Branża > Gry

W co gracie?

(1/917) > >>

treeborn:
Mam pytanie... bo ostatnio jakos nie widza mi sie zadne gre, albo tez nie moge jakistam dostac... wiec pytam was w co gracie w tych czasach ? ;) bo moja ostatnia gra w ktoora gralem to chyba red alert 2 po lanie ;) wogle nie wiem w co teraz grac.Podawajcie tytuly (no i jak ktos jest zyczliwy to linki ;DD)                    

beryl:
teraz w nic nie gram bo film oglądam ;) ale jutro pewnie będzie kopanie łaciatej w Fifie2001, jakiś odstrzał conów w warbirds albo european air war i halflife ;)                    

gramisan:
He...pewnie wiesz, w co gram, ale co tam. No, więc na razie męczę się z Syberią, potem w kolejce stoją: RTCW, SoF 2, NBA Live 2003. No i jak będę miał nową kartę(czyli niedługo) to: Splinter Cell, Need For Speed Hot Pursuit 2(chodź w to mogę pograć ładnie i na moim sprzęcie) i Morrowind(no, ale po angielsku nie chcę mi się za bardzo tego zaczynać).                    

Olhado256:
Kończę grać w CivIII PL, a w międzyczasie zaczynam Dungeon Keepera II z najnowszym patchem. No, a gdzieś między tymi dwoma grami planuję się uczyć do matury :) .                    

kevorkian:
obecnie: Rainbow Six Raven Shield na zmiane z CM 01-02.
ostatnio: Splinter Cell (polecam), DF: Black Hawk Down (napocząłem - wyszedł Raven i odinstalowałem), Hitman 2 (także tylko napocząłem delikatnie, ale niezła gierka jak ktoś lubi mordować), Mafia, Operation: Flashpoint - Resistance (napocząta jedynie), IGI 2 (to samo).
Same nowości bo staroci jest za dużo do polecenia.
Aha, wczoraj zakończyłem ściąganie Tropico 2 (see temat  \"Ftp link\" - 11 dni ssania) i w to zamierzam niedługo porypać ;)
(jak widać mam problem bogactwa... nie wiadomo w co grać, a grać musze, bo to nałóg 8)                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej