Autor Wątek: GameStar  (Przeczytany 26444 razy)

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
GameStar
« Odpowiedź #120 dnia: 2003-06-12 (Czw), 16:15 »
Zmniejszona, czyl mniejsza.
założyłem że wszyscy się domyślą, nie musiałeś tego tłumaczyć tak łopatologicznie. >_<

Ciekawe czy tylko ormat, czy tez i objetosc? Siem przekonamy.
jak format to byłoby super. już mnie trochę wkurzają te gigantyczne płachty.

A promocyjna to dlatego, ze po prostu zobacza jak sie sprzedala - i jak zle to sie promocja skonczy, a jak dobrze, to zaczna takie cos wydawac na stale.
ciekawe rzeczy opowiadasz. bo mnie się zdawało, że promocję robi się jak coś kiepsko schodzi, żeby zachęcić ludzi do kupna, ale chyba faktycznie nie tylko w takich przypadkach. ciekawe jak jest z GSem.
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline smuggler

• +
GameStar
« Odpowiedź #121 dnia: 2003-06-13 (Pią), 08:04 »
Ojojoj ale ty dowcipny smuggler jesteœ. Wiesz jak ma się gazetę od 2-3 godzin i przez ten czas cały czas było się przy kompie to chyba nie dziwne, że tylko kilka stron przeczytałem narazie...[/quote]

.]] :lol:  nie przejmuj sie tym co gadam, chodzi o to zeby bylo weselej  :lol:                    
Zeby tak mi sie chcialo, jak mi sie nie chce...

Anonymous

• Gość
GameStar
« Odpowiedź #122 dnia: 2003-06-14 (Sob), 23:59 »
nie przejmuj sie tym co gadam, chodzi o to zeby bylo weselej

właśnie! to juz lepiej nic nie pisz ,i wcale nie jest weselej  :?                    

Offline moon

• +
GameStar
« Odpowiedź #123 dnia: 2003-06-15 (Nie), 15:52 »
moim zdaniem GameStar nie ma tego klimatu, który sprawia, że na kolejny numer czeka się z pod kioskiem ;]

poza tym dział z listami jest do d.. beznadziejny ;D

ale najbardziej wqrza mnie..uwaga: sposób pakowania płytek !
nie wiem kto wpadł na pomysł, żeby kartonowe pudełko na CDeki złożyć w taki sposób.
Pewnie teraz jakiś fan owego pisma wytknie mi, że i owszem pudełko jest nieporęczne, ale przecież można wyciąć wkładkę i będzie jak w CDA ;] No to ja odpowiadam: A po co się bawić w takie pierdoły :] Skoro \"współpracują\" z PC WORLDEM (wydawnictwo idg jeśli się nie mylę), to czemu nie nauczyli się, jak powinno się pakować płytki

p.s
wiem, że długi post, ale wracając do GS, zauważyliście, że we wstępniaku zarzekają się, iż na 3 numerze nie skończą? Mi się takie aluzje do ś.p. TS nie podobają...a może rzeczywiście robią dobrą minę do złej gry? co o tym myślicie?

pozdrówka                    

Offline azul

• +
GameStar
« Odpowiedź #124 dnia: 2003-06-15 (Nie), 16:40 »
hhmm nie kupiłem wiec nie wiem ,ale jesli tak napisali to niech sobie lepiej \'szczawiki\' uważają. :idea:
ciekawie by było gdyby skończyli na 3 numerze ,to by oznaczało ,że \'rynek\' jest kompletnie zdominowany przez cda.                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline tymbeer

• +++
GameStar
« Odpowiedź #125 dnia: 2003-06-15 (Nie), 17:23 »
Bo jest zdominowany i to od dawna. :)

Wątpię czy się coś zmieni przez najbliższy rok...                    
...

Offline gramisan

• ++
GameStar
« Odpowiedź #126 dnia: 2003-06-15 (Nie), 19:58 »
Bo jest zdominowany i to od dawna. :)

Wątpię czy się coś zmieni przez najbliższy rok...

No nie do końca tak jest. CDA ma dużą część rynku, ale żeby mieli całkowitą dominację to musieliby mieć z 80% całości. A takowej raczej nie mają, co do GS’a to nie wiadomo jak się sprzedaję, bo nikt badań rynku czasopism komputerowych nie robił od dawna.                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline moon

• +
GameStar
« Odpowiedź #127 dnia: 2003-06-15 (Nie), 22:06 »
Chyba jednak GS nie sprzedaje się tak, jakby tego oczekiwał wydawca, bo czym tłumaczyć można 3 różne wersje?

imho formuła pisma 3 cd za 17.90(?) nie jest w stanie podjąć walki z CDA.

1. dają relatywnie słabsze pełne wersje
2. nie oferują nic, czego nie można znaleźć w CDA
3. nie dodają do pisma żadnych gadżetów ( co dla niektórych jest plusem :] )
4. o ile się nie mylę, to nie działów nie związanych z grami ( pod tym względem rządził Reset :D )
5. nie dają plakatów ;] (zawsze lubiłem dołączane plakaty, szczególnie te duże :D )

btw mój sąsiad kupuje to pismo tylko dlatego, że istnieje wersja z dvd...

no i to chyba wszystko, dla mnie najważniejszy jest klimat a tego w GS jakoś nie dostrzegam...                    

Offline gramisan

• ++
GameStar
« Odpowiedź #128 dnia: 2003-06-15 (Nie), 22:41 »
no i to chyba wszystko, dla mnie najważniejszy jest klimat a tego w GS jakoś nie dostrzegam...
Jesteś po prostu mało spostrzegawczy :wink: .

Wiesz to zależy od gustu a o gustach się nie dyskutuję.
2. nie oferują nic, czego nie można znaleźć w CDA
To porównanie zdaje mi się zupełnie nie trafne. To zupełnie inne czasopisma, autorzy czy wreszcie klimat :P .
3. nie dodają do pisma żadnych gadżetów ( co dla niektórych jest plusem :] )
Wiesz większość znanych mi osób kładzie lachę na \"gadżety\", ale nie wiem jak to jest w twoich kręgach.
4. o ile się nie mylę, to nie działów nie związanych z grami ( pod tym względem rządził Reset  )
Oso chosi jakby?
5. nie dają plakatów ;] (zawsze lubiłem dołączane plakaty, szczególnie te duże  )
No fakt, ale jakie pismo komputerowe takie daje? Ja znajduję takie okazy tylko w \"clicku\" i \"pleyu\", ale dla nich nie będę tracił pieniędzy na pismo, które jest lekko mówiąc słabe.                    
"Non omnis moriar"

Offline tymbeer

• +++
GameStar
« Odpowiedź #129 dnia: 2003-06-16 (Pon), 00:22 »
Dominację to CDA ma, ale w segmencie dla tych z najwyższą jakością. :)
Pokaż mi pismo o grach z takim papierem i z takimi pełnymi wersjami.
TS konkurował właśnie w tym segmencie i wiadomo jak to się skończyło.
GS też miał ambicję, ale wątpię w to czy mu się udało. 3 wersje to najlepszy przykład, że coś jest nie tak.

Badania rynku? Co chwile jest to robione. Każdy numer pisma jest badany pod względem nakładu, a że nikt nie chce ich ujawniać to już inna sprawa.
Najbardziej mnie rozbawiała rubryka w KŚG. CDA ciągle na drugim miejscu. :lol:

I moon ma rację. GS nie ma nic, czym mógłby przebić CDA. I nie chodzi tu o to, że to \"inne\" pismo. Każde jest inne...                    
...

Offline gramisan

• ++
GameStar
« Odpowiedź #130 dnia: 2003-06-16 (Pon), 09:18 »
I moon ma rację. GS nie ma nic, czym mógłby przebić CDA. I nie chodzi tu o to, że to \\\"inne\\\" pismo. Każde jest inne...

A właśnie, że przebija i to prawie pod każdym względem. Nie będę tu się zagłębiał w jakość tekstów, bo jak już wcześniej mówiłem gusta są różne. Ale GS ma 3 różne wersje dla każdego segmentu rynku. Dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększyli pewnie sobie sprzedawalność, to tak jakby wydać trzy zupełnie inne czasopisma. W końcu każdy trafia do innego nabywcy. Poza tym GS przebija CDA liczbą jakiś tam nowości typu wideo recenzje. A co do pełnych wersji to nie powiedziałbym, że są gorsze, wszystko to tylko kwestia gustu. Ja np. bardzo ucieszyłem się z Pizza Connection 2.                    
"Non omnis moriar"

Offline kacper1916

• +
GameStar
« Odpowiedź #131 dnia: 2003-06-16 (Pon), 12:55 »

Ankieta z gry.wp.pl. I co? Słabsze, tak? 8)

Dołączenie której z poniższych gier do czerwcowych magazynów komputerowych było dla Ciebie najmilszą niespodzianką?

Close Combat 4                    8.06%  
Economic War                       1.42%  
Far Gate                               0.95%  
Hexen 2                               6.16%  
Liga Polska Manager 2003      16.11%  
London Racer 2                     0.95%  
Mat Hoffman\'s Pro BMX          14.69%  
Midnight GT                           2.84%  
Pizza Connection 2                27.49%  
Rage Rally                            5.21%  
Summoner                            9%  
State Of War                         0.47%  
Taychon: The Fringe              1.42%  
Wehikuł Czasu                       5.21%

"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline moon

• +
GameStar
« Odpowiedź #132 dnia: 2003-06-16 (Pon), 13:46 »
kacper1916 jak pewnie zauważyłeś dane dotyczą numeru czerwcowego, ja miałem na myśli Quake\'a 2 z najnowszego CDA.. kto przebiję tę grę?

Nie jestem zwolennikiem gadżetów, napisałem tylko czego nie daje GS, czytaj wypowiedź w nawiasie

a co do klimatu...ok wiem, że zwolennikom GS sposób pisania recenzji itp. odpowiada, racja, każdy ma inny gust, ja tylko wyraziłem własną opinię...

ostatnia sprawa, jaką zauważyłem czytając różne wypowiedzi, to nadzieja antyfanów CDA pokładana w czasposiśmie GameStar. Oczywiście, nie każdy kto kupuje GS nie lubi CDA, jednak jest pewna grupa osób, dla których ten miesięcznik jest jedyną szansą pozbawienia znienawidzonego pisma pozycji lidera. Sam jestem w stanie dużo wybaczyć, ale przepraszam, tłumaczenie braku polotu rozpoczęciem działalności na rynku w obliczu 4 numerów jest bezpodstawne( takie głosy pojawiają sie w komentarzach na http://gry.wp.p).

p.s
Uprzejmie proszę fanów GS o darowanie sobie wyzwisk kierowanych do mojej skromnej osoby;] I tak nie przekonam się do tego pisma ;p                    

Offline kacper1916

• +
GameStar
« Odpowiedź #133 dnia: 2003-06-16 (Pon), 14:00 »
kacper1916 jak pewnie zauważyłeś dane dotyczą numeru czerwcowego, ja miałem na myśli Quake\'a 2 z najnowszego CDA.. kto przebiję tę grę?

Nie wiem co miałeś na myśli, ale nie napisałeś, że w najnowszym numerze CDA dało lepszą pełną wersję niż inne gazety, tylko ogólnie, że umieszczają w swoim miesięczniku lepsze gry.

A tak poza tym to nie wiem co to za rarytas Quake II... Chyba, że twoim zdaniem starsza gra = lepsza gra.                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline mucika

• +
GameStar
« Odpowiedź #134 dnia: 2003-06-16 (Pon), 14:25 »
ja tam wole grac w gry ze słaba grafika ale bardzo grywalne niz w gry ze srednia grafika a malo grywalne, słabei, i mało znane  
dlatego wole gry ktore daje CDA oczywiscie w innych gazetach zdazaja sie jakies rodzynki ale CDA trzyma ciagle ten sam growy poziom :)                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline moon

• +
GameStar
« Odpowiedź #135 dnia: 2003-06-16 (Pon), 15:55 »
rzeczywiście nie określiłem precyzyjnie, że chodzi mi o lipcowy numer, sory kacper1916

p.s
no chyba mi nie powiesz, że Quake\'a 2 nie jest hitem?                    

Offline kacper1916

• +
GameStar
« Odpowiedź #136 dnia: 2003-06-16 (Pon), 16:54 »
rzeczywiście nie określiłem precyzyjnie, że chodzi mi o lipcowy numer, sory kacper1916

p.s
no chyba mi nie powiesz, że Quake\'a 2 nie jest hitem?

Hitem to był parę lat temu, a teraz już się zdążył zestarzeć. Jakby dali Quake\'a III to może jeszcze...                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
GameStar
« Odpowiedź #137 dnia: 2003-06-16 (Pon), 17:33 »
najlepszy i tak byl Quake I, dalej to juz nie bylo to samo...to byly inne gry, ale aby sie lepiej sprzedawaly, nazwali je Quake II i Quake III...
kupilem sobie dzisiaj tego GameStara 5-zlotowego. i powiem, ze to bardzo dobry pomysl. jest co poczytac na razie, maly format pozwala na wlozenie np. do kieszeni, przez co mozna go czytac wszedzie. jestem wielkim entuzjasta tej wersji :)                    

Offline mucika

• +
GameStar
« Odpowiedź #138 dnia: 2003-06-16 (Pon), 19:11 »
jest tak maly ze miesci sie do kieszieni ??:D

ps.jakie ma wymiary ?:)                    

Offline Olhado256

• +++++
GameStar
« Odpowiedź #139 dnia: 2003-06-16 (Pon), 19:53 »
Też mam w domku tego małego Game Stara. Ma format A5, czyli połowa A4, czyli tyle, co zeszyt szkolny. Najbardziej mnie rozbawiło, jak zajrzałem do środka - oni po prostu pomniejszyli strony! To znaczy, że czcionka jest dwa razy mniejsza (czytać tylko przy dobrym oświetleniu!) i screeny też (gówno na nich widać). Ogólnie to jeszcze nie jestem przekonany do słuszności tej decyzji, ale wersja bez CD jest zdecydowanie ekonomiczniejsza.

A klimat to GS ma taki sobie, zalatuje zbytnim profesjonalizmem, a za mało \"graczowania\". I ta kobieta (Malwina?) jest beznadziejna po prostu :evil:                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
GameStar
« Odpowiedź #140 dnia: 2003-06-16 (Pon), 20:09 »
Komuda jest beznadziejny. Ta Kobieta jeszcze ujdzie.
ano, fakt, mala czcionka, screeny tez pomniejszone. ale czytac mozna. da sie.
i tak bezplytowy GS jest lepszy niz niejedno \"pismo\" na rynku. dlatego raczej bede kupowal GS. i ta cena - rowno 5 zl. nie jakies tam 4,99, czy cos takiego. poezja dla portfela :)                    

Offline smuggler

• +
GameStar
« Odpowiedź #141 dnia: 2003-06-17 (Wto), 09:09 »
[q

p.s
no chyba mi nie powiesz, że Quake\'a 2 nie jest hitem?[/quote]
Hitem to był parę lat temu, a teraz już się zdšżył zestarzeć. Jakby dali Quake\'a III to może jeszcze...[/quote]

]]]A jakby dali Q3, tobym powiedzial, ze to tez juz stare, no jakby dali Dooma 3 albo HL2, to byloby cos :). Ale poza tym Polacy nie narzekaja :)                    

Offline Olhado256

• +++++
GameStar
« Odpowiedź #142 dnia: 2003-06-17 (Wto), 11:59 »
ignus =] Komuda też kiepski jest, ale IMO nie tak zły, jak ta ignorantka. Co nie zmienia faktu, że GS jest naprawdę bardzo biednym pismem i gdyby nie kosztował tych 5zł, to bym w życiu brata nie przekonał, żeby to kupował. A kupuje, bo musi coś o grach czytać, a nic lepszego chyba nie ma. Ewentualnie może jeszcze ŚGK wypróbujemy...                    
w stanie spoczynku

Offline moon

• +
GameStar
« Odpowiedź #143 dnia: 2003-06-17 (Wto), 12:25 »

]]]A jakby dali Q3, tobym powiedzial, ze to tez juz stare, no jakby dali Dooma 3 albo HL2, to byloby cos :). Ale poza tym Polacy nie narzekaja :)

Choćbyś nie wiem jak się człowiek starał, każdego nie zadowoli :D[/quote]                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
GameStar
« Odpowiedź #144 dnia: 2003-06-17 (Wto), 12:38 »
Ewentualnie może jeszcze ŚGK wypróbujemy...
jakto ewentualnie, przecież ŚGK to naprawdę fajne pisemko.
co do GS, to chyba się przejdę do kiosku. ^^;

Offline kacper1916

• +
GameStar
« Odpowiedź #145 dnia: 2003-06-17 (Wto), 14:05 »
Przejrzałem sobie w Empiku tego GS za 5 zł. Rzeczywiście przymałe to wszystko, głupio się czyta takie małe literki. Dobrze, że mnie redakcja GS na tyle lubi, że dała mi darmową prenumeratę wersji z CD. :D                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
GameStar
« Odpowiedź #146 dnia: 2003-06-17 (Wto), 14:39 »
eee Ty sobie żarty robisz??? chyba właśnie to jest fajne, mały format, a nie taka wielka płachta którą ciężko czytać w zatłoczonym autobusie - fuj. MAŁY FORMAT GÓRĄ!                    

Offline Olhado256

• +++++
GameStar
« Odpowiedź #147 dnia: 2003-06-17 (Wto), 14:48 »
Jasne, mały format jest cool, tylko te małe literki i małe skriny... to trochę przegięcie jest!                    
w stanie spoczynku

Offline gramisan

• ++
GameStar
« Odpowiedź #148 dnia: 2003-06-17 (Wto), 17:34 »
A widzieliście nowe \"kombo\" GS\'a tj. połączenie dwóch pierwszych numerów za cenę jednego? Takie \"okazje\" pamiętam z reaktywacji TS\'a. Czyżby oznaczało to koniec tego czasopisma? A może po prostu pozbywają się nie sprzedanych egzemplarzy? Wszystko się okaże w najbliższym czasie(człowiek sam nie czuję jak rymuje :wink: ).                    
"Non omnis moriar"

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
GameStar
« Odpowiedź #149 dnia: 2003-06-17 (Wto), 17:42 »
Mozliwe ze zostalo im wiecej niz przypuszczali. Moze nawet sie skusze, jesli gdzies znajde takie combo                    

Offline kacper1916

• +
GameStar
« Odpowiedź #150 dnia: 2003-06-17 (Wto), 19:04 »
Zostało im więcej niż przypuszczali, ale jeśli w tej chwili są już 3 wersje gazety to mam nadzieję, że źle im się nie sprzedaje.                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline TomisH

• +++
GameStar
« Odpowiedź #151 dnia: 2003-06-18 (Śro), 14:04 »
Ta wersja \'mini\' jest troszeczkę \'kaszaniasta\' - papier już mieli nienajlepszy, a w połączeniu z malusieńką czcionką... Ale i tak pewnie kupię i przejrzę. :D                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
GameStar
« Odpowiedź #152 dnia: 2003-06-19 (Czw), 05:57 »
nie prawda, jak dla mnie jest w porządku. jeśli będzie się ukazywać co miesiąc - mają nowego klienta. ^_^                    

Offline pafcio

• +
GameStar
« Odpowiedź #153 dnia: 2003-06-19 (Czw), 15:43 »
Wydawnictwo IDG już od dawna daje takie comba ale PCWK więc to jest normalne w ich strategii. Takie comba są dobre dla ludzi którzy nie zdąrzyli kupic pierwszych numerów.                    
TOP SECRET FOREVER!!!
----------------------------------
RESET BACK !!!!
----------------------------
People Against Racism

Offline xxx

• ++
GameStar
« Odpowiedź #154 dnia: 2003-06-19 (Czw), 16:21 »
Zostało im więcej niż przypuszczali, ale jeśli w tej chwili są już 3 wersje gazety to mam nadzieję, że źle im się nie sprzedaje.

To jest pewne ratują się jak mogą. Sądzę, że będzie trudno uratować tonącego tytanika.                    

Offline mucika

• +
GameStar
« Odpowiedź #155 dnia: 2003-06-19 (Czw), 16:37 »
u mnei w kiosku nie widzialem tej wersji bez CD :(,a  pozatym czuje ze skoncza jak nowy TS ,wydawca za duzo wymagaa od Gamestara ten nowy numer z CD jest drogi a ma jedna pelna wersje pozatym dema na DVD sie powtarzaja za duzo chca na samym poczatku zarobic powinni kroczek po kroczku :D                    

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
GameStar
« Odpowiedź #156 dnia: 2003-06-19 (Czw), 17:09 »
a ja zycze im jak najlepiej. i mam nadzieje, ze utrzymaja sie jak najdluzej. a maja szanse wlasnie to zrobic.                    

Offline Olhado256

• +++++
GameStar
« Odpowiedź #157 dnia: 2003-06-19 (Czw), 23:39 »
waste =] to zabawne, bo ja za twoją namową mam zamiar spróbować KŚG :lol: . Mam już serdecznie dość GS. Chyba za dużo ludzi im pisało, że są sztywni, bo w tym numerze silą się na poczucie humoru. Te żarty są tak denne, że mi się smutno robi, jak je czytam. I recenzje też mi się coraz mniej podobają... :x                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
GameStar
« Odpowiedź #158 dnia: 2003-06-20 (Pią), 13:04 »
Olhado: hahaha ale ja jeszcze nie zdąrzyłem go przeczytać. ^_^ po prostu 5 pln to są raczej śmieszne pieniądze i napewno nie zbiednieję jak sobie kupię GSa. ^_- poza tym, zawsze będę miał jakąś skalę porównawczą.

mucika: ja również nie widziałem w kioskach tej wersji. kupiłem dopiero w empiku. myślę, że jeśli tak ma od tej pory być, to kioskarze muszą się dopiero do niej przekonać. upewnić że im zejdzie, no i przede wszystkim, zauważyć, ża taka wersja jest.

Offline smuggler

• +
GameStar
« Odpowiedź #159 dnia: 2003-06-20 (Pią), 14:30 »
waste =] to zabawne, bo ja za twojš namowš mam zamiar spróbować KŒG :lol: . Mam już serdecznie doœć GS. Chyba za dużo ludzi im pisało, że sš sztywni, bo w tym numerze silš się na poczucie humoru. Te żarty sš tak denne, że mi się smutno robi, jak je czytam. I recenzje też mi się coraz mniej podobajš... :x

Mi sie najbardzioej podobal - ale to w zeszlum nr - \"dowcip\" o siedzibie wydatnictwa \"Brunner\" wydajacego Bravo-gier, czy jakos tak. Jak na licencyjne niemieckie pismo przystalo - ciezkie to poczucie humoru :)                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
GameStar
« Odpowiedź #160 dnia: 2003-06-20 (Pią), 20:48 »
Smuggler - dowiemy sie co z tym dzwiekiem?                    

Offline moon

• +
GameStar
« Odpowiedź #161 dnia: 2003-06-21 (Sob), 17:47 »

Mi sie najbardzioej podobal - ale to w zeszlum nr - \"dowcip\" o siedzibie wydatnictwa \"Brunner\" wydajacego Bravo-gier, czy jakos tak. Jak na licencyjne niemieckie pismo przystalo - ciezkie to poczucie humoru :)

jak tak dalej pójdzie, może doczeją się czegoś na wzór \"Na Luzie\"?
Albo (o zgrozo!) \"Schwytane w sieci\" - już widzę pierwszego kandydata ( pozdro Smuggler ;)                    

Offline pafcio

• +
GameStar
« Odpowiedź #162 dnia: 2003-06-21 (Sob), 21:39 »
Mi się ten żart spodobał :)
Nieźle przywalili Bauerowi, ale taka jest prawda że wydaje głównie pisma dla kobiet...
Pozatym jest wolność słowa :D                    
TOP SECRET FOREVER!!!
----------------------------------
RESET BACK !!!!
----------------------------
People Against Racism

Anonymous

• Gość
GameStar
« Odpowiedź #163 dnia: 2003-06-22 (Nie), 01:10 »
Jak na licencyjne niemieckie pismo przystalo - ciezkie to poczucie humoru
tak jak w cda ... :roll:                    

Offline smuggler

• +
GameStar
« Odpowiedź #164 dnia: 2003-06-23 (Pon), 07:57 »
Jak na licencyjne niemieckie pismo przystalo - ciezkie to poczucie humoru
tak jak w cda ... :roll:

Moze i ciezkie - ale my sobie nie kpimy z nazwisk, wydawnictw i ich dzialalnosci itd. tak ciezcy nie jestesmy :). W sumie mnie ten dowcip nie rusza - no ale \"poznac pana po cholewach\"                    

Offline smuggler

• +
GameStar
« Odpowiedź #165 dnia: 2003-06-23 (Pon), 07:59 »
Mi się ten żart spodobał :)
NieŸle przywalili Bauerowi, ale taka jest prawda że wydaje głównie pisma dla kobiet...

]]]Brunner - Bauer. No faktycznie, dokopal im/nam niesamowicie :)
A ze Baue wydaje pisma dla kobiet? A prosze bardzo, co mi to przeszkadza? No chyba, ze zdaniem co poniektorych czynienie przyjemnosci kobietom to powod do hanby? :)

Pozatym jest wolnoœć słowa :D

Pewnie ze tak. Dlatego ja tylko krece z politowaniem glowa nad finezja owego dowcipu.                    

Offline xxx

• ++
GameStar
« Odpowiedź #166 dnia: 2003-06-23 (Pon), 20:37 »
smuggler-]Nie pisze się 2 postów po sobie.                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
GameStar
« Odpowiedź #167 dnia: 2003-06-24 (Wto), 08:12 »
cholera, zacząłem czytać, i jakoś tak drętwo mi idzie... dziwaczne artykuły... i co to za maniera, żeby zwracać się do czytelnika w pierwszej osobie liczby pojedyńczej? strasznie topornie im wychodzi pisanie.

Offline Domek

• +
GameStar
« Odpowiedź #168 dnia: 2003-06-24 (Wto), 09:08 »
i co to za maniera, żeby zwracać się do czytelnika w pierwszej osobie liczby pojedyńczej? strasznie topornie im wychodzi pisanie.

Rozbudziles moja ciekawosc... bede musial to kupic, zeby zobaczyc, jak to jest zwracac sie do kogos w pierwszej osobie liczby pojedynczej :)
Moze bys walna cytata? :)                    

Offline smuggler

• +
GameStar
« Odpowiedź #169 dnia: 2003-06-24 (Wto), 11:37 »
smuggler-]Nie pisze się 2 postów po sobie.

Sorki po raz ktorys. Staram sie pamietac ale chyba sobie musze bilobil czy inny geriavit kupic...                    

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
GameStar
« Odpowiedź #170 dnia: 2003-06-24 (Wto), 11:53 »
Ja sobie wczoraj kupiłem po raz pierwszy Gamestara (w wersji mini). Moja opinia: jest beznadziejny. Co tam beznadziejny - tragiczny. Ja myslałem, że CDA jest szczytem jeśli chodzi o bezpłciowość tekstów. Myliłem się.                    

Offline smuggler

• +
GameStar
« Odpowiedź #171 dnia: 2003-06-24 (Wto), 12:33 »
Ja sobie wczoraj kupiłem po raz pierwszy Gamestara (w wersji mini). Moja opinia: jest beznadziejny. Co tam beznadziejny - tragiczny. Ja myslałem, że CDA jest szczytem jeœli chodzi o bezpłciowoœć tekstów. Myliłem się.

Hehe :). Ale nie boj nic - mi sie wiele razy zdawalo, ze \"glupszego listu to juz nie da rady napisac\" a tu sie stale i wciaz okazuje - ze mooozna, mooozna. Jeszcze jak mozna. Jeszcze bedziesz kiedys CDA i GS wspominal z lezka w oku - \"o, to byly pisma, o, tam byly teksty, nie to co teraz, te badziewia\" :)                    

Offline Olhado256

• +++++
GameStar
« Odpowiedź #172 dnia: 2003-06-24 (Wto), 12:54 »
i co to za maniera, żeby zwracać się do czytelnika w pierwszej osobie liczby pojedyńczej? strasznie topornie im wychodzi pisanie.

Rozbudziles moja ciekawosc... bede musial to kupic, zeby zobaczyc, jak to jest zwracac sie do kogos w pierwszej osobie liczby pojedynczej :)
Moze bys walna cytata? :)

ROTFL :lol:
W pierwszej chwili nie skapowałem o co ci chodzi i już miałem ci jakiś przykład podać, kiedy sobie nagle uświadomiłem jak trudno jest zwrócić się do kogoś w pierwszej osobie :lol:                    
w stanie spoczynku

Offline xxx

• ++
GameStar
« Odpowiedź #173 dnia: 2003-06-24 (Wto), 14:21 »
Widzę, że smuggler bardzo się podnieca bluzgami na GS.                    

Offline mucika

• +
GameStar
« Odpowiedź #174 dnia: 2003-06-24 (Wto), 14:27 »
kop --- musisz tak wszystko komentowac ?? argh
a zeby nie bylo offtopa to widzialem w kiosku ta wersje mini i nie wydaje sie taka zla tylko malo czytelna czcionka :(                    

Offline xxx

• ++
GameStar
« Odpowiedź #175 dnia: 2003-06-24 (Wto), 14:30 »
Ta wersja mini w jest po prostu do d. Jak to można czytać ??                    

Offline Olhado256

• +++++
GameStar
« Odpowiedź #176 dnia: 2003-06-24 (Wto), 15:10 »
Hehe w dzień to jeszcze idzie to odczytać, tylko oczy bolą, ale w nocy to musiałem się lupą posługiwać :wink: . Bardzo nieergonomiczne.                    
w stanie spoczynku

Offline smuggler

• +
GameStar
« Odpowiedź #177 dnia: 2003-06-24 (Wto), 15:15 »
OLdaho

Jezu, to sa ludzie, ktorzy jeszcze sluchaja K.M?

STRZEZ SIE TYCH MIEJSC! :)

Pozdrowka                    

Offline smuggler

• +
GameStar
« Odpowiedź #178 dnia: 2003-06-24 (Wto), 15:18 »
Widzę, że smuggler bardzo się podnieca bluzgami na GS.

Mniej wiecej 50x mniej niz bluzgami na CDA :).
Po prostu blakam po tych watkach, ktore sie mi wydaja w miare interesujace... I gdzie ty tu widzisz podniecanie sie? Mruknalem pare zdan na temat dosc dziecinnej IMO zagrywki GS  z \"Brunnerem\", ktora mi sie nie spodobala -  i to jest wszystko. Dla mnie mozecie to pismo kochac albo nienawidziec, naprawde \"wsio mi ryba\".                    

Offline josh

• DKMiści
  • +
GameStar
« Odpowiedź #179 dnia: 2003-06-24 (Wto), 21:33 »
hehe Uwaga ! Uwaga !
Po raz pierwszy zgadzam się w zupełności z kopem :D
Jak to miło móc zobaczyć, że wrzuacają innemu pismu a nie CDA a jeszcze móc się do tego dołaczyć-co smuggler?? :wink: Miła odmiana :wink: Oczywiście mówię to żartobliwie-no offence :)                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!