Autor Wątek: sporty motorowe  (Przeczytany 3218 razy)

Offline tbdn

• +
sporty motorowe
« dnia: 2003-05-06 (Wto), 19:28 »
no właśnie, może ktoś się interesuje: Formuła 1, rajdy, rallycross, NASCAR, CART, zuzel(ta ostatnia dyscyplina akurat mnie specjalnie nie pasjonuje) :?:                    

Offline ble

• +
sporty motorowe
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-05-06 (Wto), 19:49 »
Ja interesuje sie tylko żużlem. Formułą 1 kiedyś, jakieś 3 lata temu. Rajdy i reszta w zupełności mnie nie interesują.                    

Offline tbdn

• +
sporty motorowe
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-05-06 (Wto), 21:29 »
Żużel - interesowałem się tym jakieś 5 lat temu.. Wlaściwie tylko MŚ - wiem ze Gollob był dwa razy trzeci i raz drugi, ale ostatnio nie wiem co sie z nim dzieje. Szkoda ze nie ma (w Polsce) nikogo kto by mu dorównał :wink:                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
sporty motorowe
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-05-06 (Wto), 22:45 »
żużel - nie, nigdy nie nie wciągneło, zbyt głośno, zbyt mało akcji
formóła 1 - nie, nudne
nascar - nie, to dla amerykańców
cart - chodzi o gokarty? lubie sam pojeździć :D
rallycross -  np. rally champioship? chętnie na kompie                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline SAVER

• ++
sporty motorowe
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-05-06 (Wto), 22:58 »
Motocross - sam jeździłem 3 lata.
Wyścigi quadów - czterokołowców motocykli.
Formuła 1 - trochę.
Żużel - nie.                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline kacper1916

• +
sporty motorowe
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-05-07 (Śro), 07:37 »
Ze sportów motorowych tylko Formuła 1. Kiedyś jeszcze lubiłem popatrzeć na żużel, ale teraz mi przeszło.                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline tbdn

• +
sporty motorowe
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-05-07 (Śro), 17:57 »
CART - amerykańska F1, słabo znam te zawody, bo trudno tu o jakieś informacje.
go-karty sam chciałbym spróbowac :) , jakie mieliście wrażenia z jazdy :?:                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
sporty motorowe
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-05-07 (Śro), 22:04 »
CART - amerykańska F1, słabo znam te zawody, bo trudno tu o jakieś informacje.
go-karty sam chciałbym spróbowac :) , jakie mieliście wrażenia z jazdy :?:
to zależy co dokłaniej masz na myśli
czy takie 5zł/4min po parkingu między oponami czy coś porządniejszego
z takich taszych wrażenia to:
SUPER, szkoda gadać, warto spróbować pościgać się z kolegami
a z droższych
JESZCZE LEPIEJ, tylko że jeszcze drożej, ale za to czuć tę moc po pedałem :D
jakoś mam, że gokarty to jedyne bezpieczne użądzenie silnikowe w którym nie rozpędze się za bardzo - czyli się nie zabije niechcący                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline waldeusz

• +
sporty motorowe
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-08-11 (Pon), 13:19 »
Dawniej ruszal mnie zuzel ale teraz interesuje sie glownie rajdami samochodowymi.
Byl moze ktos z Was na zakonczonym ostatnio Rajdzie Rzeszowskim? Co sadzicie o przywroceniu reklam wyrobow tytoniowych w sporcie samochodowym? Ja jestem za, zlikwidowanie reklam raczej nie zmniejszylo liczby palaczy (nie znam oficjalnych danych) za to znacznie zmniejszylo liczbe najlepszych samochodow i kierowcow wystepujacych w rajdach. Brakuje na trasach takich nazwisk jak Holowczyc, Kulig, Sztuka, Kuchar. Pozostal tylko Leszek Kuzaj, ktory dysponujac najmocniejszym autem zdominowal Mistrzostwa Polski w ubieglym roku. W tym moze byc inaczej bo Kuzaj juz pare razy nie ukonczyl rajdu (w tym Rzeszowskiego) ale o ile ciekawszy bylby ten sport gdyby scigalo sie wiecej rownorzednych samochodow. W Czechach w jednym rajdzie startuje przecietnie powyzej 10 samochodow WRC, w Polsce 1. Moze to kiedys sie zmieni, mam taka nadzieje.                    

Offline tbdn

• +
sporty motorowe
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-09-23 (Wto), 21:11 »
ja jezdze w miare mozliwosci na rajdy - ostatnio bylem w Olsztynie na Kormoranie. Co do zakazow reklamowania tytoniu i alkoholu - oczywiscie nie powinno ich byc :!: Dla porownania co mozna jak sie bardzo chce, wskaze Czechy - na osatnim rajdzie bylo tam 18 WRC :!:                    

Offline SAVER

• ++
sporty motorowe
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-09-30 (Wto), 12:24 »
ja jezdze w miare mozliwosci na rajdy - ostatnio bylem w Olsztynie na Kormoranie. Co do zakazow reklamowania tytoniu i alkoholu - oczywiscie nie powinno ich byc :!: Dla porownania co mozna jak sie bardzo chce, wskaze Czechy - na osatnim rajdzie bylo tam 18 WRC :!:

Ja chętnie bym isę wybrał na coś takiego. Niestety nigdzie bliżej Szczecina rajdy nie są organizowane. Szkoda. Ale na zawody motocrossowe jeżdzę :-D Np. do Nowogardu czy Głogowa :)                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Emill

• +++
sporty motorowe
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-09-30 (Wto), 15:22 »
Formula 1 i WRC w TV, pozostale (poza zuzlem) na kompie... WRC tez na kompie, tylko Formuly 1 unikam, za bardzo hardcore\'owe jak dla mnie :)                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline tbdn

• +
sporty motorowe
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-10-04 (Sob), 10:42 »
Rzeczywiscie ze Szczecina jest daleko na jakiekolwiek rajdy ale:
   - Rajd Kormoran w okolicach Olsztyna
   - Rajd Baltyku w okolicach Gdyni
   - Wyscigi Gorskie w Sopocie
   - Wyscigi plaskie w Poznaniu
   - poza tym na pewno sa jakies KJS-y
   Z czego wiem sezon w Polsce juz sie powoli konczy i wszytkie powyzesze imprezy juz odbyly sie, wiec trzeba bedzie poczekac na rok przyszly :) Dla ludzi z innych miast polecam (jeszcze w tym roku): Rajd Warszawski (17-18 pazdzierniak), Rajd Barborka Cieszynska (21-22 listopada), Rajd Barborka Warszawska(6 grudnia), Rajd Krosna (12-13 grudnia). Strony ktore warto obejrzec: www.autoklub.pl, rajdy.hoga.pl, www.extreme.pl, rajdy.gery.pl i pisma WRC - www.wrc.net.pl, i Auto Sport - www.autosport.pl
Znam ludzi ktorzy jezdza 1200 km na Rajd Niemiec i dalej  :wink: Ja odobiscie marze o wyjezdzie do mroznej Skandyanwii na Rajd Szwecji :-D