Autor Wątek: Liga Mistrzów  (Przeczytany 12100 razy)

Offline mucika

• +
Liga Mistrzów
« dnia: 2003-03-24 (Pon), 18:04 »
jakie sa wasze ulubione kluby w lidze mistrzow ?? kto ja wygra ? ja najbardziej lubie Juventus a czuje  ze wygra Real:)                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline kacper1916

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-03-24 (Pon), 18:07 »
Zawsze kibicuję Bayernowi Monachium, ale w tym sezonie, mimo że w lidze wszystkich ogrywają, szybko odpadli z LM. W takim razie jestem za Juve.                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline mucika

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-03-24 (Pon), 18:14 »
no tak trzymac kacper :) Forza juve :D                    

Online Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-03-24 (Pon), 20:26 »
W sumie trudno wybrać, wiekszosc ma szanse na sukces i wiekszosc lubie. Chyba Real                    

Offline josh

• DKMiści
  • +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-03-25 (Wto), 20:11 »
hmm ja odczuwam już pewne znużenie Ligą Mistrzów, mecze są zdecydoowanie za często-to juz nie jest to święto, kiedy czekało się przez kilka dni na świetny mecz, nie ma już dyskusji na temat kto wygra i kto jest lepszy, to wszystko spowszedniało... Byćmoże jest to tylko moje zdanie ale sądzę, że duża część ludzi teżtak myśli... A co do tematu to myślę, że wygra Real bo ma najlepszą drużynę, prawdę mówiąc to za nim nie przepadam a kibicuję Ajaxowi-czas najwyższy, żeby wrócił na należne mu miejsce... Ale sądzę, że jeszcze nie w tym sezonie-może jak nie wyprzedają zawodników to za dwa...                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline kacper1916

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-03-25 (Wto), 21:10 »
Może masz rację... To przez to, że zwiększyli liczbę drużyn do 32. Z drugiej jednak strony dzięki temu jest szansa, że jakaś polska drużyna się tam zakwalifikuje. Wprawdzie Legia grała w LM jak jeszcze grało 16 drużyn i jeszcze wyszli z grupy, Widzew też chyba swoją przygodę z tymi rozgrywkami miał jak było tylko 16 teamów, ale teraz nie byłoby szans na zakwalifikowanie się.                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Loki

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-03-25 (Wto), 21:48 »
Barcelona .. ide za nimi od 94 wiec dopsh jest. Mysle ze juve wiele nie zdziala(gra z Barca :)) .. a real odpadnie z ManU;] .. zobaczymy :)
Moja 2 druzyna to Ajax .. mam nadzieje ze spotka sie w finale z Barca :)                    
"Faster we run, and we die young.."

Offline mucika

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-03-26 (Śro), 09:39 »
znaczy wiem ze Juve ma male szanse ,ale im wlasnie kibicuje :)                    

Offline waldeusz

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-03-26 (Śro), 12:25 »
Nie przepadam za ManU ale to chyba oni wygraja. I nawet  fenomenalny ;) Ronaldo im nie przeszkodzi :)                    

Offline ble

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-03-26 (Śro), 20:24 »
Wygra Real, ale Juve lubie.
Josh --] masz całkowitą racje. Kiedyś bardzo emocjonowałem się LM, a teraz jest coraz słabiej, coraz mniej to mnie interesuje, lecz nadal mocno  sie tym ciekawi. Wole polską ligę, przynajmniej nie da sie wyników przewidziec :D                    

Offline McBoss

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-03-27 (Czw), 11:50 »
ja przedam jak najbardziej za Valencia, ale oni napewno juz nie zdobeda LM :( Mysle ze Real wygra :P                    
. . . [ | ] . . .

Offline Davsar

• ++
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-03-29 (Sob), 11:06 »
Duszą i ciałem jestem za Realem.                    

Offline xxx

• ++
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-04-18 (Pią), 19:30 »
Kibicowałem Wiśle teraz Realowi.                    

Offline rednar

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-04-18 (Pią), 19:35 »
uuuu, kop zes walnal gafe ;D wisla zaszla daleko w pucharze UEFA :D a ja kibicuje Realowi i ManU, ale oni sa razem wiec kibicuje Realowi :) eh, ten Zidane :D                    
tu kiedys bedzie moja elo jol w pompke sygnatura

Offline Yahu

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-04-18 (Pią), 21:29 »
Ja z  kolei od wielu lat jestem kibicem Realu Madryt, wiec chyba nie musze pisac kogo upatruje w roli faworta? :)                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline rednar

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-04-19 (Sob), 09:05 »
nie musisz :) a jaka para cwiercfinalowa jest dla was najciekawsza ? :) dla mnie Real- ManU                    

Offline kevorkian

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-04-19 (Sob), 10:40 »
Ja osobiście jestem za Barceloną. Barca skopie tyłki wszystkim aż miło :P (ostatni mecz to był tylko wypadek przy pracy).                    
Shattered hope became my guide
And grief and pain my friends.

tadekdul

• Gość
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-04-19 (Sob), 21:47 »
Manchester Utd jest najlepszy                    

Offline Yahu

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-04-23 (Śro), 17:41 »
Ja osobiście jestem za Barceloną. Barca skopie tyłki wszystkim aż miło :P (ostatni mecz to był tylko wypadek przy pracy).

Nie chce byc zlosliwy (no, moze troszke  :wink: ), ale czy nadal podtrzymujessz swoje zdanie?  :-D                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline rednar

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-04-23 (Śro), 18:02 »
:P Juve wielka jest :D a byl wczoraj jeszcze jakis mecz?                    

Offline kacper1916

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-04-23 (Śro), 18:56 »
:P Juve wielka jest :D a byl wczoraj jeszcze jakis mecz?

Valencia wygrała z Interem 2:1, ale przeszedł i tak Inter.                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline kevorkian

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-04-23 (Śro), 22:10 »
Tak Yahu podtrzymuje :)
Barca jest najlepsza, tylko akurat miała pecha, że taki piep*** angol sędziował mecz...

Puta Real! Bez obrazy 8)                    

Offline Po3T

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-04-23 (Śro), 23:04 »
no i goodbaj MU... Real faworytem?                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline Yahu

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-04-23 (Śro), 23:14 »
...Barca jest najlepsza, tylko akurat miała pecha, że taki piep*** angol sędziował mecz...

Jakbym czytal wypowiedz kiepskiego zawodnika. Tacy zawsze tlumacza sie po kiepskim meczu, ze murwa byla nierowna, pogoda nieodpowiednia, slonce razilo ich w oczy, a najczestszym usprawiedliwieniem jest wlasnie rzekoma kiepska praca sedziego. Zaden z takich kopaczy nigdy nie wezmie winy na siebie i nie powie, ze to on zagral slabo, np.dal dupy nie wykorzystujac jakiejs sytuacji (takich wlasnie sytuacji pilkarze Barcy mieli w meczu z Juve multum). Ja rozumiem, ze jestes fanem Barcelony, ale proponuje troche wiecej obiektywizmu kevorkian. Bdyby pilkarze Barcelona wykorzystali chociaz 20% sytuacji strzeleckich, ktore sobie stworzyli, to zaden sedzia nie przeszkodzilby im w awansie, a tak, moga miec pretensje tylko do siebie samych.
 A wracajac do pracy sedziego, to akurat wieksze zastrzezenia mogli miec do niego zawodnicy Juventusu, bo moim zdaniem zagranie Davidsa, za ktore zostal ukarany drugim napomnieniem i w konsekwencji musial opuscic bisko, nie kwalifikowalo sie do pokazania mu zoltej kartki. Przez jedna, wg mnie, pochopna decyzje arbiter znacznie oslabil sile \"Starej Damy\", jednak pilkarze tej druzyny, potrafili wyjsc obronna reka i z tej opresji. I to jest prawdziwie sportowe podejscie do pilki noznej, za ktore musze Juventus pochwalic.                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline kevorkian

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-04-24 (Czw), 00:10 »
Co do tego momentu z czerwoną dla Davidsa to akurat nie widziałem, bo mi prąd elektrownia tymczasowo odłączyła (akurat w tym momencie, no i kilka razy później). Co do sędziowania to ja nie przesadzam, ponieważ zazwyczaj jestem aż do bólu obiektywny. W tym przypadku nie ukrywam, iż moje uwielbienie dla Barcy wzięło delikatnie górę nad rozsądkiem, no ale nie mów, że nie widziałeś jak 2 razy mógłby być karny i raz rzut wolny w odległości bodajże 20-25 m (tak pi razy drzwi). Thuram zagrał ręką - karny jak nic powinien być... Montero to po drugim faulu na Overmarsie powinien wylecieć na zbity p.sk a nie żółta kartka - kto w ogóle dał uprawnienia sędziowskie temu angolowi bez jaj.
A tak w ogóle to trudno się mówi.... Jestem za barcą i nic tego nie zmieni, więc zawsze będę bronić swojego zespołu... Za dwa lata zobaczysz co Barca zrobi z Realem w LM ;) ;)                    

Offline rednar

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-04-24 (Czw), 08:10 »
hahahaha!! :P to mamy ciekawe polfinaly : Real - Juve, Inter - Milan, moi favoryci: stawiam na real (ale wolalbym zeby wygralo Juve :P), Milan wygra na pewno, chociaz, wsyzstko sie moze zdarzyc :D                    

Offline Yahu

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-04-25 (Pią), 17:06 »
Jestem za barcą i nic tego nie zmieni, więc zawsze będę bronić swojego zespołu... Za dwa lata zobaczysz co Barca zrobi z Realem w LM ;) ;)

Pozyjemy, zobaczymy :).
Nie wiem czy slyszles, ale dzisiaj wszystkie media grzmia, ze David Beckham od przyszlego sezonu bedzie pilkarzem Realu. Podobno obie stony juz sie dogadaly i zarowno prasa hiszpanska jak i angielska nie maja zadnych watpliwosci. Jadnak oba kluby, jak na razie, zaprzeczaja tym doniesieniom. I co Ty na to? Jak Ci sie podaba wizja lini pomocy Zidane -  Makelele (Conceicao) - Figo -Beckham? Jezeli doniesienia sie potwierdza, to juz wiem co za dwa lata Barca zrobi z Realem w LM - polegnie z kretesem, o ile do tych rozgrywek awansuje, bo jak na razie to ma blizej do hiszpanskiej 2 ligi :).                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline kevorkian

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-04-26 (Sob), 00:06 »
Niestety nie mam możliwości śledzenia Premiership, także tak na prawdę nie wiem co myśleć o Beckhamie.
Dla mnie linia pomocy Overmars-Xavi-Riquelme-Enrique jest równie dobra co podana wyżej przez Ciebie. Poczekajmy aż się zacznie nowy sezon - Antic poukłada wszystkich jak trzeba, Riquelme niech wejdzie na swoje właściwe obroty i wtedy się zobaczy...
Co do ataku to nie mam żadnych wątów: szybkość Savioli  (falloutowo AG: 11 ;)) + spryt i cwaniactwo boiskowe Kluiverta. W obronie mamy Puyola, który jest IMHO jednym z najlepszych obrońców na świecie. Jedyny mankament to bramkarz - nienawidze Bonano. Barca mogła kiedyś pozyskać Dudka, ale coś tam nie wypaliło. Ostatnio pogłoski były, że Kahn może przejść do Barcy... Niech Bonano spada i da pograć Robertowi Enke (w CM jest dobry :)) - tak może być póki co.
A co do tego, co Barca zrobi z Realem to wiesz, że się specjalnie przekomarzam... Ale tak serio to Real zostanie zmiażdżony przez świeżość i siłę stosunkowo młodego składu Barcelony 8)
hehe.                    

Offline Yahu

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-04-26 (Sob), 15:35 »
Wiem, ze sie przekomarzasz i na serio nie traktujesz swoich slow o wiekszym potencjale Barcy nad Realem. Ja, pomimo iz jestem kibicem Realu, wcale nie zycze Barcelonie spadku, poniewaz cala liga stracilaby, gdyby tak sie wlasnie stalo. Nie wyobrazam sobie sezonu bez klasykow, jakimi bez watpienia sa starcia Barcelony i Realu.                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline Loki

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-04-26 (Sob), 21:30 »
Wystarczy popatrzec na oba mecze ligowe jakie Barca rozegrala z Realem.
W obu meczach Realowi pomagal sedzia. W meczu na Camp Nou nie zostala uznana prawidlowo strzelona bramka. W meczu na Santiago Bernabeu bramka Mendiety + karny - nie uznane.. + kontrolowanie gry przez Barce ..
Yahu --] Beckham raczej do realu nie przejdzie, to raz.. a dwa .. sadzisz, ze jeden gracz jest w stanie wszystko zmienic ?

W Barcy nastal czas zmian.. te zmiany maja byc takie, aby Barca w przyszlym roku zdobyla mistrza Hiszpanii. Czy zdobedzie .. zobaczymy. Ja w Nich wierze
Poza tym .. zeby bylo cos na temat ... ja juz LM nie ogladam .. wszystkie druzyny na ktore liczylem odpadly .. dno .. :(                    

Offline Yahu

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-04-27 (Nie), 10:34 »

Yahu --] Beckham raczej do realu nie przejdzie, to raz.. a dwa .. sadzisz, ze jeden gracz jest w stanie wszystko zmienic ?

Co do przejscia Backhama do Realu, to wszystko wyjasni sie juz niebawem. A jesli chodzi o jego role w zespole, to nigdzie nie napisalem, iz pilkarz ten jest w stanie wszystko zmienic, on ma byc tylko kolejnym wzmocnieniem - i tak juz bardzo silnego - zespolu. Nikt przeciez nie oczekuje, ze Beckham zmieni calkowicie oblicze gry Realu, nie ma takiej potrzeby.

O pracy sedziow sie nie wypowiadam, poniewaz juz raz w tym topicu wyrazilem swoja opinie na ten temat i nie mam zamiaru sie powtarzac, a wykazywanie Tobie ilosci pomylek (np. w ostatnim klasyku Enrique zasluzyl na druga zolta kartke, a w konsekwencji, na wykluczenie z gry, jednak sedzia okazal sie zbyt poblazliwy dla tego zawodnika) jakie sedziowie popelnili na niekorzysc Realu uwazam za bezcelowe , gdyz moge takich sytuacji wymienic ogrom, a i tak nie przekonam Cie do moich racji, tak jak Ty nie przekonasz mnie do swoich.
Wiesz, jak to mowia: racja jest jak dupa - kazdy ma swoja ;).                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline Emill

• +++
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-08-07 (Czw), 11:19 »
Dodatkowe glosy w dyskusji
http://www.ts-index.power.pl/jts/board/vie...topic.php?t=147                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline MJ

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-11-04 (Wto), 16:26 »
Moim ulubionym klubem w C.L jest FC Juventus Turyn i uważam ze oni wygraja w tym roku Lige !!! A na ,,Nasza\" Wisłe nie liczyl bym wogole!  :(  :(  :(                    
\"Jeżeli A jest sukcesem życiowym, wówczas A równa się x plus y plus z. Praca to x; y to zabawa; a z znaczy trzymać język za zębami.\"
-Albert Einstein

\"Jestem nie tylko pacyfistą, ale wojującym pacyfistą. Chcę walczyć o pokój. Nic nie położy kresu wojnom, jeśli ludzie sami nie odmówią swego w nich udziału.\"

-Albert Einstein

Offline -Pionier

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-11-05 (Śro), 17:12 »
A moim jest tez Juventus Turyn i mysle ze w tum roku zdobędom 1 miejsce, rok temu im sie nie udalo ale teraz wieze w nich :D:D                    
Peace love extasy

Offline MJ

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-11-06 (Czw), 08:12 »
Mam nadzieje ze juve przejdzie Milan  :D  bo nerazie oni sa 1 w grupie  :( (prowadza bramkami) ale Juve sobie da rade !!! hehe... jestem dobrej mysli  :D                    
\"Jeżeli A jest sukcesem życiowym, wówczas A równa się x plus y plus z. Praca to x; y to zabawa; a z znaczy trzymać język za zębami.\"
-Albert Einstein

\"Jestem nie tylko pacyfistą, ale wojującym pacyfistą. Chcę walczyć o pokój. Nic nie położy kresu wojnom, jeśli ludzie sami nie odmówią swego w nich udziału.\"

-Albert Einstein

Młody Sowa

• Gość
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-03-12 (Sob), 14:18 »
Juventusi real to dwa najbardziej hujowe zespoły ze swoich lig i nie wygrają ligi mistrzów bo ja wygra  zajebisty AC Milan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #36 dnia: 2005-03-12 (Sob), 17:32 »
Bardzo podobał mi się mecz Barcy - szkoda, że nie przeszła dalej, ale właśnie za takie mecze kocham piłkę nożną - boski czynnik na boisku...

kocnek

• Gość
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-01-06 (Pią), 15:32 »
Tylko ciekawy jestem jaki mecz puszcza w telewizji, chodzi mi tutaj o TVP1 i TVP2. Bo kurwa najczesciej jest tak ze wybieraja najmniej ciekawy. ARSENAL - real, ten pojedynek chce kurwa zobaczyc :D

jacuz

• Gość
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #38 dnia: 2006-01-06 (Pią), 16:50 »
to kupuj bilet i jedz :P

Offline ble

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #39 dnia: 2006-01-06 (Pią), 21:02 »
Dużo lepszy mecz będzie Chelsea-Barcelona. A nie Real, który ma kłopty u siebie w lidze i Arsenal, który też nie gra zbyt pewnie.

kocnek

• Gość
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #40 dnia: 2006-01-06 (Pią), 21:52 »
Moze nie zbyt dobrze w ligach im idzie,ale zobaczycie Arsenal pokaze klase. A co do Barcy to sie zgadzam wkoncu nie ma jak "magiczny" Ronalidinho :D:D A chelsea niech sie pierdoli ;)

kocnek

• Gość
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #41 dnia: 2006-01-06 (Pią), 21:53 »
to kupuj bilet i jedz :P
[snapback]132563[/snapback]

Jacusiu juz bilety wykupione :P

Offline ble

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #42 dnia: 2006-01-07 (Sob), 09:01 »
Tyle, że wg mnie Arsenal bardzo łatwo sobie z Realem poradzi. Po prostu Barcelona Chelsea będzie ciekawszym meczem.

kocnek

• Gość
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-01-07 (Sob), 12:02 »
A jesli chodzi o sam finał to kogo obstawiacie?? Moim zdaniem Barcelona - Milan...
Oj bylo by ciekawie... ale to zbyt piekne zeby bylo prawdziwe

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-01-07 (Sob), 12:11 »
W obecnej sytuacji interesuje mnie bardziej fakt, czy dostane bilety na mundial czy nie?...przez fife rzecz jasna, bo to co zrobił pzpn woła o pomstę do nieba.

wezuj

• Gość
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #45 dnia: 2006-01-07 (Sob), 15:04 »
Tyle, że wg mnie Arsenal bardzo łatwo sobie z Realem poradzi. Po prostu Barcelona Chelsea będzie ciekawszym meczem.
[snapback]132689[/snapback]

Nie ma opcji...
Real ma teraz drobne problemy kadrowe. Kontuzjowani Raul i Ronaldo ale Teraz się wzmocnili. Reprezentant Brazylii Cicinho z Lyonu i młody, niepokorny Cassano z Romy.

kocnek

• Gość
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #46 dnia: 2006-01-07 (Sob), 15:06 »
Cassano chyba od niedawna w Realu, jak myslisz, zaskoczy nas anakondo :D??

wezuj

• Gość
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #47 dnia: 2006-01-07 (Sob), 15:11 »
No od kilku dni. Mam nadzieje że mnie pozytywnie zaskoczy :D
Jak Robinho przestanie się popisywać tylko zacznie grać pożądnie to Real ma duże szanse.

Offline ble

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #48 dnia: 2006-01-07 (Sob), 17:01 »
Nie. Real nie ma zbyt wielkich szans. Jeśli wygrają to będę mocno zaskoczony. Przede wszystkim brakuje im dobrego rozgrywającego, skutecznego napastnika i dobrej lini obrony.
Jeśli chodzi o Cassano to nie pamiętam Włocha, który sprawdziłby się w lidze hiszpańskiej. Tak jak Hiszpana we włoskiej.
Cicinho? Nie widziałem jak gra, więc się nie wypowiem.

wezuj

• Gość
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #49 dnia: 2006-01-07 (Sob), 18:31 »
Zawsze musi być ten pierwszy raz  :D
Ale przyznaje. Real ostatnio jest wyjątkowo słaby. Teraz płacą za błędy które ktoś popełnił kilka lat temu. czyli zwolnienie Camacho i pozwolenie aby Eto poszedł do barcelony

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #50 dnia: 2006-01-07 (Sob), 19:13 »
Zawsze musi być ten pierwszy raz  :D
Ale przyznaje. Real ostatnio jest wyjątkowo słaby. Teraz płacą za błędy które ktoś popełnił kilka lat temu. czyli zwolnienie Camacho i pozwolenie aby Eto poszedł do barcelony
[snapback]132775[/snapback]
A co zrobili z Morientesem? Real to druzyna gwiazd - mysleli ze jak beda mieli gwiazdy to wygraja kazdy mecz...a przegrali z o dziwo dobrze ostatnio grajacym Espanyolem - ale dzis to sie zmieni - graja z Barca :D

Offline ble

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #51 dnia: 2006-01-07 (Sob), 20:44 »
Nie tylko z Morientesem. Odszedł np też Makelele co było dużym błędem. I oczywiście kupowanie samych napastników.

Jabb

• Gość
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #52 dnia: 2006-01-07 (Sob), 21:05 »
no wlasnie....macie racje...druzyna gwiazd...teraz VISCA LA BARCA    :D i ona wygra Lige Mistrzów :)

wezuj

• Gość
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #53 dnia: 2006-01-07 (Sob), 22:20 »
Za to teraz mają tylko 4 napastników,a od pyty obrońców. Ale jeszcze Real się odrodzi. Hala Madrid

kocnek

• Gość
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #54 dnia: 2006-01-08 (Nie), 08:42 »
Wszyscy za Realem albo Barca, jest tutaj chociaz jeden kibic Arsenalu ??

Jabb

• Gość
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #55 dnia: 2006-01-08 (Nie), 11:00 »
Arsenalu moze nie ..... :P ale fan techniki Henry'ego z pewnością sie znajdzie..... :P

kocnek

• Gość
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #56 dnia: 2006-01-08 (Nie), 12:38 »
Proste Henryk to przywodca. Mam nadzieje ze poprowadzi swoja druzyne przynajmniej do pol-finalow... :D

Offline Loki

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #57 dnia: 2006-01-08 (Nie), 20:34 »
No od kilku dni. Mam nadzieje że mnie pozytywnie zaskoczy 
Jak Robinho przestanie się popisywać tylko zacznie grać pożądnie to Real ma duże szanse.

bzdura. Jezeli chodzi o robinho to ten koles sie najbardziej tam stara i najbardziej chce mu sie grac. Odwrotnie jest z grubym i polowa skladu. Dno i porazka, grac im sie juz nie chce.. nic z tego narazie nie bedzie ;]

Z Barcy dziecinni kibice realku sie smiali tyle lat, a teraz sa w tyle i to daleko ;)

wezuj

• Gość
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #58 dnia: 2006-01-08 (Nie), 20:45 »
Ja nie twierdze że on się nie stara. Masz racje, stara sie. Tyle że czasem aż za bardzo czaruje i kombinuje. Potrafi to, ale co za dużo to nie zdrowo. Przynajmniej tak było jeszcze kilka tygodni temu jak widziałem ich ostatni mecz. Może teraz jet inaczej. A że starym się grać nie chce to też racja. Ale zmienili taktyke transferową i sprowadzili kilku młodych zawodników. Jeszcze nastąpi zamiana miejsc :.^^:

Offline ble

• +
Liga Mistrzów
« Odpowiedź #59 dnia: 2006-01-08 (Nie), 21:50 »
Jak będą dalej kupować napastników to nic z tego nie będzie. Obrońców im trzeba i jakiegoś normalnego rozgrywającego.

O właśnie zobaczyłem, że Real zremisował bezbramkowo z Villarreal. Czyli nie za dobrze.
« Ostatnia zmiana: 2006-01-08 (Nie), 21:56 wysłana przez ble »