Autor Wątek: Kraków...  (Przeczytany 21144 razy)

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Kraków...
« Odpowiedź #60 dnia: 2007-04-19 (Czw), 17:58 »
Kolejna sprawa..tatuaż...Jak masz tatuaż to jesteś narkomanem....
[snapback]164170[/snapback]

O qrde!

« Ostatnia zmiana: 2007-04-19 (Czw), 20:17 wysłana przez pshemozz »

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kraków...
« Odpowiedź #61 dnia: 2007-04-19 (Czw), 18:08 »
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Sally

• +
Kraków...
« Odpowiedź #62 dnia: 2007-04-20 (Pią), 10:34 »
http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=8736
[snapback]164178[/snapback]

Właśnie, ale niestety polacy to naród który przechodzi z jednej skrajności w drugą.
Sądzicie że dzieci nigdy nie były przez rodziców bite???Że 40 lat temu ojcowie lub matki nie katowali swoich dzieci? Owszem...to było..i jest nadal...
Problem w tym ze sąd nagle przestał rozróżniać granicy między znęcaniem się nad dzieckiem a zwykłą karą. Teraz wystarczy że matka krzyknie na dziecko płaczące na ulicy i już jakaś dewota się przyczepi: "Pani sie znęca nad dzieckiem!"
Podobnie jest jeśli chodzi o ojców. Zawsze byli i są dobrzy ojcowie, jak też złe matki. Problem w tym że jeszcze do niedawna zawsze pierwszeństwo w sądzie w sprawach o dzieci miała matka. Teraz po rozdmuchaniu kilku spraw gdzie matki faktycznie zaniedbywały dzieci a to ojcowie byli "Ci dobrzy" sądy przeskoczyły znów w drugą stronę.  
Teraz jak idzie do sądu dwóch tatusiów i nawymyślają na matkę...no to już napewno matka jest winna, do tego kuratorka oczywiście zrobiła swoje i...widać efekt.
Postawiono mi zarzut porzucenia dzieci...
Ale powiedzcie mi jakie to porzucenie gdy widuję sie z dziećmi, i to nie raz w tygodniu na weekend jak nagle wymyślił sobie sąd ( ten sam sąd napisał parę linijek niżej że odwiedzam dzici w dni wolne od pracy...hmmm...No tak prowadząc własną firme muszę chyba składac sama do siebie proźbę o urlop)
pozatym łożę na te dziciaki kase...
codzinnie dzwonię, wypytuję...a dzieci zostawiłam w domu pod opieką matki i babci....
Jeżeli myślicie ze "babcie" moich dzici to staruszki o laskach to Was oświece ze tak nie jest, matka moja ma zaledwie 39 lat..zaś babcia 58...
Matka pracuje na pół etatu jedynie, babcie nie pracuje wcale. Mieszkanie ma 64m. z czego największy 25 m. pokój zajmują dzieci...Ale tego w wywiadzie kuratra nie znajdziecie. Znajdziecie to ze ojciec dziewczynki ma jednopokojowe mieszkanie (ale po wykupie bedzie do remontu) i drugie mieszkanie...ale tam nie mieszkaja bo jakoś jest im niewygodnie (no pewnie mieszkać w jednym mieszkaniu z upierdliwą jak mniemam babcią napewno wygodne nie jest)
O mieszkaniu drugie tatusia piszę tylo że : " jest tam czyto i schludnie"..
Zero słowa o tym ze dwie najmłodsze siostry mojego męża odrabiają zadania na stole w kuchni...i nawet nie maja własnego pokoju. Ludzie...tam w 3 pokojach jest 11 osób!!!!!!! Ale dziwnym trafem...o tym nie przeczytacie nigdzie..pomimo iż było to mówione 2-krotnie na rozprawach...
« Ostatnia zmiana: 2007-04-20 (Pią), 10:37 wysłana przez pshemozz »

Pora przywrócić kaczorki do łask

[/b]

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kraków...
« Odpowiedź #63 dnia: 2007-04-20 (Pią), 10:41 »
no a kiedy sprawa będzie dziać się dalej?
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Sally

• +
Kraków...
« Odpowiedź #64 dnia: 2007-04-20 (Pią), 11:00 »
no a kiedy sprawa będzie dziać się dalej?
[snapback]164200[/snapback]

Więc:

Teoretycznie kolejan rozprawa jest 25.04
Ale wniosłam już zażalenie do okręgowego żeby mi dziciaki oddali spowrotem.
Nie wiem ile to potrwa  :ppk_wystraszony:

[/b]

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Kraków...
« Odpowiedź #65 dnia: 2007-04-20 (Pią), 11:15 »
Teraz wystarczy że matka krzyknie na dziecko płaczące na ulicy i już jakaś dewota się przyczepi: "Pani sie znęca nad dzieckiem!"
[snapback]164197[/snapback]

Ja tam mam taką rodzinną historyjkę: ponoć jak byłem mały, opowiada mi mama, gdzieś tam szliśmy obok sklepu, gdzie zobaczyłem ładny samochodzik czy coś. No i zaczęła się histeria, bida w domu, a ja koniecznie muszę to mieć. Ona coś ciężki dzień miała, nie wiem, ja rzucałem się na ulicę i waliłem rękami i nogami o chodnik. W końcu dostałem jakieś porządne manto i był spokój, na przyszłość też takie sceny już  się nie powtarzały. Ja tego zupełnie nie pamiętam, ale zachowanie ponoć się poprawiło na dobre. Więc nie jestem przeciwny biciu dzieci, ale z rozsądkiem.
Natomiast wtedy na ulicy jakaś babka podchodzi do mojej mamy i mówi: "Jak pani może takie małe dziecko bić", a moja mama, że była zdenerwowana i ma temperament, odpowiada: "Jak pani chce to i pani mogę wpierdolić."
Sumując - zgadzam się, teraz jest mania na punkcie chronienia dzieci i robienia z nich kalek. Ja dzieci z zasady nie lubię, ale kurewskich dzieci amerykańskich czy szkockich to nienawidzę i gdybym mógł kazał bym do nich strzelać. Właśnie przez to tzw. bezstresowe wychowanie.
Taką historię podobno widział kolega w autobusie w Krakowie. Baba wchodzi z bachorem do autobusu, tam se jacyś ludzie są i stoi punk, żuje gumę. Dzieciak oczywiście wrzeszczy, zaczepia ludzi itd. Ktoś z tłumu mówi w końcu "Niech pani uspokoi to dziecko, da klapsa czy coś", na co ona, że wychowuje dziecko bezstresowo i że nie. No więc dzieciak dalej drze swoją wyćwiczoną mordę. Zbliża się przystanek, więc punk wysiada. Podchodzi do tej matki i przykleja jej gumę na czole. Cały autobus oczywiście oszołomiony. Baba w końcu wyjąknęła: "Jak się pan zachowuje, jak pana matka wychowała?", na co on ku uciesze współpasażerów: "Bezstresowo."

Offline Sally

• +
Kraków...
« Odpowiedź #66 dnia: 2007-04-20 (Pią), 11:27 »
Teraz wystarczy że matka krzyknie na dziecko płaczące na ulicy i już jakaś dewota się przyczepi: "Pani sie znęca nad dzieckiem!"
[snapback]164197[/snapback]

Ja tam mam taką rodzinną historyjkę: ponoć jak byłem mały, opowiada mi mama, gdzieś tam szliśmy obok sklepu, gdzie zobaczyłem ładny samochodzik czy coś. No i zaczęła się histeria, bida w domu, a ja koniecznie muszę to mieć. Ona coś ciężki dzień miała, nie wiem, ja rzucałem się na ulicę i waliłem rękami i nogami o chodnik. W końcu dostałem jakieś porządne manto i był spokój, na przyszłość też takie sceny już  się nie powtarzały. Ja tego zupełnie nie pamiętam, ale zachowanie ponoć się poprawiło na dobre. Więc nie jestem przeciwny biciu dzieci, ale z rozsądkiem.
Natomiast wtedy na ulicy jakaś babka podchodzi do mojej mamy i mówi: "Jak pani może takie małe dziecko bić", a moja mama, że była zdenerwowana i ma temperament, odpowiada: "Jak pani chce to i pani mogę wpierdolić."
Sumując - zgadzam się, teraz jest mania na punkcie chronienia dzieci i robienia z nich kalek. Ja dzieci z zasady nie lubię, ale kurewskich dzieci amerykańskich czy szkockich to nienawidzę i gdybym mógł kazał bym do nich strzelać. Właśnie przez to tzw. bezstresowe wychowanie.
Taką historię podobno widział kolega w autobusie w Krakowie. Baba wchodzi z bachorem do autobusu, tam se jacyś ludzie są i stoi punk, żuje gumę. Dzieciak oczywiście wrzeszczy, zaczepia ludzi itd. Ktoś z tłumu mówi w końcu "Niech pani uspokoi to dziecko, da klapsa czy coś", na co ona, że wychowuje dziecko bezstresowo i że nie. No więc dzieciak dalej drze swoją wyćwiczoną mordę. Zbliża się przystanek, więc punk wysiada. Podchodzi do tej matki i przykleja jej gumę na czole. Cały autobus oczywiście oszołomiony. Baba w końcu wyjąknęła: "Jak się pan zachowuje, jak pana matka wychowała?", na co on ku uciesze współpasażerów: "Bezstresowo."
[snapback]164209[/snapback]

Jessssuuuuu...myslałam ze się ze śmiechu posiusiam.
Gratki dla mumuchy faktycznie ma babka temperament  :D

[/b]

Offline Steffek

• +++
Kraków...
« Odpowiedź #67 dnia: 2007-04-20 (Pią), 15:42 »
Urban legend (czy jak to się tam nazywało).
Słyszałem podobną historyjkę tyle, że działa się w poznańskim tramwaju, nie było punka a zwykły szary student a guma została przyklejona nie na czoło, ale we włosy.

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Kraków...
« Odpowiedź #68 dnia: 2007-04-20 (Pią), 16:07 »
Dlatego napisałem "podobno", widzisz. Urban legendy są gitoskie, zna ktoś jakąś pracę na ten temat?

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Kraków...
« Odpowiedź #69 dnia: 2007-04-20 (Pią), 17:31 »
Wyszła chyba nawet książka takiego psora socjologii polskiego. Ale nie pamiętam ani tytułu ani nazwiska autora.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kraków...
« Odpowiedź #70 dnia: 2007-04-20 (Pią), 20:24 »

A mój ojciec kiedyś jak staliśmy w korku i przepychaliśmy się z pasa na pas miał taki występ:

Rowerzysta podjeżdzający z lewej do ojca przez okno: "GDZIEŚ CHUJU STANĄŁ?"

Ojciec przez okno: "A W PIŹDZIE!"

Bardzo to podniosło mój respekt w stosunku do ojca - i tak niemały
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Kraków...
« Odpowiedź #71 dnia: 2007-04-22 (Nie), 10:40 »
Heh, tak samo mi sie przypomina sytuacja u mnie w bloku, jak kumpel wpierdolil synowi nauczycielki po tym jak go wyzywal. Nauczycielka oczywiscie pobiegla do ojca kumpla i z morda ze mu syna bija itp. Na co ojciec kumpla "Dobrze zrobił" i zatrzasnął jej drzwi przed twarzą.

No ale to chyba nie o tym. Sady? Postoje z boku...
I chuj.

Offline Sally

• +
Kraków...
« Odpowiedź #72 dnia: 2007-04-23 (Pon), 09:50 »
Heh, tak samo mi sie przypomina sytuacja u mnie w bloku, jak kumpel wpierdolil synowi nauczycielki po tym jak go wyzywal. Nauczycielka oczywiscie pobiegla do ojca kumpla i z morda ze mu syna bija itp. Na co ojciec kumpla "Dobrze zrobił" i zatrzasnął jej drzwi przed twarzą.

No ale to chyba nie o tym. Sady? Postoje z boku...
[snapback]164284[/snapback]

Włanie w tym jest problem że według sądów rodzice powinni być idealni a zwłaszcza matki...
Posprzątaj , ugotuj, zajmij się dziećmi, idź do roboty, w przerwach poprasuj i zrób pranie...

:ppk_diablo:  :ppk_diablo:  :ppk_diablo:  :ppk_diablo:  :ppk_diablo:  :ppk_diablo:

A facet?
Facet ma wymówkę - był w pracy- nie ważne że handlował nielegalnie czymś...ważne ze "pracował dorywczo"....
I nikt się nie interesuje tym ze nawet nie pracował na rodzinę bo cała kasa szła na jego "zabawki" i alkohol...

[/b]

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Kraków...
« Odpowiedź #73 dnia: 2007-04-23 (Pon), 11:14 »
Posprzątaj , ugotuj, zajmij się dziećmi, idź do roboty, w przerwach poprasuj i zrób pranie...
 :ppk_diablo:  :ppk_diablo:  :ppk_diablo:  :ppk_diablo:  :ppk_diablo:  :ppk_diablo:
[snapback]164315[/snapback]
Prawidłowo! A jak będzie protestować to luta w twarz. Dobrze mówił stary góral, że jak kobiety się przynajmniej raz w tygodniu nie spierze to nie zna swojego miejsca, o. :)
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Kraków...
« Odpowiedź #74 dnia: 2007-04-23 (Pon), 14:59 »
Same cze gewary ostatnio

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Kraków...
« Odpowiedź #75 dnia: 2007-04-23 (Pon), 16:13 »
ja czekam na cho-gevarę

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kraków...
« Odpowiedź #76 dnia: 2007-04-23 (Pon), 17:19 »
jakoś mi nie podchodzi twarz szczytującego che

Offline KaGieBe

• +++
Kraków...
« Odpowiedź #77 dnia: 2007-04-23 (Pon), 18:12 »
A moze Cho'Gall (ten z Warcrafta II) z twarza nowego bohatera?
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline JayZeus

• +
Kraków...
« Odpowiedź #78 dnia: 2007-04-23 (Pon), 21:32 »
Sally, no ja chcę tylko powiedzieć, że trzymam za was kciuki, i mam nadzieję, że wszystko się dobrze potoczy.

Sprawa rzeczywiśćie jest upierdliwa, szczególnie ze względu na dziwny wgląd sądu w tą sprawę.

W razie co, dawać znać!
« Ostatnia zmiana: 2007-04-23 (Pon), 21:32 wysłana przez JayZeus »
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline adams_no1

• +
Kraków...
« Odpowiedź #79 dnia: 2007-04-25 (Śro), 13:49 »
Przebrnąłem przez calą dyskusje i Sally 3mam kciuki, nie wiem czy to coś pomoże, ale może opinia jakiegoś psychologa mogłaby coś w sądzie pomóc...

pzdr
Pozdrawiam.

Seriale i Kreskówki
Antygon Blog

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Kraków...
« Odpowiedź #80 dnia: 2007-05-07 (Pon), 23:19 »
Niniejszym chciałbym poinformować wszystkich, że istnienie owego tematu tutaj zostało zgłoszone do sądu przez Pana Mariusza C. i z racji tego chciałbym go z tego miejsca serdecznie pozdrowić i zapytać, jak też czuje się jego środkowy palec, który tak chętnie mi pokazywał parę dni temu.

I chuj

Offline Sally

• +
Kraków...
« Odpowiedź #81 dnia: 2007-05-07 (Pon), 23:22 »
Niniejszym chciałbym poinformować wszystkich, że istnienie owego tematu tutaj zostało zgłoszone do sądu przez Pana Mariusza C. i z racji tego chciałbym go z tego miejsca serdecznie pozdrowić i zapytać, jak też czuje się jego środkowy palec, który tak chętnie mi pokazywał parę dni temu.
[snapback]164584[/snapback]

LOL  :lol:

[/b]

Offline Koki

• +++++
Kraków...
« Odpowiedź #82 dnia: 2007-05-08 (Wto), 06:27 »
"Bo o mnie w internecie źle napisali" to napewno będzie poważny argument. Lepiej niech Xtense wyczyści database.

Offline KaGieBe

• +++
Kraków...
« Odpowiedź #83 dnia: 2007-05-08 (Wto), 08:19 »
Ja tez chce byc w telewizji!
Pozdrawiam mame
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kraków...
« Odpowiedź #84 dnia: 2007-05-08 (Wto), 08:56 »
jEpAć RzYdUf!!!!!11

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kraków...
« Odpowiedź #85 dnia: 2007-05-08 (Wto), 10:28 »
Niniejszym oświadczam, że wszystko co pisałem o sędziach to prawda. Razem z nazwiskami, o.

Sue me.

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Kraków...
« Odpowiedź #86 dnia: 2007-05-08 (Wto), 13:38 »
A ja mam zielone papiery i wszystko, co pisałem, jest wyrazem seksualnych frustracji połączonych z depresją i, o dziwo, kompleksem Elektry.

Swoją drogą koleś musi być szalenie dojrzały, skoro wyładowuje swoje przykre uczucia pokazaniem palca.
Dość interesująco wczoraj grałem w bilard w Irish Pubie Pod Papugami. Gdzieś ok 2 napatoczył się jakiś smark, nie wiem, z 19 lat, pijany i z zagubionym wzrokiem. Denerwował mnie, ale w końcu zagraliśmy partyjkę. W stoliku obok siedzieli jacyś Brytyjczycy, którym w pewnym momencie ten pijany gnojek zupełnie bez powody pokazał faketa. Ani albo nie zauważyli, albo nie chcieli konfrontacji (co chyba dziwne, jeśli chodzi o Angoli), więc wszystko przeszło dość abstrakcyjnie, taki gest nie wiadomo skąd, po co. Morał jest taki, że ten gość ze sprawy sądowej nie bardzo musi swoją dojrzałością przerastać pijanego dziewiętnastolatka.
« Ostatnia zmiana: 2007-05-08 (Wto), 13:41 wysłana przez Yisrael »

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Kraków...
« Odpowiedź #87 dnia: 2007-05-08 (Wto), 13:47 »
Zielone? A nie żółte?

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Kraków...
« Odpowiedź #88 dnia: 2007-05-08 (Wto), 14:16 »
Tzn. one są (albo były, teraz nie wiem) żółte, ale z jakiegoś powodu mówiło się o nich "zielone".

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kraków...
« Odpowiedź #89 dnia: 2007-05-08 (Wto), 15:01 »
bo to jest tak, że w małopolsce są zielone one. a wszędzie indziej żółte.

w małopolsce mówi się 'sznycle' na kotlety mielone, więc wiecie. co zrobić

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Kraków...
« Odpowiedź #90 dnia: 2007-05-08 (Wto), 15:44 »
No a po zachodniej stronie wisły na placki ziemniaczane się mówi racuchy. Paranoja jakaś, no.
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kraków...
« Odpowiedź #91 dnia: 2007-05-08 (Wto), 16:50 »
istnienie owego tematu tutaj zostało zgłoszone do sądu przez Pana Mariusza C.
[snapback]164584[/snapback]
a czy po rozprawie dowiemy się w jakim celu?

Offline trzy86

• DKMiści
  • ++
Kraków...
« Odpowiedź #92 dnia: 2007-05-08 (Wto), 22:12 »
Ja bym raczej zapytał, jaki to w ogóle ma związek. Może niech zgłosi rozmowę z sąsiadem, w końcu też forma komunikacji.

Offline Einnar

• voidhead
  • DKMiści
  • ++
Kraków...
« Odpowiedź #93 dnia: 2007-05-09 (Śro), 09:33 »
Zaiste opiniotwórcze to nasze zagubione w internecie forum.

Offline Koki

• +++++
Kraków...
« Odpowiedź #94 dnia: 2007-05-09 (Śro), 11:14 »
Eh, jeszcze nam to wyciągną za lat dwadzieścia - zamiast teczek będzie odgrzebywanie co kto tam napisał w Internecie.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kraków...
« Odpowiedź #95 dnia: 2007-05-09 (Śro), 13:15 »
ano będzie odgrzebywanie, prawie 150 tys postów

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Kraków...
« Odpowiedź #96 dnia: 2007-05-09 (Śro), 13:36 »
I wtedy mamy przejebane z lekka.

Offline Tremayne

• +
Kraków...
« Odpowiedź #97 dnia: 2007-05-09 (Śro), 13:39 »
A w hameryce wypieprzyli jednego rysownika komiksów z roboty, bo powiedział, że chce zacząć trenować strzelectwo sportowe i szuka pistoletu, który mu nie wystrzeli w twarz. Uznano to oświadczenie za akt terrorystyczny i wypierdolono go na zbity ryj.

Większość z nas jest studentami, a jak wiemy, studenci lubią biegać po campusach z bronią i zabijać ludzi. Niech sędziowie mają to na uwadzę.

[Yeee... i leci do kartoteki! ;P]
prawonożny lewoskręt

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Kraków...
« Odpowiedź #98 dnia: 2007-05-09 (Śro), 13:41 »
Ja nie jestem studentem.
A poza tym - co to za przypadek z tym rysownikiem, pierwsze słyszę?

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kraków...
« Odpowiedź #99 dnia: 2007-05-09 (Śro), 13:56 »
I wtedy mamy przejebane z lekka.
[snapback]164660[/snapback]
pierdolisz  :D
« Ostatnia zmiana: 2007-05-09 (Śro), 13:57 wysłana przez Pumbus »

Offline Victor

• ++
Kraków...
« Odpowiedź #100 dnia: 2007-05-09 (Śro), 14:48 »
Skor temat ma puśc do sądu to niech uzyska zgodęna skopiowanie zawartości, lub załózmy coś na sewerze na kajmanach i niech stamtad sciaga, a potem za nielegalne kopiowanie mu sie dostanie

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kraków...
« Odpowiedź #101 dnia: 2007-05-09 (Śro), 15:05 »
no a załużmy, że wejdzie waste i nie czytając tego wątku skasuje całe forum bo będzie miał taką fanaberię
czy wtedy zniszczy dowód w sprawie?

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kraków...
« Odpowiedź #102 dnia: 2007-05-09 (Śro), 15:38 »
nie, geniuszu - bo przeciez wydukowac musieli do sądu.

victor zajebuje mnie nawet bez katany

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kraków...
« Odpowiedź #103 dnia: 2007-05-09 (Śro), 16:22 »
ale gdyby skasować ten wątek, to gość nie umiały nawet udowodnić że nie spreparował tego wydruku

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kraków...
« Odpowiedź #104 dnia: 2007-05-09 (Śro), 16:51 »
nie musiałby, bo jesli okolicznosc byłaby na tyle prawdopodobna ze nie spraeparował iż sąd by to przyjął (a wierz mi że przyjąłby) to nie ma problemu. Możesz kasować.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kraków...
« Odpowiedź #105 dnia: 2007-05-09 (Śro), 17:19 »
no dobra, ale teraz hipotetycznie wątek usunięty a Sally kwestionuje prawdziwość wydruku
to sąd arbitralnie ustali kto mówi prawdę a kto nie?
bo logicznie to jest to sytuacja nie do rozwiązania i zdrowy rozsądek nakazuje odrzucić wydruk jak nie da się potwierdzić jego prawdziwości
« Ostatnia zmiana: 2007-05-09 (Śro), 17:19 wysłana przez Pumbus »

Offline Koki

• +++++
Kraków...
« Odpowiedź #106 dnia: 2007-05-09 (Śro), 18:10 »
Skor temat ma puśc do sądu to niech uzyska zgodęna skopiowanie zawartości, lub załózmy coś na sewerze na kajmanach i niech stamtad sciaga, a potem za nielegalne kopiowanie mu sie dostanie
[snapback]164676[/snapback]

O, to to. Z tego co wiem to wypowiedzi należą do postującego, a ja nie wyrażałem zgody na kopiowanie/modyfikowanie moich postów. A GNU niech spierdala.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kraków...
« Odpowiedź #107 dnia: 2007-05-09 (Śro), 18:16 »
dupa a nie zdrowy rozsądek.

do uznania sądu pozostaje czy uzna dowód za wiarygodny. a normalny człowiek jak widzi środek dowodowy poboczny, który nic tak naprawdę nie udowadnia - to nie będize nikogo podejrzewał o spreprarowanie. a jak Sally będzie chciała to kwestionować to postąpi źle. Wydruk to nie tylko tekst, ale i grafika - a to już trzeba by się narobić żeby podrobić.

to nie amerykańsaki film, Pumbus

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Kraków...
« Odpowiedź #108 dnia: 2007-05-09 (Śro), 18:54 »
Ale taki nindża np. to by pomógł na rozprawie, ścinając kataną głowy wrogów?

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kraków...
« Odpowiedź #109 dnia: 2007-05-09 (Śro), 19:26 »

Ale taki nindża np. to by pomógł na rozprawie, ścinając kataną głowy wrogów?
[snapback]164698[/snapback]
jeśli będzie do tego krzyczał ALLAH AKBAR to prawdopodobnie pomoże bo jest mała szansa powiązania go z interesami Sally
gorzej jak zacznie wrzeszczeć LODA SZMATY lub KUCAĆ DO MIECZA, tu już powiązania z forum były by klarowniejsze

gdzie tu masz grafikę Durb której podrobienie by stanowiło jakikolwiek problem?

Offline Tremayne

• +
Kraków...
« Odpowiedź #110 dnia: 2007-05-09 (Śro), 20:46 »
Yis, twórca bodajże webcomicsu Mac Hall/Three Panel Soul, czy cuś w ten deseń. Rozmawiał ze znajomym w pracy o tym, że chce kupić pistolet na strzelnice, który będzie na tyle bezpieczny, że strzelając komuś w twarz się nie trafi... Ktoś to usłyszał, nakablował dyrekcji i oni go wywalili za propagowanie treści terrorystycznych.
Jedyne co, że ta firma była subcontractorem dla governmentu, więc może przez to.
Ale i tak chore zagranie.
prawonożny lewoskręt

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Kraków...
« Odpowiedź #111 dnia: 2007-05-09 (Śro), 21:10 »
subcontractorem dla governmentu
[snapback]164707[/snapback]
To żeś dojebał.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kraków...
« Odpowiedź #112 dnia: 2007-05-09 (Śro), 23:13 »
pumbus - chociażby te tabelki. sędzia w rejonówce nie wie że się to da szybko zrobić i sądzi że to fixed stuff

Offline Sally

• +
Kraków...
« Odpowiedź #113 dnia: 2007-05-10 (Czw), 00:55 »
Ehhh..panowie...po co ja mam cokolwiek kasować? Na całe forum napisałam może z 10 postów...i to góra. Poprostu wiadoma osoba (MC) widac nie ma poczucia humoru, widzicie jedni odstresowywują się pisanie bzdur na forum a inni naprzykład... pierdoleniem głupot w sądzie.

Nawiasem... mój małżonek nadal nie wpadł na pomysł z rozdzielczością majątkową... Może nie wie co to jest.. :.^^:
Może nie wie że coś takiego się przydaje  :.^^:

Mi tam się nie spieszyyyyyy :lol:
« Ostatnia zmiana: 2007-05-10 (Czw), 01:13 wysłana przez Sally »

[/b]

Offline Koki

• +++++
Kraków...
« Odpowiedź #114 dnia: 2007-05-10 (Czw), 06:28 »
Yis, twórca bodajże webcomicsu Mac Hall/Three Panel Soul

No tak, a my wierzymy wszystko co piszą w webcomicach. Zwłaszcza jeżeli mają Maca.

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Kraków...
« Odpowiedź #115 dnia: 2007-05-10 (Czw), 07:52 »
Brudne łapska imperializmu precz od Maców!

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Kraków...
« Odpowiedź #116 dnia: 2007-05-10 (Czw), 09:12 »

Offline Tremayne

• +
Kraków...
« Odpowiedź #117 dnia: 2007-05-10 (Czw), 13:04 »
Coci, akurat to przeczytałem na którymś z serwisów wiadomościowych. I akurat to bardzo możliwe, bo wielu twórców webcomicsów o tym wspominało. Jak dla mnie, prawdopodobne.

Yis, podoba się mój inglisz? :*
prawonożny lewoskręt

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Kraków...
« Odpowiedź #118 dnia: 2007-05-10 (Czw), 15:06 »
Koki more like cocky

Offline Koki

• +++++
Kraków...
« Odpowiedź #119 dnia: 2007-05-10 (Czw), 19:10 »
O kurwa. Jak bywałem na #spyderlake to był tam taki kolo co się nazywał Colette. Z Quebec. Typowa IRC-ciota. Miał też zwyczaj mówić do mnie właśnie "Koki more like cocky". Miał też, czego nie krył, zwyczaj analnego onanizoawnia się plastikowym ogórkiem.

Więc sah, z mojej strony - how appropiate!