Autor Wątek: Komunikatory internetowe  (Przeczytany 24053 razy)

Offline Daarth

• +
Komunikatory internetowe
« dnia: 2003-05-09 (Pią), 10:11 »
Wiem ze podobny topic byl juz na starym forum ale przyswieca mi troszke inny cel :D

Pytanie maturalne  :twisted:
Jaki kumonikator jest najlepszy? Odpowiedz uzasadnij odwolu... no moze byc bez odwolywania :D

wg mnie: gg z powergg. dlaczego? bo najpopularniejszy. do tego moze jeszcze... mirabilis im jako klient- sporo pluginow, ale nie dziala katalog z gg :|

pozniej dorzuce ankiete.

dodalem ankiete                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-05-09 (Pią), 11:05 »
Konnekt albo cokolwiek obsługującego Jabbera? Czemu?

Konnekt - komunikuje się idealnie z GG, ale wygląda O NIEBO lepiej (moje prywatne zdanie ofkors) i, co najważniejsze, nie używa IE, tylko domyślnej przeglądarki internetowej - czyli u mnie Mozilli.

Cokolwiek Jabberowego - Bo Jabber to standard komunikacji internetowej, w Polsce jeszcze mało popularny, ale powoli zdobywający kolejnych zwolenników. Do Jabbera jest kilkanaście komunikatorów, a wszystkie są w stanie się ze sobą dogadać. GG jest niezgodne prawie z niczym.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline kpsk

• +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-05-09 (Pią), 11:45 »
gg + powergg - najbardziej przyjazny gui, masa wiary, mozliwościw  połączeniu z power gg sa praktycznie wystarczajce dla większości userów, no i można pisac swoje wtyczki jak nie wystarczają podstawowe. Możliwośc rozmów głosowych [szajska, ale jest :D] i to by było na tyle :D                    

Offline GoRo

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-05-09 (Pią), 12:09 »
Według mnie - najlepszy komunikator to taki, który jest najbardziej rozpowszechniony - u nas jest to Gadu - Gadu...
Niezły biznes robią ludzie któży GG stworzyli - w dwóch pokojach mieści się całe \"centrum dowodzenia\"... a liczba użytkowników jest ogromna... pamietacie dokładnie ile osób w Polsce ma GG ?                    
poprawność językowa SPPUFcizną XX wieku [gdzie sie podział ten temat?]
Krondor is real: Literature & Cyberspace & Your Own Story
DOSBox

Offline kpsk

• +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-05-09 (Pią), 12:14 »
nie wiem, ale czy aż taki biznes robią z tego?? właśnie sukces gg leży w jego darmowości [:D] , a twórcy mogą zarabiać jedynie na reklamach... ale widocznie jak na razie jest to opłacane.                    

Offline GoRo

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-05-09 (Pią), 13:45 »
Nawet bardzo opłacalne - taka reklama ma siłe przebicia - pomnóż sobie przes kilkaset tysięcy (czy ile ich tam jest) użytkowników i całkiem niezły interesik wychodzi...                    
poprawność językowa SPPUFcizną XX wieku [gdzie sie podział ten temat?]
Krondor is real: Literature & Cyberspace & Your Own Story
DOSBox

Offline kpsk

• +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-05-09 (Pią), 13:58 »
nie wiem jak inni, ale ja prawie wcale w te reklamy nie klinam ;-) . ale skoro zleceniodawcy w to wierzą ... -ich sprawa i pienądze :D !                    

Offline rednar

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-05-09 (Pią), 14:00 »
gg - gg3d - powergg, cos wiecej? :D                    
tu kiedys bedzie moja elo jol w pompke sygnatura

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-05-09 (Pią), 14:03 »
gg+powergg. najwiecej znajomych siedzi na tym.
uzywam tez czasem ICQ (chociaz ostatnio cos sie z nim sypie) oraz Yahoo! Messengera (gdy ICQ zawodzi)                    

Offline kpsk

• +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-05-09 (Pią), 14:07 »
a ktoś tu używa irc ?? :D                    

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-05-09 (Pią), 14:12 »
Irc to nie komunikator

Konnekta używam tylko dlatego, że znajomych mi się nie udało przeciągnąć na Jabbera. Ale któregoś dnia się ostatecznie wkurzę na to cholerne GG i wywalę.                    
w stanie spoczynku

Offline Daarth

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-05-09 (Pią), 14:25 »
(...) Ale któregoś dnia się ostatecznie wkurzę na to cholerne GG i wywalę.

hehe ja sie juz dobre pare razy wkurzalem i przesiadalem na ICQ ale zawsze wracalem. sam nie wiem czemu ale chyba dlatego ze najwiecej znajomych ma gg a o icq nawet nie slyszeli nie mowiac o innych komunikatorach                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline kpsk

• +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-05-09 (Pią), 15:46 »
Irc to nie komunikator

Konnekta używam tylko dlatego, że znajomych mi się nie udało przeciągnąć na Jabbera. Ale któregoś dnia się ostatecznie wkurzę na to cholerne GG i wywalę.

No tak, trochę się zagalopowałem :D
Ale powiedz mi na co się wkurzałeś w gg ?? mnie wzasadzie nigdy nie wyprowadził zrównowagi. no chyba jeden dzień co serwer padł....                    

Offline Daarth

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-05-09 (Pią), 15:58 »
no wlasnie wczesniej nie zwrocilem na to uwagi ale dolaczam sie do pytania kpsk . rzeczywiscie serwy czasem im padaja ale zdarza sie to piekielnie rzadko. czesciej juz mi sie ICQ nie chcialo laczyc niz padalo mi gg. zreszta pady byly zadko i byly krotkie                    

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-05-09 (Pią), 16:44 »
gadu gadu + power gg ROX ! :D                    
Come get some!

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-05-09 (Pią), 17:13 »
Co mnie wkurza w GG? To, że serwer pada (ostatnio nie tak często, ale zawsze w najmniej odpowiednich momentach), to, że nie trzymają się standardu (względy ideologiczne) i to, że wyświetlają reklamy na górze. I właśnie sobie kolejny raz obiecałem, że przesiadam się na Jabbera. Zobaczymy kto ze znajomych lubi mnie na tyle, żeby się przesiąść ze mną :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline kpsk

• +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-05-09 (Pią), 17:32 »
oj, oj! Jeśli cię wkurzaja reklamy na górze okinka z romową, to ni ć protszego! Zainstaluj powerGG!!!!!!!! To międzi innymi w nim jest wtyczka która je niweluje! i po kłopocie. a zwisy serwerów zdrzają się niezwykle rzadko,...                    

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-05-09 (Pią), 21:29 »
Ale w komunikatorach Jabberowych nie muszę instalować żadnej nielegalnej wtyczki, żeby nie mieć reklam. W Konnekcie zresztą też. Zwisy zależą od serwera - ten, który jest najbliżej mnie wiesza się raz na dwa tygodnie. Przynajmniej kilka miesięcy temu tak było, bo ostatnimi czasy nieczęsto używam Konnekta :wink: . Dodatkowo ważny dla mnie jest fakt, że Jabber jest poprawny ideologicznie i dlatego uważam, że należy go propagować.                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-05-09 (Pią), 22:32 »
gg, ale bez power
z wyłączonym p2p
24 osoby wpisale z gg                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline kpsk

• +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-05-10 (Sob), 08:55 »
a czemu bez power??

Olhado256 -] a kto powiedział,że wtyczki są nielegalne..                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-05-10 (Sob), 09:58 »
bez power, bo mnie banery nie wkurzają
i nie uruchamiam na raz dwuch komunikatorów
używałem tego przez pewien czas, ale uznałem, że te dodatki mi się nie przydają

czym jest poprawna ideologiczność komunikatora?                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-05-10 (Sob), 11:59 »
kpsk =] zakładam, że wtyczka, która odbiera twórcom programu możliwości zarobkowe, jest nielegalna :wink: .

Pumbus =] poprawny ideologicznie komunikator to taki, który się trzyma standardu. Standardem na świecie jest Jabber, który jest otwarty i każdy głupi może sobie zrobić komunikator z nim zgodny, który będzie miał to do siebie, że będzie się komunikował z dziesiątkami (no, w tej chwili z kilkunastoma :wink: ) innymi komunikatorami. GG utworzyło własny, niezgodny z niczym standard, podobnie, jak to robi Microsoft. Chcą mieć monopol i w Polsce byli blisko, ale powoli im się grunt obsuwa.

A tak z innej beczki - chyba przejdę na Jabbera szybciej, niż myślałem, bo wczoraj Konnekt odmówił posłuszeństwa - reinstalka nic nie dała :? .                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-05-10 (Sob), 12:39 »
gg to syf jakich mało. ale muszę używać bo większość znajomych używa... ;(((                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline kpsk

• +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-05-10 (Sob), 13:37 »
niestety dzięki prostocie zyskał wiele urzytkowników, ale i tak ogólnie go chwale.
PS: A używa ktoś wpkontak ??                    

Offline josh

• DKMiści
  • +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-05-10 (Sob), 13:59 »
Ja uzywam gg-głównie z powodu jego rozpowszechnienia wśród moich znajomych. A co do tego, że jest do dupy... Hm ogólnie nie jest aż taki zły, chociaż gdyby tak często serwer nie padał, gdyby sesemesy się wysyłaly bez problemów i gdyby nie miał zapędów monopolistycznych(któż lubi monopolistów...) to byłby w miarę ok... :wink:                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-05-10 (Sob), 14:25 »
gdyby... gdyby... ale niestety jest jak jest. ^_-                    

Offline Ssendas

• ++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-05-10 (Sob), 16:36 »
trillian - do komunikacji z zagranica

gg - jw. ale do rodakow. i wiecej mi nie trzeba                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline kpsk

• +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-05-10 (Sob), 18:14 »
A jakie komunikatroy polcecacie do przesyłania audio video? Oprócz net meeting...                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-05-10 (Sob), 19:05 »
Kiedyś uzywalem ICQ ale prawie nikt tego ze znajomych nie mial to przesiadlem sie na gg. Okazyjnie uzywam tez tlena.
Olhado - mi sie wydaje ze standardem to jest raczej ICQ niz jabber o ktorym pierwsze slysze :D                    

Offline xxx

• ++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-05-10 (Sob), 19:20 »
Ja używam całe już 2 lata GG.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-05-10 (Sob), 20:41 »
a jabber współpracuje z gg?

a teraz z innej beczki, kto ma niższy numer gg?
ja mam 462,520
mój kumpel na  170,[coś]
[chodzi mi o takie automatycznie przydzielane]                    

Offline xxx

• ++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-05-10 (Sob), 20:51 »
a teraz z innej beczki, kto ma niższy numer gg?
ja mam 462,520
mój kumpel na  170,[coś]
[chodzi mi o takie automatycznie przydzielane]

Mój numer niestety to 4738753.                    

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-05-10 (Sob), 21:19 »
Keiran =] to, że nie słyszałeś, nie znaczy, że to nie jest standard :P . Jabber jest standardem, z tego, co wiem, ICQ jest z nim prawie zgodny.

Komunikatory Jabbera są w stanie się dogadać z GG (dzięki specjalnym bramkom), ale są kłopoty ze statusami - można być tylko dostępnym, albo niedostępnym, żadnego ukrywania się, ani opisów... mi to wystarcza.                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-05-10 (Sob), 21:30 »
ja lubie opisy i mi się żaden serwer nie wiesza
czasami tylko, ale żadko mam problemy z smsami
ale na 95% (albo więcej) sms zostanie dostarczony w dowolnym momencie                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-05-11 (Nie), 06:29 »
chociaż jedna rzecz mi się podoba w gg (ale tylko jedna! ;P). mianowicie, że zapamiętuje ostatnio wpisane statusy.                    

Offline kpsk

• +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-05-11 (Nie), 09:26 »
waste -] w power gg zapamiętuje ostatnie 10 :D                    

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-05-11 (Nie), 11:21 »
Konnekt też zapamiętuje wiele, nie wiem ile dokładnie, ale duuużo :wink:

A wszystkich, którzy nie są na 100% przekonani, że komunikator, którego używają, jest tym najlepszym, oraz tych, których interesuje czym jest Jabber i jaka ideologia za nim stoi, zapraszam do tego genialnego artykułu. Naprawdę warto poświęcić te kilka(naście/dziesiąt :wink: ) minutek...                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-05-11 (Nie), 12:32 »
kpsk: bez powergg też zapamiętuje. ^^;;;                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-05-11 (Nie), 13:18 »
Olhado --] na ogół jak coś jest dobre to to znam. Standard to ICQ. A jabber to z artykułu widzę propozycja jednego standardu, zresztą dość nowa. W polsce standard to gg i ja sie dostosowałem i poza paroma wnerwiajacymi mnie pierdolkami jestem zadowolony.                    

Offline kpsk

• +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-05-11 (Nie), 14:07 »
waste -] ano , tak :D
keiran -] tak, aby coś wyparło gg, musielibyśmy cofnąć się w czasie :D                    

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-05-11 (Nie), 15:57 »
Keiran =] to tak, jakbyś powiedział, że standard telefonii w Polsce to TPSA, bo prawie każdy jej używa! Bezsens totalny. ICQ i GG to są zamknięte protokoły, które zaprzeczają definicji standardu, bo nie dopuszczają (teoretycznie) używania różnych klientów! Jabberowców jest na świecie już ponad milion, dla mnie to wystarczający dowód na to, że to nie są jakieś majaki idealistów, tylko realny krok naprzód. Zresztą ja już siedzę na Exodusie, kliencie Jabbera, tylko na razie mam kontakt z GG przez GG Transport, który działa całkiem nieźle. Będę ewangelizował wszystkich 4 znajomych, co ich miałem na GG, jak się nie dadzą - przykro mi. Będą musieli maile pisać.                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-05-11 (Nie), 16:30 »
mi się nie chce importować 23 kontaktów do jabbera
chociaż i tak zapuściłem sobie ściąganie
czy tam są przyznawane numery?
jak tak, to chce mieć jakiś niski
tylko dlatego go sobie ładuję                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-05-13 (Wto), 13:15 »
Nie licz na niski skoro ma już rzekomo milion userów. Ja mam wszystkich kumpli w gg i dlatego z gg korzystam.
A standard to to co się przyjęło.                    

Offline kpsk

• +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-05-13 (Wto), 13:56 »
standard telefoni to telefon i kabel + abonament, a standard gg to ahurat, punkt wyjściowy. jeżeli komuś mało, tom szuka czegoś niestandardowego :D                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-05-13 (Wto), 14:22 »
sorry Keiran ale jesteś w błędzie. abstrakując od jabbera, standard to otwarty dokument opisujący daną rzecz/dziedzinę/sposób postępowania, żeby każdy mógł go przyczytać i żeby nie było niedomówień. niedługo to nawet procedura (za przeproszeniem) srania będzie miała jakieś ISO. ><
no ale dobre w tym wszystkim jest np. to, że przychodzi taki elektryk naprawić Ci w chacie instalację, to nie marnuje pół dnia żeby dojść czy czerwony kabelek to masa, tylko czyta sobie standard i wie że tak nie jest (albo jest ;P nie znam się ^_-). jeśli stosujesz standard, zysujesz.                    

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-05-13 (Wto), 15:27 »
Pumbus =] Numerki w Jabberze? To by był bezsens totalny i zaprzeczenie multikomunikatorowości. Spójrz na moje JID: Olhado256@histeria.pl. Czyli użytkownik Olhado256 na serwerze histeria.pl. Gdybym chciał z tobą pogadać przez GG Transport, to miałbyś u mnie JID [twój numer]@gg.histeria.pl

Keiran =] Według twojej definincji standardu coś takiego, jak rozwój, jest absolutnie niemożliwe.                    
w stanie spoczynku

Offline Daarth

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-05-13 (Wto), 16:10 »
hmm nie zgodze sie
standard (ang.) 1. muz. popularny temat dżezowy wykorzystywany w licznych improwizacjach. 2. zwykła wielkość czegoś, norma, przeciętny typ, model; wzorzec (z encyklopedii onetu)
W takim razie to jest wlasnie cos co sie przyjelo no nie?? teraz wszystko zalezy jaki to standard. jesli jest wzorcem a nie ma do niego pelnego dostepu to sie nie moze szybko rozwijac. jesli jest z kolei \"otwarty\" to jest na odwrot                    

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-05-13 (Wto), 18:35 »
Daarth =] my mówimy o standardach w technologicznym znaczeniu. Wali mnie to, że GG ma 97% ludzi w Polsce, to żaden standard, tylko zamknięty protokół JEDNEJ firmy. Nie będę tego używał, bo w ten sposób NIGDY się sytuacja nie zmieni. Jedyne co mogę zrobić dla popularyzacji Jabbera to używać go samemu i zachęcać znajomków i to właśnie robię.                    
w stanie spoczynku

Offline kpsk

• +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-05-13 (Wto), 19:01 »
i to się nazywa odda nie dla sprawy!
btw: widze że wybraleś moją konwersje :D                    

Offline Olhado256

• +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-05-13 (Wto), 19:30 »
To podobnie, jak z używaniem Mozilli i wspieraniem standardów wyznaczanych przez W3C - uważam, że jeśli w Internecie ma być kiedykolwiek porządek i ma się spełnić moje wielkie marzenie o standardyzacji Netu, to KTOŚ musi zacząć się tych standardów trzymać i przekonywać innych do nich.

A co do avatarka - twoja przeróbka mi bardziej pasuje :) . Wyraźniej widać logo AFX.                    
w stanie spoczynku

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-05-13 (Wto), 19:34 »
A ja uzywam tego co mi wygodniej. Win98, IE 6 i GG :D bo jestem patentowany leń.                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-05-13 (Wto), 20:17 »
Dobrze że przynajmniej samokrytyczny. ;PPPP                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-05-13 (Wto), 22:39 »
A ja uzywam tego co mi wygodniej. Win98, IE 6 i GG :D bo jestem patentowany leń.

ja też będe samokrytyczny
używam też outlooka i Borland C++ 5.01
Borland C++ 5.01 też nie jest zgodny ze standardem                    

Offline kpsk

• +++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-05-14 (Śro), 16:15 »
A Borland C++ 5.01  to komunikator?? ;-)                    

Offline Jarko

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-05-14 (Śro), 22:22 »
Więc tak. Od kiedy pamiętam używałem gg później razem z power gg. Lecz od niedawna używam tlena. Teraz plusy i minusy.
GG ma jeden zasadniczy plus, mianowicie niezwykłą prostotę obsługi. Ma niestety także minus, który zaważył o tym ze z niego zrezygnowałem, zwisy serwera, które u mnie zdarzały się średni raz w tygodniu a bywało i tak że trwały cały dzień co było nie do przyjęcia.
Tlen natomiast, hmm nie mam pojęcia, na razie jest spoko. Ma troszkę więcej funkcji, komunikuje się bez problemu z gg, ładniejszy design. Na razie jest ok. więc używam i wydaje mi się że przy nim już zostanę.                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline Po3T

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-05-15 (Czw), 07:42 »
Ja tak jak większość z lenistwa siedzę na GG+power(używam activity checkera). Próbowałem się przesiąść na tlena, ale jakoś mnie nie przekonał - być może za mało czasu nad nim spędziłem.                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-05-15 (Czw), 09:33 »
Mnie denerwują w tlenie dwie rzeczy:
-emotki
-niemoznosc prowadzenia konferencji z ludzmi z gg (fajne sa efekty - otwiera mi sie 20 okien naraz)
Gdyby nie to to calkiem bym sie na tlen przesiadl                    

Offline xxx

• ++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-05-15 (Czw), 14:39 »
Też kiedyś zainstalowałem Tlen. Ale zaraz od instalowałem. Wkurzały mnie podobne rzeczy, co Keirana.                    

Offline Daarth

• +
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-05-16 (Pią), 07:28 »
tesh mialem kiedys Tlena ( tak na samym poczatku) i jak go zobaczylem to mi sie odechcialo go uzywac :) wylecial po jednym dniu chyba :D

dopisane pozniej:
przesiadlem sie na konnekta. cekawe na jak dlugo :D                    

Offline xxx

• ++
Komunikatory internetowe
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-05-16 (Pią), 09:21 »
tesh mialem kiedys Tlena ( tak na samym poczatku) i jak go zobaczylem to mi sie odechcialo go uzywac :) wylecial po jednym dniu chyba :D

dopisane pozniej:
przesiadlem sie na konnekta. cekawe na jak dlugo :D

Ja go już po 2 godzinach wywaliłem.