Autor Wątek: Magazyn o starych grach - Oldsql Zin#20  (Przeczytany 1382 razy)

Offline Carnagge

  • +
  • Wiadomości: 453
Magazyn o starych grach - Oldsql Zin#20
« dnia: 2006-05-14 (Nie), 21:42 »
Nadszedł 13 maja, a wraz z nim na ochłodę upalnych dni najnowszy Oldsql Zin. W 20 numerze znajdzie się coś dla miłośnika każdego gatunku gier.

W związku ze zbliżającymi się mistrzostwami świata możecie przeczytać recenzję Sensible Word of Soccer 95/96. Maniakom szybkiej dynamicznej akcji wypada polecić Dark Forces i Licence to Kill. Biorąc pod uwagę, że sporo osób jest właśnie w czasie zdawania sesji lub matury przygotowaliśmy dla nich opis dwóch szybkich gierek - Colgate oraz Jetpack (tą drugą znajdziecie na naszym ‘cover disc’u’). Szczęśliwcy posiadający nadmiar wolnego czasu mogą porozwiązywać zagadki w przygodówce Riddle of Master Lu lub wcielić się w rolę Lecha Wałęsy i pokierować działaniami Solidarności w grze o tym samym tytule.

Dodatkowo przygotowano dla Was solucję przejścia The Secret of Monkey Island 2, felieton na temat uroku grania w stare gry - ‘Powrót do przeszłości’ i wiele innych niespodzianek. Zapraszamy na WWW.OLDSQL.GO.PL

Natomiast, jeżeli zapragniecie pogadać z innymi maniakami dawnych, starych, dobrych czasów to zapraszamy na nasze forum – www.forum.oldsql.go.pl

Wszystkich chętnych do zostania redaktorem zinu serdecznie zapraszamy.
Poszukujemy osób, które są w stanie napisać przynajmniej jedną recke na miesiąc o długości ok. 5000znakow (1,5 strony A4), o starych grach na:

- PC
- Amiga
- Commodore
- Atari
- Pegasus
- Automaty (Callus, MAME, itp.)
- Konsole (Segi, PSX, Nitenda, GB)

Mile będą widziani również zapaleńcy do pisania o sprzęcie, sporządzania solucji do gier itp.

Jak masz jakieś ciekawe pomysły na inne działy, w których mógłbyś się zrealizować, a które są związane ze dawnymi oldsqlowymi latami to pisz (carnagge@vp.pl). Wszelka inicjatywa jest mile widziana.