Autor Wątek: Atari 2600 + kilka gier  (Przeczytany 1336 razy)

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Atari 2600 + kilka gier
« dnia: 2005-07-08 (Pią), 12:52 »
Mam do sprzedania Atari 2600 (CX-2600 AP), z kilkoma grami, w których skład wchodzą:
Super-Cowboy beim Rodeo (lol)
Yars' Revenge
Berzerk
Billard
RealSports Tennis
Pole Position

Jeśli dużo zaproponujesz, dorzucę:
Vanguard
Galaxian
Moon Patrol
Secret Quest

Ponadto, jeśli masz sporo kasy na zbyciu oraz jesteś hobbystą, posiadam Atari 2600B z wbudowanymi ok. 190 grami.

Obie konsole są w stanie względnie dobrym, jak się domyślasz, były używane Xtensywnie ( ;) ). A2600 ma wyłamaną dźwignię Game Reset, jednak sam przełącznik działa. A2600B jest w stanie względnie dobrym.

Próbowałem sprawdzić obie konsole na moim TV, pożyczając w tym celu zasilacz od kolegi, jednak nie udało mi się złapać pasma konsoli, bo mój TV jest już chyba zbyt nowy ;) . Napięcie na wyjściu było, co sugeruje że konsola faktycznie "nadaje" swój sygnał. Do zestawu nie dodaję zasilacza (bo nie mam ;) ) ani Kijków Przyjemności.

Ceny są do uzgodnienia, nie oczekuję tysiąca złotych ;) .
Więcej info na moim GG, albo na e-mail.
« Ostatnia zmiana: 2005-07-08 (Pią), 12:53 wysłana przez Xtense »
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline Koki

• +++++
Atari 2600 + kilka gier
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-07-08 (Pią), 13:55 »
CZY GRY SĄ ORYGINALNE

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Atari 2600 + kilka gier
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-07-08 (Pią), 14:25 »
TAK. Nalepki trochę pozdzierane, ale gry to oryginalny import z niemiec, gdzie były importowane z Nowej Zelandii ;)
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda