Autor Wątek: <<< PAPY DURBA O BROWARACH COTYGODNIK LANSERSKI >>>  (Przeczytany 74778 razy)

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Odp: <<< PAPY DURBA O BROWARACH COTYGODNIK LANSERSKI >>>
« Odpowiedź #360 dnia: 2008-11-23 (Nie), 19:29 »
Witam witam. Ponieważ dziś najpierw przez godzinę gadała do mnie kobieta przez tel, potem zaś 45 minut matkę uczyłem robic crtl c ctrl v przez... tel, to nie dość że jestem wkurwiony to jeszcze wyjebany. Rozmawianie przez telefon = każdy facet wie że to wkurwia. Nie będzie ani wiersza ani błyskotliwych uwag. Piwo - KSIĄŻĘCE (Tyskie) Od razu przepraszam za nieaktualne foto - ale nie znalazłem nowego. To różni się od rzeczywistości tylko brakiem napisu 'tyskie' pod napisem 'książęce'.

5,7%alk., ekstraktu zaś 12%. Kompania Piwowarska.

CENA - 3.25z! Sporo. Nie ma co aż tyle za to gówno brać.

GORYCZKA - piwo jest mocne raczej... To i goryczka jest. Druga i trzecia nuta. Piwna goryczka, przechodząca w posmak goryczy. Bez rewelek, średnia krajowa, moze nawet punkcik poniżej.

SŁÓD - pierwsza nuta - przebija się troszkę z przegazowanej formy, ale tylko minimalnie. Raczej fail, Jak się już idzie w moc to nie można tak nachalnie wódy lać. Ech. Ale czego ja oczekiwałem po tyskim.

POSMAK SPIRYTA - jest. Tam gdzie ta gorycz wchodzi czuć dokładnie. Piwo za 3 zeta mogłoby już być pozbawione takich niespodzianek. Nie jest, nie polecam, nie pić. Zostaje w ustach posmak jak po nieprzepitej bani. Niezby przyjemny, niezbyt imprezowy, niezbyt się nadaje.

DODATKOWE UWAGI O SMAKU - Generalnie za dużo gazu. Świdruje na języku. Każdy książę wygoniłby ze dworu takiego piwowara co to robi - wcześniej oćwiczywszy porządnie. Wóda się przebija i zakłóca smak piwa. Jedynym plusem jest wrażenie początkowe - póki nie dojdzie do nas że jesteśmy robieni w rebekę to jest nieźle.

OCENA W SKALI OD "1" do "20" - 8 - za drogie. Za 2 zeta dałoby się przeżyc wady wymienione wyżej. Za 3 i więcej - nie. Nie polecam, omijać. nara!
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #361 dnia: 2008-11-23 (Nie), 20:44 »
ja najbardziej lubie telefony w stylu... komputer nie laczy mi sie z internetem, co mam zrobic? jaka znowu ikona? polaczenia jakie? ojej, cos nie tak nacisnelam... jaki kabel? jak to prostokatna wtyczka z kolorowymi kabelkami? a jakie kolorki?
tyskie... fakt syf

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #362 dnia: 2008-11-25 (Wto), 14:53 »
Ta przy okazji Durb, kiedy na browara?

I chuj

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #363 dnia: 2008-11-25 (Wto), 16:54 »
Weekendy,a w tygodniu po 16 ale wtedy na jednego :E

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #364 dnia: 2008-11-25 (Wto), 23:45 »
To zaplanuj wypad do Wawy bo ja sie w Kraku nie pojawiam :P

I chuj

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #365 dnia: 2008-11-26 (Śro), 05:53 »
no tośmy pogadali

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #366 dnia: 2008-11-26 (Śro), 23:13 »
Buc

I chuj

Offline Kokos

• Jesteśmy Debilem
  • ++
  • Positive!
« Odpowiedź #367 dnia: 2008-11-27 (Czw), 09:44 »
USE THE ULTIMATE INSULT, LUKE!

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #368 dnia: 2008-12-04 (Czw), 20:58 »
Dooobry wieczór! Za chwilkę mecz lech [zdeh!] - deportivo, więc wyciągam z LODUWY piwo z Litwy - ŠVYTURYS EKSTRA. Ale na poczatek wierszyk!

"Siedzi nerd w piwnicy
i pociska w WoWa...

rok nie prane majty
wchodzą mu do rowa!"

5,2%alk., ekstraktu nie podano. Sporo moim zdaniem. Browar jak w nazwie piwa - ale przejęty przez Carslberga podobno.

CENA - nie wiem. Pewnie relatywnie niedużo bo to taki znany u naszych braci mniejszych browiec.

GORYCZKA - oj tu konkretnie piwo jedzie z frajerami. Lekkie na poczatku, potem coraz bardziej nabiera goryczki, aby w końcu przy spływaniu do gardła rozlewać się wspaniałym balsamem! Idealne piwo obiadowe - gasi pragnienie i nie jest daniem per se.

SŁÓD - delikatny słodzik: pierwsza nuta. Potem w trzeciej zmieszany słód z goryczką, ciekawa kompozycja. Ale przez to jestem trochę confused i nie wiem czy moje oświadczenie o niebyciu daniem per se jest prawdziwe... Chyba tak, bo nie jest to na tyle mocny akcent żeby tworzyć ulepka.

POSMAK SPIRYTA - no nie ma. Całkiem nie ma. Kompozycja bez ulepszacza.

DODATKOWE UWAGI O SMAKU - ... a na początek właściwie o zapachu. Jakiś jest nieładny niestety... Nie wiem w sumie czemu, bo smakuje całkiem nieźle. No ale chuj wie co to moze być, tym Litewskim hetkom-pętelkom nie można ufać wcale! Sam smak jak juz powiedziałech - obiadowy raczej niż imprezowy. Piwo gładkie, płaskie, mildowe... To nie są wady, tylko utylitarnośc piwa jako zimowego zajebywacza spada. A jest zima. No ale alk. 5,2%, nie ma co wymagać. W lato ocena pewnie byłaby wyższa.

OCENA W SKALI OD "1" do "20" - 16 - a w zimę tyle! Piwo jest bardzo dobre. Koniecznie należy go spróbować. Tylko... piłem lepsze. No i ten zapach - jakoś mnie odwala ilekroć zanurzę nos w kufelku. Ale to tyle zjebów i tyle od zjeba! Nara.
« Ostatnia zmiana: 2008-12-04 (Czw), 21:01 wysłana przez Durbik »

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #369 dnia: 2008-12-04 (Czw), 22:08 »
Svyturysik dobry jest... Nie wiem czy tam doczytałeś w składzie (ale chyba nie), że oprócz standardowych składników jeszcze ryż do tego wrzucają. Nie wiem czy to dobrze, czy źle. Wiem tylko, że piwko całkiem dobre. Ciut za nisko myślę oceniłeś...

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #370 dnia: 2008-12-05 (Pią), 05:45 »
nie doczytałem! Bo było po litewsku i po estońsku na etykiecie - a w tych językach umiem przeczytać tylko: "uznaję zwierzchność Korony Polskiej"

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #371 dnia: 2008-12-09 (Wto), 22:04 »
Siemka siemka SIEEEEEEEMKA! Yo! Dziś z piw DESPERADOS. A zamiast tradycyjnego wiersza - piękne haiku w stylu imperium wschodzącego słońca!

"opadły już delikatne kwiaty wiśni
ściele się aksamitne wspomnienie wiosny

dobrze wam tak, japońskie skurwysyny"

6%alk., ekstraktu nie podano. Ucieka ocenie ile. GRUPA ŻYWIEC (żal!)

CENA - 3,99 - i to za 0,4. Mój komentarz: bwahahwhahrahhahhrharhahhhhhaaaaaaa! Spierdalać z takimi pomysłami za 3 zeta. [a nawet prawie 4]

GORYCZKA - fajnie wiedzieć ze ktoś takie rzeczy robi. Tzn bierze redsa sana, dolewa tam jakiegoś ziołowego aromatu i pisze: SMAK PIWA DZIKOŚC TEKILI, dodając w reklami murzyna z afro (to ta dzikośc zapewne, bo co ma murzyn do tekili to chuj wie). W związku (przestępczym) z rzeczonym aromatem pewna goryczka jest. W trzeciej nucie. Ale jakaś delikatna. Piołunowa? Chuj wie. Pierwsze dwie nuty wolne. Nie jest to złe wbrew pozorom, ale raczej dość... Śmieszne.

SŁÓD - słodkie piwo w pierwszej i drugiej nucie, nie wiem czy można mówić o słodzie, skoro to sztucznie aromatyzowana rzecz (pewnie zaraz jakiś kiper za 3 zeta powie że to w ogóle nie jest piwo - popijając tyskim to zdanie!). W kazdym razie dodano tam kukurydzy, żeby było że ma coś z tequili, Taki podpalany dziwny słodzik czuć. Ale niezbyt nachalny. Piwo raczej słodkie aspartamem.

POSMAK SPIRYTA - a tu akurat mogliby wlać trochę tej wódy brudnych meksykanów. A nie wlali, raczej ester o zbliżonym smaku. Spirytu jako takiego troszkę czuć przez ten ester, ale tak być musi, bo taki był zamysł producenta.

DODATKOWE UWAGI O SMAKU - piwo za bardzo się pieni. Tego nie lubię. Bardzo jasne jest. Tego tez nie lubię. Nie umie się zdecydować czy jest imprezowym wodzirejem czy obiadową suką puszczającą się z byle kebabem. Cena chujowa.

Ale...

Nie jest złe! Ogólne wrażenie jest lepsze niz to co napisałem na początku. Dziwnie jest się w to piwo 'wkręcać', potem już się pije, skoro człowiek się przywyczai do tej nuty symulującej mocniejszy alkohol. W kazdym razie warto spróbować, czemu by nie?

OCENA W SKALI OD "1" do "20" - 13 - powyższe czynniki składają się na obniżenie oceny o tyle punktów. To cena głównie jest zaporowa. Gdyby to było 3,10zł np., to mogłaby być ciekawostka piwna. Przy prawie 4 zł - to już niepotrzebna ekstrawagancja!
« Ostatnia zmiana: 2008-12-09 (Wto), 22:05 wysłana przez Durbik »

Offline B

• Lis Niebieski
  • Moderator Globalny
  • ++++
  • control over men is all
« Odpowiedź #372 dnia: 2008-12-09 (Wto), 22:07 »
To mówisz że dżindżers lepszy?
"więc lis postanowił go wyruchać"

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #373 dnia: 2008-12-09 (Wto), 22:14 »
Mnie to to jak sprajt smakowało (nie to, żebym kiedyś kupił takie drogie półpiwo, od kogoś posmakowałem).

Offline Einnar

• voidhead
  • DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #374 dnia: 2008-12-10 (Śro), 00:12 »
znam takich co tylko takie pijają (sic!)

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #375 dnia: 2008-12-10 (Śro), 05:43 »
myślę że dżindżers lepszy o tyle, o ile ty nie lubisz mocnych piw. a to mocnością zalatuje Łukasz

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #376 dnia: 2008-12-10 (Śro), 14:19 »
o kurwa 4 złote! przecież za to można dwa... żubry kupić!

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #377 dnia: 2008-12-10 (Śro), 15:00 »
...

ja się do niego nie przyznaję.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #378 dnia: 2008-12-10 (Śro), 19:57 »
ciekawy jest desperados, nie powiem. gdyby nie to, ze ma zajebiscie duzo gazu, to bym powiedzial, ze niebezpieczny, bo jak wode sie go pije. a tak to za 4 zeta sa ciekawsze rzeczy.

• +++++
« Odpowiedź #379 dnia: 2008-12-10 (Śro), 20:18 »
o kurwa 4 złote! przecież za to można dwa... żubry kupić!

Zgadzam się z zanem pierwszy raz od... bardzo dawna!

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #380 dnia: 2008-12-11 (Czw), 00:09 »
niebezpiecznie to jest pokazywac ignusowi jedzenie między wykładami japońskiego albo spacerować bo gdańskiej orunii z długimi włosami i w koszulce nightwisha, a desperado... skoro niby tak samo wali po głowie a smakuje do tego dziwnie, no i murzyni go piją, więc testowanie sobie odpuszczę.

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #381 dnia: 2008-12-11 (Czw), 00:59 »
a teraz pytanie za sto punktów - o co ci kurwa chodzi z tym japonskim, bo nie wiem.

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #382 dnia: 2008-12-11 (Czw), 01:27 »
Z tą orunią też możesz rozjaśnić, bo ja tam większość życia mieszkałem i nikt mi nigdy nic za dziwne tiszirty, ani kudły do pasa nie zrobił. A spacerowałem po okolicy w najróżniejszych porach dnia i nocy.
"Obvious with hindsight !"

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #383 dnia: 2008-12-11 (Czw), 01:40 »
orunii górnej?

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #384 dnia: 2008-12-11 (Czw), 01:45 »
Oruni dolnej, mieszkałem na ulicy Głuchej, jeżeli cokolwiek ci to mówi.
"Obvious with hindsight !"

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #385 dnia: 2008-12-11 (Czw), 10:51 »
Mówi, mówi, to takie ładne okolice.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #386 dnia: 2008-12-11 (Czw), 14:57 »
No ja też uważam że lekcje japońskiego to wiecie....

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #387 dnia: 2008-12-25 (Czw), 15:14 »
Piłem sobie Zhu Jiang Beer dziś. 5%, tak jasne że normalnie jaśniej się nie da. Na ryżu. Powiedziałbym "polecam, 7/10" np. ale generalnie nie piję piwa więc nie będę tu wystawiał ocen, prawda.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #388 dnia: 2009-01-06 (Wto), 20:39 »
Willkomen after der lange przerwen! Nowy rok, nowe motywy motywiki! Skoro zaś tak, to... Kolejne piwo w butelce będzie - ŻYWIEC PORTER. Bo w puszce nie sprzedają. na początek wierszyk, dla fanów serii, jeśli są w ogóle takie pojeby [dzisiejszy wierszyk dla pań!]:

"gdy łąki się zielenią
i przyroda kwitnie

chętnie ci ktoś w krzakach
kopa w głowę wytnie

zabierze piterek
jeszcze w ryj dojebie

ciesz się jesli w majtach
zboczuch nie pogrzebie!"

Optymistyczny wiersz! A co do piwa:

9,5%alk. [uch!], ekstrakt 22% [uchuchuuchu!]. Jak Żywiec, to wiadomo co za grupa trzymająca browar to rozlewa...

CENA - 3,65 - no tak, ciemny browar, długo leżakuje i fermentuje, to i droższy być musi... Taki los. Nie jest jeszcze najgorzej myślę.

GORYCZKA - jak to w ciemnym piwie - trzecia nuta jej pełna. Wspaniała, piwno-stoutowa goryczka. ZA-KUR-WI-STY-JEBANE! Polecam to uczucie, tak na oko 1/10 orgazmu z kazdym łykiem. Czyli po 10 łykach nalezy zmienić spodnie.

SŁÓD - słóóóóóóóóóóóóddd! Tego kurwa słodowego ekstraktu jest tam 1000%, więc całkiem łatwo go wyczuć w 1 i 2 nucie. Podręcznikowy, bez słodzika, bez pośpiechu uwarzone... Poetyka! Podoba mi się to kurwa, albowiem lubię ciemny browar.

POSMAK SPIRYTA - hm. nie ma. po prostu długo leży i jest bardzo mocne - słabe wino i tyle.

DODATKOWE UWAGI O SMAKU - dobre. bardzo dobre. ale jak ktoś nie lubi piwa ciemnego to nic tu po nim. to jest osobna kategoria - w kategorii ciemne amber baltiki wygrywa żywiec porter.

OCENA W SKALI OD "1" do "20" - 19 - to nie bosman! Ale nie można tych kategorii tak łączyć chyba... co jak co, ale ciemne piwa powinny miec swój zakresik i tam jest 20. Jeden punkt odjęty porównawczym kryterium. Bardzo, bardzo polecam!
« Ostatnia zmiana: 2009-01-06 (Wto), 20:42 wysłana przez Durbik »

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #389 dnia: 2009-01-07 (Śro), 23:22 »
A ja tylko kurwa proszę, żeby nikt po wypiciu żywca portera nie mówił że lubi portery... Bo to kurwa dość duża różnica między bałtyckim porterem a normalnym porterem (choćby w %).
I chuj.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #390 dnia: 2009-01-08 (Czw), 00:09 »
ale kogo tu prosisz? potencjalnych komentatorów? nie użyłem specjalnie słowa porter, oprócz nazwy ofkors

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #391 dnia: 2009-01-08 (Czw), 08:57 »
No kurwa nie wiem, niektórzy wypiją Żywca Portera i mówią jaki to Porter nie zajebisty. Po prostu, proszę kogokolwiek kto to czyta ;P.
I chuj.

Offline Greybrow

• DKMiści
  • ++
  • no way
« Odpowiedź #392 dnia: 2009-01-08 (Czw), 22:02 »
No więc zachęcony recenzją zakupiłem tego zajebistego portera ;)
Smak słodko gorzki, ale oba przygaszone jak dla mnie. Po wypiciu niecałej flaszeczki 0,33 dostałem ataku senności.
Próbowałem się ratować oranżadą (reds sun), ale efekt był przytłaczający i poszedłem spać jakoś o 22 :o

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #393 dnia: 2009-01-10 (Sob), 21:38 »
mi bardzo smakuje, ale ostatnio generalnie wole ciemne piwa.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #394 dnia: 2009-01-26 (Pon), 22:21 »
Iiiiiiii rozpoczynamy kolejny odcinek naszego programu pod nazwą "JEBNIJ SE BROWARA!" Dziś zamiast wiersza szowinistyczny żarcik prowadzącego:

" - Czym się różni murzyn od opony?
 - opona po założeniu jej łańcucha nie zaczyna rapować!
"

Cha cha! A teraz piwo:

CARTER z takim śmieszym "e" którego mi się nie chce szukać w tablicy znaków, 4,5%alk., ekstraktu nie podano. Browar niby Lubelski, niby teraz Perła, ale ona się do tego nie przyznaje! Zdjęcie powyżej pochodzi z 2003, piwa niby nie ma, ale jest w żabce. MYSTERY!

CENA - 2,15 - ale to promocja żabkowa. Mimo wszystko zastanawiająco tania sucz!

GORYCZKA - no goryczki to tu nie uświadczysz. Tak rozmazuję na języku, rozmazuje jak laryngolog wydzieliny... Ale nie widzę, nie czuję, nie słyszę! To leciutkie piwo, no ale TROCHĘ być powinno.

SŁÓD - jest. Słód jęczmienny jak jak chuj. Ale delikatny - możnaby się było spodziewać, że skoro nie ma goryczki, to na to miejsce wchodzi nadmiar słodu. Tymczasem mimo występowania tegoż, brak przesady w tym szicie! Plus jak chuj!

POSMAK SPIRYTA - nie ma [!!!] - a tego już nie rozumiem, za 2,15 powinien być. No ale 4,5% to chyba się wyciąga z samego fermentu.

DODATKOWE UWAGI O SMAKU - dobre piwo! Letni odświeżacz, miły przerywnik, całkiem porzadny browarek! Może troszkę zostawia dziwny posmak w ustach - to od tego słodu - ale to tyle co się można przypierdolić.

OCENA W SKALI OD "1" do "20" - 17 - zaskakująco wysoka ocena! Składa się na nią stosunek cena/jakość, brak spiryta, ogólne pozytywne wrażenie. Naaaaaaaaara zjeby!

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #395 dnia: 2009-02-10 (Wto), 20:50 »
Witam witam! Nasz serial zabiera nas w obszary niedostępne zwykłym śmiertelnikom - KRAINE CHUJOWYCH BROWARÓW. To ja się tak dla was poświęcam, zebyście wiedzieli czego nie kupować, albowiem ciemniście jak piwnica saha. Wierszem tez was uraczę dziś:

"Eterycznym blaskiem wypełniona czara
rzesze serc gorących powabem swym kusi...

Czy to jest...? Zgadliście! Kufelek browara!
Któren to hetero każden chłop pić musi

Jego smak narkotyczny i zapach nęcący
do szału nozdrza męskie (i damskie) prowadzi.

Więc wieczorem błogim, niby to niechcący
jebnąć se browara nikomu nie wadzi!"

Wielu tu jest poetów na tym forum zgniłym, ale nikt takich ślicznych wierszy jak ja nie pisze, taka jest triumfalna prawda. I tematyka poważna, a nie jakieś tam baby, niespełnione miłości, BULE egzystencjalne... No po prostu poezja PAR EKSELĄS

Niestety dzisiejszy exhibit nie przystaje do peanów z wiersza nic a kurwa nic. Jest to:

KAPER - Grupa Żywiec (można się było spodziewać więc gówna z mety), alkohol: 8,7% (szkurwa), ekstrakt nie podają, ale na oko i z 20%.

CENA - 3,69 - PFFRRRRRRRYT!! minimum rispect! Za tyle to ja mogę mieć: 2 harnasie, inne piwo i jeszcze mam na małe laysy, paczkę parówek z serem, konserwę tyrolską, 3 zupy chińskie, dziwkę z Bangkoku. Za dużoooooooo wy chuje z grupy żywiec.

GORYCZKA - O ŻESZ W PIZDĘ PANI EWELINY - gorzkie to jak sama grota kokiego. Na szczęście nie słone. Za dużo spirytusu zrobi z ciebie daltonistę, ale tu nie tyle jest spiryt (trochę tak) - a więcej po prostu HC fermentacji. Ale w złym znaczeniu tego słowa. Bardzo niedobre.

SŁÓD - no piwo mocne i niestety dokładnie wg. stereotypu - słodowe w fazie 2. Nie ratuje to nic a nic. Przypomina mi tzw. U-boota na żołądkowej. Dla nerdów z piwnic - u-boot powstaje poprzez zatopienie setki wódki w kuflu piwa. Tu mamy do czynienia z żołądkową gorzką. nawet kolor ten. A słód na pewno.

POSMAK SPIRYTA - jest. Na te wyżyłowane fermenty nalane z kadzi 95% szczęścia. Ja na to reaguję alergicznie.

DODATKOWE UWAGI O SMAKU - dobry ma tylko... kolor. Są ludzie co lubią takie piwa. Ja nie cierpię. Przegorzkie, przesłodowe w kolejnych nutach, zostawia posmak, przealkoholizowane, za drogie... Zero lansu. Dla fanów Kapera (pewnie nie umieją odróżnić piwa od tyskiego i stąd potrzeba "mocnych wrażeń") mam tylko MIECZ, ŚWIERZB I PŁONĄCĄ TWARZ!

OCENA W SKALI OD "1" do "20" - 1 - JEDEN KURWA. Pierwszy raz musze dać. Chujowe piwo, żałuję że kupiłem, ostatni łyk chyba wylewam, bo nie wiem czy się nie porzygam zaraz. Omijaj, kto w Boga wierzy.

Offline Kokos

• Jesteśmy Debilem
  • ++
  • Positive!
« Odpowiedź #396 dnia: 2009-02-10 (Wto), 20:52 »
Z niecierpliwością czekam na piwo polecane dziewojom na walentynki.

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #397 dnia: 2009-02-10 (Wto), 20:55 »
O to to. Kaper to srogie ścierwo. Piwo-wódka. Nawet mnie trochę w gardle po tym piekło... O_o
Jedno z gorszych.

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #398 dnia: 2009-02-10 (Wto), 21:26 »
Z niecierpliwością czekam na piwo polecane dziewojom na walentynki.

OT.

Ew. cos z jabłonowa.

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #399 dnia: 2009-02-10 (Wto), 21:36 »
ooo!

gul... gul.. gul... gulczas!
« Ostatnia zmiana: 2009-02-10 (Wto), 21:40 wysłana przez sah »

Offline Kokos

• Jesteśmy Debilem
  • ++
  • Positive!
« Odpowiedź #400 dnia: 2009-02-10 (Wto), 21:42 »
Srogo. Motocykliści pewnie przerzucili się na winiacze.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #401 dnia: 2009-02-10 (Wto), 22:06 »
Piłem redds sun. Cieciowate, huj z tym że cytryna jak posmak jest piwa. Chińskie było lepsze.

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #402 dnia: 2009-02-11 (Śro), 15:52 »
Ostatnio kupiłem cipuszkowego Guinessa z widgetem. Jakaś śmieszna wypełniona azotem kulka z mikroskopijnymi nacięciami zrobionymi za pomocą lejzera sobie po puszce pływała i rzekomo miała zapewnić długo utrzymującą się kremową pianę. Może i rzeczona piana w kuflu utrzymuje się długo, ale moja dość szybko skończyła żywot na stole, bo taki gejzer poszedł, że aż się zastanawiam, czy mi ktoś durnego kawału nie zrobił.
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #403 dnia: 2009-02-12 (Czw), 13:04 »
No jest taka teoria spiskowa, że te kulki to oni robią po to, żeby... lać mniej piwa do puszek.

I ja w nią generalnie wierzę

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #404 dnia: 2009-02-12 (Czw), 17:57 »
brr, zes mi kapera przypomnial. a kysz.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #405 dnia: 2009-02-28 (Sob), 17:34 »
Staropolskim "Heil Hitler" wypada powitać wszystkich wiernych jak rzeka czytelników. Mój powrót z krainy żenującego zajęcia jakim jest praca zbiega się z moim powolnym powrotem z krainy chujowych browarów. Dziś jak mam nadzieję ostatni egzemplarz tego rodzaju: VOLT STRONG. NIe będzie wiersza, jakoś nie moge będąc już po kilkunastu łykach volta.

Carlsberg Polska, alkohol: 6,3% ekstraktu nie podano, wartości średnie/powyżej średniej

CENA - 2,60 - no nie jest najgorzej na tym etapie. No ale to piwo aspiruje do średniaka, to i cena średnia.

GORYCZKA - na początku nic właściwie. Taki posmak ni to słodowy ni goryczkowy - identyfikuję go jako lekko podgnite jabłka... A potem w trzeciej fazie gorzekie cholerstwo. Słabizna.

SŁÓD - piwo raczej z mocnych. Raczej tez z chujowych - słodzik niby jakiś czuć, ale to nie jest słód piwny - raczej spożywczy. Chujowo. Druga nuta tego pseudosłodzika

POSMAK SPIRYTA - jest. Moc się tu bierze z wódy, nie z naturalnego procesu. GENOIS! [czyt: żenua!]

DODATKOWE UWAGI O SMAKU - nie mam. Jest takie chujowe że aż mało. Lepsze niż kaper, mniej wódziane. Ale ma wszystykie cechy złego piwa: zły posmak w ustach, smak wódy a nie piwa jednak dominuje. Brzydki kolor, traci gaz od razu, niepijalne w wyższych temperaturach... Zło.

OCENA W SKALI OD "1" do "20" - 4 - cztery aż, bo w porówniau do Kapera to to jest niebo w gębie. Ale już więcej nie kupię.

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #406 dnia: 2009-02-28 (Sob), 17:53 »
szacun. ja bym nie miał odwagi nawet na kupienie tego gówna.

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #407 dnia: 2009-02-28 (Sob), 17:58 »
Łoiłem to gówno na mrozie dwa lata temu. Zdatne tylko do rozgrzewania sie tanim kosztem.

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #408 dnia: 2009-02-28 (Sob), 18:35 »
z chujowych piw jest jeszcze ROMPER

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #409 dnia: 2009-03-25 (Śro), 22:44 »
Yoł gangsta mothafukhaz! Dziś kurwa rzecz unikalna jeśli chodzi o moje browarne doświadczenia! Ale na początek wierszowana zajawusia!

*Ciemno choć oko wykol
lecz życie mi miłe
nie wychodzę z domu
(nie ma co na siłę)

browara mam przecież
a to ważna sprawa
sami wiecie dobrze
chlanie - nie zabawa!

kiedy buteleczka
dźwięcznie się otwiera
codzienne problemy
spadają do zera

i tylko gdzieś w głowie
tłucze się myśl taka:
"dlaczegoś, debilu
nie kupił czwór-paka?"*

BOKRIJKS KRUIKENBIER

Brouwerij STERKENS, Belgia. alkohol: 7,2% ekstraktu nie podano

CENA - nie wiem. dostałem prezent na urodziny. aż kiedyś sprawdzę, bo jest w każdej almie.

GORYCZKA - piana (obfita) jest gorzka. To mnie na początku trochę odstręczyło. No bo jak to - gorzka piana. Ale pod spodem... Małmazja. Goryczka w trzeciej nucie pięknie się rozlewa. W pierwszej tylko się akcentuje, w drugiej jej nie ma. Dobry rozkład.

SŁÓD - piwo takie... słodowe. wyraźny akcent chmielowy, ale słód dalej jest. ten smak jest na tyle specyficzny, ze nie wiem czy moje kryteria goryczka/słód tu dają radę. Raczej bym powiedział że piwo jest miodowe, jedwabiste, ale jednocześnie z pazurem (ta goryczka właśnie)

POSMAK SPIRYTA - bez przesady

DODATKOWE UWAGI O SMAKU - powiem tak: daleki jestem od postawy że na zachodzie wszystko jest zajebiste, a u nas chujowe. bo to nie jest prawda. Ale jeśli chodzi tego Bokrijksa to to jest tak - piwo widać że nie jest powszechne w supermarketach, ale warsztat przebija z niego lepszy niż u nas. Jeśli mieszkacie w cywilizowanych województwach (śląskie, małopolskie, pomorskie, dolnośląskie) - to może wam się uda kupić w almie czy w piwnych sklepach. POlecam bardzo, bardzo gorąco.

OCENA W SKALI OD "1" do "20" - 19 - świetne piwo. genialne. posmak nie do powtórzenia. punkt odjęty za na pewno wysoką cenę, co oznacza że nie można się tym uchlewać co wieczór. a to jest skandal.

Offline trzy86

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #410 dnia: 2009-03-25 (Śro), 22:55 »
W Warszawie jest alma. Na saskiej kępie (albo raczej saskiej kę(L)pie - jak piszą jakieś chujki na murach).

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #411 dnia: 2009-03-25 (Śro), 23:09 »
no ale mazowieckie != cywilizacja

Offline trzy86

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #412 dnia: 2009-03-25 (Śro), 23:17 »
niestety nie widzę, co napisałeś  :( :(

(a tego borkijsa to chyba nawet spróbuję jak tylko podskoczę do almy)
« Ostatnia zmiana: 2009-03-25 (Śro), 23:19 wysłana przez trzy86 »

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #413 dnia: 2009-03-25 (Śro), 23:40 »
spróbuj koniecznie

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #414 dnia: 2009-03-26 (Czw), 10:53 »
zacheciles mnie. udam sie do domu piwa najblizszego.

tam powinni miec cos takiego skoro maja bananowe piwo z madagaskaru

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #415 dnia: 2009-06-16 (Wto), 07:47 »
Ej no, dajesz Durb :>
I chuj.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #416 dnia: 2009-06-16 (Wto), 07:52 »
cze, nie piję ostatnio dużo piwa, bo 8 sierpnia mam egzamin taki duży na aplikację i wieczorami raczej zgłębiam meandry ordynacji podatkowych. czy tam jakichś innych.

mogłem iść kurwa na jakiś modny kierunek, np. SLAWISTYKE, FILOLOGIE ANGIELSKOM, TOWAROZNAWSTWO... a tak musze się uczyć jak jakiś student

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #417 dnia: 2009-06-16 (Wto), 11:56 »
FILOLOGIE ANGIELSKOM
Nie jest jeszcze za późno! Jak pójdziesz za dwa lata, może będę ci wykładać! :salute:
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #418 dnia: 2009-06-16 (Wto), 18:12 »
No, bo prawo, to taki niemodny kierunek, a dziekani wydziałów prawa sami na ulicach rozdają ulotki, żeby przyjść do nich studiować ^___^
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #419 dnia: 2009-06-16 (Wto), 20:29 »
no nie wiem czy modny czy niemodny, ale ja to bym lepiej sobie do roboty poszedł a nie na jakieś żenujące aplikacje