tak sporo czasu.

Durbik:
no skoro sporo czasu to ja też - 6 do 13 czerwca mnie nie ma, ale potem jestem do oporu.

technik lub technik medyczny. bardziej technik

Ignus ty nie możesz być technikiem, na 100% musisz być rockmanem

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej