Autor Wątek: Formula 1  (Przeczytany 1611 razy)

Offline Emill

• +++
Formula 1
« dnia: 2005-04-25 (Pon), 21:10 »
Na pewno wsrod forumowiczow jest spore grono pasjonujacych sie wyscigami Formuly 1 - kto ogladal ostatni wyscig o GP Monaco? Calkiem pasjonujaca walka miedzy Alonso a Schumaherem, koniec koncow jednak Michael nie wygral, chociaz wylazil ze skory. Jak sadzicie, co sie stalo z wielkim mistrzem? Spadek formy, gorszy bolid (to chyba jednak nie, ostatnio na kazdym okrazeniu Ferrari bylo szybsze od innych o 2 sekundy), czy moze po prostu pozostali kierowcy i konstruktorzy postanowili zrobic cos z hegemonia Niemca?

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Einnar

• voidhead
  • DKMiści
  • ++
Formula 1
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-04-26 (Wto), 21:12 »
Nie wiesz? Zmieniono od tego sezonu zasady odnosnie pit stopow - przede wszystkim nie ma juz zmian opon, caly wyscig musisz na jednych. Team techniczny Schumachera slynal do tej pory z niesamowitych wyczynow i to w polaczeniu z odpowiednia taktyka dawalo mu zawsze znaczna przewage. Teraz jednak wlodarze formuly wzieli sie na sposob i mistrz juz nie jest taki mocny, bo jak widac w praktyce - jako kierowca nie odstaje wcale od reszty poziomem umiejetnosci. (To mi nawiasem mowiac przypomina zagrania w innej nieco dziedzinie, mianowicie skokach narciarskich, ktore pare sezonow temu przystopowaly mocno Malysza (mam na mysli te historie z kombinezonami, etc.))

Zeby nie bylo: wszystkie te informacje pochodza z ust mojego brata, ktory namietnie formule oglada i mi tam czasem zdaje relacje. Bo ja to za ogladaniem sportu w tv nie przepadam (w sumie to wcale tv nie ogladam :))

Offline Emill

• +++
Formula 1
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-04-26 (Wto), 21:59 »
No fakt, piszac tego posta zapomnialem o tej zmianie z oponami... a w sumie rzeczywiscie, cos w tym jest, ze w zeszlym sezonie wiekszosc wyscigow Schumi wygrywal w pitstopach a nie na torach... heheh, jak tak dalej pojdzie to to bedzie ostatni sezon Michaela w barwach Ferrari, ostatnio komentatorzy cos wspominalo ze wlasnie Alonso mialby startowac od sezonu 2006.. ciekawe, ciekawe, zaczyna sie walka o byc albo nie byc Niemca :P

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Player man

• +
Formula 1
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-05-02 (Pon), 22:57 »
Emill to było GP San Marino, co do Schumahera w zeszłym sezonie dobrze mu szło tylko ze względu na to, że inne zespoły miały ogromne problemy, teraz znowu sytuacja sie odwróciła i to Ferrari ma problemy :)
Koniec z forami.