Autor Wątek: Może spotkanie ?  (Przeczytany 27047 razy)

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-04-27 (Nie), 08:38 »
A po co nocleg?? Ty chcesz spac? Polozymy cie pod jakims smietniekiem :D. Ja mam zamiar zwiedzic wszystkie puby Krakowa :D:D                    
I chuj.

Offline Po3T

• +
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-04-27 (Nie), 09:07 »
Jakie spanie -  tego nie ma w planie. :D Diabellus, nie mam już zdrowia 18-to latka żeby nie spać po libacji. Zresztą wszystkich pubów i tak napewno nie zwiedzisz :)
Uno: jest ich za dużo, Due: w większości jest wymagane 21 :D                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-04-27 (Nie), 09:50 »
To prawda. W Krakowie panuje zdrowy duch konserwatywny i poniżej 21 nie wpuszczają. Ale za to w C.K. pubie już od 18 - i tam jest najlepsze piwo, bo robione na miejscu (!)                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-04-27 (Nie), 14:03 »
Co od jakich 21? Co to kurde ameryka?
Poza tym ankieta jest nieważna bo nie ma WaWy.                    

Offline kpsk

• +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-04-27 (Nie), 15:32 »
POznań! Poznań! Głosować na Poznań!
Co wyscie powariowali z tymi 21!! U nas spoko nawet poniżej 18 wpuszczają! - więc zapraszam!                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-04-27 (Nie), 15:52 »
nie widze sensu głosowania w ankiecie kiedy np. dwa miasta mi pasują

pozatym coś czuje, że mnie starsza nie puści  :?                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline xxx

• ++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-04-27 (Nie), 18:59 »
Ja proponuje Kalisz.                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #67 dnia: 2003-04-27 (Nie), 22:14 »
No to ja Zbychów Dolny koło Smrodowic, powiat Hotlany. Wszystkim będzie pasować. :D                    

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #68 dnia: 2003-04-29 (Wto), 14:12 »
Poznań bo może w czasie wakacji u kuzyna będę                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #69 dnia: 2003-04-29 (Wto), 14:20 »
Tylko i wyłącznie Wawa :D                    

I chuj

Offline kpsk

• +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #70 dnia: 2003-04-29 (Wto), 15:03 »
Nie, nie nie! Poznań!!! I nawet ankieta \"jest za\" !!! Poznań tylko i wyłącznie! Głosujcie na Pozn@ń!!!!                    

Offline Po3T

• +
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #71 dnia: 2003-04-29 (Wto), 16:43 »
Skończcie się cieszyć, tylko organizujcie. Co z tego, że Poznań wygrywa, jak może okazać się, że nie ma tam nikogo, kto by nas ugościł. Może najpierw niech zgłoszą propozycje te osoby, które wezmą sobie na barki brzemię gospodarza.
Jak już wcześniej mówiłem wszystko jedno gdzie to będzie, bylebym nie musiał koczować potem na dworcu przez noc. BTW: Katowice mają narazie chyba najpaskudniejszy dworzec :)                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #72 dnia: 2003-04-29 (Wto), 16:48 »
To nie byłeś poeto w Dąbrowie. Stary dworzec kolei warszawsko - wiedeńskiej + PRLowska architektura mroku... Zgroza.                    

Offline kpsk

• +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #73 dnia: 2003-04-29 (Wto), 17:22 »
Od biedy można i na dworcu przekimać, ale ja polecam park ;-)                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #74 dnia: 2003-04-29 (Wto), 19:57 »
Poznań wygrywa bo wawy nie było w pierwszej wersji ankiety i większość osób już zagłosowała.
Ja napewno swoich 4 liter nie ruszę do Poznania bo to dzień jazdy i dojazd cienki.                    

Offline kpsk

• +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #75 dnia: 2003-04-29 (Wto), 20:05 »
Ja mam tylko 120km, więc dla mnie to pryszcz ;-)
A do wawy to dopiero daleko. :D
BTW: wątpię, czy dojdziemy w tym temacie do konsensusu ;-)                    

Offline gramisan

• ++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #76 dnia: 2003-04-29 (Wto), 20:35 »
Ja mam tylko 120km, więc dla mnie to pryszcz ;-)
A do wawy to dopiero daleko. :D
BTW: wątpię, czy dojdziemy w tym temacie do konsensusu ;-)

Właśnie, to jest bezsensowne. Lepiej jakby znalazł się jakiś organizator, który załatwia nocleg i wszyscy chętni do niego by się zgłaszali. Jakby było za mało \"wędrowników\" to po prostu organizator odwołałby wszystko. A zapomniałbym, że trzeba by było zrobić przedpłatę.                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #77 dnia: 2003-04-29 (Wto), 21:21 »
Ja jestem za tym, żeby decyzję o miejscu spotkania podjął administrator forum, jestem pewien, że jego decyzja będze sprawiedliwa i zadowalająca dla wszystkich, co Wy na to? Może by tak do niego napisać? ;)                    

I chuj

Offline KaGieBe

• +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #78 dnia: 2003-04-30 (Śro), 06:50 »
Jestem calym sercem za, jesli administrator bedzie sklonny zalatwic mi jakis nocleg (przydalby sie tez lewy dowod, co by mi bylo wygodniej popic :-D )                    
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline Po3T

• +
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #79 dnia: 2003-04-30 (Śro), 07:50 »
To jeszcze zależy czy pijemy w knajpie, czy robimy se gdzieś kameralną imprezkę z beczką piwa i np. grillem.                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #80 dnia: 2003-04-30 (Śro), 08:09 »
Z jedną beczką? Oszalałeś? Przecież to starczy akurat dla mnie :D

KGB --] Z noclegiem można pomysleć, o dowód się nie martw :)                    

I chuj

Offline TomisH

• +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #81 dnia: 2003-04-30 (Śro), 12:54 »
Poznań? Czyście, za przeproszeniem, OCIPIELI??? :huh:

Zresetować ankietę!!! Dodać Wa-wę i od czopątku! ;)                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline GoRo

• +
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #82 dnia: 2003-04-30 (Śro), 13:38 »
Szkoda w sumie... jeśli nie Warszawa albo Kraków to ja odpadam.... bedziecie musieli zamowic kilka antałków brovarka mniej... :(                    
poprawność językowa SPPUFcizną XX wieku [gdzie sie podział ten temat?]
Krondor is real: Literature & Cyberspace & Your Own Story
DOSBox

Offline Po3T

• +
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #83 dnia: 2003-04-30 (Śro), 18:50 »
Jezus Maria jakie marudy! W czym problem?? Bez względu na miasto, co wam robi 100 km różnicy w którymkolwiek kierunku?! I tak trzeba sobie zaplanować 2 dni, bo krócej to wogóle nie ma sensu.                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #84 dnia: 2003-04-30 (Śro), 19:44 »
Po3t - chodzi o dojazd. Do wawy i krakowa nie ma problemu bo jest po 5 pociągow dziennie. Z innymi miastami gorzej.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #85 dnia: 2003-04-30 (Śro), 19:48 »
A u mnie problem lezy w sferze materialnej... :P Dalej jak do Krakowa nie jade :P                    
I chuj.

Offline KaGieBe

• +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #86 dnia: 2003-04-30 (Śro), 20:17 »
Ciesz sie ze masz tylko taki problem, Diab. Ja niewiem czy mnie wogule rodzice puszcza. A jak widze, ze tyle chetnych do Warszawy, to sie o to boje jeszcze bardziej.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #87 dnia: 2003-04-30 (Śro), 20:19 »
Prawda jest taka. Szanowno-szacowny admin forum powinien ogłosić:

1. Listę, na którą będą wpisywać się chętni do przyjechania na zjazd.

2. Listę chętnych do partycypowania w przygotowaniu imprezy pod wszystkimi względami

3. 2 ankiety - kiedy i gdzie. Oficjalne, terminowe.                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #88 dnia: 2003-04-30 (Śro), 20:22 »
KaGieBe w sumie problem finasowy lezy w rodzicach :). Przeciez nie zarabiam jeszcze i kase to tylko od nich mam... I u mnie leci haslo jade gdzies to tylko slysze jak sobie uzbierasz to jedz... :)

No Drubik dobrze prawi. Wiec zabieraj sie do roboty pshemozz :)                    
I chuj.

Offline KaGieBe

• +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #89 dnia: 2003-04-30 (Śro), 20:56 »
No tak, to zmienia postac rzeczy. Ale i tak bede mial ciezko, takze 3mac za mnie kciukasy.                    

Offline Yahu

• +
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #90 dnia: 2003-04-30 (Śro), 21:49 »
Ludzie! Dajcie spokoj! Przeciez dla takiego zjazdu warto jest przeciez zniesc taka niedogodnosc jak kilka godzin w pociagu. Nie mona byc takim egoista, jak kilku piszacych tutaj ludkow. Mnie osobiscie zwisa to gdzie odbedzie sie zjazd, bo dla mnie nie jest problemem daleki wyjazd (na Sylwestra wybralem sie ze znajomymi do Jeleniej Gory). Inna sprawa, ze nadal bede glosowal za miejscowoscia, ktora bedzie jak najblizej centum Polski, poniewaz uwazam, iz takie rozwiazanie bedzie najbardziej sprawiedliwe (Łódź, Warszawa, ewentualnie Poznań).                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline kpsk

• +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #91 dnia: 2003-05-01 (Czw), 12:40 »
Zaiste do centrum najbliżej wszytkim. Ale:
nie moemy przecież jechać w \"ciemno\". Wysiądziemy na dworcu i co??? Pędziemy całą noc łażić po knajpach jak banda żuli?? Nie! To trzeba pożądnie zoerganizować. pare postów wyżej padł pomysł z beczką i grilem! I uważam, iż jest to wyjście bardzo rozsądne, tylko.... potrzeba nam dobrego organizatora! Tylko kto to będzie ??                    

Offline GoRo

• +
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #92 dnia: 2003-05-01 (Czw), 14:14 »
Zaiste do centrum najbliżej wszytkim. Ale:
nie moemy przecież jechać w \\\"ciemno\\\". Wysiądziemy na dworcu i co??? Pędziemy całą noc łażić po knajpach jak banda żuli?? Nie! To trzeba pożądnie zoerganizować. pare postów wyżej padł pomysł z beczką i grilem! I uważam, iż jest to wyjście bardzo rozsądne, tylko.... potrzeba nam dobrego organizatora! Tylko kto to będzie ??

OK nie ma sprawy - jeśli wpadniecie wszyscy do Rzeszowa to prawdopodobnie mógłbym  wam załatwić miejsce na ognisko, działeczkę, a nawet nocleg (być może nawet w domku pod lasem)... :D Poważnie.
Niestety ten plan jest chyba na samym początku stracony bo chyba raczej nikomu z wybrzeza  nie bedzie sie chcialo jechac na Podkarpacie...
W takim razie dalej obstwiam Kraków ! Nocleg zawsze gdzieś się znajdze... i to nawet za darmo - powiedzmy np.  u jakichś znajomych.                    
DOSBox

Offline josh

• DKMiści
  • +
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #93 dnia: 2003-05-01 (Czw), 14:24 »
Ja głosuje na Wrocław. Tylko to miasto mi pasuje-jest najblizej jest do mojego, zresztą na dalszy wyjazd bym raczej nie dostał pozwolenia... No chyba, ze po 22 listopada :wink: Być może to samolubne, no ale cóz...                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #94 dnia: 2003-05-01 (Czw), 16:07 »
Prawda jest taka. Szanowno-szacowny admin forum powinien ogłosić:

1. Listę, na którą będą wpisywać się chętni do przyjechania na zjazd.

2. Listę chętnych do partycypowania w przygotowaniu imprezy pod wszystkimi względami

3. 2 ankiety - kiedy i gdzie. Oficjalne, terminowe.

Ok.

potrzeba nam dobrego organizatora! Tylko kto to będzie ??

Jeśli zjedziemy się do Wawy to postaram się dostarczyć dobrych (i czasem mocnych) atrakcji.
O grilla się nie martwcie bo to się rozumie samo przez się :)
Nocleg da się załatwić ale niestety może nie być darmowy (20-30 za nocke)
Pozatym imprezownia, piwo itp idt.
Jedyny problem byłby z transportem (miejscówka znajduje się pod Wawą) ale zawsze można coś wymyślić.

Jeśli by wyszło, że wpadamy do Wawy, będę się musiał spotkać z paroma osobami z forum oddzielnie w celu lepszej organizacji :)                    

I chuj

Offline waldeusz

• +
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #95 dnia: 2003-05-01 (Czw), 16:30 »
Az dziw bierze ze jeszcze nie padla propozycja: w Bieszczady, na swiezosci mozna piwko wypic i sie w Solinie popluskac :)                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #96 dnia: 2003-05-01 (Czw), 17:10 »
GoRo - do rzeszowa mam niedaleko w sumie więc jestem za.
A tak ogólnie to jestem za propozycją pshema - ufam temu panu                    

Offline kpsk

• +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #97 dnia: 2003-05-01 (Czw), 17:10 »
O! i to mi się podoba! Skombinujcie jakąś działkę i tyle! Przecież nie musimy spać w jakimś motelu! Nie ma to jak noc pod gołym niebem :D :D
A teraz kwestia druga, o której jakoś zamilkliśmy: KIEDY??
Mi najbardziej odpowiada okres wakacji, ale jakby co to może nawet być maj :D                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #98 dnia: 2003-05-01 (Czw), 17:24 »
Wakacje to chyba najlepszy termin. Tylko żebym był w Polsce w tym czasie :D                    

Offline kpsk

• +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #99 dnia: 2003-05-01 (Czw), 17:26 »
Najwyżej zostaniesz ;-)  - zyciw wymaga poświęceń :D :D                    

Offline Yahu

• +
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #100 dnia: 2003-05-01 (Czw), 18:43 »
Termin na pewno zostanie wymuszony przyczynami obiektywnymi typu: sesja egzaminacyjna na studiach, koniec roku szkolnego, praca itp.  Tak wiec predzej niz w lipcu-sierpniu zjazd jest raczej niemozliwy. A we wakacje - wiadomo - zawsze latwiej o jakis urlop w pracy, dziatwa ma wolne od szkoly no i studenci tez maja chwile wytchnienia.                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline GoRo

• +
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #101 dnia: 2003-05-01 (Czw), 18:46 »
kpsk =] jak to kwestia druga ? - przecież jeszcze nic nie jest przesądzone .... Kraków rulez... z Warszawą to może być problem z odnalezieniem się w betonowej dżungli  ;)...
Poza tym serdecznie nie trawie tego miasta - i prosze się nei obrażać - gdyby nie Park Łazienkowski niedaleko kamienicy mojej babci.. to pewnie dawno bym dostał świra od poczucia przytłoczenia i wszechogarniającej szarości...                    
DOSBox

Offline kpsk

• +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #102 dnia: 2003-05-02 (Pią), 09:21 »
GoRo -] no tak to ;-) Właśnie to miałem na uwadze, że nic jeszcze nie jest postanowione, i zanim coś postanowimy [odośnie miejsca] to przydzie jesień. Więc lepiej może najpierw ustalić date, a potem szukać miejsca. Może właśnie z tym drugim będziemy bardziej zgodni. Chociaż obydwie kwestie są ze sobą silnie powiązane, więc nie mamy co szybko liczyć na porozumienie..                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #103 dnia: 2003-05-02 (Pią), 09:43 »
Niedługo zrobię odpowiednie tematy i ankiet, przydałoby się faktycznie czas chociaż ustalić. Jal będzie termin to i ja będę miał wolniejszą rękę, żeby wam np. w Wawie wykombinować zaj.....te spotkanko :D

Goro ---] Warszawa nie jest pięknym miastem ale jest to miasto, które uwielbiam i które zasługuje na szacunek. A ludzie wcale nie są tacy wyniośli. Odstetk zarozumiałych jest taki sam jak w całej Polsce (inna sprawa, że kilka milionów ludzi z całej Polski mieszka i pracuje w Warszawie i jest ich więcej niż samych warszawiaków, weźcie to pod uwagę)                    

I chuj

Offline GoRo

• +
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #104 dnia: 2003-05-02 (Pią), 12:31 »
Niedługo zrobię odpowiednie tematy i ankiet, przydałoby się faktycznie czas chociaż ustalić. Jal będzie termin to i ja będę miał wolniejszą rękę, żeby wam np. w Wawie wykombinować zaj.....te spotkanko :D

Goro ---] Warszawa nie jest pięknym miastem ale jest to miasto, które uwielbiam i które zasługuje na szacunek. A ludzie wcale nie są tacy wyniośli. Odstetk zarozumiałych jest taki sam jak w całej Polsce (inna sprawa, że kilka milionów ludzi z całej Polski mieszka i pracuje w Warszawie i jest ich więcej niż samych warszawiaków, weźcie to pod uwagę)

Wyniośli ?!!

Faktycznie - z opinii niektórych znajomych wnioskuje, że faktycznie warszawiacy są zarozumiali, i uniesieni pustą dumą. Ja sam się z tym nie spotkałem.
Z tego co opowiadała mi rodzina jest wręcz odwrotnie.
Ogromna część warszawiaków to  mieszkacy stolicy dopiero od jednego, bądź kilku pokoleń. Ich przodkowie przyjechali z jakichś do wiosek i lecząc kompleksy związane z własnym prowincjonalizmem  unosili się pustą dumą i zadzierali nosa- i tak juz zostało...

Pamiętam opowiadania babci, jakie rozbawienie budziły kiedyś chłopki, które odziewając się w niegustowne płaszcze i buty na obcasach pozowały na \"damy z towarzystwa\". Ta warszawska, sztuczna wyniosłość wywodzi się w ogromnej większości właśnie z takich kręgów !

Zarozumiałość arystokracji i  inteligencji  warszawskiej owszem - także istniała, ale była w gruncie rzecy uzasadniona poziomem intelektualnym - i co najważniejsze  -  raczej nie była eksponowana - w każdym razie ni etak ostentacyjnie...
Także jeśli jakiś warszawiak nie znając was zgrywa się i patrzy na was z góry, to nie stresujcie się tylko pomyślcie o ukrytej głęboko w jego duszy słomie i przysypanym kurzem niepamięci widmie pługa u jego nogi...                    
DOSBox

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #105 dnia: 2003-05-02 (Pią), 20:25 »
hehe ale się temacik rozrósł :) no to pshemozz dawaj ankitę odnośnie terminu spotkania :)                    
Come get some!

Offline kpsk

• +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #106 dnia: 2003-05-03 (Sob), 11:47 »
No i widze, że popularność zdobywa, tylko, że do tych wakacji to jeszcze kupa czasu, i pełno rzeczy moze się pozmieniać...                    

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #107 dnia: 2003-05-03 (Sob), 17:57 »
kpsk bez przesady ;) ja w wakacje jadę do : Czechy (25-29 czerwiec), potem  Bułgaria i na końcu wypad do wiednia na 3 dni :D (mam w oucie 3 wolne miejsca jakby ktoś się chciał zabrać :D                    
Come get some!

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #108 dnia: 2003-05-03 (Sob), 19:24 »
A ja niestety nigdzie nie jadę :( ogółem jest źle, bo nawet do Wawy nie skoczę :( poznań jakieś rozwiązanie szykuje, ale do tego muszę mieć ... eee... pieniądze? :D

Come 2 Chełm :wink:                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline kpsk

• +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #109 dnia: 2003-05-04 (Nie), 13:47 »
Piotrass -] hmm wiedeń?? 3 dni?? brzmi interesująco :D :D

Come 2 Chełm  

No way!                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #110 dnia: 2003-05-04 (Nie), 20:17 »
Mi się już wiedeń przejadł, jestem tam 1 lub 2 razy w roku. W wakacje pewnie pojadę do jakiegoś ciepłego kraju, ale w europie (turcja sux)                    

Offline kpsk

• +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #111 dnia: 2003-05-04 (Nie), 20:37 »
W europie bezpieczniej :D :D
No ale nie offujmy!
Pshemozz - ] kiedy będą ankiety?  - nie żebym cię ponaglał ;-)                    

Offline Po3T

• +
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #112 dnia: 2003-05-08 (Czw), 09:56 »
A ja żebym ponaglał. Już mamy 8 maja, czas leci!                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #113 dnia: 2003-05-08 (Czw), 10:32 »
Eeeee, zapomniało mi się :D                    

I chuj

Offline xxx

• ++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #114 dnia: 2003-05-08 (Czw), 12:16 »
O jakie ankiety chodzi, bo straciłem ten temat z oczu.                    

Offline kpsk

• +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #115 dnia: 2003-05-08 (Czw), 14:51 »
11 postów wyżej przeczytaj post pshemozz\'a, i kilka powyzszych. tam sie wszystkiego dowiesz.
pshemozz -] spoko, mamy dużo czasu, ale żebyś zdązył tak powiedzmy do 20 czerwca ;-)                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #116 dnia: 2003-05-08 (Czw), 14:55 »
Już lepiej? :D                    

I chuj

Offline kpsk

• +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #117 dnia: 2003-05-08 (Czw), 15:42 »
UUm ale szybko działasz!! jestem pod warażeniem :D
PS: Jak zobaczyłem to forum \"interacyjne\" to mi się skojażyło z integracja z osobami niepełnosrawnymi, a tu o spotkanie chodzi :D ale też zagmatwana nazwa :D                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #118 dnia: 2003-05-08 (Czw), 15:43 »
Jeśli chcesz się integrować z niepełnosprawnymi, nie ma sprawy, droga wolna...

:D                    

I chuj

Offline kpsk

• +++
Może spotkanie ?
« Odpowiedź #119 dnia: 2003-05-08 (Czw), 15:58 »
ależ ja się integruje cały czas! powiem więcej! - jestem zintegrowany :D
no ale dość offtopów! polecam Poznań! Prawie w śordku i dosyć przyjazne miasto. A nocleg się skombinuje jakoś :D