Off-Topic > Polityka

HYMN

<< < (2/8) > >>

trzy86:

--- Cytuj --- Ale to że nie wyłączył tego nieszczęsnego mica to objaw niechlujstwa, który u obu bliźniaków obserwuję. [snapback]147900[/snapback]
--- Koniec cytatu ---
Już pierwszy raz przemawiając do narodu lechu pokazał co potrafi składając życzenia z pięściami zaciśnietym tak mocno, że aż był na gębie czerwony. Nie chodzi jedynie o niechlujstwo, ale o pewną wrodzoną wrażliwość. Dla mnie to prostak. Zresztą później dawał temu dowód nie raz, przypomnijmy sobie choćby
śliczne buciki albo ten nieszczęsny hymn narodowy.
I pomysleć, że taki ktoś wystawia o nas świadectwo. Zgroza.

--- Cytuj ---Bo to są socjaliści a ja mam awersję do socjalizmu.
[snapback]147900[/snapback]
--- Koniec cytatu ---
:ppk_thumb:

Victor:
http://www.smog.pl/wideo/992/mazurek_jaroslawa/

Woli przypomnienia.

Ale wracając do tematu widać jakich mamy polityków nawet hymnu nie znają, ale Giertych już pragnie uczyc dzieci hymnu. Ale najbardziej mnie rozbawiło to że chcą skarżyć TVP1 "wiadomości" bo wyemitowała materiał z tej wpadki w poniedziałek czyli obraziła władzę. Kurde coraz weselej w tym kraju

"Przeżyliśmy trzy zabory, przeżyjemy i kaczory"

Domator:

--- Cytuj ---Woli przypomnienia.
[snapback]147917[/snapback]
--- Koniec cytatu ---
aha

Psedlo`s:
No i mamy władze z której niewolno się śmiać, czyli nawet nierobią wentylu bezpieczeństwa, co komuna sobie może teraz chwalić.

Durbik:

--- Cytuj ---Woli przypomnienia.
--- Koniec cytatu ---

loolloloololorotflllllllllllllllllll victor jesteś znakomitym człowiekiem tak myślę. WOLI PRZYPOMNIENIAAAAAAAAAAAAAAAAA argrghhhhhhhhh

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej