Autor Wątek: grafologia  (Przeczytany 1358 razy)

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
grafologia
« dnia: 2007-11-17 (Sob), 22:27 »
TEST
zrobiłem test i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem, tak trafnego wyniku nie spotkałem w żadnym teście, zachęcam do spróbowania
na stronie jest jeszcze dużo innych testów
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Saima

• DKMiści
  • +
grafologia
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-11-18 (Nie), 10:36 »
Teścik ciekawy, pewnie stworzony faktycznie w oparciu o pewną wiedzę grafologiczną, ale uważam, że niektóre odpowiedzi w teście powinny być ilustrowane, w celu wyeliminowania ewentualnych błędów. Interpretacja, którą dostałam do moich odpowiedzi była wewnętrznie sprzeczna, wiele odpowiedzi wykluczało się nawzajem.
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline Koki

• +++++
grafologia
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-11-18 (Nie), 12:59 »
P S Y C H O Z A B A W A

Krótki list należy przepisać odręcznie na gładkiej kartce papieru

...spierdalaj

Offline _lili_

• +
grafologia
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-11-21 (Śro), 13:18 »
Ha, fajne to to. Troche jak horoskop; wiesz, ze to bez sensu a i tak zagladasz.

Test troszke nielogiczny. Najpierw zakladaja, ze p dpisujesz sie imieniem i nazwiskiem, potem zadaja pytania co do podpisu a na koniec pytaja, czy podpisales tylko inicjalami. Z kolei moze sila nacisku na papier nie zalezy tyle od osobowosci co od tego, czym sie pisze? :P

Reasumujac wiecej glupoty niz psychologi, sprobowac niekoniecznie warto, ale o tym tak naprawde przekonuje sie po zakonczeniu testu :D