Autor Wątek: Sesja letnia 2005  (Przeczytany 16433 razy)

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #60 dnia: 2005-09-17 (Sob), 14:08 »
No to Do woja marsz do woooooja!

Offline zan

• +++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #61 dnia: 2005-09-17 (Sob), 14:51 »
ok. sprawa skonczona, poprawilem na 4,5 :D :D
szkoda tylko ze nie mam gdzie mieszkac :)

Offline Koki

• +++++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #62 dnia: 2005-09-17 (Sob), 20:05 »
[snapback]117376[/snapback]

Ok, jak ty pójdziesz do domu na górę do swojego pokoju pograć na konsoli.

Offline RioT

• +++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #63 dnia: 2005-09-17 (Sob), 21:42 »
[snapback]117376[/snapback]

Ok, jak ty pójdziesz do domu na górę do swojego pokoju pograć na konsoli.
[snapback]117412[/snapback]

Próbowałem dziś, ale kable gdzieś mi się zawieruszyły ;)

Szeregowy co to ma być, za nieregulaminowy mundur i niereulaminowa fryzura!

Offline TEssALI

• +
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #64 dnia: 2005-09-18 (Nie), 17:45 »
a ja mam jutro poprawke z analizy matematycznej :| ...
Never say die, stand up and try.
rzeczywistość dostarcza wiecej wrażeń niż fikcja
me@da

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #65 dnia: 2005-09-18 (Nie), 18:11 »
a mowilem idz na ekonomie :P
--
prawo zdane na 3.5. jestem na 3cim roku

Offline TEssALI

• +
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #66 dnia: 2005-09-18 (Nie), 18:41 »
a mowilem idz na ekonomie :P
--
prawo zdane na 3.5. jestem na 3cim roku
[snapback]117477[/snapback]

mowiles mowiles... a skad ja mialem wiedziec ze jedyne gdzie sie dostane to bedzie informa :| (papiery na ekonomie tez skladalem) aaaaaaaaa!!! co ja jutro napisze!?!?!? qrww...
me@da

Offline azul

• +
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #67 dnia: 2005-09-18 (Nie), 20:03 »
Analiza.... podstawą starannego wykształecenia   :.^^:
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline RioT

• +++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #68 dnia: 2005-09-18 (Nie), 20:13 »
tak, szczególnie 4 termin, na który nie poszedłem bo nie wytrzymałem psychicznie :P (pozdrowienia dla pani Kozłowskiej, która i tak tego nie przeczyta :P )

Offline Koki

• +++++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #69 dnia: 2005-09-19 (Pon), 06:30 »
tak, szczególnie 4 termin, na który nie poszedłem bo nie wytrzymałem psychicznie :P (pozdrowienia dla pani Kozłowskiej, która i tak tego nie przeczyta :P )
[snapback]117496[/snapback]

LOL. I ty mi tu próbujesz dawać rady o zyciu... co za człowiek-porażka.

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #70 dnia: 2005-09-19 (Pon), 07:10 »
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline TEssALI

• +
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #71 dnia: 2005-09-21 (Śro), 23:29 »
niebezpieczenstwo zarzegnane, egzamin zaliczony ;)
me@da

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #72 dnia: 2005-09-22 (Czw), 00:04 »
A ja powtarzam rok, nie chciało mi się na sesję przyjechać.

I chuj

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #73 dnia: 2005-09-22 (Czw), 01:48 »
A ja powtarzam rok, nie chciało mi się na sesję przyjechać.
[snapback]117771[/snapback]

OMG, zartujesz chyba ? Lol.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #74 dnia: 2005-09-22 (Czw), 10:29 »
Nie, niestety nie. Po prostu wstałem rano w sobotę i stwierdziłem, że tak mi się kurewsko nie chce dupy ruszać, że w końcu nie pojechałem.

I chuj

Offline Koki

• +++++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #75 dnia: 2005-09-22 (Czw), 12:22 »
No to masz +10 u mnie. Respect.

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #76 dnia: 2005-09-22 (Czw), 12:30 »
Nie, niestety nie. Po prostu wstałem rano w sobotę i stwierdziłem, że tak mi się kurewsko nie chce dupy ruszać, że w końcu nie pojechałem.
[snapback]117787[/snapback]

Tak dla informacji - spadek po PRL-u pozwala Ci robic takie rzeczy, bo przeciez jako liberal na pewno jestes za platnymi studiami, a wtedy zapewne by Ci sie chcialo wstac.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #77 dnia: 2005-09-22 (Czw), 12:33 »
Powtórzę się. Jak nie wiesz, to nie mów.
Jestem na zaocznych, płatnych.
« Ostatnia zmiana: 2005-09-22 (Czw), 12:36 wysłana przez pshemozz »

I chuj

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #78 dnia: 2005-09-22 (Czw), 12:35 »
To sorry. +10 respektu.

Nie narzekasz na brak kasy.
« Ostatnia zmiana: 2005-09-22 (Czw), 12:36 wysłana przez Yisrael »

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #79 dnia: 2005-09-22 (Czw), 12:46 »
Nie on jeden chyba tutaj nie narzeka na brak kasy, prawda? Ale wytykanie tego komuś jest złe. Bo toć jego pieniądze i może sobie nawet nimi w kominku palić.

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #80 dnia: 2005-09-22 (Czw), 12:47 »
Prawda.

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #81 dnia: 2005-09-22 (Czw), 12:51 »
AAAAARGH! Yisreal napisał "Prawda" zaraz poniżej mojego postu.

To czekaj, 2+4=6, prawda? Prawda???

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #82 dnia: 2005-09-22 (Czw), 12:51 »
Jako zywo! A dyc!

edit

Dluzej tu posiedze i zrobia ze mnie liberala ! Glodne dzieci beda moje oczy cieszyly, zamykane fabryki beda mnie radowac! NIEEE!
« Ostatnia zmiana: 2005-09-22 (Czw), 12:52 wysłana przez Yisrael »

Offline bruma

• pies pustyni
  • DKMiści
  • +
  • szara...
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #83 dnia: 2005-09-22 (Czw), 14:25 »
[snapback]117787[/snapback]

no szkoda...
szukaj mnie tam gdzie pieprz rośnie
Modest

Offline zan

• +++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #84 dnia: 2005-09-22 (Czw), 14:48 »
a ja moze i troszeczke liberal a nie jestem za platnymi studiami.
tez sobie wymyslili, gdyby byly platne to raczej ani bym sie nie dostal ani bym nie studiowal. i tak jest ciezko

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #85 dnia: 2005-09-22 (Czw), 16:13 »

Dluzej tu posiedze i zrobia ze mnie liberala ! Glodne dzieci beda moje oczy cieszyly, zamykane fabryki beda mnie radowac! NIEEE!
[snapback]117815[/snapback]

To się najpierw dowiedz, co oznacza "liberał" a potem sobie gadaj.

I chuj

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #86 dnia: 2005-09-22 (Czw), 17:13 »
Ale przecież i tak płacisz za studia zan, podatkami. Nie lepiej więc płacić bezpośrednio tam gdzie studiujesz, zamiast przepuszczać to wszystko przez biurokrację?

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #87 dnia: 2005-09-22 (Czw), 17:38 »
To samo moge powiedziec o Tobie. Dla Ciebie komunisci to bardzo jednolita, jak sie zdaje, grupa, jak lemingi niemalze.
Naucz mnie, co znaczy liberal ? Liberalizm to jedna wielka fantasmagoria. Nie ma na swiecie zadnego liberalnego kraju, to wielka utopia. Oskarzacie lewicowcow o myslenie utopijne, po prostu ha ha. Liberalizm, jedna wielka sciema. Przykrywka dla prawdziwej nazwy, np arystokracja, oligarchia, feudalizm.

Sah> Mowisz, ze placi podatkami ? Dam dolara, ze jakies nie wiem, 80 proc studentow gdyby nie musialo placic podatkow (w ogole, nie tylko czesci ktora niby idzie na ich studiowanie) nie mogloby zaplacic za studia. Za studia placa nie studenci, a ich rodzice w podatkach, w wiekszosci. Mojemu ojcu by sie oplacalo nie placic podatkow i placic za studia, ale nie np mnie (i, jak sadze, wiekszosci studentom).
« Ostatnia zmiana: 2005-09-22 (Czw), 17:40 wysłana przez Yisrael »

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #88 dnia: 2005-09-22 (Czw), 18:12 »
Buahahahaha.
Pobierałeś nauki na Uniwersytecie Moskiewskim w latch 80'?
Otóż ten krwiożerczy liberał na przykład, to osoba, która bardziej wierzy w przedsiębiorczość jednostki niż w możliwość ustawienia wszystkiego przez państwo. Strasznie to złe, nieprawdaż?
Liberał to ktoś, kto nie wymaga tylko od państwa, żeby mu dało, tylko wie, że od niego samego najwięcej zależy.
Liberał, to ktoś, kto chciałby od państwa tylko jednego, żeby mu nie utrudniało życia zbyt wysokimi podatkami, gnojeniem przedsiębiorców, zabieraniem ponad połowy jego pensji na różne bzdurne rzeczy, żeby nie wprowadzało kretyńskich przepisów godzących e jego godność, albo okradających go z jego zarobków.
Liberał to ktoś, kto chciałby pracować i móc z tego wyżyć albo ktoś, kto chciałby prowadzić własną działalność i nie płacić większej części swojej wypłaty na paliwo, bo państwu zachciało się gigantycznej akcyzy i różnych innych haraczy od kierowców.
Liberał to ktoś, kto nie wierzy, że jeśli da się bezrobotneu pieniądze za nic, to będzie wszystko okej, bo tak nie będzie to ten człowiek wciąż jest bezrobotnym. Liberał chce, żeby państwo dało możliwość rozwoju firmom, fabrykom, przedsiębiorstwom po to, by mołgy utworzyć miejsca pracy i tego bezrobotnego zatrudnić. Liberał nie będzie w tym celu dopierdalał przedsiębiorcom podatków ponad wszelkie normy albo uchwalał tysięcy skomplikwoanych i debilnych przepisów reguluących wszystko, nie będzie zabierał pracownikom jego ciezko zarobionych pieniędzy dlatego, że górnicy z kilofami wymusili na rządzących przywileje dla siebie, na finansowanie miliardami przestarzałychy PKP.
Liberał dobrze wie, że państwowe przedsiębiorstwa nigdy nie będą równie wydajne jak prywatne, nigdy nie będą w stanie konkurować z prywatnymi, które działają pod rządami fachowców (lub niestety czasem nie), bo szefów tych firm częśto gówno interesuje kondycja firmy a pozatym po co się przejmować tym, skoro w razie czego państwo udzieli wsparcia (a z czyich podatków, nie muszę mówić).

Liberalizm nie jest żadną cholerną arystokracją, oligarchią, nawsadzali Ci do głowy, tylko nie wiem kto.
Nie ma i nigdy nie będzie do końca żadnego liberalnego kraju i nigdy na szczęście nie będzie też kraju tylko socjalnego. Problem w tym, kto i ile wolnego rynku widzi.
Pozatym, że nie ma, co  z tego do cholery? Tak samo kiedyś gadali zwolennicy monarchii, jakieś kilka wieków temu. Też mówili do tych, co chcieli demokracji w ten sam sposób. I co? Widzisz ten błąd swojego rozumowania?

A na koniec. Co Ty mi chrzanisz o komunistach?????? Gdzie ja niby wszędzie komunę widzę? Znajdź mi jeden post, gdzie mówię, że lewica to komuniści i na odwrót. Znajdź mi, o Wielki!
A jak nie znajdziesz to się zastanów mocno, zanm kolejną z dupy teorię na mój temat wysnujesz bo ich ostatnio sporo widzę.

I chuj

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #89 dnia: 2005-09-22 (Czw), 18:22 »
Tak, wiem że rodzice, to był taki skrót myślowy.

Offline zan

• +++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #90 dnia: 2005-09-22 (Czw), 18:42 »
no tak, ale uczelnie wyzsze pieknie skorzystaly by na obowiazku placenia za studia, samodzielnie ustalajac stawki na podstawie wlasnego widzimisie. juz widzialem co sie dzieje na studiach wieczorowych i bardzo dziekuje za takie cos.  ile kasy z podatkow idzie na studia a ile musialbym placic miesiecznie, 400 zeta?? zreszta wole zeby kasa z moich podatkow (z podatkow moich starych) szla na studentow niz na emerytury gornikow.

platne studia + nowa matura to zamkniecie drogi ludziom z mniejszych miejscowosci, taka jest neistety prawda, nie mialbym szansy na studia, nie mialbym szansy dostac sie tam gdzie teraz jestem gdybym zdawal nowa mature.

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #91 dnia: 2005-09-22 (Czw), 19:23 »
Buahahahaha.
Pobierałeś nauki na Uniwersytecie Moskiewskim w latch 80'?
Otóż ten krwiożerczy liberał na przykład, to osoba, która bardziej wierzy w przedsiębiorczość jednostki niż w możliwość ustawienia wszystkiego przez państwo. Strasznie to złe, nieprawdaż?
Liberał to ktoś, kto nie wymaga tylko od państwa, żeby mu dało, tylko wie, że od niego samego najwięcej zależy.
Liberał, to ktoś, kto chciałby od państwa tylko jednego, żeby mu nie utrudniało życia zbyt wysokimi podatkami, gnojeniem przedsiębiorców, zabieraniem ponad połowy jego pensji na różne bzdurne rzeczy, żeby nie wprowadzało kretyńskich przepisów godzących e jego godność, albo okradających go z jego zarobków.
Liberał to ktoś, kto chciałby pracować i móc z tego wyżyć albo ktoś, kto chciałby prowadzić własną działalność i nie płacić większej części swojej wypłaty na paliwo, bo państwu zachciało się gigantycznej akcyzy i różnych innych haraczy od kierowców.
Liberał to ktoś, kto nie wierzy, że jeśli da się bezrobotneu pieniądze za nic, to będzie wszystko okej, bo tak nie będzie to ten człowiek wciąż jest bezrobotnym. Liberał chce, żeby państwo dało możliwość rozwoju firmom, fabrykom, przedsiębiorstwom po to, by mołgy utworzyć miejsca pracy i tego bezrobotnego zatrudnić. Liberał nie będzie w tym celu dopierdalał przedsiębiorcom podatków ponad wszelkie normy albo uchwalał tysięcy skomplikwoanych i debilnych przepisów reguluących wszystko, nie będzie zabierał pracownikom jego ciezko zarobionych pieniędzy dlatego, że górnicy z kilofami wymusili na rządzących przywileje dla siebie, na finansowanie miliardami przestarzałychy PKP.
Liberał dobrze wie, że państwowe przedsiębiorstwa nigdy nie będą równie wydajne jak prywatne, nigdy nie będą w stanie konkurować z prywatnymi, które działają pod rządami fachowców (lub niestety czasem nie), bo szefów tych firm częśto gówno interesuje kondycja firmy a pozatym po co się przejmować tym, skoro w razie czego państwo udzieli wsparcia (a z czyich podatków, nie muszę mówić).

Liberalizm nie jest żadną cholerną arystokracją, oligarchią, nawsadzali Ci do głowy, tylko nie wiem kto.
Nie ma i nigdy nie będzie do końca żadnego liberalnego kraju i nigdy na szczęście nie będzie też kraju tylko socjalnego. Problem w tym, kto i ile wolnego rynku widzi.
Pozatym, że nie ma, co  z tego do cholery? Tak samo kiedyś gadali zwolennicy monarchii, jakieś kilka wieków temu. Też mówili do tych, co chcieli demokracji w ten sam sposób. I co? Widzisz ten błąd swojego rozumowania?

A na koniec. Co Ty mi chrzanisz o komunistach?????? Gdzie ja niby wszędzie komunę widzę? Znajdź mi jeden post, gdzie mówię, że lewica to komuniści i na odwrót. Znajdź mi, o Wielki!
A jak nie znajdziesz to się zastanów mocno, zanm kolejną z dupy teorię na mój temat wysnujesz bo ich ostatnio sporo widzę.
[snapback]117845[/snapback]

Tak samo mozna pisac o socjaliscie, i co z tego wyniknie ? Nic. Liberal o ktorym piszesz nie istnieje, to liberal doskonaly. Piszesz, piszesz i sam wiesz, ze to co piszesz to bardzo ladne frazey, ktorymi niestety mozna sobie podetrzec kakaowe oko.  
O komunistach - Ty zdajesz sie miec ich w psychice gleboko zainstalowanych. Dla Ciebie komunisci rownie dobrze mogliby odpodiwadac za Katrine. Przynajmniej ja odnosze takie wrazenie.
Ale nie o tem mowilismy kim jest liberal, a o darmowych studiach. Nie odniosles sie do tematu.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #92 dnia: 2005-09-22 (Czw), 19:34 »
Tematem jest sesja. Nie ja zacząłem zbaczać.

Liberał o któym piszę nie jest pustym frazesem, bo to są moje poglądy. A ja istnieję, nie jestem botem jak Emill.

Ja mam komunistów głęboko zakorzenionych bo wyznawali zbrodniczy system, zbrodniczy zarówno dla ludzkiego życia jak i dla innych wartości, jak samodzielność, zdolność do myślenia czy nawet dla religii, której można nie wyznawać, ale trzeba szanować.

Komuniści nie odpowiadają za Katrinę, ale za 100 milionów ludzi, którzy zostali zamordowani od czasów powstania ZSRR i Lenina i któzy w imię tej chorej myśli giną do dzisiaj w Korei i na szczęście już w mniejszym stopniu w Chinach a którzy w międzyczasie ginęli również w Polsce. Bo komunistowm również zwdzięczam śmierć w mojej rodzinie. I ja uznaję jeden rodzaj komunizmu: komunizm warstowowy, czyli warstwa komunistów, warstwa ziemi, warstwa komunistów, warstwa ziemi itp. itd.

Ale nigdzie i nigdy, wbrew temu co sobie spłodziłeś w głowie nie porównuję komunistów do lewicy, choć podejście do pewnych kwesti jest między nimi bardzo podobne. Nie mówię tego z nienawiści tylko patrząc na przykład na historię i na zachwyt zachodnioeuropejskiej lewicy nad "pełnym dobrobytu" Związkiem Radzieckim.

Nigdy nie uznawałem lewicowców za chorych psychicznie, idiotów, krwiożerczych typów. Uważam, że ich podejście do spraw gospodarki jest nietrafione i mylne, że wiele z ich poglądów na temat społeczeństwa i obyczajów jest równie mylne i mam do tego pełne prawo. I nie porównuję ich do komunistów, chociaż uwielbienie dla centralnego planowania i decydowania paragrafami o każdym aspekcie życia jednostek w państwie jest bardzo podobna.

Tak więc powtarzam, nie wiem skąd Twoja wydumana teoria o mnie i o komunistach. Powtórzę się znowu, zastanów się głębiej, zanim coś znowu palniesz.

I chuj

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #93 dnia: 2005-09-22 (Czw), 19:57 »
Hihi, dobre to z tym komunizmem warstwowym.

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #94 dnia: 2005-09-22 (Czw), 23:47 »
Dobre, ale malo oryginalne, tek teks ma ze 30 lat :) .
Dobre to bylo z Emillem.
A w Chinach da sie zyc. Nie maja ograniczenia wiekowego na szlugi i alkohol, poza tym zyja sobie w wiekszosci spokojnie. Skad wiem ? Albowiem mam kumpla Chinczyka, chyba dobre dane.
Poza tym juz mi sie nudzi ta rozmowa w dwoch tematach, wiec lepiej pogadajmy o filamach Uwe Bolla, bo tak nikt nikogo nie przekona.

Offline Emill

• +++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #95 dnia: 2005-09-23 (Pią), 00:13 »
Nie dosc, ze jestem botem, to jeszcze dzisiaj okazalo sie, ze jestem liberalem... a wogole to there is no spoon a ja zyje w Matrixie :P

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #96 dnia: 2005-09-23 (Pią), 00:18 »
Przeca nikt nie mowi ze jestes liberalem. BOT nie moze byc ani komuchem ani liberalem, bot to bot i czesc :) .

Offline _lili_

• +
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #97 dnia: 2005-09-23 (Pią), 20:33 »
Płatne studia mogą mieć sens o ile państwo stać na opłacenie ich tym, którym by się to przydało. Niestety w Polsce to raczej nie będzie prędko możliwe.. jeśli w ogóle kiedyś :phpbb_icon_confused:
« Ostatnia zmiana: 2005-09-23 (Pią), 21:06 wysłana przez _lili_ »

Offline Koki

• +++++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #98 dnia: 2005-09-24 (Sob), 10:16 »
Pierdolenie o szopenie. Ty pshemozz masz tu widzę uraz psychiczny. Wszystkie ustroje są zajebiste dopóki nie przyjdzie co do czego i z liberalizmem nie jest inaczej.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #99 dnia: 2005-09-24 (Sob), 10:27 »
Rotfl. A idże sobie do Testów coś popisz :P

Opinia godna Oscara. Może więcej szczegółów?

I chuj

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #100 dnia: 2005-09-24 (Sob), 12:28 »
Eee, ale liberalizm to nie jest ustrój. Demokracja, monarchia, to są ustroje, kumacie.

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #101 dnia: 2005-09-24 (Sob), 14:59 »
Kum kum.

Offline Koki

• +++++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #102 dnia: 2005-09-25 (Nie), 17:06 »
zzz, nieważne co to jest. I tak w praktyce jest do dupy.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #103 dnia: 2005-09-25 (Nie), 17:13 »
To co lepsze, anarchia?

I chuj

Offline Koki

• +++++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #104 dnia: 2005-09-26 (Pon), 07:03 »
Sam jesteś anarchia.

Offline Vercin

• +
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #105 dnia: 2005-09-26 (Pon), 09:04 »
Bogaci powinni zapierdalac, aby biedni mogli sie opierdalac. Na tym polega sprawiedliwosc spoleczna. Nie rozumiesz Pshem? ;)
Qui bibit, dormit, qui dormit non peccat, qui non peccat, sanctus est, ergo qui bibit, sanctus est.

(Kto pije, spi, kto spi, nie grzeszy, kto nie grzeszy, swietym jest, wiec kto pije, swietym jest) ;)

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #106 dnia: 2005-09-29 (Czw), 19:16 »
Nie, sprawiedliwosc spoleczna polega na tym by tych co stac mieli edukacje, a tych co nie stac by robili za stajennych dla wyedukowanych.

Offline Koki

• +++++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #107 dnia: 2005-09-30 (Pią), 09:20 »
Kurwa

Przyjęli moje podanie o powtarzanie semstru

Wszystko przez was, głupie buce!

Offline RioT

• +++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #108 dnia: 2005-09-30 (Pią), 09:47 »
ZOMG ROTFL... nie bedzie woja :D

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #109 dnia: 2005-09-30 (Pią), 12:58 »
Przyjeli, bo w wojsku go nie chca. Bucom precz!

Offline Koki

• +++++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #110 dnia: 2005-09-30 (Pią), 15:53 »
Pojeby.

Offline zan

• +++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #111 dnia: 2005-09-30 (Pią), 20:24 »
repetujacy student

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #112 dnia: 2005-09-30 (Pią), 20:39 »
Pojeby.
jeden normalny sie znalazl...

Offline Koki

• +++++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #113 dnia: 2005-10-01 (Sob), 09:28 »
repetujacy student
[snapback]118587[/snapback]

Oj rzeczywiście, co za upokorzenie.

zzz

Poza tym mówiłem do RioTa i Yisraela. A tu Mario Bros na mnie wyskakują. Soidarność?
« Ostatnia zmiana: 2005-10-01 (Sob), 09:29 wysłana przez Koki »

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #114 dnia: 2005-10-01 (Sob), 14:42 »
Ciekawy ktory robi za Luigi - Luigi w ich zwiazku zdaje sie byc kobieta.

Offline Koki

• +++++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #115 dnia: 2005-10-01 (Sob), 15:09 »
Nie kobietą, a pedałem :P

Offline zan

• +++
Sesja letnia 2005
« Odpowiedź #116 dnia: 2005-10-01 (Sob), 17:24 »
zzz

Offline Pan Patryk

• +++++