Autor Wątek: Prostytutki nastolatki  (Przeczytany 9820 razy)

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Prostytutki nastolatki
« dnia: 2003-04-29 (Wto), 23:24 »
http://kiosk.onet.pl/art.asp?DB=162&ITEM=1...1118664&KAT=239
jakie są wasze opinie na ten temat?

wg mnie te dziewczyny nie wiedzą co straciły i pewnie nigdy tego nie docenią                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Olhado256

• +++++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-04-30 (Śro), 09:04 »
Zgadzam się z tobą Pumbus - co jak co, ale to zdecydowanie nie jest normalne, ani dobre. Przecież to jeszcze dzieci tak naprawdę...                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-04-30 (Śro), 09:56 »
ja jestem za całkowitym zakazem prostytucji
nie korzystam z tego, nie mam zamiaru i nie mam potrzeby
tylko szkoda, że ludzie starają się unikać tego tematu jak ognia                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline SAVER

• ++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-04-30 (Śro), 10:15 »
tylko szkoda, że ludzie starają się unikać tego tematu jak ognia

Taa... czyli jesteś czysty jak łza  :-D  :lol:
A co nieletnich prostytutek - nie ma co gdybać, tego się po prostu nie zatrzyma.
A według polskiego prawa nie jest uznawane za pedofilię utrzymywanie kontaktów z dziewczyną,która skończyła 15 lat. To tak dla formalności :-D                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline [omega]

• ++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-04-30 (Śro), 11:39 »
Długi majowy weekend to dobre dni dla każdej prostytucji. To swoiste otwarcie sezonu...

A pomyslec ze nie mailem planow na ten weekend...
A tak na serio to prostytucja byla jest i bedzie i nie widze tu zadnego odkrycia typu - \"Jak to prostytucja w naszym kraju? Niemozliwe!\"
Swiat jest chory a to jedna z jego chorob i tyle - powiedzial [omega] :D                    

C1

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-04-30 (Śro), 12:21 »
Jak dla mnie - zalegalizować prostytucję. Każda pani powyżej 18 lat mogłaby być jeśli chce prostytutką. Oczywiście tylko w zorganizowanych lokalach, opieka socjalna, kontrole sanepidu... Burdele były i będą, dlaczego państwo nie ma na tym zarabiać? Czesi poszli po rozum do głowy i już legalizują w Pradze takie lokale.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Mati

• +
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-04-30 (Śro), 12:39 »
durbik - zgadzam sie z toba, to ze nasza kultura ustalila takie reguly ze prostytucja jest zla, to nie znaczy ze nie powinismy takich rzeczy zmieniac, a co do prostytucji nastolatkow to tez uwazam ze powinno to byc jak najbardziej nielegalne, jak ktos to powiedzial - \'to jeszcze dzieci\' - prawda i uwazam ze gdyby prostytucja byla legalna to powinna byc mozliwa od wieku 21 lat, do tego wieku juz raczej wszyscy sa dojrzali psychicznie                    
Yestem który yestem.
Konsolowca wal z gumowca! ;)
gg: 3675256

Offline TomisH

• +++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-04-30 (Śro), 13:03 »
matka Pauliny w nerwicę wpadła

No tak, tak było najprościej, nie?
Trzeba było coory pilnować! :evil:

Co robili ich [dziewczyn] \'kochani\' rodzice? I co robią teraz by je powstrzymać?

Nie kumam :huh:...                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline gramisan

• ++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-04-30 (Śro), 13:15 »
Hmm...a patrzeliście na komentarze??? Głupie stwierdzenia typu \"a ja daje, bo lubie\" czy \"kocham sex\", normalnie jakaś paranoja.                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline morgurth

• ++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-04-30 (Śro), 13:51 »
komentarze sa de best. najlepiej odzwierciedlaja dojrzalosc psychiczna naszej mlodziezy. wiekszosc dajacych tam komentarze, to debilne dresy w kafejkach, ktore chca popisac sie swoja butnoscia, bo przeciez to internet, i tak nikt im nic nie zrobi. zarowno komentarze jak i sprawe prostytucji nieletnich pozostawiam bez komentarza. prostytucja sama w sobie jest, byla i bedzie.                    

Offline kacper1916

• +
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-04-30 (Śro), 14:12 »
Prostytucje powinno się zalegalizować. I kasa do państwa by szła, i wszystko by jakoś tak normalniej wyglądało. A co do tych dziewczyn... Mnie tam to gówno interesują co one robią. Same wybrały, ich sprawa.                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-04-30 (Śro), 15:00 »
Przede wszystkim dostawałyby za to emeryturę, płaciły podatki i miały darmową opiekę medyczną.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline McBoss

• +
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-04-30 (Śro), 15:18 »
Dziewczyny uwazaja ze robia dobrze, szkoda ze sa to jeszcze dzieci [mlodsze ode mnie :hihi: ] Trozke bezsensu, albowiem skoro kazdy o tym wie, wiec czemu nikt na to nie zareaguje. Poza tym nie sa to 100% prostytutki - nie maja swoich alfonsow ;)                    
. . . [ | ] . . .

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-04-30 (Śro), 18:39 »
to prostytucja nie jest legalna?
kurde, przecierz wiadamo, gdzie w jakim mieście są burdele, sam w cze-wie znam lokalizacje dwuch takich
to chyba anfolsowanie jest zabronione

i jestem ZA (jeśli już by zalegalizować) możliwością \"wykonywania\" od 21 lat

co do tego artykółu [dobrze napisałem?] to najbardziej mi żal tych dziewczyn, zapewne nie wiedzą co to prawdziwa miłość i nigdy już nie doświadczą niektórych jej uroków

co do komentarzy na forum onetu - czasami śmieszą mnie
to są najbardziej durne komentarze jakie są w internecie, są też najbardziej prostackie i pseudo-inteligenckie, ludzie którzy tam piszą są święcie przekanani że mają rację i nie szczędzą inwektyw, dyskusja w wykonaniu Goro i Igorka to przy nich dżentelneńska pogawędka                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-04-30 (Śro), 19:43 »
Nie te komentarze to porażka. A sadze podobnie jak Durbik że prostytucję należy zalegalizować                    

Offline igrok

• +
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-04-30 (Śro), 19:46 »

... awiec wszyscy maj sie dostosowac do ciebie? ...

możliwością \\\"wykonywania\\\" od 21 lat  

A z kad taka magiczna barjera, terz zgadzam sie ze powinno sie zalegalizowac ale od 21? Juz dano kilku madrych ludzi stwierdzilo ze 18 lat to optymalny wiek... Jak od 21 to terz od 21 lat powinno byc prawojazdy ba wiecej od 25, bo jak sie zakazuje komus robic to co chce to tymbardziej pozwolenie na bron zwana samochodem powinno byc dawane od np 25...

Co do nastolatek to jezeli nikt ich tam nie wysyla, nie nakazuje im, to ich sprawa, jedna z cech czlowieka jest wolna wola, maja prawo do popelniania bledow...                    
Hi I'm Igrok and I'm Jackass

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-04-30 (Śro), 20:19 »
Igrok... Po co sie kogos czepiasz? Szukasz zaczepki? Moze do Sosnowca przyjedziesz? Jak chcesz sobie na kogos pobluzgac masz od tego privy...

A sam problem.... Prostytuacja kompletnie mi zwisa. Niestety nie wszystkie kobiety mialy zbytni wybor gdy sie na to decydowaly... Jesli zalegalizowanie polepszylo sytuacje prostytutek jestem za. W sumie na ich uslugi zawsze znajda sie chetni...                    
I chuj.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-04-30 (Śro), 20:28 »
Co do nastolatek to jezeli nikt ich tam nie wysyla, nie nakazuje im, to ich sprawa, jedna z cech czlowieka jest wolna wola, maja prawo do popelniania bledow...
przeczytałeś cały artukół? zmusza je to tego sytuacja
co do prawa do popełniania błędów to ma je każdy
tylko czy trzeba dawać im taką możliwość? czy nie lepeij uczyć zawczasu zamiast puźniej zmuszać do nauki błędów? czy gdybyś popełnił błąd a potem się dowiedział, że ktoś mógł Cię ustrzec ale nie chciało mu się, to co byś pomyślał?                    

Offline KaGieBe

• +++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-04-30 (Śro), 21:00 »
artykul przeczytalem- niestety nie w calosci, bo czas goni.
Co robia dziw... to znaczy dziewczyny[!!!] raczej mnie nie interesuje.
Irytuje mnie natomiast, ze wszyscy o tym wiedza, pluja sie, a nic z tym nie robia.                    
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline Olhado256

• +++++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-04-30 (Śro), 21:39 »
Ja tam uważam, że prostytucja nie jest czymś złym dopóki kobieta robi to z własnej woli - no, bo to przecież tylko zarabianie za pomocą własnego ciała i pewnych umiejętności - to samo można powiedzieć np. o śmieciarzach. Powinno to być legalne i społecznie akceptowane. Oczywiście mówię tu o KOBIETACH, nie o DZIECIACH, za które odpowiadają ich RODZICE.                    
w stanie spoczynku

Offline SAVER

• ++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-04-30 (Śro), 23:29 »
Ja również jestem za legalizacją prostytucji. Państwo by przy okazji zarobiło no i rzecz ważna - poprzez regularne badania lekarskie nie byłoby takiego ryzyka złapania od \"panienki\" jakiegoś bakcyla :-D                    

Offline tymbeer

• +++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-05-01 (Czw), 01:47 »
to najbardziej mi żal tych dziewczyn, zapewne nie wiedzą co to prawdziwa miłość i nigdy już nie doświadczą niektórych jej uroków

Jeśli się na to zdecydowały, to już miały coś nie tak z głową.

Prostytucja od 21, to dobry pomysł.
Legalizacja? Już to widzę. Jak takie panie zarabiają czasami po 2 tysiaki dziennie, to już widzę jak ZUS by się cieszył. ;)

... awiec wszyscy maj sie dostosowac do ciebie? ...

To jego opinia. Po to jest forum, aby wyrażać swoje opinie. Przecież nie napisał że tak mają wszyscy robić...
Szukamy zaczepki? :|                    
...

Offline igrok

• +
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-05-01 (Czw), 02:28 »
Diabellus, Tymbeer:
Takich lam dawno niwidzialem (tak teraz szukam zaczepki a wlasciwie to mam zamiar zkopac do nieprzytomnosci...). Chlopcy przeczycie samemu sobie... Ze niby forum jest do wymieniania pogladow a ja szukam zaczepki?... To wlasnie wymienilismy poglady, Pumbus powiedzial to co mysli i ja pomyslalem co mysle a ze nagle numer 21 wydal mi sie dziwny to podalem argumet za i jednoczesnie ladnie zapytalem skat akurat 21? Co do stwierdzenia : [ja jestem za całkowitym zakazem prostytucji nie korzystam z tego, nie mam zamiaru i nie mam potrzeby ] odczulem ze skoro on niekorzysta to to powinni zakazac ale nie sam fakt ze on niekorzysta mnie oburzyl jak to ze powinno sie zakazac... wiem ze wam nacjonalistom itp na slowa demokracja, wolnosc jednostki czesa sie gacie ale zakazywac procederu tylko dlatego ze jest moralnie watly to przesada- no chyba ze to faszystowskie niemcy... stad moje oburzenie pozatym nie nie objechalem go ani niezbluzgalem... Jeszcze co do zaczepki: ze co kazdemu maja sie podobac czyjes wypowiedzi? aha wasze sa wspaniale i jak komus sie niespodoba to szuka zwady i jest prostak? Zluzcie ubranko w kostke i pilnujcie bo wam serduszko peknie tak sie przejmujecie....

przeczytałeś cały artukół?  

Ok, ja szczelilem ironia to i ty masz prawo jest remis...

zmusza je to tego sytuacja co do prawa do popełniania błędów to ma je każdy tylko czy trzeba dawać im taką możliwość? czy nie lepeij uczyć zawczasu zamiast puźniej zmuszać do nauki błędów? czy gdybyś popełnił błąd a potem się dowiedział, że ktoś mógł Cię ustrzec ale nie chciało mu się, to co byś pomyślał?

Masz racje mam tylko male uzupelnienia...

Mozliwosc do popelniania bledow jest zawsze i bedzie, bodzmy realistami... natomiast zle sie dzieje ze dodatkowo sa stwarzane sytuacje w ktorych te dziewczynki musza chandlowac pupa... takie sutuacje beda zawsze ale niemoze byc tak ze sie o tym nie mowi i niedziala tylko poglebia problem, choc sprawa jest bardziej zagmatwana...
Jak mozna przeczytac jest jeszcze jedna sprawa mianowicie motywy: chandlowanie pupa by zjesc objad a puszczanie sie by miec na szminke max faktor- jest mala roznica niesadzisz?
chcialem zwrocic tylko na to uwage, co do wypowiedzi- niemozna sie niezgodzic...                    

Offline tymbeer

• +++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-05-01 (Czw), 04:19 »
Diabellus, Tymbeer:

Mylisz pojęcia.
Konwersacja to wymiana zdań, a tu widzę tylko złośliwość.
Nie mam nawet o czym z tobą prawić.
Obrażanie to dla ciebie konwersacja?
Współczuje.                    
...

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-05-01 (Czw), 09:11 »
Hehehe. Igrok zanim cos napiszesz zastanow sie dwa razy. A gdzie popelniles blad musisz sam do tego dojsc....                    
I chuj.

Offline igrok

• +
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-05-01 (Czw), 13:27 »
Diabellus, Tymbeer:
Ni myle pojec :] Prawda, obrazanie to niekonwersacja roznica polega na tym ze Pumbusa nie obrazilem a napewno niechcialem a was tak, a napewno mialem zamiar...
Niepotrzebuje sie zastanawiac 2 razy wystarczy ze czytam ze spokojem i zrozumieniem...                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-05-01 (Czw), 13:56 »
Ha, ale temat.
No więc już św. Tomasz Akwinata wspominał (bodajże w \"De Civitate Dei\"), że prostytucja powinna być legalna, gdyż czasami przynosi korzyści - lepiej, jeśli  mężczyzna dradza swą żonę z nierządnicą, niźli z jakąś mężatką. Do dzisiaj Kościół Katolicki ma problemy z właściwą interpretacją tego poglądu.                    

Offline tymbeer

• +++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-05-01 (Czw), 15:40 »
igrok --] Kompletnie nie rozumiem po co chcesz mnie obrażać.
Lepiej tego nie rób. Regulamin tu jest i każdy go przestrzega, więc ty też masz to robić.

Teraz będzie że wykorzystuje pozycje moderatora. Ech...                    
...

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-05-01 (Czw), 15:58 »
Takich lam dawno niwidzialem

Powstrzymaj się z takimi opiniami. To już jest obrażanie a obrażania nie będę tutaj tolerował.

Opanujcie się, panowie.                    

I chuj

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-05-01 (Czw), 16:56 »
No niestety, nie miałem wyjścia.

Igrok, Diabellus, Wasze dwa kolejne posty zostały usunięte i to samo się stanie z kolejnymi, które będą obrażaniem i które nie będą miały nic wspólnego z tematem. :evil:
I nie obchodzi mnie w tej chwili kto zaczął.

I chuj

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-05-01 (Czw), 17:08 »
Pshemozz ciekawe czmu nie interweniowales wczesniej w innym topicu? No nie mam pytan... Wybiorcze moderowanie...

Co do tematu to chyba nie ma o czym dyskutowac :wink: .                    
I chuj.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-05-01 (Czw), 17:15 »
O co wam chodzi z tym wcześniej? Wg mnie Igrok nikogo nie obraził. A jeśli tymbeer sądzi inaczej to ma prczeciez prawo interweniowac.                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-05-01 (Czw), 17:19 »
Koniec! Wracamy do tematu!                    

I chuj

Offline SAVER

• ++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-05-01 (Czw), 17:51 »
Coście się tak uczepili igroka? W poście igroka (od tego postu wszystko się zaczęło) nie widzę niczego obraźliwego dla kogokolwiek:

Cytat:  

możliwością \\\"wykonywania\\\" od 21 lat  

A z kad taka magiczna barjera, terz zgadzam sie ze powinno sie zalegalizowac ale od 21? Juz dano kilku madrych ludzi stwierdzilo ze 18 lat to optymalny wiek... Jak od 21 to terz od 21 lat powinno byc prawojazdy ba wiecej od 25, bo jak sie zakazuje komus robic to co chce to tymbardziej pozwolenie na bron zwana samochodem powinno byc dawane od np 25...  

Co w tym obraźliwego? Nie widzę związku :|
Igrok tylko wyraził swoje inne zdanie na temat.
To mi wygląda na zwykłe szukanie przez was dziury w całym :|
Tylko niech nikt mi teraz nie zarzuca że kogoś obrażam ;)

A diabellus w swoim poście(pisanym zaraz po igroku) wszystko jeszcze rozdmuchał:

Igrok... Po co sie kogos czepiasz? Szukasz zaczepki? Moze do Sosnowca przyjedziesz? Jak chcesz sobie na kogos pobluzgac masz od tego privy...  

A sam problem.... Prostytuacja kompletnie mi zwisa. Niestety nie wszystkie kobiety mialy zbytni wybor gdy sie na to decydowaly... Jesli zalegalizowanie polepszylo sytuacje prostytutek jestem za. W sumie na ich uslugi zawsze znajda sie chetni...

Więc o co wam chodzi? Kto tu kogo atakuje? :|

SAVER, mówiłem o czymś. Pozatym dwa ostatnie posty, które usunąłem były obraźliwe lub nie na temat i o to mi chodzi.
KONIEC OFFTOPÓW
pshemozz

Offline Syber

• +
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-05-05 (Pon), 13:08 »
zygam tym ze takie malolaty daja dupy za talerz zupy ... no ale nie zawsze... ><                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-05-06 (Wto), 08:05 »
21 a nie 18 bo: chodzi tu nie o dijżałość fizyczną tylko psychiczną
mażna by nawet więcej jak 21 - np. 23
a robienie niektórych rzeczy przed skończeniem pewniej granicy wieku może być szkodaliwe dla psychiki

nie do samych prostutytek to nie mam wiele, są wg mnie efektem popytu
nie rozumiem też motywów ich klijentów                    

Offline kacper1916

• +
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-05-06 (Wto), 08:12 »
nie do samych prostutytek to nie mam wiele, są wg mnie efektem popytu
nie rozumiem też motywów ich klijentów

A ja tam rozumiem. Np. ma kto służbę w wojsku i trafiła się przepustka to chce się trochę zabawić. Albo straszy facet ma paskudną, wredną żonę. To co? Idzie do lepszej.                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-05-06 (Wto), 08:43 »
mnie to nie przekonuje

BTW i tak jestem za skąpy :D                    

Offline Mati

• +
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-05-06 (Wto), 08:46 »
o co wam chodzi z tym obrazaniem bo doczytalem topic do pierwszej w nim wypowiedzi igroka, ktos sie do niego przyczepil ze obraza a jak najbardziej nic takiego nie robil, a potem to byly juz bluzgi :)

a wracajac do tematu i tym samym do pierwszej wypowiedzi igroka na poprzedniej stronie :) to uwazam ze 21 lat to granica od ktorej ludzie powinni byc uwazani za \'doroslych\' we wszystkich mozliwych znaczenizch (prawko, prawo wyborcze itp), i wynika to tylko z moich wlasnych obserwacji, musze zaznaczyc                    
Yestem który yestem.

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-05-06 (Wto), 12:35 »
21 a nie 18 bo: chodzi tu nie o dijżałość fizyczną tylko psychiczną, mażna by nawet więcej jak 21 - np. 23
chyba mylisz pojęcia. dojżałość psychiczna nie ma nic wspólnego z wiekiem. są tacy którzy w wieku 18 lat są w pełni dojżali, tak samo jak i tacy, którzy mają 30 i do dojżałości im wiele brakuje.

a robienie niektórych rzeczy przed skończeniem pewniej granicy wieku może być szkodaliwe dla psychiki
np. co? seks? bardzo ciekawe, a w takim razie co powiesz na samozadowolenie, też krzywi umysł? dziwna teoria. czyżby większość ludzi żyjąca na tym świecie była skrzywiona na skutek zbyt wczesnego orgazmu?
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Mati

• +
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-05-06 (Wto), 12:45 »
waste -] co sie tak tego seksu uczepiles? sa inne przyklady np granie w gry komputerowe ;)                    
Yestem który yestem.

Offline morgurth

• ++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-05-06 (Wto), 14:45 »
mati... prostytuowanie sie mlodych dziewczat nie polega na gierczeniu z klientem w gry komputerowe po lanie, tylko zwykle, ze uzyje wulgaryzmu, dawanie dupy za pieniadze, a o tym przeciez jest ten topic. To ze gierczenie w gry krzywi psychike, to totalny debilizm. ja gram od 4 roku zycia, i nawet zaby nie rzucalem na tory, w nadzieji ze przejedzie je pociag, bo mi bylo zal tych stworzen, w przeciwienstwie do moich \"kumpli\" z podworka, ktorzy nie grali w gry i jarali sie tym masakrycznie... moze gry uczlowieczaja?                    

Offline Mati

• +
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-05-06 (Wto), 14:48 »
dobrze a teraz usiadz na kozetce i sprawdz czy ktos tu nie zartowal...                    
Yestem który yestem.

Offline morgurth

• ++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-05-06 (Wto), 14:51 »
uh... ale mam przerabane. nie unioslem sie wprawdzie, ale faktycznie nie zalapalem... sory -_-, time to sleep, moze jutro bedzie lepiej                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-05-07 (Śro), 10:10 »
hm... proponuję wprowadzić, na potrzeby tej dyskusji, termin: prostystucja komputerowa ;) to będzie oznaczało dawanie dupy w grach po LANie za pieniądze. buhehehe ;PPP
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Syber

• +
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-05-07 (Śro), 13:40 »
tak dobra prostytutka to glupia prostytutka... nikt sie nie pyta ile ma lat i takie tam... A co z tego ze w wieku 30 lat to wrak psychiczny ??? ><                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Olhado256

• +++++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-05-07 (Śro), 13:58 »
Noo teoretycznie rzecz biorąc jest to możliwe np. w Diablo 2. Może nie wygląda zbyt efektownie, ale pamiętam, że jacyś ludzie brali ślub na Battlenecie :wink: .                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-05-07 (Śro), 21:43 »
dawanie dupy świadczy wg mnie o niedowartościowaniu samego siebie                    

Offline Olhado256

• +++++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-05-08 (Czw), 10:24 »
Niedowartościowaniu? Nie sądzę. Jeżeli ktoś uważa, że jego ciało jest na tyle atrakcyjne, że ktoś inny będzie chciał ZAPŁACIĆ za seks z nim, to chyba zna swoją wartość.                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-05-08 (Czw), 11:49 »
nie do końca jest tak jak mówisz
można cenić siebie tak, by nie dawać każdemu kto ma kase - i tak właśnie większość kobiet czyni
a czy gdyby Tobie ktoś dał dużo kasy np. jakaś 40-latka niebyt urodziwa, to byś się zgodził?                    

Offline TEssALI

• +
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-05-08 (Czw), 12:57 »
Mi to sie wydaje tragiczne. Taka dziewczyna nigy nie pozna smaku prawdziwego sexu z milosc a raczej lepiej robic to za darmo i z czystej checi oddania sie kochanej osobie. A nie robic z siebie rzecz ktora sluzy do zwyklej masturbacji biznesmenow i niewyzytych zboczonych ojcow rodzin. Nie to ze jestem jakims tam Piotrem Skarga ale naprawde dziewczyny duzo stracily jezeli jeszcze nie wszystko. :/ dolujacy artykol. Boze 13 lat i ona daje dupy tfu tfu zygac mi sie chce. Duzo moglbym pisac ale nie mam sily na to :/                    
Never say die, stand up and try.
rzeczywistość dostarcza wiecej wrażeń niż fikcja
me@da

Offline Olhado256

• +++++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-05-08 (Czw), 13:04 »
Pumbus =] Oczywiście, że bym się nie zgodził, chyba, że byłbym w sytuacji, w której potrzebowałbym tej forsy do życia. Ale co to ma wspólnego z niedowartościowaniem? Gdybym się zgodził to nie dlatego, że mam niskie poczucie własnej wartości, tylko dlatego, że potrzebuję pieniędzy.                    
w stanie spoczynku

Offline Mati

• +
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-05-08 (Czw), 13:21 »
olchado-]tylko ze ty umiesz odzielic prostytuowanie sie od milosci, a ci ludzie ktorzy na prawde zostali stlamszeni, zlamani, wykorzystani i zmuszeni przez zycie do prostytucji, nie beda nigdy tacy sami jak inni...

a abstrachujac od tematu, co wy na to: prostytucja w simsach online? :)                    
Yestem który yestem.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-05-09 (Pią), 13:38 »
:arrow: TEssALI
podpisuje się pod tym rękami i nogami

:arrow: Olhado256
a widzisz
ja się szanuję i są dla mnie rzeczy ważniejsze od pieniędzy
i nie oddałbym się za kase

tak w ogóle to chyba NIEMORALNA PROPOZYCJA jest o tym
ale nie oglądałem tego                    

Offline igrok

• +
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-05-09 (Pią), 20:00 »
No to wracamy do tematu:

Uprzedzam \"Hiszpanska inkwizycje\"- niemam zamiaru nikogo tu obrazac, przynajmniej nie teraz... I powtarzam nie uwziolem sie na Pumbus\'a, nic do goscia niemam poprostu neci mnie temat dojzalosci...

Pumbus:

No nadal nierozumiem dlaczego 21 i wiecej.. mowisz o dojzalosci umyslowej i masz racje ale ktos tam kiedys wymyslil ze w wieku 18 lat juz taka dojzalosc jest ba kolejne pokolenia dojzewaja szybciej... tak jak w przykladzie z samochodem ktos uznal ze w wieku 18 lat jest sie na tyle dojzalym by prowadzic ta maszyne smierci

Czytaliscie kometarze w nowym przegladzie do tego artykulu? Widac historia nie tylko poruszyla to forum...                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-05-09 (Pią), 20:33 »
wiek 18 i 21 jest umowny
podałem to dla przykładu
jest to taka granica po przekroczeniu której człowiek staje się sam prawnie odpowiedzialny za siebie i swoje czyny
ma się to nijak do dojżałości psychicznej, która u każdego pojawia się w innym wieku
dojżałość to nie to samo co dorosłość - a 18 to wiek uznawany za dorosłość (człowiek dorósł do samodzielnego życia)
fersztejen?                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-05-09 (Pią), 20:36 »
Skoro już jest ustalona ta magiczna granica 18 lat od której można robić wiekszosc rzeczy to i prostytucja powinna byc legalna od przyslowiowej osiemnastki.
A w sumie to najlepszy bylby system testow psychologicznych (zdasz to mozesz dostac prawko, licencje na bron, zezwolenie na picie czy fajki. A nie zdasz to probujesz kiedy indziej - moze dojrzejesz) ale to raczej utopia.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-05-09 (Pią), 20:45 »
utopia? jestem za
bo żeby jeździć trzeba zdać jeszcze na prawko
chociaż...
z tym prawkiem to też nie jest zupełnie to samo

w pewnym sęsie takim testem dojżałości jest matura
i to ona powinna byś takim czymś co uprawnia do picia, palenia, prostutycji itp                    

Offline igrok

• +
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-05-09 (Pią), 21:03 »
Matura? No bez jaj. Prawda test psychologiczny to nawet niezle wyjscie szkoda ze niemozliwe do zrealizowania, ja bylbym za... Matura to parodia ! Ci ktorzy wlasnie zdaja dowiedza sie za ok 2 tygodnie a reszta (ktora juz zdawala) to juz wie :]                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Prostytutki nastolatki
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-05-09 (Pią), 21:08 »
zeby zdac pisemną z polskiego choć troche trzeba mieć równo pod sufitem
a Tobie o co dokładniech chodzi?