Off-Topic > Pogawędki

Najgłupsza inwestycja

<< < (3/24) > >>

_lili_:

--- Cytuj ---Kobiety
--- Koniec cytatu ---
Chociazby dlatego wlasnie trzeba miec jedna kobiete :phpbb_icon_wink:

Najglupsza inwestycja? Eeeeee... siakis drobiazgow to pewnie bylo sporo, ale nic przerazajacego.
=> 386sx, tez mi sie kiedys marzyl snowoard i jazda na nim, troszke dalej sie marzy, ale wlasnie obawiam sie, ze skonczyloby sie jak w Twoim przypadku :D

KaGieBe:
To tak apropo tematu Victora? =P
Kiedys namietnie kupowalem karty do Magic the Gathering. Fajna sprawa w sumie (nawet bardzo), ale nie warta pieniedzy, ktore na nia wydalem. Nie chce pogarszac swojego i tak nadwatlonego stanu psychicznego, wiec nawet nie probuje policzyc ile w to wlozylem.

trzy86:
Magici to jak warhammer... tez mialem kiedyś zajawkę, przez jakiś czas było wesoło ale teraz żałuje nieco. Plus jest taki, że malując rozwinąłem zdolności manualne.

Lili - a ze snowboardem uważaj, jak się wysypałem to jeść nie mogłem przez tydzień... teraz szczęka mi przeskakuje gdy się rozdziawiam :)

Kore:
Spojrz na to z innej strony - sprzedasz albo mlodszemu bratu oddasz.
Ja mam karty ale nie magica - te do zbierania- najstarsza to 87 rocznik...do tego komiksy z lat 80...poczekam jeszcze ze 15 lat i opchne na ebeju. :D

A propo kobiet - o jakie wydatki chidzi :P ? Na kobiety, czy za kobiety  :phpbb_icon_cool:

Masa Mastah:
Kore tylko i wyłacznie na.....kobiety :)
za kobiety przyjdzie pora za jakies 30 lat :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej