Autor Wątek: Golce  (Przeczytany 2571 razy)

Offline xxx

• ++
Golce
« dnia: 2003-04-18 (Pią), 19:20 »
Suchajcie co to za forum TS bez Golcy !!!! Nie możecie jakoś reaktywować golcy.                    

Offline rednar

• +
Golce
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-04-18 (Pią), 19:28 »
GOL-ców :D nie ma Kapucynka, a bez niego to jush nie to samo :(                    
tu kiedys bedzie moja elo jol w pompke sygnatura

Offline xxx

• ++
Golce
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-04-18 (Pią), 19:36 »
Niewiecie gdzie jest może ktoś ma jego emaila ??                    

Offline Steffek

• +++
Golce
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-04-18 (Pią), 21:50 »
Sprobuje go przywolac, cos mi sie zdaje, ze mam jego mejla w swoich archiwach ;) :D                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Golce
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-04-18 (Pią), 21:54 »
Wszyscy mają jego mejla, co nie powinno dziwić biorąc pod uwagę fakt, że Kapucyn zarejestrował się jakiś czas temu na tym forum :D                    

I chuj

Offline tymbeer

• +++
Golce
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-04-18 (Pią), 23:55 »
Rozmawiałem już dawno o tej sprawie z Kapucynem.
Nie spodobał mu się ten pomysł, a po dalszym zastanowieniu też dałem sobie spokój.
GOLasy odeszły.                    
...

Offline McBoss

• +
Golce
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-04-19 (Sob), 06:36 »
GOL-asy, pamietam to ;)
nazwa mi troche nieodpowiadala, ale to byla najlepsza grupa na FTS [przynajmniej przez pierwsze 3 miesiace] ... [ chlip ] ;)                    
. . . [ | ] . . .

Offline kpsk

• +++
Golce
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-04-19 (Sob), 07:01 »
zaiste nazwa była dość orginalna, ale grupa jako taka radziła sobie \'kiedyś\' nienajgorzej.. ale teraz mamy przyszłość...                    

Offline PC_Maniac

• +
Golce
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-04-20 (Nie), 01:53 »
GOL\'ce, czy też GOL\'asy powstały jako protest przeciw nietolerancji wobec forumowiczów ze strony zarządzających forum Gry On-Line.
Na forum TS znaleźliśmy miejsce, gdzie staraliśmy się sami utworzyć wzorową grupę (choć na początku było trudno), która rządziłaby się własnymi demokratycznymi prawami. Cóż forum Top Secretu, gdzie znaleźliśmy kąt, padło. Padły przy tym nasze nadzieje na alternatywne wobec GOL\'a miejsce.

Był to dla wielu członków spory cios i nie sądzę, że da się tą grupę reaktywować. Tym bardziej, że wielu późniejszych członków GOL\'ców nie wywodziło się z ludzi prześladowanych za mówienie prawdy na GOL\'u.
Sam zresztą również nie mam jakoś ochoty na reaktywowanie tej grupy. Już bardziej interesowałaby mnie jakaś grupa ściśle teamtyczna n.p. o Morrowindzie. Jest to tak wielka gra (i wielki, bogaty świat), że ciężko by było prowadzić tematy Morrowinda wraz z innymi grami cRPG. Przykładem mogłoby być forum poświęcone Morrowindowi. aby nie być posądzany o kryptoreklamę nie podam adresu.
Ale same tematy dotyczące questów to aż 12 grup, po kilkanaście wątków każdy.
Gdzieś na tym forum rzuciłem nawet taką propozycję, ale chyba tutejsi forumowicze nie grają w tą grę.                    

Offline tymbeer

• +++
Golce
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-04-20 (Nie), 01:57 »
O podforum było już na forum TS\'a.
Jakoś mało było chętnych.
No, ale zawsze można to zrobić. :P                    
...

Offline Jarko

• +
Golce
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-04-20 (Nie), 02:09 »
Golasy, hehe jak to wspominam to mi się łezka w oku kręci. To przede wszystkim dzięki tym ludziom polubiłem forum jako takie. Zawsze unikałem tego typu akcji (czaty, fora, itp. itd). Wydawało mi się, że w takich miejscach każdy udaje kogoś, kim nie jest i nie widziałem sensu uczestniczenia w takim zjawisku. Lecz na FTS okazało się że nie jest tak źle ;) a w ręcz przeciwnie jest bardzo dobrze. Pomimo że na pewno część ludzi fantazjowało na swój temat w takim czy innym celu bardzo mi się to spodobało (niech przypomnę mój licznik postów :D ).
W każdym razie wracając do GOLasów, było minęło. Wskrzeszanie tego co umarło nie ma sensu TS R.I.P                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline xxx

• ++
Golce
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-04-24 (Czw), 17:56 »
Niestety golce stały się jeszcze jedną pamiątkom po Tsie.                    

Offline Syber

• +
Golce
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-05-09 (Pią), 20:25 »
Podobna Kap jest na Gamblerze :D ale nie wiem jaka jest prawda :D no ale niech ktos zalozy Golca bo jest z lekka zje....                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline tymbeer

• +++
Golce
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-05-09 (Pią), 20:31 »
Po co GOLce jak tylko ty chcesz?
Kap nie chce inni też się nie palą do tego pomysłu...

Jak już mówiłem:
GOLasy odeszły.

...

Offline Syber

• +
Golce
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-05-09 (Pią), 20:41 »
no ale szkada>< Z reszta nie bede sie wypowiadal bo by sie ktos obrazil...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline tymbeer

• +++
Golce
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-05-09 (Pią), 21:07 »
Jak ja dołączyłem się do GOLasów, to już wtedy było widać że coraz mniej ludzi tam pisze.
Następnie były pady, \"rewolucja\" i nie zdążyłem tam za dużo popisać.

Było, minęło....                    
...

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Golce
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-05-09 (Pią), 21:51 »
Haha! Dyskusja ideologiczna! Zakładajcie, zakładajcie! Ja miałem dzieki GOLasom naprawdę dużo przyjemności.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje