Autor Wątek: Sprzedam - Nokia 5510  (Przeczytany 1244 razy)

Offline Bo_

• +
Sprzedam - Nokia 5510
« dnia: 2005-08-18 (Czw), 11:46 »
Mam na sprzedanie telefon Nokia 5510. Telefon jest w dobrym stanie, ma wymienianą przednią częśc obudowy, nowy guzik do włączania telefonu, nową baterię (niestety nie oryginalną, ale działa prawidłowo) a także nowy głośnik i  słuchawki (które tez nie są oryginalne, ale również działają jak należy). Klawisze są sprawne z wyjątkiem klawisza "g", który trzeba po prostu troche mocniej przycisnąć (oczywiscie działa zawsze i wszędzie tyle tylko, że trzeba troche mocniej jak juz pisałem :P ). Telefon posiada kilka rysek na bokach (co chyba jest normalne :P ) a także lekką skazę na przedzie obudowy po środku na górze, nie wiem dokłądnie jak określić to miejsce, ale wierzcie mi, praktycznie wcale tego nie widać, ponieważ jest to leciutkie wypuklenie. Telefona posiada zdjęoego simlocka. Posiadam oczywiście wszystkie częsci zestawu: słuchawki, kabel audio, kabel usb do zgrywania mp3 na telefon, płytę z oprogramowaniem, płytę z muzyką, ładowarkę oraz przejściówkę (cobyście mogli podłączyć do telefonu słuchawki jakie tylko chcecie) - wszystko oprócz słuchawek jest oryginalne. Oprócz tego prześlę kupującemu linka do strony gdzie jest napisane co zrobić żeby zgrywac mp3 na telefon gdy mamy zainstalowany Windows XP. Program z płyty działa tylko pod Win 98, no chyba, ze ktos wie co i jak trzeba zrobic. Link oczywiście gratis (strona jest po angielsku, ale na prosbe kupującego mogę ja przetłumaczyć). To by było chyba tyle. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać w tym wątku lub tu:
GG - 2656573
e-mail - bo-szczytno@o2.pl
tel. kom. - 692717935

Chciałbym niezłocznie sprzedac ten telefon wiec jestem w stanie dogadać sie w sprawie ceny i sprzedac go naprawdę tanio

p.s. Niestety nie posiadam aktualnie zdjęc telefonu, ale dla osob zainteresowanych oczywiście wykonam takowe foty, trzeba tylko dac znać :)

p.s.2 na prośbę kupującego moge dodać oryginalne słuchawki i baterię, może coś z tego jest sprawne tylko ja nie mogłem sobie z tym poradzić, oczywiście za darmo :)
halo