Autor Wątek: Jedi Knight 2 - Jedi Outcast, czyli dla poczatkujacych ;)  (Przeczytany 5515 razy)

Offline rednar

• +
Jedi Knight 2 - Jedi Outcast, czyli dla poczatkujacych ;)
« dnia: 2003-05-09 (Pią), 14:36 »
Chcialbym was zachecic do zagrania w to cudowna gre, ale oczywiscie na multiplayer. To zaczynamy ;) :

jest kilka trybow gry :

- FFA: na polskich serverach gra sie na zasadzie dueli, czyli jedna osoba zaprasza druga na walke 1 vs. 1 , nikt nie moze pomoc drugiej osobie, tylko ty i twoj prezciwnik, na zagranicznych wylada to tak, ze sa i duele i totalna naparzana czyli kazdy wali kazdego :P wole osobiscie polskie ;)
- TFFA(TeamFFA): polskich servov z tym trybem gry jest aktualnie jeden :(, jak sama nazwa wskazuje gracze dziela sie na dwie druzyny i walcza ze soba o zdobycie punktow, zabicie przeciwnika 1 pkt. , zabicie kolegi z druzyny -1 pkt.
- Capture The Flag: chyba nie trzeba tlumaczyc, ale trzeba zdobyc flage przeciwnikow i zabrac ja do swojej bazy i na odwrot
- Duel: jedna osoba walczy z druga a inne przygladaja sie, osoba ktora wygra zostaje i walczy z kolejna ktora czeka w kolejce i tak dalej. Tylko na zagranicznych servach :(

http://strony.wp.pl/wp/snail/download.html jest to strona bardzo dobrego polskiego klanu (choc najlepsza jest w trybach TFFA i CTF) download, musicie sciagnac proggram The All Seeing Eye, ktory wyszukuje servery nie tylko do jk2 :) tylko musicie zaznaczyc w \'drzewku\' polskie servery ;) i zyc nie umierac ;)

jesli posiadacie wersje oem\'owa( czyt. pirata :D) zeby wam chodzil tryb multiplayer musicie sciagnac patcha 1.04 ze stronki http://strony.wp.pl/wp/snail/download.html czyli tej samej z kad sciagacie EYE :P

najpopularniejsza mapa krolujaca na polskich serverach FFA to Cloud_Shark, sa na nim 3 rozne areny sciagnajcie z tad : http://www.pcgamemods.com/file.php?id=47d1...24d369f3414728e

ok, teraz sprawa nickow, jesli chcielibyscie miec czerwony nick to wpisujecie w konsoli w czasie gry (shift + tylda) /name ^1czarny005
cyfry na klawiaturze zwyklej NIE numerycznej!

bindy (czyli tekst ktory bedzie sie pokazywal na ekranie po wcisnieciu jednego klawisza) robi sie tak: w konsoli wpisuje sie: /bind (dowolna litera) say (dowolny tekst)
przy bindach tesh dzialaja kolory

ukryte skiny:
w konsoli wpisujemy: /model reborn/boss, /model reborn/acrobat, /model reborn/fencer

po kazdej  walce wygranej lub przegranej dla kultury nalezy napisac Good Fight, lub Great Fight, aby bylo to latwiejsze najlepiej zrobic sobie takiego binda ;)

rozmawiamy wciskajac \'Y\', romawiamy na privie najezdzajac na kolesia z ktorym chcemy porozmawiac sam na sam i wciskamy \'U\' tekst na privie bedzie wyswietlany na rozowo (pedalki z tych z lukas arts :P)

litera (domyslnie) \'K\' wyzywamy na duel, \'L\' (domyslnie) zmieniamy styl, sa 3 style :
- blue (slaby. szybki)
- zolty (srednio silny, srednio szybki)
- red (silny, wolny)

no to tyle na temat JEDI KNIGHT 2 w trybie multiplayer ;)

najczesciej mozecie mnie spotkac na serverze UM ;)

moj nick to [[/span]

[span style=\'font-size:30pt;line-height:100%\']HAVE FUN!![/i]

dopisane:
jesli znalezliscie bledy lub o czyms nien apisalem napiszcie po tym postem ;) dzieki ;)                    
tu kiedys bedzie moja elo jol w pompke sygnatura

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-05-09 (Pią), 18:58 »
O przyjęli cie do UM?
Z tego co mi sie wydaje to Y i U rozni sie tym ze ktoros jest gadka do wszystkich, ktoros do druzyny, a ktoros do gracza innego (priv) ale nie jestem pewien bo gralem pare miechow temu.
Chce ktos emeryta ktory w czerwcu wroci do gry?                    

Offline rednar

• +
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-05-10 (Sob), 10:06 »
no jasne ze mnie przyjeli :D Nemezis i Ralph :P teraz na servach normalnie wymiatam :D:D:D:D:D zartuje ;)                    

Offline rednar

• +
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-05-10 (Sob), 17:21 »
ok, sorki ze pisze pod moim postem, ale co tam ;)

mapy, nowe sabery, skiny itd. mozecie prawie codziennie sciagnac z jk2.fpp.pl ;) trzeba jes wrzucic do (dysk na ktorym zainstalowana jest gra)---]folder z gra---] GameData -----] base ;)

na jk2.fpp.pl znajdziecie rozniez liste polskich klanow ;)

jesli przed nickiem zobaczycie [[/span] lub jakies inne znaki ;) to znaczy ze dany gracz jest w klanie ;)

porady dotyczace techniki walki podam wam jesli dam rade, w tym tygodniu ;)

[span style=\'font-size:30pt;line-height:100%\']HAVE FUN!!
[/b]                    

Offline Jarko

• Moderator
  • +
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-05-18 (Nie), 17:36 »
Dobra jak uda mi się uruchomić JK2 możemy pograć :D                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline rednar

• +
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-05-18 (Nie), 18:58 »
uda sie :P Keiran dajesz z nami na podroz po servach jedi2 ? :D                    

Offline Jarko

• Moderator
  • +
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-05-20 (Wto), 23:28 »
Więc za pierwszym razem się nie udało ale już jest git.
Więc tak spotkac mnie mozna na serwerach spisanych na jk2.fpp.pl bo na razie tylko te sprawdzam. A jaestm pod nickiem Savanar, przynajmiej na razie

Dopisane: 21.05.2003

Hehe udało mi sie nawet pokonac czarnego, co prawda raz izkończyliśmy zabawę na stanie 2:1 dla niego ale nie było źle.
Ludzie dawajcie grac w JK2 :D                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-05-21 (Śro), 15:53 »
Byle do wtorku. Odbiore płytkę i do was dołączam.                    

Offline rednar

• +
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-05-21 (Śro), 17:22 »
Yoda jest bardzo dobry ;) wielki Re5p3CT too you ;) przegralem bo mialem przerwe w grze :] ale i tak jestes dobry :] Keiran bedziesz moja nastepna ofiara ]:-] *joke*

Ludzie Odpalajcie jk2 na necie!!

Internetowy desant Jedi TS\'u ;P                    

Offline Jarko

• Moderator
  • +
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-05-21 (Śro), 19:44 »
Może na temat spotkań na necie  jego skutków dyskutujmy w topicu dla klanów boto miał byc poradnik :) To taka moja mała sugestja.

Dopisane:

Jak jest ze skinami i modelami? Chodzi mi o to czy jak wgram u siebie jakiś model to co widza inni graczej którzy nie maja tego modelu  czy skina u siebie?                    

Offline rednar

• +
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-05-22 (Czw), 06:24 »
skin, jesli ty go masz ty go widzisz, ktos go nie ma widzi tylko ze masz Kyle\'a Katarna :P                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-05-22 (Czw), 17:13 »
Niestety czasem coś sie rabie i majac jakis nietypowy skin na sobie innych tez widzisz jako siebie nie jako Kyle\'a                    

Offline rednar

• +
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-05-22 (Czw), 20:11 »
niom =] ale Keiran powiedzial o tych \"nietyopoych\" ktore mnie lekko wqrzaja :huh:                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-05-22 (Czw), 20:23 »
czy skin Keiran jest taki nietypowy? :D                    

Offline rednar

• +
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-05-22 (Czw), 20:28 »
ja mialem tego skina, i mi normanlnie chodzilo :] moze masz cos pokielbaszone w jk2 :huh:                    

Offline Kim Bo

• +
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-05-27 (Wto), 21:07 »
ja miałem skina \"naga Tavion\" jak wyszedłem z servera z tym skinem i wszedłem jeszcze raz to wszyscy je mieli
:P   . Teraz rozpracowuje skiny z LotR i wszystkie mapy.

P.S.Keiran należysz do Jedi Order ??? Bo tam jesteś wpisany ( taki nick ) i jest też Czysty :)))                    
[a href=\"http://www.gaijindesign.com/lawriemalen/jedi\" target=\"_blank\"][img src=\"http://www.gaijindesign.com/lawriemalen/jedi/sithapprentice.jpg\" width=\"285\" height=\"123\" border=\"0\"]
:: how jedi are you? ::[/a]

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-05-27 (Wto), 21:34 »
Musi być to jakiś inny Keiran, roi się podróbek jak psów nic nie poradzę.                    

Offline rednar

• +
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-05-31 (Sob), 11:02 »
Keiran :arrow: to jak przylaczasz sie do mnie i Yody ? :]