Off-Topic > Polityka

Iran

(1/10) > >>

Pumbus:
to jak sądzicie, będzie wojna czy nie?

sam ogólnie nie widzę jakiegoś konkretnego powodu do tego ataku (chociaż nie jestem ani na bieżąco ani dobrze poinformowany)
no jeśli atak się uda, to znowu wszyscy skoncentrują się na irańskich cywilach, będą marsze protestacyjne (Racjonalista - Jaki jest sens demonstracji?) a polski rząd straciwszy zainteresowanie publiki zacznie w końcu szaleć - i to właśnie uważam za największy minus ataku na iran

Koki:
Zamiast SALUT powinno byc ALO SALUT to bym zaglosowal.

A chodzi o to z "porwanymi" brytyjczykami przetrzymywanymi w "nieludzkich warunkach bez poszanowania ich godnosci", jak to mi Sky News donioslo pokazujac jednoczesnie wideo jak pala fajki i wpierdalaja kotlety?

Co moge powiedziec: lulz

Akurat Blair to moze tam uszami pomachac. Juz widze ty fagasow z UK atakujacych iran, hihihih

Keiran:
demonstranci to idioci, taka prawda panie
a iran to sam chyba chce w czape. najpierw reaktory, teraz trzyma zolnierzy cudzych, tak wiec bedzie ciekawie, niestety.

Pan Patryk:
Iran prowadzi swoją grę i nie jest taki głupi, bo zauważ kiedy "porwali" tych żołnierzy - w momencie, kiedy USA jest najsłabsze od dziesięcioleci. A oni w chuj nie lubią Ameryków, więc grają im na nosie, bo Amerykanie powoli dość mają kowboja Busha, który rozpieprzy jakiś kraj, leci rozpieprzyć następny, a zarabia na tym tylko Haliburton (czy jak się to pisze).

Pumbus:
mi się wydaje, że porwali tylko by pokazać jacy to są litościwi, zagrać na opinii publicznej w USA co ma istotny wpływ na politykę busha

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej