Autor Wątek: Dlaczego jest taki permanentny zastój na forum?  (Przeczytany 21538 razy)

Offline Olhado256

• +++++
Dlaczego jest taki permanentny zastój na forum?
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-05-27 (Wto), 12:23 »
GoRo =] w moim przypadku się nie mylisz. Zdecydowanie nie jestem przystosowany do życia w grupie. No, forumowa grupa to wyjątek i wciąż mnie zaskakuje, że jestem tu akceptowany i w ogóle... A świat jakoś nie bardzo kusi urokami - może gdybym miał dziewczynę, to by mnie gdzieś wyciągnęła, a tak to nawet nie mam się po co szlajać po mieście. Czasem do kumpla wpadnę, albo on do mnie, albo zrobi ognisko na 3-4 osoby i to wystarcza.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-05-27 (Wto), 16:44 »
i wciąż mnie zaskakuje, że jestem tu akceptowany i w ogóle...

To tylko dlatego, że ci nie mozemy w mordę dać, wiesz... :D Za daleko mieszkasz. Ale za semickość byś tu od niektórych dostał :D                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-05-27 (Wto), 17:05 »
GoRo =] w moim przypadku się nie mylisz. Zdecydowanie nie jestem przystosowany do życia w grupie. No, forumowa grupa to wyjątek i wciąż mnie zaskakuje, że jestem tu akceptowany i w ogóle... A świat jakoś nie bardzo kusi urokami - może gdybym miał dziewczynę, to by mnie gdzieś wyciągnęła, a tak to nawet nie mam się po co szlajać po mieście. Czasem do kumpla wpadnę, albo on do mnie, albo zrobi ognisko na 3-4 osoby i to wystarcza.

Stary ! Błędne koło !  Znasz ten motyw z \"Małego księcia\" ? :
/- Co robisz ?
- Piję
- No ale dlaczego ?
- Pije żeby zapomnieć, że piję /   (or something)

Jak nie będziesz wychodził z domu to tym bardziej sobie kobiety nie znajdziesz ? :]

Idzie lato, zważ na to :D

(...) Ale za semickość byś tu od niektórych dostał

Ty natomiast Durbiku zważ, że nawet najlepszy dowcip i motyw humorytyczy powtórzony już n-ty raz przestaje śmieszyć.                    
poprawność językowa SPPUFcizną XX wieku [gdzie sie podział ten temat?]
Krondor is real: Literature & Cyberspace & Your Own Story
DOSBox

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-05-27 (Wto), 17:32 »
Durbik =] przez was zaczynam wierzyć, że jestem Żydem, chociaż nim nie jestem :wink:

GoRo =] ale ja nie napisałem, że chcę mieć kobietę. Napisałem, że gdybym miał, to by mnie pewnie ciągała po kinach i imprezach i ja bym się dawał, ale że nie mam, to mnie nikt nie ciąga i siedzę w domu.                    
w stanie spoczynku

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-05-27 (Wto), 17:36 »
Dobrze że Żydem, a nie syjonistą. SAVER by cię zlinczował.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-05-27 (Wto), 17:57 »
I tak cię podejrzewa o niepolskość.

GoRo: a mnie dalej śmieszy. Już parę lat mnie śmieszy. :D                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-05-30 (Pią), 10:00 »
ja tak samo jak Olhado256
też jestem samotnikiem i nie przepadam za dużymi zbiorowiskami
mam tak (nie wiem jak to inni odbierają) że jak mi się z kimś nie chce gadać (nawet częste :D ) to nawet jak ktoś chce, to rozmowa nie idzie, tnie się i jest niemrawa
i nie lubie sędzać czasu z ludzmi z którymi nie mam wspólnych tematów - nie luie gadać o niczym
i sądze, że mimo wszysti na tym forum spędzam zbyt dużo czasu (co widać po liczniku)                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #67 dnia: 2003-05-31 (Sob), 15:58 »
Ja teraz odczuwam ten zastój, ale gdy patrzę w statystyki to i tak napisaliśmy więcej postów w maju niż w kwietniu.                    

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #68 dnia: 2003-05-31 (Sob), 19:09 »
Bo pewna grupka ok. 30 osób aktywnie się udziela, a ta 100 userów to raz na miesiąc i tyle...                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #69 dnia: 2003-05-31 (Sob), 20:31 »
Byłem wczoraj na forum starych gier, od 2002 roku nabili sobie 13000 postów z hakiem mając dużo ponad 1000 użytkowników, jeśli chodzi o to, to ich bijemy na głowę :D                    

I chuj

Offline Jajo

• +
« Odpowiedź #70 dnia: 2003-05-31 (Sob), 22:22 »
Mam pytanie... ty nie napisales jednego \"0\" w poscie wyzej, czy zle odczytales dane z FSG? :P                    
A strong man doesn't need to read his future. He makes his own.

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #71 dnia: 2003-05-31 (Sob), 22:23 »
I tak ma być! Wcale mi nie przeszkadza, że aktywnych jest 30 osób - przynajmniej znam te osoby, widzę znajome nicki i avki... forum, na którym 200 osób gada na raz to dla mnie koszmar...                    
w stanie spoczynku

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #72 dnia: 2003-05-31 (Sob), 22:24 »
Jak Jajo ladnie zauwazył... Pshem... Stare gry maja w tym momencie  13292 wiadomosci... A i czteromiesieczny pad na glowie jest. A aktywnych userów jest moze 6... W tym ja i Jajo :wink:                    
I chuj.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #73 dnia: 2003-05-31 (Sob), 23:21 »
No dobra dobra, zeżarło mi jedno \"0\" ale to nie zmienia stanu rzeczy :D                    

I chuj

Offline Jajo

• +
« Odpowiedź #74 dnia: 2003-05-31 (Sob), 23:37 »
No dobra... Tu jest ponad 17000 postow... i co? Duzo z nich to sa debilne topici i offtopy :/ Nie mowie, ze na FSG takich nie ma, ale jest ich zdecydowanie mniej... I jeszcze jedno... Sprawdz se tam liste uzytkownikow i wylap tych, ktorzy tam maja ponad 100 postow i sie do tej pory odzywaja...                    
A strong man doesn't need to read his future. He makes his own.

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #75 dnia: 2003-06-01 (Nie), 09:30 »
A ile jest postów i użytkowników na gry.wp.pl sami sobie zobaczcie.                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #76 dnia: 2003-06-01 (Nie), 11:13 »
A o co wy się kłócicie właściwie? Co za różnica, czy na innych forach piszą więcej, czy mniej?                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #77 dnia: 2003-06-01 (Nie), 11:31 »
bo jak jest więcej, to się trzeba chełpić, że u nas jest kameralniej
a jak jest mniej, to trzeba być dumnym jak paw, że u nas się dużo osób udzieba :P
tak czy siak nie zaglądając na inne fora uważam, że to jest jedynym w swoim rodzaju, gdzie do każdego topica może wejść wątek o unii, syjonistach, spotkaniu w wawie, nażekaniu na statsiarstwo i innych użytkowników itp. który się będzie przewijał przez dwie strony
ale właśnie za to mi się tutaj podoba
a zwabiać użytkowników powinniśmy powoli, żeby nie okazało się kiedyś, że wchodzimy na \"swoje\" forum a tam rozmawiają ludzie których nie znamy                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #78 dnia: 2003-06-01 (Nie), 11:59 »
Dokładnie. To forum tworzymy właśnie my! Czyli część starych ts\'owców i trochę młodego mięsa! I właśnie dla tego jest tu tak jak jest i jet na pewno lepiej niż na innycj forach. Chodzi o klimacik! - a to się ceni!                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #79 dnia: 2003-06-01 (Nie), 12:03 »
właśnie zastanawiałem się nad tym jak nazwać ten klimat który tu jest
neo-old_player\'owy?                    

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #80 dnia: 2003-06-01 (Nie), 12:14 »
raczej :
old-ts\'owo-schoolowy :D                    

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #81 dnia: 2003-06-01 (Nie), 15:11 »
Na forum wp walnąłem jeden temat z wampirem.
Odpowiedziało mi tam więcej osób, a tutaj było mniej, ale o wiele bardziej pomocnych.
Nie liczy się ilość, a jakość. :)                    
...

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #82 dnia: 2003-06-01 (Nie), 19:26 »
też fakt. Ale czasem denerwuje, jak na odpowiedz trzeba dłuugo czekać.                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #83 dnia: 2003-06-29 (Nie), 21:43 »
Qna nie chcę narzekać, ale teraz to naprawdę nudno się zrobiło na forum. Wchodzę sobie, a tu nowe posty w 5-6 topikach, z czego interesują mnie 2-3. Porażka jednym słowem. Chciałem pozakładać jakieś denne topiki i zaraz coś powymyślam, żeby jakaś dyskusja była, bo normalnie zastój jest straszny. Czołowy statsiarz się zapodział, już go przegoniłem w rankingu, moi ulubieni userzy wpadają raz dziennie, albo rzadziej (waste where art thou?)... Kicha jest panowie (i panie trochę też).                    
w stanie spoczynku

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #84 dnia: 2003-06-29 (Nie), 21:48 »
Jusz to gdzieś mówiłem (chyba w Couting):, jest kórcze zastój bo ludzie jadą na wakacje! Poczekajcie do końca wakacji a na pewniaka znów będzie ruch...                    

Offline Jarko

• +
« Odpowiedź #85 dnia: 2003-06-30 (Pon), 00:11 »
Ta, a wtedy zacznie się szkoła, praca itp itd :)                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #86 dnia: 2003-06-30 (Pon), 08:25 »
Ja sądzę, że jest lepiej niż kiedykolwiek. Raczej we wrześniu nie będzie lepiej.                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #87 dnia: 2003-06-30 (Pon), 09:05 »
No ja się ograniczam teraz niestety z racji mojej sytuacji życiowej :)

Ale nie martwcie się, na pewno o was nie zapomnę i postaram się was czymś zaskoczyć za niedługi czas ;)                    

I chuj

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #88 dnia: 2003-06-30 (Pon), 11:54 »
Jak pshemozz mówi, że nas zaskoczy to naprawdę nas nieźle zaskoczy.                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #89 dnia: 2003-06-30 (Pon), 14:15 »
Jak pshemozz mówi, że nas zaskoczy to naprawdę nas nieźle zaskoczy.

Byle pozytywnie...

Ale dziś już nie jest tak źle, kilka miłych dyskusyj widzę i już lecę gardłować!                    
w stanie spoczynku

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #90 dnia: 2003-12-09 (Wto), 20:19 »
Postanowiłem odświeżyć ten temat, ponieważ dawno nie odczułem takiego zastoju jak w ostatnich tygodniach. Co gorsze nie zapowiada się na poprawę, zawsze jak wchodzę na forum widzę żenujące cyfry a do tego z tych już napisanych postów zwykle żaden nie jest ciekawy(bynajmniej dla mnie :evil: ). Rzadko też można spotkać jakieś sensowne tematy, o jakichś błyskotliwych to już w ogóle mogę zapomnieć. Czy wszystko na tym forum zostało już napisane? A jeżeli tak to może lepiej zakończyć naszą działalność :P ? Ludzie apeluję do was, piszcie więcej, bo przecież zawsze jest, o czym pisać! Ja spróbuję jakoś rozbujać atmosferę, pisząc nowe tematy(co zresztą czynie już od dłuższego czasu :P ). Jednak, jeżeli mi nie pomożecie to można zapomnieć o całej sprawie, zresztą o mnie też  :( .                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #91 dnia: 2003-12-09 (Wto), 20:42 »
Zastój że jest to fakt... :| Ale z drugiej strony znam takie forum,na którym są takie lenie,że nowy post pojawia się raz na tydzień ;) :D

Więc tu nie jest źle :P                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #92 dnia: 2003-12-09 (Wto), 20:45 »
Zastój że jest to fakt... :| Ale z drugiej strony znam takie forum,na którym są takie lenie,że nowy post pojawia się raz na tydzień ;) :D

Więc tu nie jest źle :P

To się dopiero nazywa optymistyczne podejście do sprawy :P . Tak, więc nie obawiajcie się są przecież gorsze i nudniejsze fora niż to :evil: .                    
"Non omnis moriar"

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #93 dnia: 2003-12-09 (Wto), 21:18 »
gramisan =] skoro jest o czym pisać to czemu o tym nie piszesz? Jeśli te tematy, które są, ci nie odpowiadają, to załóż własne, napisz coś, co wywoła dyskusję...                    
w stanie spoczynku

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #94 dnia: 2003-12-09 (Wto), 21:26 »
gramisan =] skoro jest o czym pisać to czemu o tym nie piszesz? Jeśli te tematy, które są, ci nie odpowiadają, to załóż własne, napisz coś, co wywoła dyskusję...

A co ja robię? Jednak całego forum sam nie udźwignę, i nie stworze sam 100 nowych ciekawych topiców. A tak BTW: a ci może odpowiada obecna sytuacja na forum? Może od razu ubiegnę twoją odpowiedź i spytam, jeżeli nie to, czemu ty nie działasz w stronę poprawienia sytuacji?                    
"Non omnis moriar"

Offline Maxwell

• +
« Odpowiedź #95 dnia: 2003-12-09 (Wto), 21:29 »
jak ktos bedzie sie bral za poprawe sytuacji forum moge pomoc.
jestem w tym dobry.
;-)

m.
wave your hands in the air like you dont care!

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #96 dnia: 2003-12-09 (Wto), 22:31 »
gramisan =] jeśli chodzi o ilość nowych postów to nie jest źle, bywało dużo gorzej. Jeśli chodzi o ich jakość to cóż, o tym decydują ludzie, a wielu z tych najwartościowszych już nie ma z nami. Mimo to nie jest źle moim zdaniem.                    
w stanie spoczynku

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #97 dnia: 2003-12-13 (Sob), 10:43 »
Widzę, że w końcu powracamy do normalnego stanu :biggt: (chociaż do takowego jeszcze nam brakuję). Wynika z tego, że albo mnie posłuchaliście albo sami zrozumieliście, że sytuacja staję się nie ciekawa i nie kiedy nie ma, po co w ogóle wchodzić na forum. Mam jednak nadzieję, że nie jest to tylko tymczasowy wzrost waszej aktywności.                    
"Non omnis moriar"

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #98 dnia: 2003-12-13 (Sob), 11:49 »
No i prosze, oto dowod, ze jak sie chce to sie potrafi i nie ma co narzekac na zastoje, tylko nalezy samemu je likwidowac :D                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #99 dnia: 2003-12-13 (Sob), 14:13 »
EMILL =] jeśli ceną za ten \"rozruch\" mają być tematy o kwadratowych jajkach i prostych bananach to ja wolę, żeby był zastój...                    
w stanie spoczynku

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #100 dnia: 2003-12-13 (Sob), 14:52 »
EMILL =] jeśli ceną za ten \\\"rozruch\\\" mają być tematy o kwadratowych jajkach i prostych bananach to ja wolę, żeby był zastój...

Olhado - lepszy wróbel w garści niź kanarek na dachu  :D

I co z tego,że niektóre tematy są absurdalne(chociaż ten o kwadratowych jajkach byl raczej filozoficzny :D)  :-D Ruch jest?  Jest :-D  I o to chodzi  :biggt:

Tak BTW. to były gorsze tematy,że sobie przypomnieć choćby temat o dredach na d... :D                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #101 dnia: 2003-12-15 (Pon), 12:46 »
Saver: zanim napiszesz kolejny intelygentny post chciałbym abyś przyjął do wiadomości, że \"ruch\" nie jest istotą tego forum, a jak masz pisać wątki o jakimś gównie typu proste banany to sobie daruj. ja ze swej strony pragnę cię uświadomić, że będę bacznie zwracał uwagę o czym się na forum pisze (o ile tylko starczy mi czasu).                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #102 dnia: 2003-12-15 (Pon), 14:12 »
Saver: zanim napiszesz kolejny intelygentny post chciałbym abyś przyjął do wiadomości, że \\\"ruch\\\" nie jest istotą tego forum, a jak masz pisać wątki o jakimś gównie typu proste banany to sobie daruj. ja ze swej strony pragnę cię uświadomić, że będę bacznie zwracał uwagę o czym się na forum pisze (o ile tylko starczy mi czasu).

No nie Waste  :evil: Za kogo ty się uważasz hm? Czy sugerujesz mi ,że zakładam nieinteligentne tematy? Wypraszam sobie  :twisted:  Intelygent się kurde znalazł  :twisted:

Przyjmnij do wiadomości że RUCH JEST ISTOTĄ FORUM, bo inaczej forum zdycha predzej czy później :|
Gratuluje pomysłów na utrzymanie liczby ludzi na forum ;)                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #103 dnia: 2003-12-15 (Pon), 18:39 »
A wiesz saver ze przez taki ruch jaki probujesz generowac ty i ludzie twojego pokroju coraz mniej ludzi na poziomie sie wypowiada?                    

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #104 dnia: 2003-12-15 (Pon), 18:44 »
A wiesz saver ze przez taki ruch jaki probujesz generowac ty i ludzie twojego pokroju coraz mniej ludzi na poziomie sie wypowiada?

O co ci chodzi keiran? Co rozumiesz \"na poziomie\" ? Przecież forum służy do zabawy również.
Marzą ci się tylko \"poważne\" tematy czy jak?                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #105 dnia: 2003-12-15 (Pon), 18:45 »
Saver: wybacz Saver, obawiam się, że się nie zrozumiemy.  zatem powtórzę ostatni raz, jak będziesz walił głupoty na forum, będę je usuwał tudzież zamykał (na przestrogę dla potomnych). i bezsensowny ruch NIE JEST istotą tego forum, i jeśli ma się on zmienić w tematy pokrewne twoim bananom, to już wolę żeby forum odeszło w zapomnienie. przynajmniej mi nie będzie wstyd, że uczestniczyłem.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #106 dnia: 2003-12-15 (Pon), 18:57 »
Ja wszystko rozumiem :) Ale jeśli temat o prostych bananach uważasz za bezsensowny... no cóż.
Przecież to całkiem normalny temat o transgenicznej żywności itp. tylko ujęty nieco humorystycznie ;)
A za głupoty pisane przez innych np. takiego Szczurka ja nie odpowiadam i odpowiadać nie będe.

O to mi tylko chodzi.                    

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #107 dnia: 2003-12-15 (Pon), 19:44 »
Musze przyznać, że nie bardzo mam pojęcie o czym mowa, bo właściwie nosa nie wynurzam znad kącika SPPUFu, ale trzeba przyznać jedno:
kretyńskie tematy są gorsze, niż brak temató . Dlatego właśnie postuluję założenie grupy SPPUF - niewiele tematów, ale za to każdy sensowny i interesujący, prowadzony na poziomie. Ja kreszta lubi gadać o pierdołach, to ich sprawa. Co do krytyki SAVERA -też się nie wypowiadam, bo nie wiem o czym mowa.

Znamienne jest to, że nie uczestnicząc prawie w zyciu forum odnoszę stale takie dziwne wrażenie, że chyba nic nie trace...                    
DOSBox

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #108 dnia: 2003-12-15 (Pon), 20:01 »
A tak jakos wychodzi, ze bardzo niewiele tracisz                    

Offline Szczur

• ++
« Odpowiedź #109 dnia: 2003-12-15 (Pon), 20:21 »
A za głupoty pisane przez innych np. takiego Szczurka ja nie odpowiadam i odpowiadać nie będe.

Nie... Kurde... To mnie zaczyna powoli irytować... Ja piszę głupoty? JA? Przykłady moich głupot proszę. Na talerzu. Ale już. No. Bo zaraz się zdenerwuję...
...
KURWA!

No.

ciebie juz tu nie ma. nawet sie nie pozegnasz. dobranoc kretynie. keiran                    

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #110 dnia: 2003-12-15 (Pon), 20:33 »

Nie... Kurde... To mnie zaczyna powoli irytować... Ja piszę głupoty? JA? Przykłady moich głupot proszę. Na talerzu. Ale już. No. Bo zaraz się zdenerwuję...
...
KURWA!

No.

Chociażby ten post jest wspaniałym przykładem :wink: .                    
"Non omnis moriar"

Offline Szczur

• ++
« Odpowiedź #111 dnia: 2003-12-15 (Pon), 21:07 »
Napisałem \"konkretne przykłady\". Ten jeden? Ech...                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #112 dnia: 2003-12-15 (Pon), 21:57 »
A wracając do zastoju - jaki zastój? Poszedłem się kąpać, wracam, a tu ponad 30 nowych postów, a prawie wszystkie w interesujących mnie tematach. I znów pół godzinki zeszło na czytanie i odpowiadanie. Podoba mi się ten zastój :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #113 dnia: 2003-12-15 (Pon), 22:07 »
Me too :) Budzimy się chyba z przedświątecznego marazmu :)                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #114 dnia: 2003-12-15 (Pon), 22:08 »
Keiran -] \"kretyn\" to chyba za mocne słowo użyte w stosunku do Szczurka... Pomyśl!

Użycie tego słowa  to może być niebezpieczny precedens.. skoro Szczurka zachowania nazywać kretynizmem, to jak nazywać zachowania reszty - o wiele gorszej ?? Nu ?? Musiałbyś zacząc używac prawdziwych wulgaryzmów, co jak wiadomo, członkom SPPUFu nei przystoi ! !  :shock2:  :D                    
DOSBox

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #115 dnia: 2003-12-15 (Pon), 22:26 »
Przykro mi GoRo ale trudno mi inaczej nazwac tego kolesia. Ja go nie znosze!                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #116 dnia: 2003-12-15 (Pon), 22:33 »
Keiran =] ale nie uważasz, że nadużywasz trochę władzy? Co on takiego strasznego zrobił?                    
w stanie spoczynku

Offline josh

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #117 dnia: 2003-12-15 (Pon), 22:50 »
Przykro mi GoRo ale trudno mi inaczej nazwac tego kolesia. Ja go nie znosze!

popieram...                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #118 dnia: 2003-12-16 (Wto), 00:06 »
nawet najgorszego usera nie nalezy tak wyzywac, to swiadczy tylko i wylacznie o wyzywajacym, wystarczylo go ukarac (jak - to masz napisane w A&M) i starczy, wyzywanie na pozegnanie, bez mozliwosci obrony bylo ciosem ponizej pasa... :|                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Maxwell

• +
« Odpowiedź #119 dnia: 2003-12-16 (Wto), 01:14 »
panowie, easy! chyba sie angażujecie za bardzo. :) załóżcie sobie sekty jak chcecie się z negatywnych emocji opróżnić. :)

m.                    
wave your hands in the air like you dont care!