Off-Topic > Polityka

Jaroslaw Kaczynski

(1/41) > >>

Pan Patryk:
Ogladam sobie wlasnie Prosto w oczy. Pokazuja urywki z wydarzen. Banda dziennikarzy stoi naokolo J. Kaczynskiego i pyta go, czy beda przyspieszone wybory. On mowi, ze jesli nie bedzie zadnych szczegolnych okolicznosci to "moj brat, Prezydent RP, nie rozwiaze parlamentu".
Taka scenke widze juz po raz ktorys, mimo ze rzadko ogladam wiadomosci (przez www.tvpolonia.com). Czy nie moze byc juz bardziej ewidentne to, ze mamy wladce absolutnego? On mowi i za premiera, i za prezydenta, jeszcze poczekajmy na wybory, a bedzie mowil i za Sejm. Jesli cos sie dzieje w polityce, od razu wszyscy biegna do Jarka.
A teraz - dyskutowac!

Kore:
Zapędy Kaczyńskich były i są znane Polakom, więc w czym problem?

Pan Patryk:
Mnie to na przyklad bardzo dziwi. Wiecie, jak Olejnik przed chwila nazwala Prezydenta RP? Brat Jaroslawa Kaczynskiego!! Powaznie. Przeciez to przerazajace.

pedro:
Ech, czepiacie się rzeczy oczywistych - Jarek jest "pyskaty, drażliwy i nieprzyjemny" - tak pisali o nim UBecy w jego teczce. O Lechu znowuż: "cichy, niekonfliktowy, flegmatyczny". Logicznym jest więc że Jarosław dominuje. I co z tego? Trzesienia ziemi jakieś występują? Morza wylewają? Szczury się mnożą na potęgę?

trzy86:
W Tv bracia, w radiu bracia, w gazetach bracia, na ppk bracia - aż strach otworzyć konserwę :)

Kaczuchy pomagają sobie jak mogą i dążą do zdobycia jak największej władzy grając na nastrojach społecznych. Ot, cała filozofia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej