Off-Topic > Integracyjne

Mini-zjazd w Katowicach; fota inside

(1/18) > >>

Durbik:
Oto obiecane fota. Wszystkie które wykonałem (Minus jedno, straszne, które wywaliłem. A ja na nim byłem - autocenzura). Nic z nimi nie robiłem, macie raw material.

Ekipa (minus ja wasz fotograf) przed wyruszeniem do docelowego lokalu. Od lewej: Bogusław, Po3t, Biernath_J, Diabellus.

A oto Diabellus.

Po3t dokonał zakupu i siada do stolika.

Bogusław... Twardy, jak widać.

Na tym focie pojawia się wasz przystojny reporter. Dzięki antyrefleksyjnym szkołom kontaktowym, redukcja czerwonych oczu na mnie nie działa - wyglądam jak rasowy szatanowiec. Btw - czy ja tak przynudzam? Po3t i Diabellus się aż pospali...

Bogusław i Biernath_J , a między nimi znak najlepszego piwa na świecie, WARKI.

Po3t i Diabellus. Bez komentarza.

Na duplikacie powyższego postanowiłem zamieścić także swój ryj. Oceńcie sami, czy słusznie.

Diabellus i Bogusław. Tym razem redukcja nie zadziałała, bo... Aa, nie wiem czemu.

Spotkanie ma sie ku końcowi. Wasz korespondent instruuje przygodnie spotkaną panią, jak obsługuje się aparat. Okazuje się, że nie takie to proste... :D

Wszyscy w pełnej krasie. Koniec relacji. Pani udało się zrobić zdjęcie.                    

tymbeer:
Coś nie udany ten zjazd. Wszyscy stoją o własnych siłach. :hihi: ;)                    

Diabellus:
:D:D:D:D. Choleraaaa :D. Genialne zdjecia :D. Tylko co z moim? Mi nie wyswietla mojego zdjecia solo :(.

Juz wyswietla :D.                    

Durbik:
Tymbeer: za mało czasu żeby z krzeseł pospadać :D Na głównym zlocie, z noclegiem itp - to może.                    

Biernath_J:
O mój boże, następnym razem zdjęcia robi kto inny... te obecne całkowicie unicestwiają moją przystojność.                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej