Autor Wątek: tatuaż  (Przeczytany 18717 razy)

Offline JayZeus

• +
tatuaż
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-05-17 (Sob), 00:40 »
No jak masz pajęczynę na twarzy to raczej tak.  A tak szczerze, jaki jest procent ludzi którzy po wyjściu z więzienia nie wracają?  Prawda jest taka, że nawet jakby chciał, to, że siedział, zamyka mu możliwość o lepszą pracę, więc pozostaje mu kraść.  Pozatym czy tak łatwo nauczyć starego psa nowych sztuczek?                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
tatuaż
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-05-17 (Sob), 01:19 »
do tego służy zaświadczenie o niekaralności a nie brak tatuaży                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline JayZeus

• +
tatuaż
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-05-17 (Sob), 01:30 »
Dobra, powiedz mi w takim razie, co myślisz jak widzisz z wytatuowaną twarzą?  Nie mówię o każdym tatutażu, tylko właśnie taką pajęczyną na facjacie lub \"Przepraszam, że żyję\" na czole.                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
tatuaż
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-05-17 (Sob), 02:19 »
serio?
SPIDRMAN!!!
a z tym przepraszam, że żyję?
przecierz lepsze coś takiego nić LOVE HATE na kostkach, pozatym gość musi być pewien siebie jak tak sobie wytatuował                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline JayZeus

• +
tatuaż
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-05-17 (Sob), 03:12 »
A jak mieszkałem w Warszawie to chodził taki z wytatuowanym na czole \"BKR - Boziu Kopsnij Rozum\" - wiadomo, że recydywa....                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Geborn

• +
tatuaż
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-05-17 (Sob), 06:09 »
Uważam, że odpowiedni tatuaż zdobi a nie szpeci osobę. Jeśli motywy są oryginalne i zrobione fachowo, to nie mam nic przeciwko nawet kilku tatuażom na ciele. Poza tym miło jest zobaczyć tatuaż u dziewczyny... zwłaszcza jeżeli jest w określonych miejscach. :D (Byle to nie było tylko \"BKR\" :D )                    
Tamci się zachwiali i upadli, a my stoimy i trwamy... Ps 20, 9

Offline JayZeus

• +
tatuaż
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-05-17 (Sob), 08:30 »
He he he.. BKR to może nie, ale np. jakiś motylek, kwiatek lub jakieś serduszko w mało widocznym miejscu (gdzieś pod talią), może być bardzo seksowne...                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
tatuaż
« Odpowiedź #67 dnia: 2003-05-17 (Sob), 09:12 »
ja jakoś nie miałem doczynienia, z żadnym seksownym tatuażem i nikogo i byćmoże dlatego nie widze w tym nic seksownego
a co sądzicie o piercingu?
bo dla mnie jest to brzydkie i niefajne
a seksowny kolczyk w np pempku to dla mnie paradoks                    

Offline Olhado256

• +++++
tatuaż
« Odpowiedź #68 dnia: 2003-05-17 (Sob), 11:54 »
Ja o tatuażu sądzę to samo, co o makijażu i perfumowaniu - mają niejako polepszać naturalne walory człowieka. Problem w tym, że ja tego bardzo, bardzo nie lubię - dziewczyna z tatuażem w widocznym miejscu miałaby u mnie spory minus. A jak ktoś sobie tatuuje twarz, to już jest dla mnie czysta głupota...                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
tatuaż
« Odpowiedź #69 dnia: 2003-05-17 (Sob), 15:28 »
tiaaaa......  zacznę od odpowiedzi: ktoś pytał o tzw. tymczasowe (?) tatuaże. Owszem są takie i można je zrobić w Polsce tylko trzeba się naszukać. Schodzą zazwyczj po 2 latach ale.... (chyba nie wątpiliście, że jest jakieś ale :wink:  :P ) może nawet nie schodzą długo.... tylko zdarza się, że nie schodzą całkiem.... np. zostaje kilka kropeczek....
moje opinie inną razą bo was zanudzę  :wink:                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline JayZeus

• +
tatuaż
« Odpowiedź #70 dnia: 2003-05-17 (Sob), 19:22 »
Ja o tatuażu sądzę to samo, co o makijażu i perfumowaniu - mają niejako polepszać naturalne walory człowieka.

No poperfumować czy wypachnić to raczej teraz jest raczej sprawą dobrego gustu.  Ludzie mają to do tego, że się pocą, a jak się pocą to śmierdzą.  Zrób przysługę komuś w autobusie w lato i kup se antyperspirant :D

Co do makijarzu, to racja, jak tapeta jest za durza, to dziewczyna wygląda jak najgorsza ździra.  Jednak jeśli jest delikatny i podkreśla np oczy czy usta, to jest to bardzo atrakcyjne.

Problem w tym, że ja tego bardzo, bardzo nie lubię - dziewczyna z tatuażem w widocznym miejscu miałaby u mnie spory minus.

Właśnie dlatego mówimy tutaj o małym (wielkości monety) tatuażu, gdzieś w raczej bardziej dyskretnym i intymnym miejscu...  Ja miałem okazje mieć doczynienia i mówię, jest bardzo sexi...                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Olhado256

• +++++
tatuaż
« Odpowiedź #71 dnia: 2003-05-17 (Sob), 21:03 »
Nie to sexi, co sexi, tylko co kogo podnieca :P . Jak będzie w jakimś intymnym miejscu to nie będę miał szans go zobaczyć, więc mi zwisa, czy on tam jest, czy nie :wink: . Natomiast perfumy kontra antyperspiranty - nie widzisz różnicy? Pewnie, że się popsikam jakimś smrodzidłem pod pachami, przynajmniej na tyle, żebym sam siebie nie czuł, ale wkurza mnie, jak dziewczyna tak się wypachni, że nie mogę poczuć jej naturalnego zapachu. Tak samo z makijażem - dyskretny to faktycznie może w czymś pomóc, ale jak dziewczyna sobie tego naciapie na całą twarz, to już jej prawie nie widać pod tym!                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
tatuaż
« Odpowiedź #72 dnia: 2003-05-17 (Sob), 22:00 »
raz widziałem naprawde okropny makijarz u jednej dziewczyny
na pierwszy rzut oka wyglądała na min 70 lat
i jak ją zobaczyłem jak tuż koło niej przechodziłem kiedy ją zauważyłem to się wystraszyłem
potem zobaczyłem, że byćmoże ma 25 lat ;)                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
tatuaż
« Odpowiedź #73 dnia: 2003-05-19 (Pon), 16:37 »
JayZ: dobrze gadasz... oj dobrze. ^___^                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline keksik

• +
tatuaż
« Odpowiedź #74 dnia: 2004-01-01 (Czw), 18:24 »
Ja niestety nie moge sie pochwalic wlasnym tatuazem, bo go nie mam. :(
Moze kiedys.

Moj braciszek, po skonczeniu 18-nastu lat wytatuowal sobie na lewej lydce takiego Barta Simpsona z gola klata i w spodenkach (ze znaczkiem Nika). W lewej rece trzyma pistolet, a w prawej szluga. Moim zdaniem tatuaz pierwsza klasa :D A i ten Bart jest troszke starszy niz w kreskowce  8)
Za tatuaz zaplacil 400 zl. (po znajomosci), za taki tatuaz ok. 30 cm. wysokosci placi sie zazwyczaj 600-700 zl. Robiono go 1,5 h.                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline Saima

• DKMiści
  • +
tatuaż
« Odpowiedź #75 dnia: 2004-01-06 (Wto), 21:52 »
Kiedys obiecalam sobie, ze zrobie sobie tatuaz na 18stke.. ale ze moje urodziny wypadaja w maju(przed wakacjami) ciagle odkladalam ta decyzje na pozniej...po pierwsze przedwakacyjne oszczedzanie.. :biggt: po drugie: \"niemoznosc\"  :wink:  opalania tego miejsca przez ok.1-2 miesiace... we wrzesni wrocilam na ostatni rok do szkolki...i jak na razie mi przeszlo..
w kazdym razie jezeli mialabym robic sobie tatuaz-to powstalby on na plecach-tuz nad zakonczeniem spodni-dol plecow  :wink:                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline [omega]

• ++
tatuaż
« Odpowiedź #76 dnia: 2004-01-06 (Wto), 22:14 »
Saima, moja ulubienico, zalezy tez jaki sie te spodenki nosi :twisted: . Chetnie bym go pozniej obejrzal oj chetnie.  :twisted:
Saima - jak sobie czlek cos obieca to nie ma sie co zastanawiac!

BTW- Na tylku mozna wytatuowac sobie BOB - i wystarcza do tego tylko 2 literki \"b\"...  :twisted:                    

C1

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
tatuaż
« Odpowiedź #77 dnia: 2004-01-06 (Wto), 22:32 »
może bez przesady z tym opalaniem. żeby ci opalanie zaszkodziło musiałyby być naprawdę wysokie temperatury i musiałabyś naprawdę sporo na słońcu leżeć. jeśli zamierzasz mieć tatuaż to i tak oplanie sprawia, że będzie trochę szybciej bledł, ale nie ma powodu do obaw; 2 tygodnie abstynencji słonecznej wystarczą. oczywiście jeśli robisz coś dużego, to się dłużej goi i czasami proces kłucia jest dzielony na kilka sesji w salonie, wtedy oczywistym jest, że czas ten się wydłuża. generalnie po solidnym zagojeniu możesz brać umiarkowane kąpiele słoneczne (a w polsce pogody zazwyczaj mamy umiarkowane).                    

Offline Saima

• DKMiści
  • +
tatuaż
« Odpowiedź #78 dnia: 2004-01-06 (Wto), 22:40 »
rozmawialam z tatuazysta (tak to sie nazywa?;) ) i poradzil mi zebym przyszla do niego po wakacjach.. prowadze dosyc aktywne zycie na powietrzu w okresie letnim... :wink: spedzam baardzo duzo czasu na sloneczku...uwielbiam sie opalac..plywac itd..
przez ten topic znowu zaczelam sie napalac na tatuaz.. :?
cos mi sie wydaje ze tym razem sfinalizuje to \"przedsiewziecie\" w salonie... :wink:
PS. nie cierpie igiel. :| ..ale coz..                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
tatuaż
« Odpowiedź #79 dnia: 2004-01-06 (Wto), 23:11 »
ja robiłem w czerwcu i nie wyblakł. chociaż... ja słońca nie lubię, a tatuaż mam po wewnętrznej stronie przedramienia, więc tego miejsca się tak bardzo nie opala. od razu zaznaczę, że tatuaż cieniowany jest bardziej blady, może dlatego. ja zdecydowanie wolę jednolite. szkoda, że nie są czarne... ;/ inna sprawa to kwestia barwnika, może u ciebie używają jakiegoś bardziej wrażliwego.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
tatuaż
« Odpowiedź #80 dnia: 2004-01-07 (Śro), 07:27 »
tatuaż mam po wewnętrznej stronie przedramienia
1. czemu tam?
2. czemu w takim wrażliwym miejscu?
3. bolało?                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
tatuaż
« Odpowiedź #81 dnia: 2004-01-07 (Śro), 11:10 »
1. bo nikt tam nie robi, a ja lubię się trochę z tłumu wyróżniać (od półtora roku zobaczyłem tylko jedną osobę z tatuażem w tym miejscu), poza tym tam jest ciekawie. ^_^
2. wrażliwość miejsca nie miała nic do rzeczy.
3. ciężko ocenić bo to mój pierwszy tatuaż (napewno nie ostatni), ale napewno nie tak, żebym musiał twarz krzywić. ot zwykłe ukłucie, na początku trochę bardziej czujesz, bo to szok - pierwszy niespodziewany dla organizmu \"ból\", potem się przyzwyczajasz i nie ma problemu. przyznam, że mnie bardziej piekło niż bolało. od setek szybkich ruchów igła się trochę grzeje jak facet ciągnie długie linie. to wszystko. krew kapała obficie. ;P                    

Offline Syber

• +
tatuaż
« Odpowiedź #82 dnia: 2004-01-23 (Pią), 13:44 »
Ja mam straszna ochote na cos duzego-- ale narazie w portwelu jest malo gotowki wiec sobie odpuszczam.A tak wogle to jestem za tym by me cialo nosilo od 3 do 5 tatuarzy :P                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Kokeeno

• ++
tatuaż
« Odpowiedź #83 dnia: 2004-01-23 (Pią), 14:07 »
Kiedys obiecalam sobie, ze zrobie sobie tatuaz na 18stke.. ale ze moje urodziny wypadaja w maju(przed wakacjami) ciagle odkladalam ta decyzje na pozniej...po pierwsze przedwakacyjne oszczedzanie.. :biggt: po drugie: \\\"niemoznosc\\\"  :wink:  opalania tego miejsca przez ok.1-2 miesiace... we wrzesni wrocilam na ostatni rok do szkolki...i jak na razie mi przeszlo..
w kazdym razie jezeli mialabym robic sobie tatuaz-to powstalby on na plecach-tuz nad zakonczeniem spodni-dol plecow  :wink:

Z zeznan znajomej, ktora sobie zrobila tatuazyk dokladnie w tym miejscu (motyl wielkosci duzej dloni) wiem, ze boli jak cholera i chetnie by go sobie usunela (ale to jeszcze bardziej boli jak cholera). Jak dla mnie tatuazyk wyglada calkiem, calkiem (chociaz w zyciu sie nie zdecyduje na zrobienie czegos takiego - nie lubie, jak boli jak cholera  :wink: - a juz na pewno na tatuowania imienia ukochanej - bo: niepraktyczne i usuwanie bjch  :twisted: )

Aha - jesli ktoras z kobiet mysli o tatuazu piersi w formie rozyczki, to musi to przemyslec, bo za 20 lat bedzie tulipan (chyba, ze lubi tulipany  :-D )

P.S.
Jakby mi kiedys porzadnie przygrzalo (znaczy sie - mocniej niz zwykle), to pewnie bym sobie cos zazyczyl na posladku. Prawym.  :-D                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline Szczur

• ++
tatuaż
« Odpowiedź #84 dnia: 2004-01-23 (Pią), 14:25 »
Chciałem mieć tatuaż. Nadal chcę. Ale zrobię sobie dopiero za dwa lata.
Ale za to, moja rodzicielka ma tatuaż*. Jak dorwę się do cyfrówki, to foto zapodam.

*robiony w Ostrowie.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
tatuaż
« Odpowiedź #85 dnia: 2004-01-23 (Pią), 14:43 »
czemu na prawym?                    

Offline Kokeeno

• ++
tatuaż
« Odpowiedź #86 dnia: 2004-01-23 (Pią), 17:04 »
czemu na prawym?

Bo mam lepszy prawy profil  :P                    
"Live For The Moment"

Offline -Pionier

• +
tatuaż
« Odpowiedź #87 dnia: 2004-01-23 (Pią), 18:24 »
Eh dopiero mam 15 lat ale myslalem sobie ze bym chcial miec tatuaz, ale dopiero gdzies w wieku 18 lat, nie interesują mnie tatuaze zeby miec zamazana ręke całą tylko jakis pozadny, ladny, podobający sie dziewczynom i mi oczywiscie tatuazyk albo na bicepsie prawej ręki lub lydce..... a co do tatuazy jest to bolesny zabieg (zalezy gdzie sie tez robi) i kosztowny...                    
Peace love extasy

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
tatuaż
« Odpowiedź #88 dnia: 2004-01-26 (Pon), 00:12 »
Z zeznan znajomej, ktora sobie zrobila tatuazyk dokladnie w tym miejscu (motyl wielkosci duzej dloni) wiem, ze boli jak cholera (...)
coś mientka ta twoja znajoma. ;P                    

Offline Kokeeno

• ++
tatuaż
« Odpowiedź #89 dnia: 2004-01-26 (Pon), 11:24 »
Z zeznan znajomej, ktora sobie zrobila tatuazyk dokladnie w tym miejscu (motyl wielkosci duzej dloni) wiem, ze boli jak cholera (...)
coś mientka ta twoja znajoma. ;P

Nie tyle bolalo robienie, co jakis czas po zrobieniu...

Ja za to jestem \"twardy\", ale i tak nie zamierzam sobie nic robic (zrobienie tatuazu dyskwalifikuje od przyjecia do kompanii honorowej - podobnie jak wada wzroku  :wink: )                    
"Live For The Moment"

Offline azul

• +
tatuaż
« Odpowiedź #90 dnia: 2004-01-26 (Pon), 11:33 »
A tak wogle to jestem za tym by me cialo nosilo od 3 do 5 tatuarzy :P

a może od razu, jak jakiś yakuza; od szyji po kostki?  :naugh:

Jakby mi kiedys porzadnie przygrzalo (znaczy sie - mocniej niz zwykle), to pewnie bym sobie cos zazyczyl na posladku. Prawym.

..tak jak idol nastolatek  :naugh:  LOBO: \'Bite Me, Fanboy\'  :bigla:                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Tissai

• +
tatuaż
« Odpowiedź #91 dnia: 2004-01-26 (Pon), 12:08 »
ja jak narazie mam jeden przymiezam sie do drugiego ale mam problem z wyborem wymyslilam sobie tatuaz jaki bym chcial miec ale coz duzy by byl ( smoczek na lydce z rozlozonymi skrzydlami szaro niebieski z zielonymi oczkami , i ogonem owinientym wokol kostki )                    
Twoja róża ma dla Ciebie tak wielkie znaczenie,
ponieważ poświęciłeś jej wiele czasu.
Ludzie zapomieli o tej prawdzie.
Lecz tobie nie wolno zapomieć.
Stajesz sie odpowiedzielny na zawsze za to , co oswoiłeś.
Jesteś odpowiedzialny za swoja różę.
/Antoine de Saint-Exupery /

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
tatuaż
« Odpowiedź #92 dnia: 2004-01-26 (Pon), 15:36 »
ja jak narazie mam jeden
jaki? gdzie? pokażesz skana?                    

Offline Kokeeno

• ++
tatuaż
« Odpowiedź #93 dnia: 2004-01-26 (Pon), 16:14 »
Hmm, tatuaz na posladku w moim przypadku odpada - musialbym sobie ogolic futerko - glupio by to wygladalo  :wink:                    
"Live For The Moment"

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
tatuaż
« Odpowiedź #94 dnia: 2004-01-27 (Wto), 17:42 »
podobający sie dziewczynom

Khm... khm... pf... prfhhhhgf... AAAAAhahahahahahahahHQH!HhQAHh Roooootfl!                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Davsar

• ++
tatuaż
« Odpowiedź #95 dnia: 2004-01-27 (Wto), 19:36 »
A ja bym sobie w życiu tatuaża nie zrobił. Toż to dlamnie jest prawie dobrewolne samookalecznie. Ale muszę przyznać że niekiedy nawet ładnie to wygląda.

Durbik=> No co, teraz dziewoje to się na tatuaże wyrywa. :D                    

Offline Loco

• +
tatuaż
« Odpowiedź #96 dnia: 2004-01-27 (Wto), 20:43 »
Maaaaaacie.

"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline -Pionier

• +
tatuaż
« Odpowiedź #97 dnia: 2004-01-27 (Wto), 21:12 »
To twoj??Ladny, oczywiscie dla dziewczyny:-)                    
Peace love extasy

Offline Loco

• +
tatuaż
« Odpowiedź #98 dnia: 2004-01-27 (Wto), 22:44 »

Co znaczy \"oczywiście dla dziewczyny\"? Uważasz, że jest babski? A może myślisz, że zrobiłem sobie taki tatuaż, żeby się jakiejś przypodobać? To przecież Kapelusznik, jedna z najzajebistszych postaci książkowych w historii!                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline B

• Lis Niebieski
  • Moderator Globalny
  • ++++
  • control over men is all
tatuaż
« Odpowiedź #99 dnia: 2004-01-27 (Wto), 23:32 »
I w batmanie był                    
"więc lis postanowił go wyruchać"

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
tatuaż
« Odpowiedź #100 dnia: 2004-01-28 (Śro), 00:19 »
Pionieer to zdecydowanie najzajebistszy user jest.                    

Offline Kokeeno

• ++
tatuaż
« Odpowiedź #101 dnia: 2004-01-28 (Śro), 10:56 »

Co znaczy \"oczywiście dla dziewczyny\"? Uważasz, że jest babski? A może myślisz, że zrobiłem sobie taki tatuaż, żeby się jakiejś przypodobać? To przecież Kapelusznik, jedna z najzajebistszych postaci książkowych w historii!

O ile ktos lubi \"Alicje...\" - ja akurat naleze do tej grupy ludzi, ktorzy nie cierpia tej ksiazki...                    
"Live For The Moment"

Offline Szczur

• ++
tatuaż
« Odpowiedź #102 dnia: 2004-01-28 (Śro), 14:29 »

Chodziło mu pewnie o to, że może podobać się ten tatuaż dziewom. Tak myślę.

Dopisane:

To twój tatuaż? Oczywiście dla dziewczyny ładny, lecz mnie też się podoba  :)

Rozumieją?                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
tatuaż
« Odpowiedź #103 dnia: 2004-01-28 (Śro), 15:32 »
Tudzież: oczywiście zrobiony dla dziewczyny (Pionier nie rozumie że są tatuaże nie-robione dla dziewczyny)                    

Offline Szczur

• ++
tatuaż
« Odpowiedź #104 dnia: 2004-01-28 (Śro), 15:37 »
Czyli dla szpanu? Nieeee...
btw, dziś idę do kumpla, możliwe że będą fotki jego tatuaży. A fajne ma nawet.                    

Offline -Pionier

• +
tatuaż
« Odpowiedź #105 dnia: 2004-01-28 (Śro), 16:55 »
EEEE :oops:  :oops:  :oops: ....eh no coment:D:D:D:D hehe ja sie juz nie odzywam cos sie mi pomylilo :D :biggt:  :biggt:                    
Peace love extasy

Offline Tissai

• +
tatuaż
« Odpowiedź #106 dnia: 2004-01-31 (Sob), 21:36 »
Pumbus nie mam skana :( na lydce taki malenki kroliczek z pleyboja :)                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
tatuaż
« Odpowiedź #107 dnia: 2004-02-01 (Nie), 13:15 »
łocz and dont koment (chyba, że musisz) ;P

(tatuaż uejsta, niestety nie jest wypełniony tak dobrze jakbym sobie tego życzył, ale jakoś lenistwo powstrzymuje mnie od pójścia do salonu - jak będę robił drugi to sobie poprawię)

a tutaj specjalna kolekcja exluziw dla użytkowników portalu PPK ;>

(tatuaże pewnej marti ^___^)

a miejsce pobytu poszczególnych tatuaży okryte jest zasłoną milczenia. ;>                    

Offline Szczur

• ++
tatuaż
« Odpowiedź #108 dnia: 2004-02-01 (Nie), 13:24 »

Dlaczego cenzored? :naugh:                    

Offline Davsar

• ++
tatuaż
« Odpowiedź #109 dnia: 2004-02-01 (Nie), 13:29 »
Lepiej się nie pytaj, bo bana dostaniesz. :D                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
tatuaż
« Odpowiedź #110 dnia: 2004-02-01 (Nie), 14:29 »
waste, świntuchu!! Nie spodziewałem się tego po tobie... ZASŁONIŁEŚ (hehe)                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
tatuaż
« Odpowiedź #111 dnia: 2004-02-01 (Nie), 15:53 »
a co! ; ) za dużo byś chciał durb. ;>
poza tym to moje jest i nikt sobie nie będzie oglądał, o. ;D

ps. tylko sobie nie myślcie za dużo. to nie jest aż tak blisko żebym musiał cenzurować jakieś części ciała. jej zadanie polega raczej na utrudnieniu dokładnego rozpoznania.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
tatuaż
« Odpowiedź #112 dnia: 2004-02-01 (Nie), 16:50 »
Łe.                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
tatuaż
« Odpowiedź #113 dnia: 2004-02-01 (Nie), 17:45 »
Ano łe, juz myslalem ze na cycku :D                    

Offline Kokeeno

• ++
tatuaż
« Odpowiedź #114 dnia: 2004-02-01 (Nie), 19:41 »
To miał być topik o tatuażach, a nie częściach intymnych  :twisted:                    
"Live For The Moment"

Offline Tissai

• +
tatuaż
« Odpowiedź #115 dnia: 2004-02-02 (Pon), 11:54 »
kokeeno cycuszki nie sa intymne cycuszki sa milusie  :twisted:                    

Offline Kokeeno

• ++
tatuaż
« Odpowiedź #116 dnia: 2004-02-02 (Pon), 12:17 »
kokeeno cycuszki nie sa intymne cycuszki sa milusie  :twisted:

Jeśli chodzi o kobiece - to trudno mi się z Tobą nie zgodzić  :-D Wręcz w tym temacie zdecydowanie Cię popieram :wink:                    
"Live For The Moment"

Offline Tissai

• +
tatuaż
« Odpowiedź #117 dnia: 2004-02-02 (Pon), 18:39 »
ta sa takie mieciutkie i milusie w dotyku .... pod tym wzgledem zgadzam sie z facetami :P                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
tatuaż
« Odpowiedź #118 dnia: 2004-02-02 (Pon), 21:08 »
Hm... Hm...

Ech, nie moje czasy.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
tatuaż
« Odpowiedź #119 dnia: 2004-02-08 (Nie), 15:35 »
Ano łe, juz myslalem ze na cycku :D
raczej na cycuszka to za bardzo owłsione miejsce :D
no chyba, że libisz owłosione cycuszki :D
pozatym można łatwo wydedukować gdzie to jest (patrzczie na ułożenie włosów na skurze) :D

chyba dostane za to bana :twisted:

a tak w ogóle gdyby się dało robić trwałe tatuaże świecące przy UV, to pewnie już dawno bym sobie coś zrobił