Autor Wątek: TVN METEO  (Przeczytany 5321 razy)

Offline xxx

• ++
TVN METEO
« dnia: 2003-05-12 (Pon), 16:35 »
Co sądzicie o tej telewizji? Według mnie to trochę głupie ciągle nadawać pogodę.                    

Offline tymbeer

• +++
TVN METEO
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-05-12 (Pon), 16:38 »
Hm, to już lekka przesada.
TVN 24 jest przydatne, ale to?
Dziwny pomysł. :|                    
...

Offline Steffek

• +++
TVN METEO
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-05-12 (Pon), 17:49 »
A co powiecie o mango24 (czy jak ten kanal sie nazywa)? 24 godziny na doba reklamy bezurzytecznych rzeczy O_O
Ostatnio widzialem tam \"deske do skladania ubran\" za jedyne 99 zl! Po cholere komu deska do skladania ubran? JEszcze nadodatek za stowe?! Jakaby nie mozna bylo recznie zlozyc.

A o TV Meteo chyba nieslyszalem.                    

Offline xxx

• ++
TVN METEO
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-05-12 (Pon), 18:21 »
A o TV Meteo chyba nieslyszalem.

Wystarczy ponaciskać jakieś klawisze w pilocie a na pewno znajdziesz :D.                    

Offline kpsk

• +++
TVN METEO
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-05-12 (Pon), 19:13 »
jakby ktoś nie wiedział to w naszej kabloowie zamiast vivy pl leci, wiec sie napewno napotkacjie.
A co do mojej opini to uważam, że jeśli Grupa ITI izarząd tvn chce w coś takiego inwestować to porszę bardzo. Pragnę jednak zaznaczyć, iż nie jest to pomysl byle głupi, bo np. w wielu krajach zagranicznych [:D] takie programy wsytępują i jakoś sie trzymają. Natomiast jest to dopiero początek emisji, i jak narazie jest pzrecietnie. Mam nadzieję, że w końcu usuną ten dolny bannner. Troszku w kurzający i zmniejsza pole widzenia. Ale z drugiej strony uważam, że stacja się przyda. Tak to zawsze rano czekałem na tvn o 6:45 na pogode, a teraz \"cyk\" i już wiem jak sie ubrać :D . Uważam też, iż jest to jakiś tam, krok w kierunku rozwoju polskiej telewizji. Niezałamujmy się! Programy takie jak mango24 czy p1 [dawna polonia 1 :D ] niedługo będą usuwanie z sieci kabloowych. Dobra robota ITI.
PS: CHyba TVN meteo nie padnie szybko...                    

Offline xxx

• ++
TVN METEO
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-05-12 (Pon), 19:26 »
Ale z drugiej strony uważam, że stacja się przyda. Tak to zawsze rano czekałem na tvn o 6:45 na pogode, a teraz \\\"cyk\\\" i już wiem jak sie ubrać :D .

Ale jak włączasz TVN meteo to tylko na chwile nie oglądasz tam żadnego 1godz. filmu. A TVN chce mieć kasę z reklam. A jak ty włączasz na chwile to nawet pół grosza nie zarobią.                    

Offline kpsk

• +++
TVN METEO
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-05-12 (Pon), 19:33 »
to co że na chwile. jak będzie coś ciekawego [satelitarne fotki] etc, to się poogląda dłużej. Zresztą  firmy płacą za puszczanie reklam w tv, a nie za to że ja ogłądam. jakoś mało wiary ogląda mango 24 a jakoś jie pada.                    

Offline gramisan

• ++
TVN METEO
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-05-12 (Pon), 19:47 »
Kurde nawet nie wiedziałem, że taki program istnieje. Od kiedy on jest?                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline xxx

• ++
TVN METEO
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-05-12 (Pon), 19:48 »
to co że na chwile. jak będzie coś ciekawego [satelitarne fotki] etc, to się poogląda dłużej.

Fajnie było by po oglądać fotki z satelity.                    

Offline xxx

• ++
TVN METEO
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-05-12 (Pon), 19:53 »
Kurde nawet nie wiedziałem, że taki program istnieje. Od kiedy on jest?

Nie, kiedy tylko gdzie. Poszukaj a znajdziesz. Tak jak kpsk powiedział u nas na vivie pl.

Kop22, nie pisze się dwóch postów po sobie. Jak chcesz coś dopisać to masz opcje zmień. T                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
TVN METEO
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-05-12 (Pon), 19:57 »
Moim zdaniem to marnowanie częstotliwości. Prognozy i tak się nie sprawdzają, cały kanał im nie pomoże. Szkoda mi tylko, bo właśnie tvn meteo dali mi za mtv classic...                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline kpsk

• +++
TVN METEO
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-05-12 (Pon), 20:01 »
nam zamiast vivy pl , ale i tak od tego rokun w kablowwkach powyłanczali programy niemieckie : onyź , mtv, etc.. - dzięki kwasowi .
kop22 - nie musiz 2 postów pisać - jest opcja zmien!!
gramisan -? jakieś 2, 3 dni.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
TVN METEO
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-05-13 (Wto), 01:58 »
może się pszyjnie...
ja tam mam swoje
http://weather.icm.edu.pl/polish/weathfrcs...erforecast.html
i w dupie mam prognoze pogody
z własnego doświadczenia wiem, że to jest skuteczniejsze                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Gosso King

• +
TVN METEO
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-05-13 (Wto), 08:41 »
Wspaniały kanał! Co za emocje! Ostatnio widziałem pogodę w meksyku, o mało nie spadłem z kanapy(to był żart jakby ktoś nie wiedział)! Wolę to od \"Jestem, jaki jestem\" (to akurat prawda).

Kop22--] Na jaką chwilę? Przecież jak tam puszczają prognozę pogody dla całego świata to zostaniesz na tym programie przez co najmniej 30 min.                    
>>> dawniej Shrek Zwei <<<

Członek K.U.R.W.A.

Offline kpsk

• +++
TVN METEO
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-05-13 (Wto), 13:46 »
Pumbus -] niezła stronka, ale ja tam woel widzieć w tv :D
Gosso King -] zdecydowanie też wybieram tvn meteo :D :D                    

Offline xxx

• ++
TVN METEO
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-05-13 (Wto), 13:54 »
Kop22--] Na jaką chwilę? Przecież jak tam puszczają prognozę pogody dla całego świata to zostaniesz na tym programie przez co najmniej 30 min.

A po h** mi pogoda dla całego świata. Mnie interesuje Ostrów Wlkp.                    

Offline kpsk

• +++
TVN METEO
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-05-13 (Wto), 14:00 »
A nawet go do mapy nie dali!!                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
TVN METEO
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-05-13 (Wto), 15:07 »
czekam  na moment kiedy powstanie osobny kanał z  prognozą pogody  dla  wędkarzy  :hihi:                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline kpsk

• +++
TVN METEO
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-05-13 (Wto), 17:22 »
Wątpie, czy tak szybko :D.  Ale jak narazie tvn meto jest dość slaba. Mam nadzieję, że to tylko początkowe kłopoty...
Na ten przykład tvn24 radzi sobie doskonale :D                    

Offline xxx

• ++
TVN METEO
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-05-13 (Wto), 18:02 »
Na razie słabo, bo nie ma, co tam oglądać.                    

Offline kpsk

• +++
TVN METEO
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-05-13 (Wto), 18:07 »
Jak to nie ma - pogoda przeceiż jest! :D czego sie spodziewałeś? filmów :D :D                    

Offline xxx

• ++
TVN METEO
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-05-13 (Wto), 18:41 »
Jak to nie ma - pogoda przeceiż jest! :D czego sie spodziewałeś? filmów :D :D

No nie wiem. Coś, co zaciekawi widza.                    

Offline kpsk

• +++
TVN METEO
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-05-13 (Wto), 19:04 »
Rozumiem, że ciebie by zaciekawiło..... no nie wiem co ale wkażdym bądz razie nie pogoda. Ale zrozum, że właśnie ten kanał jest skierowany do dość wąskiego grona zapaleńców. Dlatego jeżeli się tym nie interesujesz, bądz pasjonujsesz, to wogółle nie ma sensu oglądać. I tak cię nie zaciekawi, a tyklo opinie posujesz. ;-)                    

Offline xxx

• ++
TVN METEO
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-05-13 (Wto), 19:15 »
Kpsk-] jak ty coś wymyślisz to płakać się chce.                    

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
TVN METEO
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-05-13 (Wto), 20:16 »
mi sie wydaje, ze kanal ten przeznaczony jest dla ludzi pracujacych dlugie godziny, nie majacych czasu na nic. przez to moga wlaczyc na ten kanal pogodowy i zobaczyc szybko jaka bedzie pogoda. oszczednosc czasu.                    

Offline kpsk

• +++
TVN METEO
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-05-13 (Wto), 20:26 »
ignus -] nie tylko.  dla pogodomaniaków, no i staruszkow na emerytórach
kop22 -] no comment, widocznie moje myśli cię przesrastają.                    

Offline SAVER

• ++
TVN METEO
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-05-13 (Wto), 23:20 »
ignus -] nie tylko.  dla pogodomaniaków, no i staruszkow na emerytórach

Taa... co będą sobie wyobrażać podróże po odległych krajach - oglądając pododę tych krajów :hihi:                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
TVN METEO
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-05-13 (Wto), 23:43 »
a na wizji był kiedyś taki kanał
na zmianę z Travelem chyba
cały czas leciała prognowa pogody
słaba bo słaba ale fakt, że była!!!                    

Offline kpsk

• +++
TVN METEO
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-05-14 (Śro), 11:38 »
kiedyś może,, ale i tak narazie tvn meteo wymiata :D
dzisja np. skożyustałem z ich pogody i dobrze :D                    

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
TVN METEO
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-05-15 (Czw), 10:42 »
u nas nie ma tego kanalu w kablowce, a jak chce sprawdzic pogode, to szukam w sieci.                    

Offline kpsk

• +++
TVN METEO
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-05-15 (Czw), 12:48 »
ale w tv masz szybcie! tv nie musi się ładować :D a pozatym masz komentarz. a to duży plus :D                    

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
TVN METEO
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-05-15 (Czw), 18:41 »
ale w tv masz szybcie! tv nie musi się ładować :D a pozatym masz komentarz. a to duży plus :D

no tak. tylko trzeba miec to w ofercie kablowki! a ja nie mam. poza tym, ja telewizje baaaaaaardzo rzadko ogladam.
jak to tylko w tv jest komentarz? a na http://meteo.icm.edu.pl/ nie ma komentarza synoptyka? jest. jak najbardziej. IMO to najlepsza strona o pogodzie.                    

Offline kpsk

• +++
TVN METEO
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-05-15 (Czw), 18:48 »
a jest tam komentarz głosowy? zawsze milej posłuchać.
ja tez staram się ograniczać tv, ale od kiedy w budzie mamy kabloowe , to jak tylko nauczyciela nie ma to jechane, albo na wosie to same vhs oglądamy [ostatnio \"stacja\" hbo :D]
No ale musze przyznać, że jak narzie to tvn meteło nie prezentuje jakis niebywałych osiągnięc. jest na dosyć niskim poziomie, ale i tak uważam, zde to tylko chwilowe niedociągnięca. muszą nabrać rozpędu :D.                    

Offline xxx

• ++
TVN METEO
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-05-16 (Pią), 09:17 »
muszą nabrać rozpędu :D.

Jakiego rozpędu? A co ty myślisz, że całe rodziny będą siedzieć przed telewizorem i podniecać się, jaka jest pogoda.                    

Offline kpsk

• +++
TVN METEO
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-05-16 (Pią), 11:35 »
Nie w tym znaczeniu. chodzi mi o to, iż obecnie telewizja nie zachwyca niczym nowym, ale mozna to wytłumaczyć jako kiepski start. Na początku zawsze jest trudnio. Z resztą nioe wiadomo, co się tam po drugiej stronie dzieje.  Może Walter poganiał ich żeby szybko weszli na antene, i dopiero rozwijają skrzydła. Bądzmy cierpliwi.                    

Offline Boguslaw

• +
TVN METEO
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-05-16 (Pią), 12:29 »
Wspaniały kanał! Co za emocje! Ostatnio widziałem pogodę w meksyku, o mało nie spadłem z kanapy(to był żart jakby ktoś nie wiedział

...nie wiedziałem...

Sądzę, że ten kanał, w swojej głupocie i równie dennej ideologii, może przebić najnowsze dzieło rydzYKA, pt:\"TRWAM\"... jak to dumnie brzmi! (to była ironia, jakby ktoś nie wiedział). Może na dzień dziecka dopną nam ten \'geszmak\'? zobaczymy...                    
Czy lubisz skubać mięso ? Czy wolisz na niebie ujrzeć człowieka, który przemówi do ciebie?

BUNYAN

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
TVN METEO
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-05-16 (Pią), 13:16 »
jak juz mowilem, ten kanal przeznaczony jest dla ludzi zapracowanych (przynajmniej moim zdaniem), nie majacych czasu na obejrzenie wieczornej prognozy pogody.
najglupszy i tak jest \"The Weather Channel\" ze Stanow. tam prezenterzy potrafili przed huraganem stanac by powiedziec \"jestem tutaj, huragan sie zbliza\". glupota.
chociaz jak sie dowiedzialem od mojego nauczyciela ze Stanow jakie tam oni kanaly w kablowce maja to TVN meteo to maly pikus...\"The Golf Channel\" - pasjonujace!                    

Offline kpsk

• +++
TVN METEO
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-05-16 (Pią), 16:38 »
Albo cheest canal !! :D :D . A ja mam taką skromną probozycje, niech z naszej kabloowki wypieprzą ten +9 mango + p1 + jeszcze jakieś góno które nawet znaczka nie ma :D = i niech dadzą hbo i hbo 2 , albo hallmarka chociaż :D                    

Offline xxx

• ++
TVN METEO
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-05-17 (Sob), 10:08 »
Ostatnio wypełniałem jakiś formularz. I miałem zaznaczyć swoje zainteresowania. Były tam różne sport, moda kulinarna, internet itd. wśród nich była też pogoda. Więc może jednak znajdą się jacyś ludzie, którzy będą oglądać TVNM tylko, dlatego że to jest ich Hobby.

Kpsk-] Dobry pomysł.                    

Offline kpsk

• +++
TVN METEO
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-05-17 (Sob), 11:16 »
Kop22 -] nie wiem czy już dostałeś rachunek za kabloowe, a na odwrocie jest ankieta, i dow wyboru jest jeden kanał: minimax, ale kino, polsat sport. oczywiście zakreśl ale kino, to z tych 3 najlepsze rozwiazanie.
a co do tematu, to na pewno w naszym pięknym kraju mlekiem, i przestępczością płynącym znajdzie się \"paru\" pogodo maniaków. A może nawet sam Rydzyk, będzie potpatrywał pogodę z tvn meteo, i dawał do swojego \"TRWAM\" :D                    

Offline xxx

• ++
TVN METEO
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-05-17 (Sob), 12:35 »
Ja jeszcze nie dostałem rachunku. Ale moi rodzice pewnie zakreślą minimax. Bo uważają, że moja siora (znasz ją) nie powinna oglądać Cartoon Networck, więc bardzo byli niezadowoleni jak wyłączyli Minimax. Ale z drugiej strony lubią pooglądać dobre filmy.                    

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
TVN METEO
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-05-17 (Sob), 12:42 »
na Minimaxie od 20 zaczyna sie dziac ciekawie :) wiec nie narzekajcie.
jej, jak Wam sie ten kanal nie podoba, to nie ogladajcie. co za problem zaprogramowac cos innego w miejsce TVN meteo...
ps. nie wywala tych kanalow w stylu p1, bo przeciez oni za to nic nie placa. a bardziej sie sieciom kablowym oplaca nic nie placic i miec kanal (fakt, ze beznadziejny) niz uiszczac oplaty abonamentowe np. za HBO.                    

Offline kpsk

• +++
TVN METEO
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-05-17 (Sob), 13:02 »
no też fakt, ale mogli by hbo, wrzucić do pakietu rozszeżonego bez żadnych abonametów i \"baterii\" na kablu.
Zaiste, też mi już hypera brakuje trochę, bo oprócz tych beznadziejnych powtażanych \"teledysków\" z gier mieli trochę fajnych programów, ni i anime :D