Autor Wątek: terroryzm  (Przeczytany 8895 razy)

Offline Victor

• ++
terroryzm
« dnia: 2005-07-07 (Czw), 15:46 »
jest 16 45 dzień ataku na londyn, jak wiecie popularne miejsce pracy naszych rodaków, jak na razie wiem że moja znajoma jest ranna niegroźne ale jednak, co sądzicie o terroryzmie wg mnie powinni ich publicznie wieszać

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
terroryzm
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-07-07 (Czw), 15:50 »
A tam wieszać, szkoda sznurków na skurwysynów. Ubijać na miejscu.

I chuj

Offline Victor

• ++
terroryzm
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-07-07 (Czw), 16:06 »
Naprawdę trzeba zrobic czystki terrorysta giniesz na miejscu " wykonać rozkaz 66"

Arclon

• Gość
terroryzm
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-07-07 (Czw), 16:06 »
co sądzicie o terroryzmie
Rozumiem że to pytanie retoryczne?
« Ostatnia zmiana: 2005-07-07 (Czw), 16:06 wysłana przez Arclon »

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
terroryzm
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-07-07 (Czw), 16:11 »
co sądzicie o terroryzmie
Rozumiem że to pytanie retoryczne?
[snapback]110012[/snapback]
Jak najbardziej...

No, chyba, że mamy jakichś ekstremistów na forum ;) .
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
terroryzm
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-07-07 (Czw), 16:28 »
Niestety już nie.

I chuj

Offline Victor

• ++
terroryzm
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-07-07 (Czw), 17:28 »
" co sądzicie o terroryżmie" tu możecie nawrzucac na ich metody działąnia o to mi chodziło i pytanie jak najbardziej retoryczne

Offline mmxY2k

• +
terroryzm
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-07-07 (Czw), 20:53 »
Terroryzm to bardzo zlozone zjawisko. Czesto roznie patrzymy na zamachy terrorystyczne w USA czy w Europie zachodniej a inaczje na te w Rosji. Oczywiscie potepiam to co robia ci ludzie, ale trzeba popatrzec na problem szerzej.
A tu (tak dla poszerzenia problemu) kilka naglowkow moskiewskich gazet z lat 1863-1864
Terrorystyczne grupy w kraju nadwiślańskim wystąpiły przeciwko legalnej władzy. Zdecydowani na wszystko polscy terroryści zabijają rosyjskie kobiety i dzieci w litewskiej prowincji cesarstwa. Car rozgoryczony niewdzięcznością poddanych. Raz na zawsze skończyć z separatystycznymi mrzonkami Polaków. Dosyć pobłażania dla Polaczków.
« Ostatnia zmiana: 2005-07-07 (Czw), 21:03 wysłana przez mmxY2k »
LEPIEJ UMRZEĆ STOJĄC NIŻ ŻYĆ NA KOLANACH      

ANTIQUUS AMOR CANCER EST, SED TEMPUS OMNIA VULNERA SANAT  TAMEN, ETIAM SANATO VULNERE CICATRIX MANET

Offline Koki

• +++++
terroryzm
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-07-07 (Czw), 20:59 »
*Koki bierze popcorn

Arclon

• Gość
terroryzm
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-07-07 (Czw), 21:02 »
* Arclon leci po czipsy i żeby zrobiło się ciekawiej dodaje: "Jakby na to nie patrzeć, Piłsudski był terrorystą."
« Ostatnia zmiana: 2005-07-07 (Czw), 21:02 wysłana przez Arclon »

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
terroryzm
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-07-07 (Czw), 21:10 »
* Xtense pobiegł po zapiekanki i oranżadę (Vivat ™ ), po czym wygodnie usadawia się w krześle, od czasu do czasu wciskając "odśwież".
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy

Offline mmxY2k

• +
terroryzm
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-07-07 (Czw), 21:17 »
Pytanie brzmialo : "co sadzisz o terroryzmie" a nie "co sadzisz o terrorystach" bo o terrorystach sadze to samo co wszyscy, ale zastanawia mnie sam "fenomen" terroryzmu. Dlaczego ludzi ciagnie do tego ??? Robia to bo lubia, czy nie maja co robic ??? nie sadze.
PS. Zadawanie pytan retorycznych, czesto bywa zdradliwe  :phpbb_icon_wink:
LEPIEJ UMRZEĆ STOJĄC NIŻ ŻYĆ NA KOLANACH      

ANTIQUUS AMOR CANCER EST, SED TEMPUS OMNIA VULNERA SANAT  TAMEN, ETIAM SANATO VULNERE CICATRIX MANET

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
terroryzm
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-07-07 (Czw), 21:43 »
Doputy walczą z wojskiem to jest to w miarę w porządku. Inna sprawa, że zgodnie z konwecjami genewskimi cywile w czasie wojny nie mogą nosić broni, co jest równoznaczne z tym, że takiego cywila mozna (należy) bezkarnie zastrzelić. Ale czy partyzant = terrorysta? Tacy powstańcy polscy z XIX w. byli zdecydowanie terrorystami, bo mieli legalny rząd, który Rosji wojny nie wypowiedział. To samo z Piłsudskim ("bandyta z Bezdan"). Powstańcy warszawscy to co innego. No ale jedni i drudzy zdrowo stuknięci.

Offline Victor

• ++
terroryzm
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-07-07 (Czw), 21:55 »
terrorysci za punkt honoru wzieli sobie niszczenie cywili nie wojska, morduja dzieci w imię własnej wiary to wg mnie jest niewybaczalne

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
terroryzm
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-07-07 (Czw), 23:31 »
Tak kurwa, polsy partyzanci obcinali jeńcom głowy, wysadzali w powietrze budynki cywilne i tym podobne. Terrorysta to jebany terrorysta. W czasie II wojny był pomysł, żeby wysadzić obiekty w Berlinie, metro itp., nawet wysłano tam ludzi do tego celu ale za bardzo nic z tego nie wyszło i dobrze.

Wyrżnąć skukinsynów jak najszybciej.

I chuj

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
terroryzm
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-07-08 (Pią), 01:54 »
Hm, partyzantka AK, działająca na Polesiu, słynęła z tego, że zakopywała ss-manów żywcem. No i mozna się sprzeczać czy obcięcie głowy>zakopanie żywcem. I czy wartość życia ss-mana<wartości życia US army-mana. Wojna zasadniczo bywa niefajna, tak to już jest.

Offline recorn

• +
terroryzm
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-07-08 (Pią), 10:04 »
Niedobrze jest. Na pewno to nie jest ostatni zamach i trzeba sie przygotować na takie akcje u nas. A oni zasługują  na ruchanie własnych córek i sióstr.

Offline RazielOne

• +++
terroryzm
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-07-08 (Pią), 10:20 »
to jest wojna, a na wojnie gina niewinni
oGame wyszera musk

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
terroryzm
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-07-08 (Pią), 10:33 »
Widzisz pedro, dla mnie co innego zakopanie żywcem ss-mana, który wcześniej wymordował iluśtam ludzi, najczęściej tak bestialsko że nawet trudno sobie wyobrazić a inna sprawa obcięcie głowy komuś, kto pojechał do kraju objętego wojną aby np. pomagać w jego odbudowie.

Subtelna różnica, nieprawdaż?

I chuj

Offline kYuba

• +
terroryzm
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-07-08 (Pią), 11:03 »
Ludzi ciągnie do terroryzmu z wielu powodów: czasem jest to dla nich swoista ideologia. Wierzą w to, że mogą zwalczyć największe światowe potęgi, chociaż może jest to za silne stwierdzenie, raczej chcą pokazać, iż w każdej chwili mogą zastraszyć, sparaliżować kraje, które czują się tak bezpieczne.

Wielu czuje się po prostu tak słabo w otaczającym ich świecie, są tak przytłoczeni różnicą pomiędzy ich życiem a życiem w takich Stanach Zjednoczonych, że zamiast zająć się poprawieniem swojego standardu życia postanawiają wstapić w szeregi terrorystów i działać przeciwko silnym krajom.

Nie da się jednoznacznie określić skąd się to wszystko bierze. Trzeba by zająć sie psychologią naprawde dużej grupy terrorystów, żeby mieć o tym zjawisku jakieś pojęcie.

Najgorsze w terroryzmie jest to, iż ofiarami ich ataków padają zawsze ludzie bezbronii, zwykli cywile, ich taktyka działania opiera się na zastraszaniu poprzez mordrowanie niewinnych ludzi. W ten sposób każdy może czuć się zagrożony, bez względu na to czy jest wojskowym czy nie

Offline gramisan

• ++
terroryzm
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-07-08 (Pią), 11:05 »
A wiecie, co ja do tej całej dyskusji dodam? Otóż to, że przez te całe medialne show na temat ataków terrorystycznych stałem się jakiś taki bardziej oswojony z owymi i atak na Londyn nie zrobił na mnie żadnego wrażenia. Wiem, jestem wypłowiałym z uczuć sukinsynem, ale czy tylko ja mam podobne odczucie?
« Ostatnia zmiana: 2005-07-08 (Pią), 11:05 wysłana przez gramisan »
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
terroryzm
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-07-08 (Pią), 11:17 »
A wiecie, co ja do tej całej dyskusji dodam? Otóż to, że przez te całe medialne show na temat ataków terrorystycznych stałem się jakiś taki bardziej oswojony z owymi i atak na Londyn nie zrobił na mnie żadnego wrażenia. Wiem, jestem wypłowiałym z uczuć sukinsynem, ale czy tylko ja mam podobne odczucie?
[snapback]110084[/snapback]
Wierz mi, nie tylko ty.

Nie mówię, że jest mi wszystko jedno, ale mnie już praktycznie nie rusza, jak włączam TV i słyszę, że coś tam *pierdut* gdzieś tam.

Arclon

• Gość
terroryzm
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-07-08 (Pią), 11:30 »
Skąd bierze się terroryzm? Ponoć z biedy i beznadzei. Ludziom dobrze usytuowanym nie w głowie wysadzać się w powietrze.
Ja długo próbowałem tłumaczyć jakoś terroryzm... tzn. może nie tyle tłumaczyć, co zrozumieć. Udowodnić jakoś, że jego ocena wcale nie musi być jednoznaczna, a jest za to zależna od danej kultury. Ale niestety jest to zadanie bardzo trudne. Terroryści działają przeciw wszystkiemu i wszystkim, nawet przeciw swoim własnym obywatelom. Na prawdę bardzo trudno jest wskazać względność negatywnych cech terroryzmu.
To dosyć ciekawe, bo właściwie my, Polacy powinniśmy dalece lepiej rozumieć to zjawisko niż tacy Amerykanie, Brytyjczycy czy Francuzi. Wszak w naszej historii też działaliśmy poprzez terror. Ale ludzka pamięć jest zawodna... to właściwie dość przejażające.

Dodane: Telewizja? Mnie już od dawna nic nie rusza. Nie wstydzę się nawet do tego przyznać. To rzecz całkowicie normalna. Sądzę, że i tak lepiej się do tego przyznać, niż udawać smutek i żałość.
« Ostatnia zmiana: 2005-07-08 (Pią), 11:40 wysłana przez Arclon »

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
terroryzm
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-07-08 (Pią), 11:35 »
A mnie rusza. Po tym wszystkim mnie to wciąż rusza.

I chuj

Offline RazielOne

• +++
terroryzm
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-07-08 (Pią), 11:49 »
spoko gramisan nie jestes sam
jestem nawet gorszy od Ciebie :evil:
bo miałem takie odczucia nawet bez tej całej medialnej nagonki po atakach na WTC czy po pozniejszych zamachach.

kiedy ludzie pod ambasada USA płakali i skandowali a kazdy polak jaki brał udzial w wywiadach dla TVN24 płakał jak małe dziecko dla mnie to było jakies takie dziwne

nie zeby nie obchodziło mnie to, że zgineli ludzie ale ta cała taka otoczka łaczenia się w bólu itd. to dla mnie bzdura

a wkorwiajace jest to co robia media
wielkie szoł, atrakcje dnia, program non stop jak wtedy po smierci Jana Pawła II (R.I.P) czy atakach na WTC

a jeszcze bardziej wkorwia bezmyslnosc naszych rodakow dla ktorych pozywka jest nieszczescie innych, slecza przed tym telewizorem i patrza jak zwikszaja sie cyferki odpowiedzialne za ilosc zabitych, rannych i zaginionych.

i nakrecaja ogladalnosc stacja TV

a zobaczycie co nasza wspaniała telewizja zrobi jak dojdzie do atakow w Wawie
(a dojdzie do nich wczesniej czy pozniej)  

zaczna wyjmowac teczki z IPN i smarowac nastepnych politykow zeby tylko odwrocic uwage od niekompetencji i głupoty naszych władz

[...] ogłaszam alarm dla miasta Warszay [...]

oGame wyszera musk

Offline kYuba

• +
terroryzm
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-07-08 (Pią), 12:05 »
wydaje mi się, że tych, których to już specjanie nie ruszą (w tym mnie) jest więcej niz tych co to przeżywają. Co nie oznacza, że przywykłem do terroryzmu, w dalszym ciągu go potępiam i będę potępiał.

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
terroryzm
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-07-08 (Pią), 12:10 »
pshem, ale do ss od 43 roku był normalny przymusowy pobór, także wsród ślązaków i volskdeutchów. Nie każdy ssman to superturbonazista z krwią niewinnych dzieci na rękach.

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
terroryzm
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-07-08 (Pią), 12:14 »
Co nie oznacza, że przywykłem do terroryzmu, w dalszym ciągu go potępiam i będę potępiał.
[snapback]110091[/snapback]
Nikt nigdy nie stwierdził, że nie potępia terroryzmu, bo jego nie da się nie potępiać (a przynajmniej dopóki na forum nie wpadnie kilku znanych nam ekstremistów ;) )

Offline RazielOne

• +++
terroryzm
« Odpowiedź #28 dnia: 2005-07-08 (Pią), 12:15 »
tak samo jak nie kazdy muzułmanin to terrorysta

oGame wyszera musk

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
terroryzm
« Odpowiedź #29 dnia: 2005-07-08 (Pią), 12:16 »
I nie każdy był z tak mordowany. Owszem, na wojnie się to zdarzało, ale zauważ różnice między II wojną a dzisiejszym dniem.

Pozatym nie zapominaj, że Polskie Państwo Podzimne miało również swoje sądownictwo, które wydawało wyroki na hitlerowców "tylko" na podstawie dowodów. Były również pomyłski,a le jak na te czasy nieznaczna ilość.

I nikt nie pomyślał o tym, żeby mordować tak bez powodu cywilów, mimo, że znakomita większość z nich chciałaby Polaków wymordować, spalić i zetrzeć z powierzchni ziemi.

I chuj

Offline RazielOne

• +++
terroryzm
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-07-08 (Pią), 12:19 »
I nikt nie pomyślał o tym, żeby mordować tak bez powodu cywilów, mimo, że znakomita większość z nich chciałaby Polaków wymordować, spalić i zetrzeć z powierzchni ziemi.
[snapback]110095[/snapback]

nie, no to już chyba drobna przesada  :huh:
oGame wyszera musk

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
terroryzm
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-07-08 (Pią), 13:26 »
No i owszem, były wyjątki potwierdzające regułę, wyjątki które należy również potępić, choć tak czy inaczej, w sytuacji wojny totalnej, kiedy idzie o przetrwanie calego narodu skazanego na zagładę, porównywanie II wojny do sytuacji dzisiejszej jest nie całkiem sensowne, delikatnie mówiąc.

I chuj

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
terroryzm
« Odpowiedź #32 dnia: 2005-07-08 (Pią), 14:18 »
Racja, ale zabity człowiek = zabity człowiek. Zawsze.

Offline gramisan

• ++
terroryzm
« Odpowiedź #33 dnia: 2005-07-08 (Pią), 15:17 »
Ogólnie rzecz ujmując to cały ten temat uważam za zbędny. Wszyscy się zgadzają w tym, że terroryzm sensu większego nie ma, szczerze wątpię by sami terroryści wiedzieli jeszcze, o co walczą. Jedyne, nad czym należy ubolewać, to zrzucanie wszystko na bliskowschodnią kulturę. Ona na prawdę nie ma z tym większego związku, żadna religia świata nie nakazuję zabijania ludzi, a to, że jacyś tam fanatycy tak robią to o niczym nie świadczy, kiedyś chrześcijanie wybierali się na wielkie wyprawy krzyżowe też dla chlubnych celów. Zabijanie nigdy nie miało i nie będzie miało większego sensu, w szaleństwie nie ma, co owego szukać.
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
terroryzm
« Odpowiedź #34 dnia: 2005-07-08 (Pią), 15:42 »
A niech sie smaża w piekle, nie rusza mnie to, ba, powiedział bym nawet ze cieszy mnie to... Bo przepraszam, ale kim mam sie przejmowac? To ze zgineli niewinni ludzie? Codziennie ktos ginie, ale teraz trzeba zrobic z tego afere... Pieprzyc ich, niech gina. I tak kazdy kiedys umrze...
I chuj.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
terroryzm
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-07-08 (Pią), 17:20 »
nihilista;)
ja podobnie jak gramisan czy razielone nie czuje w zasadzie nic jak czytam czy widze w tv ze cos wybuchlo. dziala to na zasadzie ze smierc w liczbach to tylko statystyka, poza tym zdazylismy sie juz wszyscy oswoic.
a jesli chodzi o przyczyny to powiem tak: uzasadniac mozna wszystko, nawet ludobojstwo, ale chyba nie o to chodzi, bo normalny czlowiek nie zabija, chyba ze w sytuacji bezposredniego zagrozenia.

Offline Koki

• +++++
terroryzm
« Odpowiedź #36 dnia: 2005-07-08 (Pią), 18:10 »
"Normalny człowiek" to ciota taka.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
terroryzm
« Odpowiedź #37 dnia: 2005-07-08 (Pią), 20:02 »
no ziom, powiedz szczerze. wysadzilbys metro brytyjczykom? francuzom to rozumiem :P

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
terroryzm
« Odpowiedź #38 dnia: 2005-07-08 (Pią), 20:10 »
Racja, ale zabity człowiek = zabity człowiek. Zawsze.
[snapback]110111[/snapback]

Zabity żołnierz w walce = zabity cywil w metrze?
Coś to Twoje równanie nie ma sensu pedro :)

I chuj

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
terroryzm
« Odpowiedź #39 dnia: 2005-07-08 (Pią), 21:22 »
chyba ma, jesli dobrze rozumuje to pedrowi chodzi o wartosc ludzkiego zycia, ze kazdy czlowiek jest wazny itp

Offline Koki

• +++++
terroryzm
« Odpowiedź #40 dnia: 2005-07-08 (Pią), 21:23 »
no ziom, powiedz szczerze. wysadzilbys metro brytyjczykom? francuzom to rozumiem :P
[snapback]110164[/snapback]

Jestem zwolennikiem... bezpośredniej interakcji.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
terroryzm
« Odpowiedź #41 dnia: 2005-07-08 (Pią), 21:29 »
Keiran, z tym też się nie zgodzę:
martwy terrorysta < martwy cywil w metrze.

To tak jak z komunistami: Dobry komunista to martwy komunista.

I chuj

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
terroryzm
« Odpowiedź #42 dnia: 2005-07-09 (Sob), 13:20 »
Wiecie, daleko mi do relatywizmu. Ale bez przesady.

Offline Einnar

• voidhead
  • DKMiści
  • ++
terroryzm
« Odpowiedź #43 dnia: 2005-07-10 (Nie), 18:41 »
martwy terrorysta < martwy cywil w metrze
No i stąd między innymi się biorą zamachy, z takiego podejścia, tylko w innym wykonaniu, bo dla arabskiego zamachowca: martwy bojownik > martwy poganin w metrze.

Relatywizm jest obosieczny, więc nie powinieneś sobie rościć prawa do posiadania jedynego słusznego zdania. Chyba, że jesteś nihilistą...

Offline Koki

• +++++
terroryzm
« Odpowiedź #44 dnia: 2005-07-10 (Nie), 19:07 »
Czyli co, Einnar? Powinnismy przestać mieć opine po prostu?

Offline RazielOne

• +++
terroryzm
« Odpowiedź #45 dnia: 2005-07-11 (Pon), 09:19 »
:blink:
oGame wyszera musk

Offline Einnar

• voidhead
  • DKMiści
  • ++
terroryzm
« Odpowiedź #46 dnia: 2005-07-11 (Pon), 13:36 »
A miej sobie ile chcesz, zwracam tylko uwagę, że opinię tak jak dupę każdy może mieć swoją. Ale to jeszcze nie znaczy, że ma ona jakieś uzasadnienie i poparcie w jakiejkolwiek "wyższej instancji", czego chyba niewielu rozumie i usiłują innym wpajać tę swoją wizję na różnorakie sposoby będąc przekonani o słuszności swojej racji. W praktyce to się właśnie tak czasem kończy: zamachami albo wojną w imię czegoś tam.

Przejaskrawiam... tak samo jak ty po raz kolejny używając maksymalnie przejaskrawionego komentarza.

Offline Koki

• +++++
terroryzm
« Odpowiedź #47 dnia: 2005-07-12 (Wto), 07:44 »
Blah, co za bezkonfliktowa opinia. Jak Arclon.

Ktoś ma rację. A nawet jeżeli nie ma, to ma jej więcej niż ktoś inny.

No i masz, wyszło że jestem terrorystą...

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
terroryzm
« Odpowiedź #48 dnia: 2005-07-12 (Wto), 10:05 »
martwy terrorysta < martwy cywil w metrze
No i stąd między innymi się biorą zamachy, z takiego podejścia, tylko w innym wykonaniu, bo dla arabskiego zamachowca: martwy bojownik > martwy poganin w metrze.

Relatywizm jest obosieczny, więc nie powinieneś sobie rościć prawa do posiadania jedynego słusznego zdania. Chyba, że jesteś nihilistą...
[snapback]110333[/snapback]

Nie roszczę jedynej, próbuję przekonać do mojej.
I nie wiem skąd u Ciebie się ten relatywizm wziął...takie mam zadanie i uważam, że życie ludzkie nie jest tyle samo warte w każdym przypadku. Mogę? Mogę.

I chuj

Arclon

• Gość
terroryzm
« Odpowiedź #49 dnia: 2005-07-12 (Wto), 10:46 »
Blah, co za bezkonfliktowa opinia. Jak Arclon.
No widzisz, bo ja w dyskusji staram się dojść do jakiegoś porozumienia, zrozumieć w miarę możliwości argumenty drugiej strony, i postarać się wytłumaczyć własne. Ale z całym szacunkiem, nie uważam tego za coś złego. Wręcz odwrotnie, sądzę - nie popadając w samouwielbienie - że to jedna z moich najlepszych cech, i chciałbym żeby więcej ludzi ją posiadało. Jeśli dyskusja ma spełnić jakąś pozytywną rolę (a w dzisiejszych czasach spełnia ją niesłychanie rzadko), to konflikt jest ostatnią rzeczą jakiej potrzeba. Wolałbyś żebym w dyskusji (w ramach konfliktowości) powiedział "Spierdalaj hóiu, ja mam rację"? Przykro mi, ja nie.

Wracając - czy raczej przyłączając się - do dyskucji. Poglądy rzecz jasna ma i może mieć każdy. Problem polega jedynie na tym w jaki sposób się do nich podchodzi... czy jesteś w stanie przyjąć do wiadomości, że w ostatecznym rozrachunku twoja prawda może być błędna. Jeżeli tak, to wszystko w porządku. Niektórzy twierdzą, że nie ma żadnych prawd absolutnych. Jeżeli jednak są, myślę że jest ich niewiele - także całkowita pewność siebie jest zazwyczaj zgubna.

"When one admits that nothing is certain one must, I think, also admit that some things are much more nearly certain than others."
Bertrand Russell (1872 - 1970)
« Ostatnia zmiana: 2005-07-12 (Wto), 10:50 wysłana przez Arclon »

Offline RazielOne

• +++
terroryzm
« Odpowiedź #50 dnia: 2005-07-12 (Wto), 11:18 »
nie ma chyba mozliwosci porozumienia miedzy zwolennikami stawainia terrorystow pod murem i tymi którzy staraja sie w jakis tam sposob zrozumiec (nie usprawiedliwiac) mechanizmy prowadzace do zaistnienia takich sytuacji jak ta w Londynie

oGame wyszera musk

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
terroryzm
« Odpowiedź #51 dnia: 2005-07-12 (Wto), 12:08 »
Ale chodzi o to, że ja doskonale rozumiem te mechanizmy, co nie zmienia faktu, że powinni stawać pod murem.

I chuj

Offline RazielOne

• +++
terroryzm
« Odpowiedź #52 dnia: 2005-07-12 (Wto), 13:15 »
doskonale rozumiesz?

:blink:
oGame wyszera musk

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
terroryzm
« Odpowiedź #53 dnia: 2005-07-12 (Wto), 14:50 »
Owszem, doskonale rozumiem i uważam, że nie usprawiedliwaają one zabijania niewinnych. Bo Bóg tak chce? Nic tego nie usprawiedliwia.

I chuj

Offline Victor

• ++
terroryzm
« Odpowiedź #54 dnia: 2005-07-12 (Wto), 15:24 »
żaden bóg nie nakazuje zabijania w imię wiary ale to są maniacy tylko ich wiara i żadna inna chca dzihadu to w końcu dostaną go wątpie czy w imię Allaha odeprze zmasowane siły zbrojne to beda czystki muzłumanin bedzie znaczyło cel  
" execute order 66"

Offline Koki

• +++++
terroryzm
« Odpowiedź #55 dnia: 2005-07-12 (Wto), 18:02 »
No ja mam taką iddę, wynaleźć jaknajszybciej nadającą się fuzję a potem otoczyć ich murem, żeby nie wyleźli.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
terroryzm
« Odpowiedź #56 dnia: 2005-07-12 (Wto), 18:10 »
I napierdalać jądrówkami w środek...

I chuj

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
terroryzm
« Odpowiedź #57 dnia: 2005-07-12 (Wto), 18:26 »
szkoda jadrowek. kamienie im dac, sami sie wykoncza

Offline Ssendas

• ++
terroryzm
« Odpowiedź #58 dnia: 2005-07-12 (Wto), 20:00 »
ktory to dzwonil  w warszawie ze bombe podlozono?
Przyznac sie! :D
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline Gonzo

• +
terroryzm
« Odpowiedź #59 dnia: 2005-07-12 (Wto), 20:39 »
dajcie spokoj :P to juz jest pranoja, szczegolnie w wawie. jak cos to ewakuuja metro (ciekawe czy jakby bylo dluzsze to tez by tak robili? :|), a chaos wielki. no i stres i w ogole. trzeba si zastanowic nad przeprowadzka z tego miejsca.

Dzień dobry! A gdybyśmy się nie widzieli, dobry wieczór i dobranoc!
"Ceterum censeo Carthaginem esse delendam." Kato Starszy
I saw marihuana in the Yellowstone Park![/color]