Archiwum > Ośrodek Badania Opinii PPKowej

Wielki Plebiscyt "PPK Awards 2006"!

(1/2) > >>

Xtense:
Poraz pierwszy w historii tego forum :) . Przedstawiam wam...

PPK AWARDS 2006

Plebiscyt na najlepszego usera w każdej z kategorii, które znajdziecie w innych tematach :) . Zasady są proste - przez pierwsze trzy dni do każdej z kategorii dodajecie użytkowników, których uważacie za pasujących do tejże. Potem przez tydzień odbywa się głosowanie, po którym zostaje wyłoniony zwycięzca :) . Na start dam trzy kategorie, następnie codziennie będę dodawał kategorie, aż do, khem, "wyczerpania zapasów" ;) .

RULES:

1. Możesz nominować tylko JEDNEGO użytkownika do danej kategorii. Żadnego bulk-addingu. Uważnie oddaj swój głos.
2. Możesz zagłosować tylko na JEDNEGO użytkownika w danej kategorii. J.w.
3. NIE PRZYJMUJĘ żadnych próśb o skasowanie głosów, bądź jednego z nominowanych z sondy - głosujecie WY, WY decydujecie - tak więc zdecydujcie dobrze.
4. To wszystko to TYLKO ZABAWA. Nie brać niczego na poważnie, lecz pamiętać - jak cię widzą, tak cię piszą.
5. Użytkownik może zostać nominowany tylko RAZ.

No, to do dzieła :) .

Pumbus:
ale rozróżniasz dodanie kogoś do listy tych na których się głosuje od oddania głosu?

[edit]
po zastanowieniu się zrozumiałem regulamin

moja propozycja na kolejnego Awarda: najbardziej ambitny

Emill:
a ja widze, ze niektorzy nie czytali regulaminu :P

Pumbus:
po kolejnym przeczytaniu regulaminu stwierdzam, że dopiero teraz go zrozumiałem :P
pomyliło mi się nominowanie z oddawaniem głosu, nie ma w regulaminie co jest czym

kolejna propozycja: najlepszy avatar

regulamin to ja bym zrobił taki

1. zabawa składa się z dwóch etapów - nominacje i głosowanie
2. nominacje
  1) nominacje trwają trzy dni
  2) forumowicze zgłaszają innych forumowiczów do konkursu nominując ich
  3) do jednej kategorii każdy forumowicz może być tylko ran nominowany (sprawdźcie więc czy nie chcecie moninować kogoś nominowanego)
  4) Xtense ogłasza koniec nominacji nie wcześniej jak po 72 godzinach od założenia tematu
3. wybory
  1) wybory trwają 7 dni
  2) wybory zaczynają się z chwiją stworzenia ankiety
  3) w czasie głosowania w każdej z kategorii (ankiecie) można oddać tylko jeden głos
  4) głos raz oddany nie podlega zmianom
4. To wszystko to TYLKO ZABAWA. Nie brać niczego na poważnie, lecz pamiętać - jak cię widzą, tak cię piszą.

[edit]
w każdym temacie umieściłbym regulamin albo informację, że taki jest

Diabellus:
E... loda :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej