Off-Topic > Polityka

Parady gejów...

<< < (2/51) > >>

jacuz:
pewnie cos powtorze ale nie mam czasy czytac tych dluuugich postow...
uwazam ze policja dobrze zrobila i wogole nie rozumiem o co ludzie sie czepiaja...zabili kogos? nie... oni tylko rozpedzili  nielegalna demonstracje

a co do samych parad...
niech juz sobie beda tymi lezbami i pedalami ale po cholere na ulice wylaza?? chca pokazac swoje geby i chca zeby ludzie wiedzieli ze ten i ten to pedaly...?
przeciez to tak samo jakbysmy my teraz wyszli na ulice i darli sie ze tylko heteroseksualni sa normalni....

Crono:
Sprawa jest dość prosta moim zdaniem, jest też częścia procesu. Którego chcąc nie chcąc nie unikniemy bo nazywa sie cywilizowanie. Należy się przyzwyczaić że demokratyczny kraj będzie dążył do demokracji rozszerzania i udoskonalania ( tylko nie dyskotujmy o idei demokracji ). Zmierzam do tego  , ze powinniscie sie przyzwyczaic do mysli ze Zydzi, masoni, liberałowie, komunisci, intelektualisci, moherowe berety i homoseksualisci beda zawsze. I musza zyc obok siebie tolerujac sie.

Zakazanie manifestacji obojetnie jakiej jest zamachem na wszystkich. Bo wyobrazcie sobie ze rzady sie zmieniaja do wladzy dochodza homoseksualisci przejmuja wladze i zakazuja chodzenia do kosciola.
A sytuacja jest dokladanie taka sama, tylko role są odwrócone.

Gdyby ktoś miał wątpliwości o legalności działania władz ( policja jest tylko narzedziem, zreszta dosc tępym ) odsyłam do Konstytucji Rzeczypospolitej Poskiej, Rozdział II, Art. 57 "Każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich(...)"
Art.58.1. "Każdemu zapewnia się wolność zrzeszania się."  
Jak i cały Rozdział II - Wolnośći, Prawa i Obowiązki Człowieka i Obywatela.

Emill:
jacuz -> jakbys przeczytal mojego posta (i posta Crono) to bys wiedzial po co.. :]

pshemozz:
No właśnie o tym mówiłem, że ktokolwiek jakkolwiek jest przeciwnikiem takich marszów, inestety nie można ich zakazać.

Moja krytyka odnosi się wogóle do idei organizacji takich marszów.

Zgodnie z tym zresztą, prawo złamały osoby niewydające pozwolenia na manifestację. Policja w tym momencie była czysta, odpowiedzialność ponoszą urzędnicy. Policja działała zgodnie z prawem, jakby nie patrzeć.

pedro:
Art.58.1. "Każdemu zapewnia się wolność zrzeszania się." - lol, ale z ciebie prawnik. Ten artykuł oznacza że możesz sobie w sądzie założyć organizację jakąś, np. "Polską Organizację Dynamizujących Ślimaki"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej