Autor Wątek: Kilka słów o Michale Bielaku  (Przeczytany 1945 razy)

Offline Boguslaw

• +
Kilka słów o Michale Bielaku
« dnia: 2003-05-02 (Pią), 22:55 »
\\\"Życie z Michaelem Jacksonem\\\"                      czwartek 01.05.2003 22:35 TVP 2  

Reżyser filmu, znany reporter Martin Bashir, przez osiem miesięcy towarzyszył w życiu codziennym Michaelowi Jacksonowi. Przebywał z nim w jego kalifornijskiej Nibylandii, wspaniałej posiadłości, na której znajduje się m.in. wesołe miasteczko i ogród zoologiczny. Był świadkiem tego, jak Michael wysunął poza parapet okna swoje nowo narodzone dziecko. Prasa podała wówczas w wątpliwość jego zdrowie psychiczne. W filmie piosenkarz wyjaśnia tę sprawę i odpiera zarzuty o molestowanie nieletnich. Opowiada o swoim dzieciństwie, karierze i doświadczeniach seksualnych.

Dokument był niezły ponieważ znacząco obnażył płaszczyznę psychiczną \'naszego króla poPU\'. Człowiek.... co tu dużo mówić - zdziwaczał. Wybudował sobie park-widmo, sprawsza sierocą (i nie tylko) młodzież pod pościel i swoim dzieciom owija materiał wogół głowy (niektórym zasłużonym funduje wycieczkę za balkon --> incydent w Berlinie).... żeby tego było mało to kupuje szachy za 80 tysięcy zielonych i nocami po swoim apartamencie w Las Vegas wozi się elektrycznym wózkiem inwalidzkim <--- :huh:
Czy anomalia jego postępowania wynikają z nadmiaru $ i samotności? Czy może jest wynikiem maltretowania przez ojca i kompleksu twarzy? A propos kompleksu twarzy.... FACET MA NIEŹLE \"POKILANY\" MÓZG, przecież ona jest już warta tyle co budżet małego państwa  :!:                    
Czy lubisz skubać mięso ? Czy wolisz na niebie ujrzeć człowieka, który przemówi do ciebie?

BUNYAN

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-05-03 (Sob), 11:11 »
A to nie jest czasem Michał Syn Jacka? :wink: .

Tak na serio - oczywiście, że mu się w głowie poprzewracało. Każdemu by się poprzewracało. Jakbym miał taką forsę to bym większość oddał na cele charytatywne, żeby nie zwariować. Prywatne zoo...  :shock2:                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-05-03 (Sob), 11:51 »
Nie dość, że ma pogięty mózg to jeszcze nie może trafić do wielbicieli muzyki przezeń wykonywaną. Jego ostatnia płyta odniosła mega klapę, być może jest to związane z jego \"chorobą psychiczną\" :lol: ?                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline Jarko

• +
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-05-04 (Nie), 12:48 »
Chciałem sprostować ze to raczej nie jest wózek inwalidzki.

Aha i pamiętajcie że miał tylko dwie operacje plastyczne MEGA LOL                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-05-04 (Nie), 14:01 »
zombiak się z niego zrobił, ale swojego czasu śpiewał świetne piosenki...                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline igrok

• +
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-05-04 (Nie), 15:02 »
Tez ogladalem film, niezly trze przyznac... wreszcie mialem szanse wyrobic sobie wmiare obiektywna opinie o gostku a nie na podstawie jakis plotek... gosc jezt zwichrowany jak holera- zalamania osobowosci i nerwowe oraz zatracanie realnosci, napewno lekaze daja mu prozak... szkoda tylko tych jego dzieciakow... nigdy niebylem jego fanem ale musze przyznac ze mial swego czasu niezle kawalki...                    
Hi I'm Igrok and I'm Jackass

Offline Po3T

• +
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-05-04 (Nie), 16:27 »
Nie widziałem filmu, ale podobno on nie jest takim pojebańcem jak go media przedstawiają. Osobiście dla mnie same operacje plastyczne to wariactwo, choć gdy słucham jego muzyki (nie oglądając) bynajmniej mnie to nie obchodzi. A trzeba przyznać, że prawie każdy kawałek jaki wypuścił był hiciorem i utrzymywał się na topie list przebojów conajmniej kilka tygodni.                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline Yahu

• +
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-05-04 (Nie), 16:50 »
Aha i pamiętajcie że miał tylko dwie operacje plastyczne MEGA LOL

No, no, a jasny kolor skory jest wynikiem choroby odziedziczonej po ojcu (M.J. stwierdzil tak kiedys w jednym z wywiadow).  :wink:                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline Boguslaw

• +
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-05-04 (Nie), 17:05 »
Chciałem sprostować ze to raczej nie jest wózek inwalidzki.

Chciałem wyprostować, że to raczej JEST wózek inwalidzki.
Poniżej macie specyfikację tego cuda.... \'tak na zaś\'.  :wink:

-----] http://www.k-stefanski.com.pl/?d=8&w=1                    
Czy lubisz skubać mięso ? Czy wolisz na niebie ujrzeć człowieka, który przemówi do ciebie?

BUNYAN

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-05-04 (Nie), 19:23 »
Mam pytanie skąd można wziąć ten film o \"Majkelu\"???                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline Boguslaw

• +
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-05-20 (Wto), 07:34 »
Mam pytanie skąd można wziąć ten film o \\\"Majkelu\\\"???

Z tajnych źródeł wiem, że możliwa jest retransmisja tego dokumentu na tele3. Jeżeli to się nie potwierdzi, to prawdopodobnie gdy MICHAŁ BIELAK (dla przyjaciół BIELAS, bądź BIELACZ  :wink: ) zrobi coś konkretnie głupiego, nasza odpolityczniona telewizja pOLSKA powtórzy go.                    

BUNYAN

Offline Geborn

• +
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-05-20 (Wto), 12:56 »
To, czy rzeczywiście jest odpowiedzialny za rzeczy, o które ludzie go oskarżają pewnie na zawsze pozostanie tajemnicą... Nawet gdyby była to prawda (możliwe że nią jest) to jego muzyka jest dla wielu ludzi czymś wspaniałym. Lubię jego piosenki, chociaż te ostatnie rzeczywiście nie należały do najlepszych.
Film dokumentalny widziałem i nasuwa mi się po nim tylko jedna myśl... Michael, być może przez takie a nie inne dzieciństwo, nigdy nie przestał być dzieckiem... i to może się niekorzystnie odbić na jego najbliższych... Zresztą popatrzcie na niego... Dziś jest to wrak człowieka... Szkoda mi go.                    
Tamci się zachwiali i upadli, a my stoimy i trwamy... Ps 20, 9

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-05-24 (Sob), 18:05 »
A ja filmu nei oglądałem.. ale trzeba przyznać, że wiele o nim słyszałem.. Michał [ble - kojarzy mi sie to imie z naszym rodzimym Michałkiem Rudowłosym] ... Michael naprawde dostaje świra...
Jestem prawie pewien że jest odpowiedzialny za molestowanie dzieci... z resztą o ile wiem sam w tym dokumencie o tym wspomina... Też mi go żal w sumie.                    
poprawność językowa SPPUFcizną XX wieku [gdzie sie podział ten temat?]
Krondor is real: Literature & Cyberspace & Your Own Story
DOSBox