Autor Wątek: O czym do cholery mowila ta pani!?  (Przeczytany 4743 razy)

Offline Steffek

• +++
O czym do cholery mowila ta pani!?
« dnia: 2003-04-22 (Wto), 11:05 »
No nie... Ogladalem kiedys pewna reklame. Reklama ta wzbudzila moja irytacje. Pomyslalem sobie \"mysla, ze jak panienke wystawia to kazdy bedzie sie gapic i nikt nie bedzie sluchac o ona mowi, lol :|\" Tak sobie myslalem. A teraz po jakims czasie uswiadomilem sobie, ze NIE WIEM CO ONA MOWILA :D :shock:

Moze ktos z was wie co takiego miala nam do zakomunikowania?

Jak by ktos sie niedomyslil to chodzi o reklame TP.                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-04-22 (Wto), 11:22 »
Ale powiedz dokładnie, o którą reklamę chodziło, ostatnio ich wiele...                    

I chuj

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-04-22 (Wto), 11:30 »
Wlasnie nie wiem jak to powiedziec bo nie pamietam o czym ta pani mowila :) Jak by to wytlumaczyc jakas baba cos gadala a na koncu powiedziala \"czy sluchaliscie mnie uwaznie?\". Byla to reklama telekomunkacji polskiej. Tamta pani miala blad wlosy, okolary (pozniej zdjela) i czerwona sukienke.

Juz wiecie o co chodzi?                    

Offline ble

• +
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-04-22 (Wto), 11:32 »
To chyba byla reklama jakiegoś banku. Jak dobrze pamiętam. :)                    

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-04-22 (Wto), 11:34 »
Moze, kto wie... :) Widze, ze nie tylko ja mam zanik pamieci ;)                    

Offline Simon

• +
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-04-22 (Wto), 11:48 »
Moze, kto wie... :) Widze, ze nie tylko ja mam zanik pamieci ;)

Tylko że zaraz potem, streszczono o czym mówiła... Steffek ograniczaj się z tv. :lol:                    

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-04-22 (Wto), 11:56 »
TV wcale duzo nie ogladam.

Mowisz, ze streszczono? TO jak taki madry jestes to powiedz o czym mowila? :)                    

Offline Simon

• +
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-04-22 (Wto), 12:27 »
TV wcale duzo nie ogladam.  

Mowisz, ze streszczono? TO jak taki madry jestes to powiedz o czym mowila? :)

Nie pamiętam, przypominam sobie tylko scenę z filmu\"Nagi Instynkt\".  :lol:                    

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-04-22 (Wto), 13:16 »
To zaiste dziwna reklama. Ogladalem ja po kilka razy i za kazdym razem sluchalem uwaznie o co chodzi. Zdawalo mi sie, ze rozumiem. A teraz po czasie? Nie moge sobie przypomniec, pamietam tylko te pania na ktora zreszta nie zwracalem wcale duzej uwagi. I zeby bylo tego malo nikt nie moze mi przypomniec o co tam chodzilo.                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-04-22 (Wto), 13:58 »
Właśnie chyba o to szło twórcy tej reklamy, liczyli ze zapamietasz pania i skojarzysz ja z firma. Widac wyszlo nie do konca                    

Offline Tomi Li Drzons

• +
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-04-22 (Wto), 21:37 »
Steffek--] Skoro nie pamietasz o czym ta kobita gadała... (ja zresztą też nie.. choć wydaje mi się, że o jakiś bank chodziło... ale nawet nie wiem jaki :(  ) .. to oznacza, że reklama była do niczego, LIPA PANIE jakich mało !!! Myśleli, że jak scenke z Nagiego Instynktu podrobią to będzie git... a wyszła kicha z bułą taka, że szkoda gadać!!!

Reklama powinna być taka, żebyś nie zapomniał o czym była mowa... albo chociaż nazwe firmy zapamietał... A TY (zresztą ja też) pamiętasz wszystko dokładniusieńko, tylko nie to co akurat powinieneś zapamiętać.

Niby tacy spece od reklamy tam pracują, tyle kasy za to biorą, że nawet strach sobie wyobrazić taką ilość... i jeszcze potrafią spartaczyć co drugą reklamę :(                    
Bytka abo ne bytka to je zapytka

\"Vaya con dios\"

Offline Mati

• +
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-04-22 (Wto), 21:51 »
bo to byla reklama widmo:!: :)                    
Yestem który yestem.
Konsolowca wal z gumowca! ;)
gg: 3675256

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-04-23 (Śro), 13:07 »
Steffek--] Skoro nie pamietasz o czym ta kobita gadała... (ja zresztą też nie.. choć wydaje mi się, że o jakiś bank chodziło... ale nawet nie wiem jaki :(  ) .. to oznacza, że reklama była do niczego, LIPA PANIE jakich mało !!! Myśleli, że jak scenke z Nagiego Instynktu podrobią to będzie git... a wyszła kicha z bułą taka, że szkoda gadać!!!

Reklama powinna być taka, żebyś nie zapomniał o czym była mowa... albo chociaż nazwe firmy zapamietał... A TY (zresztą ja też) pamiętasz wszystko dokładniusieńko, tylko nie to co akurat powinieneś zapamiętać.  

Niby tacy spece od reklamy tam pracują, tyle kasy za to biorą, że nawet strach sobie wyobrazić taką ilość... i jeszcze potrafią spartaczyć co drugą reklamę :(

Wlasnei nie pomysleli... Gdyby ta pani bya ubrana w ubranie z logiem tej firmy, ktore znajdowalo by sie w okolicach piersi, reklama odnioslaby sukces. A tak? Klapa                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-04-23 (Śro), 14:58 »
To mi przypomina reklamę, w której facet strzelał chomikami do \"o\" w nazwie pewnej firmy - ani razu nie trafił (biedne chomiki :wink: ), co dawało efekt szokujący/komiczny, ale ponieważ strzelał do nazwy firmy, to ta nazwa jakoś tak się utrwalała (co nie zmienia faktu, że już mi wyleciała z głowy).                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-04-23 (Śro), 21:38 »
moja teoria
ta reklama nie utkwiła nikomy w świadomoci, ale każdy podświadomie chyba pamięta, że jest jakiś bank który ma białby napis na niebieskim tle i ma super atrakcyjne warunki (zupełnie jak ta pani :D )
i znowu wszystko racjonalnie wytłumaczyłem  :-D
powiniennem zostać wytłumaczaczem :D                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Gosso King

• +
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-04-24 (Czw), 07:28 »
Pumbus--] Może mi wytłumaczyć dokładniej o co ci chodzi? Przecież wszyscy mówią, że nie pamiętają czego to była reklama, a pamiętają co robiła ta pani.

Mnie za to przypomina reklamę strony internetowej z informacjami. Siedzi sobie babka, która nagle wkłada sobie liście kapusty do biutonosza. Obok siedzi facet z niemowlęciem (przwdobodobnie jej mąż i dziecko.) i robią zdziwioną minę. Kobita pyta się: Co? Oni nato poziomo potrząsają głową i facet odpowiada: nic. Pożniej pokazuje się adres strony i szukasz odpowiedzi zajrzyj tytaj.                    
>>> dawniej Shrek Zwei <<<

Członek K.U.R.W.A.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-04-24 (Czw), 08:17 »
byćmoże dlatego, że od razu zczaiłem jak to oglądałem, że coś mi tu nie gra
nic na to nie poradze, ale pamiętam, że to był bank i miał chyba białe litery na niebieskim lub ciemno-niebieskim tle
pamiętam, że babka mówiła, że pewnie nikt nie zapamięta jak to w tym banku jest dobrze i jak korzystne warunki mają
i chyba cały czas si.ę powoli rozbierała
i chyba tą reklamę puślili w dwuch wersjach, rez była ubrana na czerwono a raz inaczej                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Imoenka

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-04-24 (Czw), 09:45 »
Steffek ---] Ta pani zachęcała do zakupu obligacji banku pekao, które miały dawać tę korzyść, że były nieopodatkowane. Inna sprawa to prowizja dla banku przewyższająca być może ten podatek - ale o tym drobnym fakcie nie byo juz mowy. JAK TO W REKLAMIE.                    

Offline Simon

• +
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-04-24 (Czw), 12:41 »
Steffek ---] Ta pani zachęcała do zakupu obligacji banku pekao, które miały dawać tę korzyść, że były nieopodatkowane. Inna sprawa to prowizja dla banku przewyższająca być może ten podatek - ale o tym drobnym fakcie nie byo juz mowy. JAK TO W REKLAMIE.

Jednym slowem reklama nie była przeznaczona dla mężczyzn.  :lol:
Imoenka, miło że jesteś.                    

Imoenka

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-04-25 (Pią), 09:32 »
W mojej ocenie reklama ta była zbyt agresywna.
Czy była przeznaczona dla kobiet czy dla męczyzn? Hmmm, chyba jednak dla mężczyn i co by nie powiedzieć spełniła swoje zadanie bo obligacje rozeszły sie jak \"świeże bułeczki\".

PS. Mnie też jest miło tu goscić :D                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-04-25 (Pią), 09:46 »
rozeszły?
lubie bułeczki, zwłaszcza świerze
ale żadnych obligacji nie kupiłem
od kupowania obligacji bardziej wolałem oglądanie tej reklamy :D
p.s.
dziendobry Imoenko                    

Offline Po3T

• +
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-04-25 (Pią), 09:54 »
Ja tam też detali z tej reklamy nie pamiętam, ale nie podobał mi się jej ton, więc ja bym ją przywiązał do łóżka i porządnie ukarał, hehe ;)                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-04-25 (Pią), 10:00 »
ton miała spokojny, gładki ale władczy :D
była blondynką chyba o wzroście powyżej średniej i miała mini
a jej głos płynął tak gładko do mych uszu zostawiając słowa gdzieś na boku
za to ja chciałbym być przez nią ukarany :D                    

Offline Po3T

• +
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-04-25 (Pią), 10:06 »
No widzisz Pumbus i tu sie chyba różnimy. To ja bym wolał ją ukarać, chyba dlatego że mam charakter dominujący.:) Ale jakby mi się znudziło... :D                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-04-25 (Pią), 10:43 »
właśnie, gdyby mi się nudziło, to sam bym ją chciał ukarać, bo ile w końcu można być karanym
kurde, kiedy oni wprowadzą taką telewizje, że będzie 3d i będzie można poczuć dotyk prezentera i będzie on w dodatku interaktywny?
chyba to nie będzie za szybko...                    

Imoenka

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-04-25 (Pią), 10:44 »

Jeśli chodzi o tę konkretną reklamę to pozwolę sobie nie zgodzić sie z Tobą.
Reklama nie miała za zadanie reklamować konkretnego bancu tylko konkretny produkt. Skierowana była do konkretnego odbiorcy tzn. do osób, które miały w tym właśnie momencie wolne srodki do ulokowania. Przymominam, że w tamtym czasie (listopad 2002r) upłynął dokładnie rok od ontybelkowego szaleństwa. Dobrze pamiętam ten okres kiedy to na ustach wielu osób był tylko jeden temat: \"co zrobić by dalej nie płacić podatku od oszczędności\".
Emisja obligacji zakończyła się sukcesem, tzn wszystkie zostały sprzedane. Jest to dowód na to, że reklama spełniła swoje zadanie.                    

Offline Tomi Li Drzons

• +
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-04-25 (Pią), 12:44 »
Imoenka--] widzę, że dobrze to pamiętasz... więc albo byłaś jedną z zainteresowanych, albo pracujesz w tym reklamowanym banku, no albo sama tą reklamę robiłaś ;)
Ja pamiętam tą reklamę (pamiętam, że była). Nawet chciałem kiedyś zapamiętać o co chodzi tej pani... ale niestety jak się dziś okazuje nie udało mi się...
Być może było to skierowane do konkretnego odbiorcy i być może ja nim nie byłem...
Ale z drugiej strony.... to pamiętam do dziś (i jak dziś) reklamę książki telefonicznej, która w TV była jakieś 10 lat temu !!! Pamiętam nawet hasło reklamowe!!! Nie bardzo mnie to wtedy interesowało, a mimo to pamiętam.
A to wszystko dzięki temu, że reklama była zrobiona prosto i zarazem perfekcyjnie:
Przez kilka tygodni na kilkanaście sekund pojawiał się Piotr Fraczewski i siedział sobie na krześle nic nie mówiąc... Patrze i myśle sobie: co to jest ??!!! ale bezsensu! O so chozi ??!! Aż tu po kilkunastu (a może nawet kilkudziesięciu) takich niemych, tajemniczych wystąpieniach nagle Pan Piotr F. się odezwał !!!
Po tak długim okresie trzymania w niepewności.. nagle zdradził tajemnicę !
Wcześniej wydawałoby się, że firma traci forsę, bo płaci za czas antenowy a jednak niczego nie reklamuje (nawet logo firmy nie było ani nic... tylko Piotr F. siedział sobie i tajemniczo się uśmiechał ).
A słowa które wypowiedział to:
\"Nowa, prosta, logiczna,
Książka telefoniczna\"

P.S. I to dowodzi, że nawet nie będąc w zakładanej grupie odbiorców reklamy można ją zapamiętać... Tylko po prostu trzeba umieć robić reklamy ! ;)                    
Bytka abo ne bytka to je zapytka

\"Vaya con dios\"

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-04-25 (Pią), 13:04 »
a oglądał ktoś reklame batonika z porshe i mużynem?                    

Offline Po3T

• +
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-04-25 (Pią), 14:11 »
a może z rzydem? ;)

Chodzi o tą reklamę jak gościu się rozciąga a murzyn zjada batonik i mu pomaga zepchnąć furaka do przepaści?                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-04-25 (Pią), 14:21 »
tak, dokładnie o tą
chociaż, czy ten biały był żydem to nie wiem

tą reklame też łatwo zapamiętać
chociaż zapewnie nie była tak tania jak ta z ksiązkami telefonicznymi

ale tak to jest, że gdy pieniędzy mniej, reklamy są bardziej pomysłowe                    

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-04-25 (Pią), 14:25 »
Yo! A widzieliście nową reklamę wody \'Arctic\'? Toż to Cindy Crawford Herself!!! :shock:                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Yahu

• +
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-04-25 (Pią), 17:32 »
...i  chyba tą reklamę puślili w dwuch wersjach, rez była ubrana na czerwono a raz inaczej

To nie byly dwie wersje jednej, tylko dwie rozne reklamy - reklama, o ktorej tu rozmawiamy oraz jej kontynuacja. W tej drugiej wydaje sie (do pewnego momentu), iz pani znana nam z poprzedniego spotu, nie ma nic na sobie. Mowi ona cos w tym stylu: \"Jak ostatnim razem mialam na sobie czerwona sukienke, to nikt nie sluchal o czym mowie...\". W tej drugiej reklamie, kobieta ta, miala na sobie niebieska (o ile sie nie myle) sukienke bez ramiaczek, ktora calkowicie zakrywala jej nogi.

PS: Pumbus zapamietaj - dwóch (nie dwuch)  :wink:                    
Życie To Nie Bajkał.

Imoenka

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-04-25 (Pią), 21:05 »
Tomi Li Drzons ---] Hihi
1. nie byłam zainteresowana
2. nie pracuję w tym bancu
3. reklamy tej nie robiłam
4. nie brałam udziału w tej reklamie

Nie mniej jednak tematem byłam zainteresoana z czysto zawodowych pobudek - czasami trzeba wiedzieć co robi konkurencja ;)

Jak napisałam w moim pierwszym poście w tym wątku, osobiście ta reklama nie przypadła mi do serca - była poprostu zbyt natarczywa i agresywna. Z drugiej strony wiem, że wiele osób baardzo zaintrygował przedstawiony w reklami produkt i uwierzcie mi, nie były to tylko kobiety.                    

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-04-25 (Pią), 21:20 »
Mnie tez nie podobala sie ta reklama. Pomyslalem sobie o niej durna prowokacja. \"Kto jest na tyle glupi by nie sluchac tego co ona mowi, tylko gapic sie na nia?!\" Okazalo sie, ze ja :) Poprostu jestem wzrokowcem... ;)                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-04-25 (Pią), 21:24 »
tak jak większość męszczyzn :D
tak pozatym dla mnie reklama nie była agresywna
mógłbym ją olgądać po 20 razy dziennie :D                    

Imoenka

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-04-25 (Pią), 22:51 »
Ech, Wy!!! Wzrokowcy!!! Hihi                    

Offline Yahu

• +
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-04-25 (Pią), 23:13 »
Ech, Wy!!! Wzrokowcy!!! Hihi

Uwazaj Imoenka, bo ci sami wzrokowcy z wieksza uwaga sie Tobie przyjrza i zobacza Twoj \"natarczywy i agresywny\" podpis ;).                    
Życie To Nie Bajkał.

Imoenka

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-04-25 (Pią), 23:36 »
E tam :D
Wiekszość tych wzrokowców zdązyła się już do tego \"niewinnego\" podpisu przyzwyczaić lata temu ;)                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-04-26 (Sob), 19:57 »
Szczególnie tych co lubią Infinity Engine :D                    

Offline Gosso King

• +
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-04-28 (Pon), 07:36 »
Mnie się podobają reklamy Moutain Dew (czy jak to się tam pisze).                    
>>> dawniej Shrek Zwei <<<

Członek K.U.R.W.A.