Autor Wątek: terroryzm  (Przeczytany 8892 razy)

Offline Emill

• +++
terroryzm
« Odpowiedź #60 dnia: 2005-07-12 (Wto), 21:22 »
Nie wiem czemu ale mam dziwne wrazenie, ze takie akcje sa Kaczce na reke :P On to chyba sam jakos prowokuje :lol:

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline RazielOne

• +++
terroryzm
« Odpowiedź #61 dnia: 2005-07-13 (Śro), 07:47 »
no wiesz "Kaczor Obrońca", "Kaczor Wspaniały", "Kaczor Evil Slayer" chce nalapac punktow u warszawiakow  :D

z tym ze jak na prawde cos pierdolnie (a wczesniej czy pozniej pierdolnie) to kaczucha umyje rece i zwali wine na wszystkich dookoła (najpierw na Piskorskiego :D )

a prawda jest taka, ze w zaden sposob nie jestesmy w stanie obronic sie przed takimi atakami wbrew temu co mowia nasi wspaniali politycy

a od kiedy Polko jest doradca prezydenta wawy ds. czegos tam zwiazanego z ochrona?

z tymi nukami w sam srodek to troszke przesadziliscie
oGame wyszera musk

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
terroryzm
« Odpowiedź #62 dnia: 2005-07-13 (Śro), 09:19 »
Obecnie terroryści mają prawdopodobnie dostęp do 20 walizkowych bomb atomowych, wyprodukkowanych pod koniec Zimnej Wojny. Tego typu bombe bardzo łatwo przetransportować i zrobić BUM. Ba walizkowe bombo i tak są duże, mniejsze są bomby neutronowe w których zapalnikiem jest tzw. Czerwona rtęć. Taka ważąca ok 2-3 kilogramów bomba jest w stanie zabić tysiące jak nie dziesiątki tysięcy osób, a czerwona rtęć jest wciąż produkowana w Rosji, a jej cena na czarnym rynku to ok 400tyś. USD. Jest jeszcze trzecia sprawa, mianowicie ukryte w czasie Zimnej Wojny przez agentów KGB zarazki różnego rodzaju świństw gdzieś w Wielkiej Brytanii. Umiejscowienia tych bomb biologicznych podobno strzegą jeszcze byli agenci KGB zwerbowani przez Al-Kaidę, niestety znalezienie miejsca ukrycia tych materiałów jest praktycznie nie możliwe, bo wiadomo tyle, że są prawdopodobnie ukryte gdzieś na angielskiej prowinicji...

Offline RazielOne

• +++
terroryzm
« Odpowiedź #63 dnia: 2005-07-13 (Śro), 09:40 »
nukow raczej nie odwaza sie uzyc ze wzgledu na ogromna siłe razenia
bardziej bym sie martwił bronia biologiczno - chemiczna
zatruwaniem ujec wody, ataki gazami bojowymi itp.

oGame wyszera musk

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
terroryzm
« Odpowiedź #64 dnia: 2005-07-13 (Śro), 10:31 »
Polko już dosyć długo jest doradc ds. bezpieczeństwa.
Kaczyńskiemu to raczej nie na rękę, skoro wszyscy ludzie joby słali gdzie popadnie na to, że musieli z metra się ewakuować.

I chuj

Offline RazielOne

• +++
terroryzm
« Odpowiedź #65 dnia: 2005-07-13 (Śro), 10:36 »

oj kazdy kij ma dwa konce jednych ewakuacja wqorwila a inni odebrali ja jako troske o bezpieczenstwo mieszkancow itd.
oGame wyszera musk

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
terroryzm
« Odpowiedź #66 dnia: 2005-07-13 (Śro), 10:44 »
Jakoś dziennikarzom nie udało się takiej osoby znaleźć :D

I chuj

Offline Gonzo

• +
terroryzm
« Odpowiedź #67 dnia: 2005-07-13 (Śro), 10:50 »
RioT - jakby terroryści zdetonowali takiego nuka to scnariusz wyglądałby tak:  USA nukują cały Wschód, Rosja sobie na boku załatwia Czeczenię, a Korea ma wolną ręke (cięzko dociec co jest celem Kim Dzong Ila :P). Dlatego tego nie zrobili. Za to takie zamachy jak w Londynie i tak są głośne i to wystarcza.

zgadzam się z pshemozzem, Kaczorowskiemu takie alarmy tylko przeszkadzają, teraz Włodek jest trendy ;)

Dzień dobry! A gdybyśmy się nie widzieli, dobry wieczór i dobranoc!
"Ceterum censeo Carthaginem esse delendam." Kato Starszy
I saw marihuana in the Yellowstone Park![/color]

Offline RazielOne

• +++
terroryzm
« Odpowiedź #68 dnia: 2005-07-13 (Śro), 11:20 »
dziennikarze specjanie takich omijali a jestem pewien ze były ich setki :D

w ogole telewizja kłamie :D
i uwzieła sie na Kaczorka

Gonzo zapomniałes jeszcze o Izraelu - co prawda nukowac by nie nukowali (za blisko ich osiedli - jakies tam kiedys opracowanie czytałem gdzie wyliczyli ze fala tez by im niezle dała popalic) ale autonomia palestynska przestałaby istniec

a USA tak dla pewnosci znukowałoby wschod, zachod, polnoc i południe
tak na zaś jak to mawiał moj dziadek
oGame wyszera musk

Offline Koki

• +++++
terroryzm
« Odpowiedź #69 dnia: 2005-07-13 (Śro), 14:56 »
Blah, chrzanienie. Dolanie pół litra sarinu do jakiegoś ujęcia wody zabiłoby setki tysiące osób, tak samo wrzucenie tam Eboli na przykład. Ale jakoś nikt tego nie robi. Problem z bronią biologiczną jest taki że nie przejmuje się granicami i może się roznieść naprawdę po całym świecie... czyli jednak ktoś się tego boi.

Atomówki też, niby można taką wsadzić do Nyski i pojechać na Woodstock, a jakoś nikt nie zdetonował jej jeszcze w akji terrorystycznej.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
terroryzm
« Odpowiedź #70 dnia: 2005-07-13 (Śro), 15:04 »
Bo w Woodstocku nie mają Nysek.

I chuj

Offline Victor

• ++
terroryzm
« Odpowiedź #71 dnia: 2005-07-13 (Śro), 23:02 »
terrorysci zabili dzieci i do tego z własnego kraju dziwne amerykanie częstowali je cukierkami (podobnie było w zimnej wojnie piloci zrzucali do berlina wschodniego czekolady cukierki itd) nierozumiem w imie allaha mordujmy swoje własne dzieci a winni bedą oczywiście amerykanie bo przyjechali wybijajmy swoich bo chca spokojnie zyc

Arclon

• Gość
terroryzm
« Odpowiedź #72 dnia: 2005-07-13 (Śro), 23:27 »
Dzieci z pewnością nie były celem ataku. Ale bez obaw, teraz stały się męczennikami słusznej sprawy i pójdą do nieba.
Swoją drogą, też mi odkrycie, że terrorystów gówno obchodzą właśni rodacy.
« Ostatnia zmiana: 2005-07-13 (Śro), 23:28 wysłana przez Arclon »

Offline RazielOne

• +++
terroryzm
« Odpowiedź #73 dnia: 2005-07-14 (Czw), 08:29 »
Blah, chrzanienie. Dolanie pół litra sarinu do jakiegoś ujęcia wody zabiłoby setki tysiące osób, tak samo wrzucenie tam Eboli na przykład. Ale jakoś nikt tego nie robi. Problem z bronią biologiczną jest taki że nie przejmuje się granicami i może się roznieść naprawdę po całym świecie... czyli jednak ktoś się tego boi.

miałem na mysli raczej gazy bojowe ore something a nie wirusy typu ebola, super grypa itd.

a w Woodstocku maja nyski :D
oGame wyszera musk

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
terroryzm
« Odpowiedź #74 dnia: 2005-07-14 (Czw), 13:34 »
gazy bojowe to bron chemiczna nie biologiczna. rozrozniajcie panowie

Offline Evil_Sistah

• +
terroryzm
« Odpowiedź #75 dnia: 2005-07-19 (Wto), 12:00 »
Kiedy ten atak się wydarzył, ja byłam daleko w miejscu pozbawionym dostępu do cywilizacji i mediów. Mimo to - wieść ta mnie doszła i... cóż. Nie bardzo się przejęłam. Zamachy były, są i będą...
EVIL is just LIVE spelled backwards

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
terroryzm
« Odpowiedź #76 dnia: 2005-07-19 (Wto), 14:45 »
Nie ma czegoś takiego jak broń biologiczna.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
terroryzm
« Odpowiedź #77 dnia: 2005-07-19 (Wto), 15:03 »
a te wszystkie dzumy ebole itp?

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
terroryzm
« Odpowiedź #78 dnia: 2005-07-19 (Wto), 17:06 »
Jak nie ma jak jest?

I chuj

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
terroryzm
« Odpowiedź #79 dnia: 2005-07-19 (Wto), 21:22 »
Broń biologiczna=bakterie, wirusy tworzone w warunkach laboratioriów wojskowych=istnieją=czasem są stosowane.
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
terroryzm
« Odpowiedź #80 dnia: 2005-07-19 (Wto), 23:25 »
Znam takich co wcale nie potrzebują laboratoriów wojskowych do wyprodukowania broni biologicznej :P

I chuj