Autor Wątek: Widły z igły  (Przeczytany 16775 razy)

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Widły z igły
« dnia: 2007-02-02 (Pią), 03:05 »
http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=324036

okazuje się, że ta bajka cały czas jest w cashu googli
http://72.14.221.104/search?q=cache:OZfw0u...pl&ct=clnk&cd=4

A teraz do sedna
Czy nie wkurwiają was tego typu sensacje? Oczywiście wiadomo, że gościa uniewinnią, ale robienie z kogoś niewinnego podpory dla słuchalności radia jest dla mnie karygodne. Mimo to nikt nie ma dostępu do bajki (teoretycznie ;) ) i podniesie adrenalinkę kilku zatwardziałym naprawiaczom polski. Coraz bardziej mnie to przekonuje że dobrze zrobiłem zrywając kontakt z radiem i telewizją.
« Ostatnia zmiana: 2007-02-13 (Wto), 17:39 wysłana przez Pumbus »
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Gizmo

• +
Widły z igły
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-02-02 (Pią), 10:00 »
Wez pod uwage-co z tego ze go uniewinnia.
Oberwie mu sie i to ostro od wszelkich wyznawcow jedynie kaczej drogi...
 Radio sobie zrobilo chwilowa sluchalnosc a czlowiek bedzie mial przesrane...
For The Horde.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Widły z igły
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-02-02 (Pią), 10:04 »
Gdy Jednorożec zjadł wszystko, to z kwiatów zostały dwa małe wzgórki, pachnące miodem i mlekiem, białe, ze złotym poblaskiem i różowymi plamkami malinek

Oho - powiedziała - coś się zmieniło, coś ze mnie nowego wyrosło. Marcjanna się uśmiechnęła i założyła koszulkę w ogromne słoneczniki. - Pokażę to tylko temu, kto zgadnie skąd się wzięło

Ja jeszcze nie dorosłam. - A może to już ? - pomyślała i zapytała się w noc - Chciałbyś je troszkę poskubać ? - Mhm - zamruczał znów Jednorożec i dotknął chrapami łydki. Oddechem ciepłym jak słońce rozgarniał rosnące włoski, niczym letni wiatr czeszący złote zboże. A potem podniósł głowę. Spojrzał na zachwyconą Marcjannę pięknymi, niebieskimi jak woda oczami. I wtedy go zobaczyła. - To dziwne - pomyślała - nie mogę się przestać uśmiechać. Jednorożec powoli, bardzo powoli, zaczął skubać Marcjannę w płatki.

Dla mnie ta bajka ma podtekst erotyczny. Jest też o małej dziewczynce. Wystarczyłoby mi to do wyjebania rzecznika. Można pisać inne bajki. Ani ta bajka ładna, ani mądra. Niczym się nie broni. Zostaje tylko podtekst
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

• +++++
Widły z igły
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-02-02 (Pią), 10:41 »
Co to za bajka bez morału, przecież jakieś przesłanie (choćby i najbardziej infantylne i banalne) jest istotą tworzenia jakiejkolwiek bajki.

A podteksty erotyczne i tak się znajdą, jakby to powiedział dziadek Freud.
« Ostatnia zmiana: 2007-02-02 (Pią), 10:50 wysłana przez Sashh »

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Widły z igły
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-02-02 (Pią), 11:15 »
Niespodziewanie natknęła się na trójnogi stolik, całkowicie wykonany ze szkła: nie leżało na nim nic, prócz malusieńkiego złotego kluczyka, więc natychmiast przyszło jej do głowy, że może należy on do którychś drzwi sali, lecz niestety! albo zamki były za wielkie, albo kluczyk za mały, w każdym razie nie otworzyła nim żadnych drzwi. Mimo to, gdy po raz drugi rozpoczęła wędrówkę wokół sali, natknęła się na niską kotarę, której przedtem nie zauważyła; za tą kotarą znajdowały się niewielkie drzwiczki, wysokie na mniej więcej piętnaście cali: spróbowała wsunąć kluczyk w zamek i ku jej wielkiej uciesze - pasował!
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Widły z igły
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-02-02 (Pią), 11:15 »
Gizmo, legisto nadworny - to nie jest żadne przestępstwo, ani nawwt wykroczenie (wykroczenia pedofilskie, hihi) - to jest moim zdaniem podstawa do usunięcia kogoś ze stanowiska publicznego ze względu na dobro instytucji

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Widły z igły
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-02-02 (Pią), 11:24 »
"I poszła napić się mleka." ™

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Widły z igły
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-02-02 (Pią), 11:34 »
pumbus, ale jeśli widzisz tam w alicji podtekst erotyczny równy wyrazistością co w bajce tego kolesia, to życzę powodzenia

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Widły z igły
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-02-02 (Pią), 11:55 »
Biblia mieć dużo seks.

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Widły z igły
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-02-02 (Pią), 12:37 »
Pedofilski?

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Widły z igły
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-02-02 (Pią), 13:05 »
no noego jak widzieli synowie w namiocie pijanego to na 100% walił konia. co prawda tego nie napisali, ale to wiesz, klerykalne przekłamanie itp

Offline KaGieBe

• +++
Widły z igły
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-02-02 (Pią), 13:10 »
Ale gdzie to bylo umieszczone? Na portalu z bajkami dla dzieci? Przypuszczam, ze umiescil to na jakims serwisie z opowiadaniami i tyle. Nie rozumiem o co szum. Jak sie jest na publicznym stanowisku, to nie wolno napisac opowiadania o erotycznym podtekscie?
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Widły z igły
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-02-02 (Pią), 13:11 »
pumbus, ale jeśli widzisz tam w alicji podtekst erotyczny równy wyrazistością co w bajce tego kolesia, to życzę powodzenia
[snapback]161640[/snapback]
widzę, jest bardziej wyraźny i w ogóle wiadomo o co chodzi

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Widły z igły
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-02-02 (Pią), 14:18 »
Kagiebe: o nic. Ale to jest podstawa do wypowiedzenia stosunku pracy według kodeksu. Jesli to byłby np szeregowy praconik - niech sobie zamieszcza, chociaż to raczej niesmaczne. Ale rzecznik przyjmując posadę przestaje mieć uprawnienia jak każdy inny. Rzecznika można nawet za prywatne wypowiedzi w mediach wypierdolić. Z prasowego ostatnio na egzamnie był taki kazus nawet.

Offline KaGieBe

• +++
Widły z igły
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-02-02 (Pią), 14:52 »
Okej rozumiem, ale tak nie do konca, bo z tego co mowi wynika, ze popelnil to opowiadanie pare ladnych lat temu, zanim jeszcze zostal rzecznikiem.
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Widły z igły
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-02-02 (Pią), 14:52 »
IGŁY Z WIDŁY \m/

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Widły z igły
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-02-02 (Pią), 15:00 »
nieważne. przesłanka utraty zaufania do osoby na stanowisku kierowniczym nie jest warunkowana zasadą nieretroaktywności. a wg. SN rzecznik osoby prawnej to osoba na stanowisku kierowniczym

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Widły z igły
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-02-02 (Pią), 16:20 »
Lot, ten z Sodomy, oferuje sodomitom swoje corki-dziewice, w zamian za to, by ciz sami sodomici nie zgwalcili dwoch meskich aniolow, ktorzy przylecieli z nieba powiedziec Lotowi zeby uciekal z miasta.  Sodomici slepna i anioly uciekaja, ale potem, kiedy Lot mieszka z corkami w jaskini po ucieczce z plonacej Sodomy (ich matka, jak pamietamy, zamienia sie w slup soli), corkom zachciewa sie faceta, a ze nie maja innego to upijaja ojca i jednego wieczoru zaciaza on jedan, a drugiego wieczoru druga, mlodsza, corke - oczywiscie po pijaku.
Nie wiem, ile te corki mialy lat, ale pewnie na dzisiejsze standardy byly niepeloletnie, ergo tak, pedro, pedofilski. No, i kazirodczy tez.
« Ostatnia zmiana: 2007-02-02 (Pią), 16:21 wysłana przez Yisrael »

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Widły z igły
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-02-02 (Pią), 16:25 »
Córki Lota upiły Lota i obcowały z nim, zachodząc w ciąże i dając początek Moabitom i Ammonitom.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lot_%28Biblia%29
« Ostatnia zmiana: 2007-02-02 (Pią), 16:26 wysłana przez Pumbus »

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Widły z igły
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-02-02 (Pią), 16:33 »
"Gdzie są mężowie, którzy weszli do ciebie w nocy? Wywiedź ich tu, abyśmy ich poznali. Wyszedłszy do nich Lot i zamknąwszy drzwi za sobą, rzekł: Nie czyńcie, proszę bracia moi, nie czyńcie tej złości. Mam dwie córki, które jeszcze nie poznały męża; wywiodę je do was, a wy czyncie z niemi, jako się wam podoba...". Gdzie tu pedofila? Nie każda dziewica = dziecko. Zresztą po co ty tu Biblię wmieszałeś, Yisr(Sam)aelu? :)

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Widły z igły
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-02-02 (Pią), 18:00 »

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Widły z igły
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-02-02 (Pią), 18:27 »
A tak dla jajec, zeby pokazac, ze czego nie wolno rzecznikom prasowym wolno Swietym Ksiegom.
W Twoim cytacie jest napisane "poznali", teraz zapytaj sie jakichs znawcow Biblii czy jezyka Biblii czy po prostu ciekawskich co "poznali" znaczy w tym zdaniu. Gdzies tam indziej jest, ze pewna kobiete tam bardzo "poznawali" do samego rana, ze umarla na progu swojego domu, a maz potem pocial jej cialo na 12 czesci i wsylal do Izraela.
Dziewica oczywiscie nie rowna sie dziecko, ale jesli zalozyc, ze wtedy wczesniej kobiety oddawano za maz, a one sa dziewicami, moga miec, no nie wiem, 8 cz 12 lat (bo chyba jakos w wieku 12 lat wtedy sie bralo zony).
« Ostatnia zmiana: 2007-02-02 (Pią), 18:28 wysłana przez Yisrael »

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Widły z igły
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-02-02 (Pią), 18:44 »
to prawda że wszystko zależy od tłumaczenia. ale takie które ty Yis przedstawiłeś to u Daenikena czytałem :D

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Widły z igły
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-02-02 (Pią), 18:49 »
Nie wiem kto to, ale spoko, wiadome, z tym tlumaczeniem to masa problemow jest. A teraz nawet nowe, kiedy w Niemczech robia Biblie politycznie poprawna, z Bogiem jako He or She itd., wiecej tutaj: http://tygodnik.onet.pl/1546,1368914,dzial.html

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Widły z igły
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-02-02 (Pią), 19:10 »
Mój cytat to tłumaczenie Jakóba Wujka. Gdyby chciał to naprawdę pisałby tam gwałt etc, bo używa takich słów.
I kiedy dziecko przestaje byc dzieckiem to chyba obecnie jest umownie przyjęte, w starożytności to pewnie wtedy gdy panna mogła dziecko urodzić, a kawaler gdy spłodzic.

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Widły z igły
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-02-02 (Pią), 19:18 »
No dobra, to nawet jesli mialy 12 lat to byly juz dorosle, ale w dzisiejszych standardach to jedna kazirodztwo i pedofilia, wiec i tak jest zabawa.
Co to za imie Jakób?
No i jesli "poznawanie" (doslownie) kobiety cala noc doprowadzila jej meza do pociecia jest ciala na 12 czesci to musieli wtedy cierpiec na brak Whois.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Widły z igły
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-02-02 (Pią), 20:07 »
No "Jakub" to barbaryzacja polonizacyjna. Jakub pochodzi od hebrajskiego odpowiednika, które tam miało "o" - więc logicznym spolszczeniem byłoby JAKÓB właśnie. I jako przedstawiciel Polski złotego wieku tak się Wujek pisał.

Naprawdę nie wiesz kto to jest Daeniken? Erich von Daeniken?

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Widły z igły
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-02-02 (Pią), 20:52 »
Dlatego 'jakobici, a nie 'jakubici'.

eswemenasja

• Gość
Widły z igły
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-02-02 (Pią), 21:30 »
Nie kumam laska miala piersi i wlosy, wiec zaczely jej dzialac hormony. To i pewnikiem okresik by sie pojawil lada dzien. Wiec wg (obecnoczasowych) standartow arabskich lub cyganskich maz moze ja poznawac do woli. Ale to tak samo jak z dyskusja kiedy plod = czlowiek...
Moim zdaniem to rzecznik powinien podac sie do dymisji aby nie narazac dobrego imienia instytucji. Jednakze tak sie nie stanie bo to polska przeciez jest (no chyba ze sie stanie).
Samo opowiadanie jest na pograniczu moralnosci tak jak glowna bochaterka na pograniczu dziecinstwa. Czyli troche bardzeij sexy opowiadanie o dojzewaniu dla dziewczynek. Mysle, ze mialo na celu bardziej przyjazne przekazanie prawdy przemianach i wytlumaczenie ze to nie jest cos przerazajacego tylko pieknego. Zwykle tlumaczy sie takie zjawiska bardziej obcesowo. Ja w kazdym razie mialem paskudnie mieszane uczucia.

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Widły z igły
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-02-02 (Pią), 22:41 »
Abstrahujac od rzecznika i jego "postawy", uwazasz, ze takie male siksy moga sie juz pieprzyc?Tzn. w sumie niech robia co chca, ale to jest cokolwiek niesmaczne ™ .
Co do Jakuba to w sumie z lenistwa wali mnie to po jajkach.
A nie wiem kto to daeniken, z lenistwa też nawet nie zrobie kopipejst do Wiki.

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Widły z igły
« Odpowiedź #30 dnia: 2007-02-02 (Pią), 23:03 »
Zwolnienie rzecznika powinno zależeć od jego pracodawcy, w końcu on decyduje o tym kto go będzie reprezentował. Bajka jest dość niesmaczna, ale co to za czasy w których chcą skazywać za spisane w internecie fantazje erotyczne?

Poza tym: nagonka na pedofilów jest w modzie, jakoś nikt nie pamięta jak często pedofil atakuje z kręgu znajomych, rodziny, przyjaciół. Najczęściej pedofil to nie jest mroczny perwers żyjący w norze pod kanałami i ubierający się w skóry ofiar. Tacy dostają najwięcej coverage w mediach, bo media to sępy i interesują ich najbardziej własne brzuszki.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Widły z igły
« Odpowiedź #31 dnia: 2007-02-03 (Sob), 07:17 »
Sah: no bo to jest kwestia pracodawcy. Ale on ma podstawę żeby to zrobić i jak go rzecznik pozwie przed sąd pracy za rozwiązanie stosunku pracy - to na 75% przegra

eswemenasja

• Gość
Widły z igły
« Odpowiedź #32 dnia: 2007-02-04 (Nie), 20:30 »
Yis
Spojz na statystyki - wiek inicjacji obniza sie w postepie geometrycznym. Dodatkowo wiekszosc bezowej czesci ludzkosci twierdzi ze po pierwszym okresie (ktory zreszta tez zaczyna przychodzic coraz wczesniej) mozna bidulke ktora nie wie czego chce krzywdzic. Nie mowie ze to normalne tylko ze przypadek polski - sciganie kogos za slowa nie czyny zamiast odwrotnie to lekka przesada.

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Widły z igły
« Odpowiedź #33 dnia: 2007-02-04 (Nie), 21:18 »
Yis
Spojz na statystyki - wiek inicjacji obniza sie w postepie geometrycznym. Dodatkowo wiekszosc bezowej czesci ludzkosci twierdzi ze po pierwszym okresie (ktory zreszta tez zaczyna przychodzic coraz wczesniej) mozna bidulke ktora nie wie czego chce krzywdzic. Nie mowie ze to normalne tylko ze przypadek polski - sciganie kogos za slowa nie czyny zamiast odwrotnie to lekka przesada.
[snapback]161753[/snapback]
Ten post wydaje mi się sięgać szczytów absurdu, tak bardzo go nie rozumiem.
Sam argument, że wiek inicjacji seksualnej obniża się jest tylko faktem urojonym, stworzonym przez nawet nie wiem co. Może teraz dziewczyny wcześniej tracą dziewictwo niż np. 50 lat temu (mówię o cywilizacji Zachodniej np., albo o Polsce, bo przecież nie choćby o Arabach), ale chyba nie wcześniej niż 1000 lat temu. Beatrycze Dantego miała 9 lat, Julia miała lat 12, Laura Petrarki 16, a nasza Zosia mickiewiczowska też była bodaj dwunastolatką. Nefretete jako królowa Egiptu miała 9 lat.
Ale co rozbawiło mnie najbardziej to konstrukt "wiekszosc bazowej czesci ludzkosci", bo zastanawia mnie co to w ogole jest "bazowa czesc ludzkosci". No i ten postep geometryczny, wracając do inicjacji, wydaje się dziwnym żartem albo próbą wprowadzenia trudnego słowa - geometryczny.
« Ostatnia zmiana: 2007-02-04 (Nie), 21:19 wysłana przez Yisrael »

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Widły z igły
« Odpowiedź #34 dnia: 2007-02-04 (Nie), 21:30 »
Chyba 'beżowej'.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Widły z igły
« Odpowiedź #35 dnia: 2007-02-04 (Nie), 21:37 »
omg, Yisrael ma racje

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Widły z igły
« Odpowiedź #36 dnia: 2007-02-04 (Nie), 21:39 »
no właśnie. beżowa część ludzkości - pojęcie chyba jasne zakresowo

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Widły z igły
« Odpowiedź #37 dnia: 2007-02-04 (Nie), 22:17 »
Hmm, prawda. Ze bylo bezowe. Ale nadal, coz to jest bezowa czesc ludnosci? Bezowe to chyba moga byc spodnie albo zeby.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Widły z igły
« Odpowiedź #38 dnia: 2007-02-05 (Pon), 09:18 »
zzz albo udajesz albo rzeczywiście żyjesz w jakimś dziwnym kloszu.

Beżowi - ludność z obszaru zamykanego od północy przez ruską granicę, od południa przez ocean indyjski i morza przyległe, od zachodu przez bosfor, granicę izraelską, saharę i morze czerwone od wschodu zaś granicę chinską i pacyfik.

doktryna nie jest zgodna w tej kwestii, ale niektórzy autorzy podnoszą, iż ludność maghrebu także jest beżowa - moim zdaniem bardziej kawa z mlekiem podpalanka. do beżowych należy także oczywiście zaliczyć beżową diasporę (szczególnie liczną w niemczech i włoszech - taki chichot historii)
« Ostatnia zmiana: 2007-02-05 (Pon), 09:19 wysłana przez Durbik »

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Widły z igły
« Odpowiedź #39 dnia: 2007-02-05 (Pon), 23:21 »

Offline Gizmo

• +
Widły z igły
« Odpowiedź #40 dnia: 2007-02-05 (Pon), 23:55 »
Looo :] Pumbus apropo "Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."
 Mam w pracy czarnucha ktory twierdzi ze jego wiara zabrania mu sie myc czesciej niz raz na tydzienxD-w zwiazku z czym pod koniec tygodnia danger zone wokol niego ma tak ze 3 metry:]...I tak sie zastanawialem-jak spotkam 3 cuchnacych negrow na ulicy to mam wiac,czy patrzec z szacunkiem na aktywnych religijnie czlonkow spolecznosci?
For The Horde.

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Widły z igły
« Odpowiedź #41 dnia: 2007-02-06 (Wto), 00:43 »
Co to za religia niby?

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Widły z igły
« Odpowiedź #42 dnia: 2007-02-06 (Wto), 00:52 »
rasta?

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Widły z igły
« Odpowiedź #43 dnia: 2007-02-06 (Wto), 01:23 »
nie mam pojęcia w co wierzy ten czarnuch, jednak wiem, że można się nie myć tydzień i tylko lekko nie pachnieć, ale to wymaga codziennej zmiany bielizny, używania dezodorantów i niepocenia się, ale jak mówiłem nie wiem w co ten gość wierzy i nie spotkałem się z taką religią, no chyba że to jakaś osobista, ekologiczna odmiana

cytat jest rasta, dokadniej to autorem jest Haile Selassie I

wiesz, mógłbym jeszcze kilka cytatów dodać do podpisu, np. podobają mi się takie:

Pierwsza mowa szatana do rodu ludzkiego
Zaczęła się najskromniej od słowa: dlaczego?
Autor: Adam Mickiewicz, Zdania i uwagi z dzieł Jakuba Bema, Anioła Ślązaka
Czyń swoją wolę niechaj będzie całym Prawem.
Miłość jest prawem, miłość podług woli.
Nie ma żadnego prawa ponad Czyń swoją wolę.
Aliester Crowley
ludzie stworzyli Boga w wielu formach: wybierz tę, która ci najbardziej odpowiada
jeśli ktoś uderzy cię w policzek, roztrzaskaj mu drugi
Anton Szandor LaVey

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Widły z igły
« Odpowiedź #44 dnia: 2007-02-06 (Wto), 01:57 »
\m/

Offline Gizmo

• +
Widły z igły
« Odpowiedź #45 dnia: 2007-02-06 (Wto), 06:12 »
Powiem tak-kolo robi przy maszynach topiacych plastik-tam sie nie da  niepocic:].
For The Horde.

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Widły z igły
« Odpowiedź #46 dnia: 2007-02-06 (Wto), 10:25 »
Kto się często myje ten krótko żyje,
Skóra się ściera i człowiek umiera © woodstock

• +++++
Widły z igły
« Odpowiedź #47 dnia: 2007-02-06 (Wto), 10:54 »
A czym zasadniczo różni się nie mycie przez tydzień od niejedzenia mięsa w piątki, traktowania krów lepiej od ludzi, albo podróżowania raz w życiu do jakiejś dziury położonej na końcu świata? Oprócz względów higienicznych, niczym.

Każda religia = same shit.
« Ostatnia zmiana: 2007-02-06 (Wto), 10:55 wysłana przez Sashh »

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Widły z igły
« Odpowiedź #48 dnia: 2007-02-06 (Wto), 12:48 »
Gizmo tutaj masz wyśmienitą szkołę tolerancji :D
a Yisrael się nie zna, na woodstocku może i wszyscy żyją w brudzie, jednak ilość kurzu i potu jest tak duża (zwłaszcza w dni koncertów), że w efekcie człowiek myje się częściej niż u siebie w domu

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Widły z igły
« Odpowiedź #49 dnia: 2007-02-06 (Wto), 12:51 »
Nie znam religii zakazującej jedzenia mięsa w piątki. To taki lokalny u nas zwyczaj.

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Widły z igły
« Odpowiedź #50 dnia: 2007-02-06 (Wto), 15:27 »
Pumbus, sam sie nie znasz, bo ten krotki wierszyk to cytat z woodstokowicza.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Widły z igły
« Odpowiedź #51 dnia: 2007-02-06 (Wto), 16:24 »
dopiero tam to pierwszy raz usłyszałeś?

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Widły z igły
« Odpowiedź #52 dnia: 2007-02-06 (Wto), 16:49 »
Nie, na kolacji z szefem D-Ch (hihih).

• +++++
Widły z igły
« Odpowiedź #53 dnia: 2007-02-06 (Wto), 17:02 »
Pedro, ty prostaczku. Idź może Wprost pooglądaj.
« Ostatnia zmiana: 2007-02-06 (Wto), 17:03 wysłana przez Sashh »

Offline Domator

• ++
Widły z igły
« Odpowiedź #54 dnia: 2007-02-06 (Wto), 17:15 »
\m/
[snapback]161800[/snapback]
Zwłaszcza ten ostatni cytat jest bardzo "\m/".
Wtedy tych od pornografii zebrano w krematorium

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Widły z igły
« Odpowiedź #55 dnia: 2007-02-06 (Wto), 17:29 »
Czytam tylko 'Rolniczy tydzień', nie ma u mnie innych gazet.

• +++++
Widły z igły
« Odpowiedź #56 dnia: 2007-02-06 (Wto), 17:55 »
Czytam tylko 'Rolniczy tydzień', nie ma u mnie innych gazet.
[snapback]161819[/snapback]
No to nareszcie wracamy do tytułu topicu.
« Ostatnia zmiana: 2007-02-06 (Wto), 17:55 wysłana przez Sashh »

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Widły z igły
« Odpowiedź #57 dnia: 2007-02-06 (Wto), 19:07 »
dopiero tam to pierwszy raz usłyszałeś?
[snapback]161813[/snapback]
Nie usłyszałem tego na Przystanku.

Offline Gizmo

• +
Widły z igły
« Odpowiedź #58 dnia: 2007-02-07 (Śro), 01:08 »
Szkole tolerancji to ja mam jak kolo Teodora przechodze i nie puszczam na niego pawia(tak silnej woli tez) xD.
For The Horde.

eswemenasja

• Gość
Widły z igły
« Odpowiedź #59 dnia: 2007-02-08 (Czw), 01:02 »
Chodzi o to ze kolesiowi zycie marnuja bo kiedys probowal sil w pisaniu (kiepskim zreszta) a polowa kolesi na globie by po prostu przeleciala bochaterke tej bajki. Nawet sie nie zastanawiajac.
Pozdr
P.S. Jestem tolerancyjny (wbrew pozorom) ale tolerancja nie polega na przeginaniu paly.