Autor Wątek: Jaki motor?  (Przeczytany 4393 razy)

Offline Daarth

• +
Jaki motor?
« dnia: 2003-05-02 (Pią), 18:55 »
przymierzam sie do kupna w tym roku motocykla. takiego dobrego dla poczatkujacych i co najwazniejsze takiego na dlugie wojarze po roznych nawierzchniach. Juz w planach mam kursik po europie wschodniej a w ciagu najblizszych 10 lat wycieczka do Tajlandii :D No wiec wracajac do tematu:) jaki motorek proponujecie?                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Jaki motor?
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-05-02 (Pią), 20:27 »
Honda CBR 1100 :D albo Honda Gold-Wing :)

p.s. byle nie simson albo jawa ;)                    
Come get some!

Offline [omega]

• ++
Jaki motor?
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-05-02 (Pią), 21:36 »
Nie napisales jaki przedzial cenowy wchodzi w rachube - napisz a moze woojek [omega] bedzie mogl sie ludzi znajacych na temacie doradzic...                    

C1

Offline Daarth

• +
Jaki motor?
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-05-03 (Sob), 03:06 »
hmm mysle ze tak max 20 tys. ale i tak wole taniej                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline kpsk

• +++
Jaki motor?
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-05-03 (Sob), 11:43 »
ja ci moge powiedzmy po znajomości sprzedać za 1.000 zł [słownie: tysiąc] WSK 123cm3 z 1970 typ M06B w dobrym stanie :D :D
Nie nie to oczywiście był żart, bo on nie jest na sprzedaż, ale naprawde polecam ci jakiegoś klasyka! Oczywiście nie rozsypującego się, ani nie zardzewiałego, tylko takiego w bardzo dobrym stanie! Naprawde robi wrażenie, chociaż nie pościgasz się na nim :D :D                    

Offline Daarth

• +
Jaki motor?
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-05-03 (Sob), 11:52 »
no to tak cbr hehe dobre :) klasyk? tak zeby po europie pojezdzic to jeszcze ale na bezdroza? hmm chyba nie :) do scigania to moze honda R1 :D albo CBR :D bo to tysh jest w planach :DD                    

Offline kpsk

• +++
Jaki motor?
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-05-03 (Sob), 11:58 »
A to może qłada?? po bezdrożach wyśmienity!!                    

Offline Daarth

• +
Jaki motor?
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-05-03 (Sob), 12:13 »
hmmm tu musze sie przyznac nie wiem co powiedziec bo nie znam :| wiem wstyd :|                    

Offline kpsk

• +++
Jaki motor?
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-05-03 (Sob), 12:18 »
A więc quady to takie jakby motorki tylko 4 kółka :

Tam się dowiesz więcej :D :D                    

Offline Syber

• +
Jaki motor?
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-05-05 (Pon), 13:31 »
ja mam skuter teraz na stanie i nie narzekam na niego jest to SIMPSON 51s ENDURO niezle sie takim czyms po miescie smiga :D                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Daarth

• +
Jaki motor?
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-05-05 (Pon), 20:25 »
no o skuterach to ja nie mam najlepszego zdania ale jesli chodzi o Simpsony... to jest inaczej :D                    

Offline kpsk

• +++
Jaki motor?
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-05-06 (Wto), 14:03 »
A może motorower??
PS: Skuter, nie skuter - ważne że jedzie :D                    

Offline Syber

• +
Jaki motor?
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-05-07 (Śro), 13:46 »
tak widaialem tez kiedys hulajnoge z silnikiem :P nie warzne ze jedzie 3 km/h ale warzne ze jedzie :hihi:                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline xxx

• ++
Jaki motor?
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-05-07 (Śro), 13:56 »
Też widziałem taką, ale jeździła 10 km                    

Offline kpsk

• +++
Jaki motor?
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-05-07 (Śro), 16:24 »
tak widaialem tez kiedys hulajnoge z silnikiem  nie warzne ze jedzie 3 km/h ale warzne ze jedzie  

A jak! Liczy się \"brak pracy \"mnięśni\" \" :D
Ale na łeb biją wszystko rowery z silniczkami spalinowymi zamontowanymi na bagażniku! Napęd przenoszony paskiem klinowym! Cudo myśli konstrukcyjnej :D :D                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Jaki motor?
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-05-07 (Śro), 22:38 »
i tak własnonożnie bym coś takiego przegonił :D
ja tematów motorów unikam, wystarczy mi to, że jeszcze na rowerze się nie zabiłem                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline kpsk

• +++
Jaki motor?
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-05-08 (Czw), 15:14 »
Włanie. jak ja tak na siebie \"z boku\" popatrze jak na tym roweze jeżdze, to gdybym miał motór co do 100 w 5 sek się rozpędza, to chyba byłbym dawcą organów :D No ale wsk sie do 100 ledwo rozpędza, więc niedługo papiery zrobić i jazda :D                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Jaki motor?
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-05-08 (Czw), 20:25 »
jak w niedziele dzieczyna dała mi pojeździć polonezem po parkingu (prawka jeszcze nie mam) to aż się dziewczyna przezaziła :D
jak poczułem tą moc pod maską, to jak tu jej nie wykorzystać? :D
przecierz na rowerze często się korzysta z pełnej dostępnej i często jedzie z maksymalną prędkością jaka jest na trasie możliwa

ja i motoryzacja trzymamy się z daleka i niech tak pozostanie                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline kpsk

• +++
Jaki motor?
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-05-09 (Pią), 12:27 »
to rozumiem , że dziwczyna na polda papiery ma. ostatno też zauważyłem, że coraz więcej \"bab\" ma prawko! robi się niebezpiecznie ;-)                    

Offline Syber

• +
Jaki motor?
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-05-09 (Pią), 12:41 »
THE BEST jest Komar 3 na pedala :P jeszcze do tego kast w ksztalcie orzeszka i testes OLDSCHOOL                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline kpsk

• +++
Jaki motor?
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-05-09 (Pią), 12:58 »
ja się chyba wybiore na jakioś plchi targ i kupie kask al\'a I wojana światowa i mundur polski i wtedy na wsk i szpan na całe miasto :D                    

Offline Syber

• +
Jaki motor?
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-05-09 (Pią), 13:02 »
to lepiej Kup sobie Wojskowego \"SOKOŁ 200\" jest genialny :) Kto widzial ten wie... Jak go widze wraca nadzieje ze Polska Motoryzacja sie dzwignie...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline kpsk

• +++
Jaki motor?
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-05-09 (Pią), 13:09 »
to jest ten z dodatkowym bocznym miejscem ??                    

Offline Syber

• +
Jaki motor?
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-05-09 (Pią), 13:12 »
tak dokladnie :) ma tez taka kabure na karabin !! widzialem kiedys takiego zielonego byl spox...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline kpsk

• +++
Jaki motor?
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-05-09 (Pią), 13:23 »
he he, u nas takie dwa po mieście jeździły kiedyś, a faceci byli w hełmach i mudurach! nieźle to wyglądało!                    

Offline Syber

• +
Jaki motor?
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-05-09 (Pią), 13:28 »
Wogle takie sprawy sa super ja kiedys mialem taki wojskowy motor ale mi sie rozwalil... kursze nawet nie pamientam jakiej byl marki ><                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline kpsk

• +++
Jaki motor?
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-05-09 (Pią), 13:57 »
Pewnie, że super! powiem więcej - czadowe! Ja na razie nawet nie mam papierów na motor, ale o tym się pomysli jak sie za wsk\'e wezne. Ona chyba ma wszystkie części orginalne, więc nie będę za dużo grzebał. Miałem też plana, zeby ją całą w hrom przyozdobić, tylko że wtedy już by straciła historyczny urok. No, cza wybierać szpanerstwo hromem, czy starocią ;-)                    

Offline Syber

• +
Jaki motor?
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-05-09 (Pią), 14:03 »
Wole jak jest all osginalne.. chromy niekiedy nie pasuja do takiego typu motoru... a wiesz czasna maszyna to jest to :)                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline kpsk

• +++
Jaki motor?
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-05-09 (Pią), 14:09 »
tak, to je to!
Ale muszę też powiedzieć, że kiedyś widiałem właśnie jakiś stary motor calutki w chromie i wyglądał zabójczo. ale ja jak narazie wezne wosku, szmate i będzie się świecić :D z resztą nie mam zbyt dużo $ na ten chrom. starczyło by mi pewnie tylko na kierownice :D                    

Offline Syber

• +
Jaki motor?
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-05-09 (Pią), 14:21 »
Takkkk... nie ma co sie oczukiwac chromy sa drogie >< i brac poprawke trzeba ze bys mail klopot bo ten motor stal by sie cennym kaskiem :( dla zlodzieji                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Daarth

• +
Jaki motor?
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-05-09 (Pią), 14:30 »
kurde. ostatnio u mnie na wsi :D tez malo sie dzieje. bylo otwarcie sezonu a ja nie moglem byc :( nic tylko isc sie rzucic z dywanu :D
na otwarciu sezonu sa dopiero jazdy. takich o ktorych mowisz kpsk jest od groma i ciut ciut :D a niektore panienki... no poezja :D                    

Offline kpsk

• +++
Jaki motor?
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-05-09 (Pią), 15:41 »
Takkkk... nie ma co sie oczukiwac chromy sa drogie >< i brac poprawke trzeba ze bys mail klopot bo ten motor stal by sie cennym kaskiem  dla zlodzieji

No, niestety wtedy nie nadawał by się do \"szerszej\" jazdy po miśecie, a tymbardzie poza.

Daarth -> Ja niestety w tym roku to tylko na rowerowym otwarciu sezonu byłem [i działo się, oj działo - szczególnie w miejskim parku :D ], ale mam nadzieję, że już za rok, będę mugł dołączyć do motocyklistów. Oczywiście wyposażony  w powojenny kask i mudur!
PS: pOczekam aż się w budzie ustatkuje, i doroboty! - narazie musze odłożyć na nowy akumlator, świece, no chyba tone smaru :D                    

Offline Syber

• +
Jaki motor?
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-05-09 (Pią), 20:05 »
hehe bys chyba spal na niem ??? Hmmm... no ale co zrobic moi panstwo...
A co sadzicie o \"TRAJKACH\" ??                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Daarth

• +
Jaki motor?
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-05-21 (Śro), 10:33 »
hmmm cisza sugeruje ze chyba nie wszyscy wiedza co to sa trajki. przyznam sie ze z mila checia bym sie dowiedzial :D bo az glupio nie wiedziec.                    

Offline Syber

• +
Jaki motor?
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-05-21 (Śro), 17:51 »
a wiecie mialem kiedys maryne 3 :D ale bylo sopx dopuki silnika nie zatarlem :hihi:                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Daarth

• +
Jaki motor?
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-05-22 (Czw), 11:31 »
hehe kumpel ma bodajze CBRke i tez bylo spox do niedzieli bodajze bo jak zaczal palic gume to teraz czeka go wydatek rzedy 400 zeta:) a do wyplaty troche zostalo :D

a wlasnie skoro juz o motorach to gra ktos w gp500?? akurat ze znajomym po necie gramy wiec moze ktos sie chce dolaczyc?? moge tez zalatwic instalke bo mam na swoim FTPie. jesli ktos jest zainteresowany to prosze na priv albo gg