Autor Wątek: zdjęcia dla siebie  (Przeczytany 49186 razy)

Offline Steffek

• +++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #300 dnia: 2006-06-15 (Czw), 13:27 »
Sytuacja jest prosta, jak ktoś umie sobie radzić to nie straszne mu takie sytuacje (lol, co to za sytuacje w ogóle?). A jeżeli ktoś jest człekiem bez krzty przebojowości, czy sprytu no to cóż... Da się upokorzyć.

Jednak nie sądzę aby przedstawiona sytuacja była czymś nagminnym w polskich gimnazjach? :)

Offline Koki

• +++++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #301 dnia: 2006-06-15 (Czw), 15:02 »
O to to - je jestem "nieprzebojowy"

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #302 dnia: 2006-06-16 (Pią), 12:17 »
Sytuacja jest prosta, jak ktoś umie sobie radzić to nie straszne mu takie sytuacje (lol, co to za sytuacje w ogóle?). A jeżeli ktoś jest człekiem bez krzty przebojowości, czy sprytu no to cóż... Da się upokorzyć.
[snapback]148206[/snapback]
i właśnie dlatego sytuacja nie jest prosta
prosta jest jedynie Twoje wypowiedź komentująca problem (bez urazy)
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Psedlo`s

• ++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #303 dnia: 2006-06-16 (Pią), 15:04 »
Będąc dziś w supermarkecie na pasażu odkryłem łatwy test czy samemu by się wybrneło z takiej sytuacji, otóż znajdujemy sobie hostesse z "lekko" wyeksponowanym biustem o cudownej figurze i boskiej twarzy i próbujemy skupić się wpełni na temacie rozmowy niezwracając na jej uroki uwagi. Jeżeli niejesteśmy w stanie odciąć sie od jej ciała i jedynie rozmawiać jak z schludnie ubraną kobietą, no to niema szans rozsądnie myśleć, kiedy jakaś dziewczyna się zaleca i niewciskać mi kitu, że heteroseksualny facet nieulega wdzięką kobiet.
solitaire:18494 39s

Offline Steffek

• +++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #304 dnia: 2006-06-18 (Nie), 10:35 »
i właśnie dlatego sytuacja nie jest prosta
prosta jest jedynie Twoje wypowiedź komentująca problem (bez urazy)
Nie.

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #305 dnia: 2006-06-18 (Nie), 12:18 »
Hm, nie widziałem jeszcze ładnej hostessy w supermarkecie. Ale może jestem ślepy. Widziałem co najwyżej zmęczone i znudzone życiem dziewczęta stojące na promocjach i wciskające ludziom jakieś obrzydliwe podróby śmietany.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #306 dnia: 2006-06-18 (Nie), 14:12 »
co do hostess się zgodzę

Steffek - więc człek jeśli da się upokorzyć to znaczy, że jest to człowiek do niczego, nieprzebojowy, więc cóż... nic nas nie obchodzący. Zatem nie przejmujemy się ludźmi którzy nas nie obchodzą. Stąd w gimnazjum nie ma problemu którym się trzeba przejmować. Czyli w ogóle nie ma problemu. Dobrze rozumuję?

Czy może problem jest i to problem, który nie jest prosty, bo na prosty problem łatwo znaleść rozwiązanie. Widzisz jakieś sensowne rozwiązanie? Nie widziałem, żebyś jakieś podał. Ja go nie znam i dlatego nie nazywam tego problemu prostym.
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Steffek

• +++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #307 dnia: 2006-06-18 (Nie), 14:37 »
Ja natomiast nazywam go prostym bo wiadomo na jakiej zasadzie funkcjonuje, kto jest na niego narażony, a dla kogo jest błahostką.

Problemem natomiast jest już sam fakt robienia lodów po kiblach w gimnazjum.
A czym dalej w las tym więcej drzew... Dobrze, że nie chodzę do tych lasów na grzyby.
« Ostatnia zmiana: 2006-06-18 (Nie), 14:37 wysłana przez Steffek »

Offline Psedlo`s

• ++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #308 dnia: 2006-06-18 (Nie), 15:16 »
Łapówka też jest zatem banalna, bo proceder jest trywialny, ale chyba jest to jeden z większych problemów w polsce, ale możliwe, że się myle i jest on w gruncie rzeczy banalny, bo chodzi tylko o przekazywanie dóbr w celu otrzymania wymiernej korzyści. Proste i prosta solucja, zakaz łapówkarstwa!

Gówno a nie rozwiązanie, tak samo jak bycie przebojowym i asertywnym w wieku gimnazjalnym.
Oczywiście możemy liczyć, że się rozwiąże sam, jak i że polska zacznie prosperować jak czechy.

Problemem nie jest uprawianie seksu oralnego w ubikacjach, ale zmuszanie do tego. To się znawywa albo gwałtem, albo molestowaniem.

Offline Steffek

• +++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #309 dnia: 2006-06-18 (Nie), 16:40 »
Z łapówkarstwem jest podobnie. Tu również sytuacja jest prosta, schemat tego zjawiska każdy z nas zna.
Co nie znaczy, że prosto jest ten problem rozwiązac.

Nie wiem coście się tak uczepili tych dwóch moich słówek.
Tworzycie dyskusje, która jest właściwie niepotrzebna, bo wynikła z braków w czytaniu ze rozumieniem.

Czy ja napisałem, że zjawisko to (molestowanie w gimnazjach) uznaje za nieważne i błahe?

Napisałem, że prostym jest kto na taki problem jest nie narażony, a kto niestety nie umie sobie poradzić i wyjśc z sytuacji obronną ręką. Tu "sytuacja jest prosta".
Nie napisałem jednak, że rozwiązanie problemu, jego pochodzenie itp. jest czymś oczywistym.

Modne (i dobrze) jest teraz uczenie się czytania ze rozumieniem. Myślę, że niektórym by się przydało nad tym popracować.
« Ostatnia zmiana: 2006-06-18 (Nie), 16:40 wysłana przez Steffek »

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #310 dnia: 2006-06-18 (Nie), 18:50 »
Oczywiście możemy liczyć, że się rozwiąże sam, jak i że polska zacznie prosperować jak czechy.

Czyli jak????

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #311 dnia: 2006-06-18 (Nie), 19:33 »
zwracam honor ale następnym razem staraj się unikać mnogości interpretacji

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #312 dnia: 2006-06-18 (Nie), 22:22 »
Tymbardziej, że w podstawówce np. siedzenie z dziewczyną w ławce jest zwykle uznawane za wstyd.

Kurwa mać no. Chyba chodziłem do podstawówki w jakimś Zambezi pieprzonym, bo z takim dokładnie zjebanym poglądem w życiu się nie spotkałem. Całą podstawówkę i liceum przesiedziałem z dziewczyną w ławce (co prawda mielismy łączone po 4 miejsca ale zawsze). To raczej smutne, że tak to w tych tam nowomodnych gimnazjach wygląda. U nas raczej była taka zasada, że dziewczyna z klasy jest poza zainteresowaniami samczymi - w podstawówce rzedko kto posiadał jakąkolwiek dziewczynę, ale jesli to spoza klasy. W liceum kiedy już raczej człowiek się zaczynał powoli oglądać - też. Dzięki temu unikało się dennych sytuacji. I można było koleżankę z klasy klepnąć po tyłku przyjaźnie - a ona mogła przyjaźnie odpowiedzieć 'odpierdol się'. Bez seksualnych podtekstów.
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #313 dnia: 2006-06-18 (Nie), 22:29 »
lol
rozwiazanie problemu lapowek jest baaardzo proste. wystarczy uproscic prawo, zmniejszyc ilosc zezwolen i koncesji, slowem - ograniczyc wladze urzednikow. ale to offtop.
az do polowy liceum nie bylem przebojowy i w ogole, niesmiale takie cos? i co? wyleczylem sie. znaczy, ze mozna

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #314 dnia: 2006-06-18 (Nie), 22:35 »
Lol, jesteś przebojowy teraz? Ja też zawsze siedziałem z pannami w ławce, płeć męska w wieku młodzieńczym raczej nie ma mózgu i gada do 12 roku życia o samochodach, a po 12 o dupczeniu.
« Ostatnia zmiana: 2006-06-18 (Nie), 22:36 wysłana przez pedro »

Offline Victor

• ++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #315 dnia: 2006-06-18 (Nie), 22:49 »
Ja powiem tak chodziłem do zespołu szkół ( ZSO)
W każdym razie była to szkoła gdzie mieściło się liceum oraz technikum odzieżowe i zasadnicza odzieżowa, czyli szkoły o dużej liczbie dziewczyn. Jako że do tej szkoły wyjątkowo łatwo było się dostać około 40% dziewczyn były to odrzuty, osoby które ze swoimi ocenami nigdzie by się nie dostały. Aby nie było aby dostać się do tego liceum musiałem mieć oceny na wejściówce min 4 ale opłaciło sie na studiach mam łatwiej i zaraz je kończe i będę tym kim zawsze chciałem chemikiem nanotechnologiem. W kazdym razie w szkole były dziewczyny wyjątkowo "luzackie" w naszej klasie były 4 takie luzaczki bardzo lubiły seks, Agnieszka, Ada i Marysia te 3 każda impreza wycieczka czy po prostu po szkole zachęcały nas abyśmy do nich szli, 4 Aneta pani stworzona do celów wyższych i nie podchodź jak nie masz 25 lat i BMW w każdym razie Anecie bardzo zależało aby iść na studia na Uniwerek i na tym kierunku wymagana była historia a ona miala tylko 4 na koniec no i poszła pogadać do historyka, koleś około 28 lat wróciła i na policzku miała odrobinę spermy ale wiedzieliśmy że miała 5 na świadectwie.Ale było więcej takich lasek nieraz wchodząc do WC (faceci jako że było nas około 40 był jeden kibel) widziałem jak laski dają dupy, show było dla wszystkich niejedna robiła konkurs co więcej chłopa ją zaliczy. I z roku na rok było coraz gorzej. Teraz jako że współpracuje dalej z moją dawną szkołą ( co jakiś czas pomagam profesorom prowadzić wykład tzn szykuje rożne pokazy no i zostaje zapraszany na coroczne pokazy mody to od razu jak podjade wozem podchodza do mnie napalone 16-19 i oferują siebie bo ja taki juz dojrzały inni niż koledzy z klasy a jak wyjmuje palma i niby zapisuje telefony to tamte ekstaza panowie świat upada.

Ps panowie kilka fotek z pokazów ps mam takie też na Politechnice na konferencji Textill no i pokazy w szkole kto chce wiecej wysyłam jakieś 1Gb
http://img145.imageshack.us/img145/6352/p42432369cp.jpg
http://img75.imageshack.us/img75/1957/p42432407dq.jpg
http://img131.imageshack.us/img131/7619/p42432759wx.jpg

Much better\RioT
« Ostatnia zmiana: 2006-06-19 (Pon), 08:51 wysłana przez RioT »

Offline KaGieBe

• +++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #316 dnia: 2006-06-18 (Nie), 23:14 »
Tymbardziej, że w podstawówce np. siedzenie z dziewczyną w ławce jest zwykle uznawane za wstyd.

Kurwa mać no. Chyba chodziłem do podstawówki w jakimś Zambezi pieprzonym, bo z takim dokładnie zjebanym poglądem w życiu się nie spotkałem. Całą podstawówkę i liceum przesiedziałem z dziewczyną w ławce (co prawda mielismy łączone po 4 miejsca ale zawsze). To raczej smutne, że tak to w tych tam nowomodnych gimnazjach wygląda. U nas raczej była taka zasada, że dziewczyna z klasy jest poza zainteresowaniami samczymi - w podstawówce rzedko kto posiadał jakąkolwiek dziewczynę, ale jesli to spoza klasy. W liceum kiedy już raczej człowiek się zaczynał powoli oglądać - też. Dzięki temu unikało się dennych sytuacji. I można było koleżankę z klasy klepnąć po tyłku przyjaźnie - a ona mogła przyjaźnie odpowiedzieć 'odpierdol się'. Bez seksualnych podtekstów.
[snapback]148419[/snapback]

Zazdroszcze. Bardzo nawet zazdroszcze.
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #317 dnia: 2006-06-18 (Nie), 23:30 »
Te modelki to aby na pewno naszego, ludzkiego, gatunku? Btw Victor, tam opis spermy na policzku to już myślę jest lekka przesada w tej bajce.

Offline Victor

• ++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #318 dnia: 2006-06-18 (Nie), 23:49 »
Te modelki to aby na pewno naszego, ludzkiego, gatunku? Btw Victor, tam opis spermy na policzku to już myślę jest lekka przesada w tej bajce.
[snapback]148430[/snapback]
Tak modelki z naszego gatunku (chyba jeśli wszyscy tu obecni są ludźmi) a ta sperma na policzku to fakt byla tego niewielka ilość kropelka ale jednak.
Skoro się podobają modelki to....
http://img63.imageshack.us/img63/705/p42433107nx.jpg
http://img375.imageshack.us/img375/1849/p42433172ye.jpg
http://img63.imageshack.us/img63/3006/p42433330ff.jpg
http://img99.imageshack.us/img99/9845/p42433558uq.jpg
« Ostatnia zmiana: 2006-06-19 (Pon), 10:35 wysłana przez RioT »

Offline trzy86

• DKMiści
  • ++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #319 dnia: 2006-06-19 (Pon), 00:14 »

[snapback]148419[/snapback]

Z przymróżeniem oka of coz. Bez emotów to jednak ciężko bywa. Chodzi o samo podejście, polegające na tym, że w podstawówkach zwykły tworzyć się grupy płciowe nie wchodzące ze sobą zwykle w inne interakcje od ciągania za warkoczyki :)

Przez te potworki u góry natomiast komputer mi już zdychać zaczyna..

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #320 dnia: 2006-06-19 (Pon), 01:05 »
Ktoś tu przeszedł samego siebie czy mi się wydaje?

Offline Koki

• +++++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #321 dnia: 2006-06-19 (Pon), 06:44 »
Ja już nie wiem o co chodzi, ale temat ma 48153 zdjęć w rozdzielczości kosmicznej więc nie wchodzę ponownie, baj

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #322 dnia: 2006-06-19 (Pon), 10:23 »
Victor już przeszedł samego siebie myślę - olać zdjęcia, bo nawet jedna tam ładna jest. Ale z tą historią... Zajebioza. Mentalność gimnazjalisty.

Offline Victor

• ++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #323 dnia: 2006-06-19 (Pon), 13:49 »
No dobra troche przegiołem ale po pijaku mam dziwne pomysły, ale niektóre są fajne trudno jest dobrac tak aby każdemy w gust trafić  ps chyba że wolicie rozbieranki lasek

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #324 dnia: 2006-06-19 (Pon), 13:56 »
Hihihihi. Błagamy, nie.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #325 dnia: 2006-06-19 (Pon), 15:54 »
na tych zdjęciach to jakieś takie wysokie wyszły, czy mi się zdaje?

Offline Victor

• ++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #326 dnia: 2006-06-19 (Pon), 18:46 »
Ogólnie na modelki wybierają dziewczyny wysokie ale z niższymi też mam

Offline Tremayne

• +
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #327 dnia: 2006-06-19 (Pon), 18:54 »
To prawie jak internetowy alfonsizm.
prawonożny lewoskręt

Offline Einnar

• voidhead
  • DKMiści
  • ++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #328 dnia: 2006-06-20 (Wto), 09:41 »
A numery telefonu też zapisujesz? hihihhi

Offline Steffek

• +++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #329 dnia: 2006-06-20 (Wto), 13:51 »
Przecież mówił, że udaje, że zapisuje by się jarały dziewczęta...

lol ;)

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #330 dnia: 2006-06-20 (Wto), 13:53 »
No ale on sobie kupił KATANĘ, trzeba mu wybaczyć.

Offline Tremayne

• +
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #331 dnia: 2006-06-20 (Wto), 14:41 »
'Cześć, mała-san, chcesz zobaczyć moją katanę? A teraz przesuń po głowni ręką... O tak... Delikatnie... wsuń ją w pochwę...'

:ppk_eee_what:
prawonożny lewoskręt

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #332 dnia: 2006-06-20 (Wto), 17:00 »
Osobiście myslę, że taki właśnie był motyw zakupu. Katana musi być dłuuuuuuuuuuuuuuuga, żeby zrównoważyć kompleksy.

Już rozumiem jak facet kupuje sobie... No nie wiem, pierścionek czy kolczyk. Powiedzmy że rozumiem. Ale katana? Wolałbym ubrać różową koszulę jak trener Togo normalnie niż katanę kupić (i to za swoje pieniądze!)

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #333 dnia: 2006-06-20 (Wto), 17:30 »
Wolałbyś mieć nawet bródkę i wąsy a'la Hernando Pizarro (hihih).

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #334 dnia: 2006-06-20 (Wto), 18:30 »
Prawda jest taka że na moją bródkę i wąsy leci 39137897 lasek. So back off u clown.

Ech, ale zgoliłem wąsy w ramach zakładu i teraz mam tylko brode i pekaesy. Więc I OWN w 66% tylko.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #335 dnia: 2006-06-20 (Wto), 19:07 »
raczej w 67% jeśli zaokrąglasz do najbliżej liczby

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #336 dnia: 2006-06-20 (Wto), 19:14 »
nie, bo w 34% ownuje Sah. wszyscy to wiedzą.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #337 dnia: 2006-06-20 (Wto), 19:32 »
a to przepraszam

Offline Victor

• ++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #338 dnia: 2006-06-21 (Śro), 00:21 »
Katanę kupiłem bo podobają mi się japońskie miecze, ale numery tel do co fajniejszych też mam ps czerwcowy numer ckm strona 32 Asia Pshemm dostał więcej jej fotek ale do takich lasek mam numery tel coś jeszcze chcecie :P

Offline Ascot

• Patrycjusz
  • ++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #339 dnia: 2006-06-21 (Śro), 08:08 »
ktoś zrozumiał co on napisał? O_O

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #340 dnia: 2006-06-21 (Śro), 08:43 »
Rozbiór logiczny:

1. "Katanę kupiłem bo podobają mi się japońskie miecze" - kolejna mierna próba uniknięcia strasznej prawdy o swoim mózgu

2. "ale numery tel do co fajniejszych też mam" - odpowiedź na sugestie że zajmuje się stręczycielstwem dla tych panienek od niego z technikum

3. "ps czerwcowy numer ckm strona 32 Asia Pshemm dostał więcej jej fotek ale do takich lasek mam numery tel" - że w tym numerze CKM jest jedna z tych panienek i że wysłał już Pshemozzowi jakieś jej zdjęcia, druga część zdania to podkreślenie że do TAKICH a nie innych lasek to on ma numery telefonu.

4. "coś jeszcze chcecie" - zdanie pytające, ale Victor nie uznaje takich nowomodnych wynalazków jak znaki przestankowe

Offline Steffek

• +++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #341 dnia: 2006-06-21 (Śro), 09:52 »
Ja zrozumiałem bez problemu.
Że tak nieskromnie powiem jestem pod wrażeniem samego siebie. :)

Offline Psedlo`s

• ++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #342 dnia: 2006-06-21 (Śro), 10:48 »
Hmm..... Chyba staracie się ukryć przynależność do społeczeństwa internetowego, które spotyka się z tak wypaczonymi sformułowaniami, że to victora jest bardzo logiczne i jasne.

Offline Victor

• ++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #343 dnia: 2006-06-21 (Śro), 12:16 »
Jak tylko gdzieś zamieszcze plik to dostaniecie niespodziankę.

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #344 dnia: 2006-06-21 (Śro), 13:22 »
listę kontaktów do goracych szesnastek z wymiarami i zdjęciami - dzięki mam własną :twisted:

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #345 dnia: 2006-06-21 (Śro), 14:16 »
DOUBLEPOST STRIKES BACK!
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline Victor

• ++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #346 dnia: 2006-06-21 (Śro), 17:58 »
Przedstawiam wam Asię

I coś specjalnego od Niej
http://rapidshare.de/files/23702377/Wideo003.3gp.html
« Ostatnia zmiana: 2006-06-21 (Śro), 17:59 wysłana przez Victor »

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #347 dnia: 2006-06-21 (Śro), 18:28 »
tylko tyle? pozdrowienia tylko? masz taaaką katanę to myślałem, że filmik też będzie taaaaki, a tu lipa

Offline Victor

• ++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #348 dnia: 2006-06-21 (Śro), 19:26 »
Wam to dogodzić

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #349 dnia: 2006-06-21 (Śro), 19:39 »
Victor, to już naprawdę nie jest zabawne.

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #350 dnia: 2006-06-21 (Śro), 20:19 »
OMFG
/me szuka dobrego 4chan style pica

Offline Tremayne

• +
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #351 dnia: 2006-06-21 (Śro), 20:38 »
NIE CHCE MI SIĘ GŁOWY PRZEKRZYWIAĆ!
prawonożny lewoskręt

Offline Domator

• ++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #352 dnia: 2006-06-21 (Śro), 20:54 »
Wam to dogodzić
[snapback]148586[/snapback]
Wtedy tych od pornografii zebrano w krematorium

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #353 dnia: 2006-06-21 (Śro), 21:05 »
hmm, chujowa ma twarz

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #354 dnia: 2006-06-21 (Śro), 22:27 »
Przypomina mi żonę mojego kuzyna trochę. Z twarzy, żeby nie było - lubię tę żonę ale nie aż tak.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Odp: zdjęcia dla siebie
« Odpowiedź #355 dnia: 2008-09-30 (Wto), 10:57 »
V I C T O R

Thread dug out by B, and that's a solid one!

Offline B

• Lis Niebieski
  • Moderator Globalny
  • ++++
  • control over men is all
« Odpowiedź #356 dnia: 2008-09-30 (Wto), 11:12 »
Gwiazdami tematu są zdecydowanie Marcin i Victor. Emill też daje rady...
"więc lis postanowił go wyruchać"

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #357 dnia: 2008-09-30 (Wto), 12:59 »
Mnie najbardziej jednak rozjebał waste. Najpierw chciał linka do fotek, a potem jebnął pełną krytykę jeszcze. Serious Buisness normalnie :D
"Obvious with hindsight !"

Offline B

• Lis Niebieski
  • Moderator Globalny
  • ++++
  • control over men is all
« Odpowiedź #358 dnia: 2009-11-20 (Pią), 19:28 »
(niektóre tematy trzeba odkopać po kilka razy)
"więc lis postanowił go wyruchać"

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #359 dnia: 2009-11-21 (Sob), 21:55 »
Wiecie, wy na tym forum to macie jakieś dziwne zboczenie do wyzywania każdej kobiety, która nie spełnia waszego osobliwego kryterium moralności.

coooo racja to racja!