Off-Topic > Hard&Soft

...dlaczego tak jest, że tak jest?

(1/10) > >>

TomisH:
Ale enigmatyczny temat :D

O co chodzi - dlaczego czasem klawiatura się \'tnie\' (tzn. blokują się klawisze) podczas gry na dwooch na jednym keyboardzie [jeden np. na literkach, drugi na numeryku...]? I jak temu zaradzić?                    

Po3T:
No właśnie. Też mnie to wkurza, ale chyba nie ma na to bata. W sumie to chyba niepotrzebne ograniczenie wynikające z budowy klawiatury, a przecież w dzisiejszych czasach ten problem, to chyba niewielkie wyzwanie. Chociaż nie wiem jak to jest w jakichś droższych logitechach, albo MSach - ma ktoś?                    

TomisH:
Ja mam w domu 3 (4?) klawiatury - 1 PS/2 - reszta to seriale... I nie na wszystkich [tych serialowych] się \'cięło\', a to stare klawiatury są jakby....                    

Keiran:
Ja mam klawierkę niby bezfirmową, ergonomiczną i nie tnie się nic. Ale klawiatura kumpla po naciśnięciu już 3 klawiszy blokuje się (grać w FIFE praktycznie sie nie da)                    

gramisan:
Ja takowej blokady praktycznie nie zauważam, a nie mam jakiejś super klawiatury. Natomiast u kumpla widziałem to już parę razy(podczas np. sesji z gta3).                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej