Off-Topic > Sport

Zakłady bukmacherskie

(1/4) > >>

kacper1916:
Gra ktoś z Was w zakładach bukmacherskich? Jeśli tak to jaka jest Wasza największa wygrana. Ile już na tym straciliście/zyskaliście? No i jeżeli się okaże, że jest tu kilka osób odwiedzających te lokale to będziemy sobie tutaj gawędzić na co warto w tej chwili stawiać, na co nie.                    

kevorkian:
Odwiedzam toto-mix. Zakłady robię od 2 do 5 zł.
Ostatnio coraz rzadziej tam chadzam, bo firma ta mnie troche rozczarowuje, tym, że nie instaluje \"lottomatów\" czy jak to się tam zwie - z tego powodu czasami strasznie długo muszę czekać zanim gość wklepie te wszystkie kupony (ostatnio trafiłem na bandę zgredów z jakimiś super-pokręconymi zakładami).
Co do wygranej no to wygrałem 240 zeta za 2 złote - kupiłem sobie glany :D
A ogółem to chyba wyszedłem na 0... No może jednak lekka przewaga na korzyść....                    

Yahu:
Ja gram przaktycznie tylko w STS. Nie stawiam duzej kasy wiec i wygrane nie sa oszalamiajace - przewaznie osculuja w granicach kilkudziesieciu zlotych. W ogolnym rozrachunku jestem na plusie.                    

kacper1916:
Ja gram w Profesjonale. Jestem w tej chwili ok 80 zł na minusie. :( Stawiam praktycznie zawsze po 2 zł. Moje wygrane są tak małe, że nawet nie będę się nimi chwalił...                    

Keiran:
Kacper - zakłady są chyba od 18 lat? :D                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej