Autor Wątek: Komunikatory internetowe  (Przeczytany 24101 razy)

Offline Daarth

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-05-17 (Sob), 12:42 »
onekta czy tlena?? :D a tak btw to wie ktos moze skad wziac wtyczke do konnekta Kbot?? bo u nich na stronce za cholere znalesc nie moglem no szlak mnie trafi zara :|

dobra wtyczke znalazlem ale i tak cos mi sie pier*** wrrr                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline josh

• DKMiści
  • +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-05-17 (Sob), 12:50 »
Ja sewgo czasu chciałem sprawdzić, czemu wszyscy się tak zachwycają tlenem-zainstalowałem, uruchomiłem i odinstalowałem po niecałej minucie... Gówno nieziemskie...                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline xxx

• ++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-05-17 (Sob), 12:52 »
Tlena. Jakoś mi nie pasował. Od razu wróciłem do dobrego GG. A co do tej wtyczki to nie wiem.                    

Offline Daarth

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-05-17 (Sob), 13:00 »
znalazlem linka na forum konnekta wiec luz:) teraz potrzebyje pomocy z ta wtyczka :D
aha od dzisiaj polecam konnekta nie am co prawda emot no ale  jest o niebo szybszy od gg. a mozliwosci bedzie mial niedlugo lepsze niz gg z powerem :D                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Jarko

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-05-17 (Sob), 16:04 »
Mnie denerwują w tlenie dwie rzeczy:
-emotki
-niemoznosc prowadzenia konferencji z ludzmi z gg (fajne sa efekty - otwiera mi sie 20 okien naraz)
Gdyby nie to to calkiem bym sie na tlen przesiadl

Emoty można zmienić na takei same ja w gg w zasadzie tlen też może wyglądać jak gg.
www.gg3d.com                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-05-17 (Sob), 16:36 »
A ja od niedawna siedzę na Exodusie, kliencie Jabbera i jestem z niego bardzo, bardzo zadowolony. Dużo wygodniejszy (IMO) od tego badziewnego GG.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-05-17 (Sob), 18:26 »
Juz to wiemy :D                    

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #67 dnia: 2003-05-17 (Sob), 19:03 »
Ups :lol: . A mi się zdawało, że ja dopiero od kilku dni na nim siedzę i nie miałem jeszcze okazji się pochwalić... :lol: . No, w każdym razie to on fajny jest - polecam :P                    
w stanie spoczynku

Offline Daarth

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #68 dnia: 2003-05-17 (Sob), 20:33 »
ehh zobacze tego exodusa bo w koncu to jest standard :P a tak naprawde to gratuluje Olhado bo z reguly taki chetny do roznych komunikatorow nie jestem. kiedys to tak ale tera ... zobaczymy czy on rzeczywiscie taki dobry :D tak btw to co myslisz o jajc?? bo jak patrzylem na porownanie klientow do jabbera to tylko on ma wszystko                    

Offline kpsk

• +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #69 dnia: 2003-05-17 (Sob), 20:41 »
A ja tam i tak pozostaje przy gg, bo nie będę znajomych przeciągał na jakieś tam Jaba-jaba [star wars :D ]                    

Offline Daarth

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #70 dnia: 2003-05-17 (Sob), 20:59 »
hmm ale ja tak dodatkowo bo i tak nikt z moich znajomych ( a zwlaszcza kolezanek :D ) nie przesiadzie sie na jabbera.                    

Offline kpsk

• +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #71 dnia: 2003-05-17 (Sob), 21:06 »
tak, koleżanki, to zwłasza. A chce ci się tak eksperymentować??..                    

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #72 dnia: 2003-05-17 (Sob), 21:08 »
JAJCa nie próbowałem. Zacząłem od PSI, ale coś mi nie leżał, przerzuciłem się na Mirandę, ale wyleciała po kilku minutach, potem trafiłem na Exodusa i... został. Dość miałem tego instalowania, a Exodus ma wszystko, czego mi potrzeba. No, i dobry serwer znalazłem, bo na jabberpl.org nie działa transport GG... teraz to już mam full wypas. Nawet mogę w GG statusy zmieniać!                    
w stanie spoczynku

Offline Daarth

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #73 dnia: 2003-05-18 (Nie), 17:38 »
mi sie troche wyglad nie podoba. hmm poproboje od wtorku  bo w ponedzialek mam maturke z fizy :D a potem laba az do konca tygodnia :D :twisted:

kpsk=] a chce mi sie zwlaszcza ze mam teraz troche czasu :D i nudzi mnie zwykle gg i ICQ ( tak naprawde to szukam czegos co bedzie dzialalo i tu i tu ale to jednak jest za duzo :\"D oj zonk konnekt bedzie niedlugo obslugiwal Jabbera :D moze mi sie uda skusic Olhado na zabawe tym komunikatorem  :twisted:                    

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #74 dnia: 2003-05-18 (Nie), 18:51 »
Konnekt jest super, do GG zdecydowanie polecam. Byłbym go może dalej używał, ale profil mi się spierniczył bez wyraźnego powodu, więc go wywaliłem, takim był zły. Z konwertowaniem znajomych na Jabbera mi się nie bardzo udało - trzy osoby z czterech powiedziały, że zobaczą co to i na tym się skończyło. Ale termin mija - jutro się wezmę na odwagę i zrezygnuję z GG Transport. Jak coś chcą, to niech piszą maila, albo zainstalują coś zgodnego z Jabbą ( :lol: ). Trza być stanowczym!                    
w stanie spoczynku

Offline Daarth

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #75 dnia: 2003-05-18 (Nie), 20:34 »
no wiem ze jest chociasz dzisiaj juz dwa rapotry wysylalem :) a kogo tam profil obchodzi :D no i pamietaj ze teraz dojdzie jabber a i jeszcze powiedzieli ze od jabbera do ICQ niedalego wiec gg+powergg wyleci odemnie z dysku :D
zaluje tylko jednej rzeczy w konnekvie. nie ma tych cholernych emotikon( sam ich nie lubie ale pogadajcie z pierwsza lepsza dziwczyna przez gg to zobaczycie o co mi chodzi. nie idzie sie polapac co mowia dopoki nie zna sie emot alebo po prostu sie je widzi. nawet mialem jakis przyklad na podoredziu ale holender zapomnialem :D )                    

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #76 dnia: 2003-08-29 (Pią), 12:51 »
tradycyjnie gg - i tak nie gadam za dużo, więc po co mi jakieśtam kosmiczne komunikatory                    

Offline Davsar

• ++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #77 dnia: 2003-08-29 (Pią), 16:14 »
Używam gg + powergg. A zmienać mi się nie chce bo i tak mało gadam.                    

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #78 dnia: 2003-08-29 (Pią), 16:26 »
Hej a co to jest to power gg? Jakiś dodatek or sth?                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #79 dnia: 2003-08-29 (Pią), 16:28 »
Coś w stylu WPinacza. Poprostu dodatek do GG, który pozwala na uruchamianie pluginów.                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #80 dnia: 2003-08-29 (Pią), 16:32 »
Coś w stylu WPinacza. Poprostu dodatek do GG, który pozwala na uruchamianie pluginów.

Skąd to cudo i te pluginy ściągnąć  :?:                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #81 dnia: 2003-08-29 (Pią), 16:35 »
Eee... Zara znajdę :P

PowerGG i zestaw podstawowych pluginów jest TUTAJ.                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #82 dnia: 2003-08-29 (Pią), 16:51 »
hmm... takie tam mniej lub bardziej przydatne bajerki. Thx za info                    

Offline Kokeeno

• ++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #83 dnia: 2003-08-29 (Pią), 21:32 »
Używam ICQ Lite i GG 6.0...                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline Koki

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #84 dnia: 2003-08-29 (Pią), 21:48 »
GG. Pamiętajcie - \'Łybacka na Sybir\' od 1 do 2 września :D

No i czasami mIRC\'a - ale tylko do ściągania(Czaty, bleeeee!).                    

Offline Kokeeno

• ++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #85 dnia: 2003-08-29 (Pią), 21:58 »

Że co? Właściwie, to i tak nie powinno mnie obchodzić, bo formalną edukację zakończyłem rok temu...                    
"Live For The Moment"

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #86 dnia: 2003-08-29 (Pią), 22:08 »
Ja uzywam ostatnio tlena a z nim gg, co jest chyba nielegalne, ale kogo to obchodzi :D                    

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #87 dnia: 2003-08-29 (Pią), 22:26 »

Co ma mIRC do czatów? :?                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #88 dnia: 2003-08-30 (Sob), 07:16 »
hmm... takie tam mniej lub bardziej przydatne bajerki. Thx za info
w powergg najważniejsze jest to, że usuwa Ci reklamy z gg. przynajmniej te w okienku do rozmów.

Co ma mIRC do czatów? :?
jak to co? jest to forma komunikacji oparta na tym samym pomyśle i architekturze (kanały/pokoje oraz dodatkowo prywatne wiadomości). z tym że chaty to zabawki dla dzieciarni (kolorowy śmietnik) i niedowartościowanych młodych chłopców z buzującymi hormonami (jacek16_szuka_laski).
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #89 dnia: 2003-08-30 (Sob), 12:11 »
jak to co? jest to forma komunikacji oparta na tym samym pomyśle i architekturze (kanały/pokoje oraz dodatkowo prywatne wiadomości). z tym że chaty to zabawki dla dzieciarni (kolorowy śmietnik) i niedowartościowanych młodych chłopców z buzującymi hormonami (jacek16_szuka_laski).

Fajnie, to tak, jakbyś porównywał telegraf i telefon. Forma komunikacji oparta na tym samym pomyśle. Ale nie wejdziesz mIRCem na czata choćbyś nie wiem, jak chciał :P  :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline Kokeeno

• ++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #90 dnia: 2003-08-30 (Sob), 12:26 »

Fajnie, to tak, jakbyś porównywał telegraf i telefon. Forma komunikacji oparta na tym samym pomyśle. Ale nie wejdziesz mIRCem na czata choćbyś nie wiem, jak chciał :P  :wink:

Lepsze by było porównanie: telefon komórkowy działający w paśmie 1800 i 1900MHz - bo zasada działania jest identyczna, tylko istnieje kwestia niezgodności protokołów - no, ale irc jest znacznie bardziej elastyczny, bo po padzie jednego serwera czat zwykle leży i kwiczy (albo i nie), a po padzie serwera sieci irc zwykle istnieje kilka innych, które przejmą funkcje padniętego serwera... W skrócie czat, to taki niedorozwinięty irc  :-D                    
"Live For The Moment"

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #91 dnia: 2003-08-30 (Sob), 17:12 »
Olhado: nigdy, ale to nigdy nie wypowiadaj się, na temat o którym nie masz zielonego pojęcia. na przyszłość się przyda. ;]

telefon i telegraf mają inne metody przesyłania danych, tu jest dokłądnie taka sama - tekst.

chat to nic innego jak zmodyfikowany demon ircd, czyli jeśli się uprzesz (ortograf?) i odpowiednio spreparujesz klienta wejdziesz na chata. jak to mawiało się w podstawówce: \"łyso Ci teraz?\".                    

Offline Koki

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #92 dnia: 2003-08-30 (Sob), 17:19 »

Że co? Właściwie, to i tak nie powinno mnie obchodzić, bo formalną edukację zakończyłem rok temu...

To nie znaczy, że masz pozostać obojętny.
To wy nie wiecie o co chodzi... wklejam tą wiadomość:

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w akcji mającej na celu przeciwdziałanie chorobliwym zapędom pani minister Krystyny Łybackiej. Otóż owa niewiasta zażyczyła sobie niedawno żeby skrócić wakacje o dwa tygodnie. Rzeczą oczywistą jest że owa kobieta cierpi na ostrą niewydolność rozumu i niepospolitą odmianę głupoty, kto to widział wakacje skracać?! W związku z tym bulwersującym faktem apelujemy żeby wszyscy Internauci którzy wyrażają sprzeciw dla tej decyzji oraz mają dość bezsensownych inicjatyw pani minister, zmienili sobie pierwszego września rano (albo jeszcze lepiej 31 sierpnia wieczorem) status opisowy na \\\"Łybacka na Sybir\\\" i pozostawili go do przez cały dzień 1 września i noc z 1 na 2 września. Prosimy o rozsyłanie tej wiadomości dalej, wszystkim znajomym. Poczynione zostaną starania o to, aby pani Łybacka tego dnia zerknęła na opisy Internautów korzystających z Gadu-Gadu, w szczególności młodzieży.

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #93 dnia: 2003-08-30 (Sob), 18:23 »
telefon i telegraf mają inne metody przesyłania danych, tu jest dokłądnie taka sama - tekst.

Inne metody? Impuls elektryczny i tu i tu. Jasne, same przesyłane dane są inne, bo w przypadku telefonu jest to dźwięk, a w przypadku telegrafu tylko \"zera i jedynki\", że się tak wyrażę, niemniej jednak metoda przesyłania danych jest praktycznie taka sama
chat to nic innego jak zmodyfikowany demon ircd, czyli jeśli się uprzesz (ortograf?) i odpowiednio spreparujesz klienta wejdziesz na chata. jak to mawiało się w podstawówce: \\\"łyso Ci teraz?\\\".

A jak odpowiednio spreparujesz telefon, to będziesz nim mógł wysłać wiadomość do telegrafu. A jak odpowiednio spreparujesz samochód, to zrobisz z niego samolot. What\'s the point?                    
w stanie spoczynku

Offline Kokeeno

• ++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #94 dnia: 2003-08-30 (Sob), 20:56 »
Olhado: Chat i IRC to praktycznie TE SAME zasady działania, inny równoważny przykład, to ta sama gra na PS2 i XBOX (znacznie bliżej niż telefon i telegraf)...

P.S.
Jak się kumplowi nudziło na laborce z systemów rozproszonych, to sobie sam napisał prymitywnego klienta irc (w 10 minut, w c pod Sun Solaris) - nic trudnego - wystarczyło do wysyłania komunikatów do sieci  :-D                    
"Live For The Moment"

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #95 dnia: 2003-08-30 (Sob), 22:17 »
No dobra dobra, niech wam będzie, już nawet nie pamiętam od czego się zaczęła ta dyskusja :P

A jeśli już o czatach mówimy, to mam pytanko takie: czy taki czat napisany w Javie to jest aplikacja client-side, czy server-side? Bo ja niby ściągam aplet i uruchamiam w przeglądarce. Czy to aplet się komunikuje z serwerem, czy sama przeglądarka? A jeśli aplet, to czy da się jakoś \"obejść\" Javę i komunikować się bezpośrednio z sewerem?                    
w stanie spoczynku

Offline Kokeeno

• ++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #96 dnia: 2003-08-30 (Sob), 23:51 »
No dobra dobra, niech wam będzie, już nawet nie pamiętam od czego się zaczęła ta dyskusja :P  

A jeśli już o czatach mówimy, to mam pytanko takie: czy taki czat napisany w Javie to jest aplikacja client-side, czy server-side? Bo ja niby ściągam aplet i uruchamiam w przeglądarce. Czy to aplet się komunikuje z serwerem, czy sama przeglądarka? A jeśli aplet, to czy da się jakoś \\\"obejść\\\" Javę i komunikować się bezpośrednio z sewerem?

To co odpalasz u siebie, to oczywiście klient, w sumie jeśli nie wykorzystuje jakichś dziwnych technologii, to nie powinno być problemu, żeby nie korzystać z javy (pod warunkiem napisania własnego klienta, który zaimplementuje wszystkie protokoły wykorzystywane przez serwer)... Jeśli protokoły są znane, to napisanie własnego klienta nie powinno sprawić problemu (inna sprawa, czy jego wykorzystanie jest legalne...)                    
"Live For The Moment"

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #97 dnia: 2003-08-31 (Nie), 00:29 »
Nie o legalność mi idzie, tylko o samą możliwość. I pytam czysto teoretycznie, bo chwilowo nie mam zamiaru pisać niczego takiego :wink: . Ot, ciekawość mnie wzięła po uwadze waste\'a, że da się tak zmodyfikować mIRCa, żeby wejść na czata.                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #98 dnia: 2003-08-31 (Nie), 21:29 »
tak jak już powiedział Kokeeno nie chodziło mi o grzebanie i przerabianie kodu. serwer irc i serwer chat, to praktycznie to samo oprogramowanie, a zmiany są tylko kosmetyczne. bardziej musiałbyś modyfikować klienta, żeby potrafił obsługiwać czcionki kolory i obrazki. brrrr... dlatego lubię irc, a nie lubię chat.

impuls elektryczny? olhado zaprzeczasz samemu sobie. przecież irc, chat, www, ftp, Internet to jeden wielki impuls, albo elektrczny, albo fotonowy. ;P
uprościłeś zagadnienie żeby wykazać że miałeś rację, a chodziło nie o sprawy techniczne, tylko o schemat, ogólne prawidła działania. w myśl tego telefon nie jest tożsamy z telegrafem, a chat z ircem - tak.

EOT z mojej strony, i tak wyjeżdżam. ;}                    

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #99 dnia: 2003-08-31 (Nie), 22:14 »
EOT z mojej strony, i tak wyjeżdżam. ;}

EOT z mojej strony był już wcześniej, bo przyznałem wam rację :wink:  :)                    
w stanie spoczynku

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #100 dnia: 2003-09-02 (Wto), 14:12 »
ja sie przyznam, ze zmienilem sobie GG na Mirande. jest o wiele lepsza. ha!
info 4 koptus:
www.miranda-im.org                    

Offline xxx

• ++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #101 dnia: 2003-09-02 (Wto), 19:54 »
Możesz mi dać link do tego programu a raczej strony.                    

Offline Davsar

• ++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #102 dnia: 2003-10-11 (Sob), 15:38 »
Ostatnio przerzuciłem się na Tlena. O! I podoba mi się bardzo. O! Jest lepszy niż GG. O! I nieprzerywa plików przy wysyłaniu tak jak GG. O!

:D  :D  :D  :D                    

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #103 dnia: 2003-10-11 (Sob), 16:04 »
TLEN tlen i tylko tlen                    

Offline Daarth

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #104 dnia: 2003-10-29 (Śro), 07:50 »
a czy ktos z was wie cokolwiek o konnekcie ( oprocz mnie najprawdopodobniej dwie osoby) sprawdzcie go. niedlugo konnekt bedzie obslugiwal oprocz sieci gg takze jabbera. onfo o konnekcie jest na stronie: www.konnekt.info                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #105 dnia: 2003-10-29 (Śro), 11:01 »
Ja znam ale jak na razie jeszcze sie nie skusilem, czekam na nowsze wersje. Jesli juz bedzie jabber obslugiwany to moze.                    

Offline ble

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #106 dnia: 2003-10-29 (Śro), 16:05 »
Ja nawet chwile tego Konnekta miałem. Ale póki co to chyba za bardzo jestem przyzwyczajony do GG :)                    

Offline Daarth

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #107 dnia: 2003-10-29 (Śro), 16:24 »
ja tez bylem przyzwyczajony do gg ale szybko mi przeszlo :) zwlaszcza od kiedy mam wtyczke kbot :) teraz jest full wypas :D a jak dojdzie jabber a pozniej ICQ (bo to tez ma byc) to bede w 7 niebie... no w 6 :D                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #108 dnia: 2003-10-29 (Śro), 22:29 »
przecież to wszystko może miranda. po co czekać aż to wprowadzą w konnekt...?                    

Offline Emill

• +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #109 dnia: 2003-10-30 (Czw), 15:39 »
Daarth --] sciagnalem, zainstalowalem tego KBota... i sie wkurzylem :P Nie dosc ze ustrojstwo jest ciezkie w obsludze (a moze to ja jestem lama? :D) to jeszcze po wywaleniu przestaly mi dzialac inne wtyczki, min. K-Notify, a ta wtyczka jest mi niezbedna :P                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #110 dnia: 2003-10-31 (Pią), 18:59 »
GG 6.0 + banner_killer = ruleZ :D                    
Come get some!

Offline Kokeeno

• ++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #111 dnia: 2003-10-31 (Pią), 19:25 »
GG6.0 i nauczyłem się zupełnie ignorować reklamy...                    
"Live For The Moment"

Offline azul

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #112 dnia: 2003-10-31 (Pią), 21:47 »
powerGG i MSN-ten to niejako z przymusu... bo jest stosunkowo popularny na świecie (kazdy go ma  :wink: )                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #113 dnia: 2003-11-01 (Sob), 07:20 »
ja go nie mam. ;}
z tą popularnością chyba trochę przesadziłeś. ;]                    

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #114 dnia: 2003-11-01 (Sob), 12:40 »
ja go nie mam. ;}
z tą popularnością chyba trochę przesadziłeś. ;]

Ja też nie mam i przyznam się, że nigdy nie zdarzyło mi się widzieć go w akcji, ani też nie słyszałem, żeby ktoś go używał :hihi:

Natomiast Mirandę zainstalowałem raz na próbę i kompletnie nie mogłem się połapać jak toto się obsługuje, a że był to już piąty IM, który tego dnia instalowałem, darowałem sobie czytanie helpa i wywaliłem. Konnekt ma absolutnie wszystko, czego potrzebuję, z wyjątkiem ODBIERANIA wiadomości z Jabbera (wysyłać potrafi), ale to mają wprowadzić niedługo.                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #115 dnia: 2003-11-01 (Sob), 12:51 »
podejżewam, że jest to kwestia \"przełamania się\". ale jak już znalazłeś odpowiadający Ci komunikator to chyba nie ma sensu dywagować co jest lepsze. funkcjonalność praktycznie ta sama.                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #116 dnia: 2003-11-01 (Sob), 13:54 »
Pojawiła się nowa wersja Konnekta - obsługuje w końcu emoty, konferencje, przesyłanie plików - zapraszam na www.konnekt.info. Jak dla mnie jest to pewien przełom, wystarczy spojrzeć na changelog - chłopaki zabrali się ostro do roboty...                    

Offline Emill

• +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #117 dnia: 2003-11-01 (Sob), 14:08 »
Konferencje i przesyl plikow byly juz w poprzednich wersjach, wymagalo to troche gimnastyki, ale dalo sie zrobic :)                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #118 dnia: 2003-11-01 (Sob), 14:15 »
Wiem, ale konferencje pojawiły się nie dawno, a z wtyczką od p2p to bardzo różnie bywało. Ostatnio nie działała, nie była zbyt user friendly - a ta to naprawdę ładna robota.                    

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #119 dnia: 2003-11-02 (Nie), 15:40 »
a może jest już pakiet PowerGG przeznaczony do wersji 6.0 ? albo chociaż jakieś pluginy ?                    
Come get some!