Off-Topic > Enklawa Ascota 2.0

Xtense!

(1/19) > >>

Koki:
O co chodzi w tej całej Zeldzie, w jakiej kolejności sie w to gra i skąd mam wziąść te 342 emulatorów i 7548020 romów?

Xtense:
lol

Zelda to takie Diablo dla dzieci, tylko zamiast levelupów dostajesz Magiczne Przedmioty™ które pozwalają Ci się dostać do nowych miejsc na mapie 'n all. Za cel masz znaleść x Magicznych Rzeczy™, ukrytych w x Magicznych Jaskiniach™, strzeżonych przez x Okrutnych Potworów™, które to Magiczne Rzeczy™ otworzą drogę do Okrutnego Głównego Bossa™, najczęściej porywającego jakąś niezłą laskę (eg. Zeldę, wszelakie inne księżniczki etc. etc. etc.). Call it "Diet Diablo".

The Legend of Zelda (NES)
Legend of Zelda 2: The Adventure of Link (NES)
The Legend of Zelda: A Link to the Past (SNES, niedawno GBA)
The Legend of Zelda: Link's Awakening (DX lub nie. GB/GBC)
The Legend of Zelda: Oracle of Seasons (GBC)
The Legend of Zelda: Oracle of Ages (GBC)
The Legend of Zelda: Ocarina of Time (N64)
The Legend of Zelda: Majora's Mask (N64)
The Legend of Zelda: Wind Waker (GameCube...)
The Legend of Zelda: Four Swords (GBA, wymaga trzech innych zboczeńców do grania)
The Legend of Zelda: The Minish Cap (GBA)
The Legend of Zelda: Twilight Princess (GameCube...)

Linkz0ry romów których nie podałem będziesz musiał zeMulić sam, ew. te na N64 i GBA pogoogluj. GameCube'owe ISO - wiadomo.

3mul4t0rz:
NES
SNES
GB/GBC+GBA
Nintendo 64
GameCube

NESowe mogą być dla Ciebie niestrawne już, więc zacząć możesz od SNESowej. Te na GameCube wymagają GameCube'a (lol) lub ISO i przepotężnego proca który udźwignie emulację.

Pan Patryk:
Te, X, kto to spiewa w Twoim avku ?

Xtense:
Nie wiem, dobyłem sampli wokalowych z jakiegoś AKAIa.

Koki:
No tak myślałem że zacznę od SNESa, nie będę się starał dla gry w której jakby nie było głównym bohaterem jest elf.

W WW zagram jak zgarnę Revolution(Zamiar poważny).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej