Off-Topic > Pogawędki

Co jest najbardziej żenującym activity ever?

<< < (2/21) > >>

Xtense:
Due to popular demand, nowa opcja :) .
[EDIT]
Due to some people being assholes, nie ma nowej opcji :) .

pedro:
Bo pewnie sam prowadzisz, coś w stylu worldisattheendtimetodienow.blog.pl. Ja wybieram ekologów, bo antyglobaliści to po prostu idioci chcący się wyżyć (oj, dawno wojny nie było). A ekolodzy to ludzie, niewiadomo jak finansowani (całe te akcje grinpisu, no niby skąd kasa), cyniczni (zapłacicie - przestaniemy protestować w sprawie bardzo starego uschniętego drzewa) i wykorzystujący naiwność ludzką ('ojej, te biedne koniki tak cierpią bo Arktyka się roztapia co powoduje suszę. I Kjoto ten tego cośtam.').

Blogerów mam w nosie, nie muszę czytać, nie narzucają się i nie ingerują nijak w moje życie.

'dialog z Rosją' - 'dialog' to jest taki ogólnik, chyba przez GW ukuty, że tam jest najważniejszy, choć to gówno znaczy. Ale intelektualnie w pewnych kręgach to brzmi.

Sah może być, ale chyba nikt się nigdy nie sprzeciwiał.

A konsole są chujowe. No chyba że ktoś lubi symulatory gitarowe i maty do tańczenia przed eyetoyem.

Durbik:
spierdalać mi z nowymi opcjami tu, wybrałem najbardziej żenujące wg, mnie activities.

no, chyba ze mnie ktoś przekona że jest coś co powinno w złotej piątce znaleźć się.

Xtense:
Cóż, proponowałem "Tworzenie sond na zdechłym forum wypełnionym starymi zgredami i bucami", ale pewne osoby się obruszyły, wiadomo.

Durbik:
o to dobra opcja, kto się obruszył?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej