Off-Topic > Muzyka

Czego sluchamy?

(1/229) > >>

JayZeus:
Tak sie wlasnie zastanawiam jakiej muzy sluchacie?  Nie mowcie mi tylko, ze \"wszystkiego\" bo napewno jest jakis rodzaj ktory lubicie bardziej niz inny.  Aha, i prosze sie nie obrzucac przezwiskami jak sie komos nie podoba czego sluchaja inni (bo zawolam wujka Pshemozza i on wam manto spusci).

Wiec zaczne ja.  Slucham raczej elektronicznej muzy (nie mylic z Dicho).  Ostatnio szczegolnie podpadl mi Ambient, Drum\'n\'Base, Jungle.  Najbardziej podobaja mi sie grupy ktore mieszaja te gatunki. Ostanio dorwalem plytke DJ DB - Secret Art of Science.  Jesli ktos lubi takie klimaty, to polecam - plytka kOzAk.  Lubie tez ostrzejsze kawalki podchodzace stylem do Prodigy itp.

A wy?[/list]                    

Po3T:
Ja też się kręcę ostatnio w podobnych klimatach: Aphex Twin, Photek, Groove Armada czy spokojniejszy Massive Attack. Lubie czasem też w aucie se pobouncować przy jakimś hiphopie. Ze spokojniejszej muzy lubię Oldfielda, Moby\'ego, Vangelisa i Jarre\'a, a z dawniejszych lat pozostał jedynie sentyment do Pink Floyd.                    

JayZeus:
Eeee no to widze, że swój chłop...  Będe se musiał coś nowego pościągać... Masz coś godnego polecenia?                    

Po3T:
Oj pewnie pewnie :)
Jeśli nie słuchałeś to gorąco polecam soundtrack z filmu Pi - sam cymes :D
Z UK drum\'n\'basu to przede wszystkim Goldie (niepowtarzalny). Wymiatają też Chemical Brothers, Orbital czy Underworld (btw też angole). Każda kapela ma troche inny bit, ale to czyni je oryginalnymi.                    

JayZeus:
No to fAcHuRa... Właśnie się sćiąga :-D  Trza będzie wypalarkę rozgrzać...                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej