Autor Wątek: dziwne akcje  (Przeczytany 13169 razy)

Arclon

• Gość
dziwne akcje
« Odpowiedź #60 dnia: 2005-03-14 (Pon), 00:06 »
Kurcze. Zepsuł mi się komputer - podwójne posty mi pokazuje. Wie ktoś jak to naprawić?

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
dziwne akcje
« Odpowiedź #61 dnia: 2005-03-14 (Pon), 00:09 »
Format C:

I chuj

Offline zan

• +++
dziwne akcje
« Odpowiedź #62 dnia: 2005-03-14 (Pon), 08:45 »
Morgurth  (.....) ale mam na ciebie ochote
Victor zaczyna byc w coraz wiekszej desperacji, najpierw sasiadka, pozniej morgurth....
sam bys miał wyrzuty sumienia ( co innego okazja i niemożesz bo powiedzmy nie masz gumy)
chyba rozumiemy co innego przez wyrzuty sumienia i moralnosc ale jak tam wolisz....
Morg Ty moralisto...
morg sie zmienil, niedlugo bedzie uczyl, musi nabrac nauczycielskiej postawy wzorca dla mlodziezy :P
format c:
porady zawodowego informatyka :D :D :D

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
dziwne akcje
« Odpowiedź #63 dnia: 2005-03-14 (Pon), 17:16 »
Seks jest fajny i przyjemny, a morg dobrze prawi, zaczynacie widzieć w nim ascetę, a to nie chodzi o życie w cnocie, tylko o szanowanie tak siebie, jak i tej drugiej osoby. Mówisz, że jak znajdziesz dziewczynę którą pokochasz będziej jej wierny et caetera. Ale jak się to ma do szacunku, skoro przed nią zerżnąłeś całe osiedle? Innymi słowy nigdy nie będzie między Wami tak, jak między ludźmi którzy po raz pierwszy smakowali ciała z sobą i nie robili tego nigdy z nikim innym. Nie jest to przykład z powietrza czy akademicki, bo bardzo dobrze wiem co mówię.

Offline Carnagge

• +
dziwne akcje
« Odpowiedź #64 dnia: 2005-03-14 (Pon), 17:30 »
2) ona moglaby se mowic nawet ze cofalem bulgara na srodku placu wolnosci. nikt z moich znajomych z ktorymi sie licze, by w to nie uwierzyl. kazdy kto by w to uwierzyl, i tak jest chujem, wiec jebie mnie to co ona by tam mowila. poza tym bez smialosci, nie mysli sie chujem, i to jest dla mnie imperatyw. wszyscy do okola moga sie ruchac na lewo i prawo, moga ruchac sie 4 razy dziennie, z 10 dziwkami na raz. ja mam to w dupie, dlaczego? bo znam swoja wartosc, i to ze zrucham tyle dziur ze mi palcy u rak nie wystarczy do liczenia, nie jest w stanie w zaden sposob mnie dowartosciowac, a to z tej prostej przyczyny, ze dowartosciowywac sie najzwyczajniej nie musze.

[snapback]96027[/snapback]
Zgadzam sie z Toba morguth - najwazniejsze to dzialac wg wlasnych zasad i nie patrzec na to co mowia inni. Kazdy ma jakis swoj wlasny kodeks moralny i stytl zycia i niecz zyje wg niego. Jezeli ktos uwaza ze warto wykorzystac kazda sytuacje i popychac co sie da i sprawia mu to radosc to jego sprawa. Dla innego szcesciem bedzie byc wiernym jednej dziewczynie i to zupelnie niekoniecznie za sprawa seksu. Dlatego ta dyskusja do niczego tu nie doprowadzi bo ani jedni ani drudzy nie zrozumieja racji przeciwnych stron. Victor mial okazje, jest wolny, wykorzystal ja i dobrze sie z tym czuje. No i spoko chyba o to chodzi zeby byc w zyciu zadowolonym. Ja sam jestem zwolennikiem wiernosci na pierwszym miejscu i stalych zwiazkow, ale wiem, ze wielu osobom to nie pasuje. Niech kazdy kieruje sie wlasnym kodeksem etycznym i robi tak zeby byl szczesliwy bo chyba o to w zyciu chodzi ;)

Offline TomisH

• +++
dziwne akcje
« Odpowiedź #65 dnia: 2005-03-14 (Pon), 17:36 »
2 ona powiedziała by znajomym że stchórzyłeś i to by było jeszcze gorzesz. a pozatym bez śmiałości i wykorzystywania sytuacji to bedziesz w życiu miał góra dwie dziewczyny, a działając troche więcej duzo wiecej i to super modele.
[snapback]95982[/snapback]

Że tak odpowiem po morgowemu - "niech spierdala".
W ogóle co to za mowa? Powiedziała by znajomym, że stchórzyłeś? Oooo, to ja mam lepszy tekst - "Victor miał przedwczesny wytrysk" albo "Nie wiedziałam czy wszedł, czy wyszedł"... Geezas, w Łodzi naprawdę jest aż TAK źle?

/me rozgląda się

Nie no, w mojej okolicy wszyscy zdrowi...

Co do drugiej części wypowiedzi - polecam Victorowi film Alfie. Może nie jest to high art, ale jako tako pasuje do sytuacji...

""Przychodzi sąsiadka Victora do THa:
- Wypierdol mnie!
TH otwiera drzwi:
- Wypierdalaj!""
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Victor

• ++
dziwne akcje
« Odpowiedź #66 dnia: 2005-03-14 (Pon), 18:03 »
dobre dobre choć raz miałęm inną sytuacje. Na obozie ( 2 klasa liceum) byłą taka jedna dziewczyna niebyła brzydka ale totalnie o siebie niedbałą kapiel raz na 6 dni itd o zebach to niewspomne i tak podeszłą do mnie i mówi wymiękam na twój widok a ja leko juz podpity a mnie wymięka na twój widok.

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
dziwne akcje
« Odpowiedź #67 dnia: 2005-03-14 (Pon), 19:13 »
O, tos wzor cnot wszelakich. Nie dosc, ze bawisz sie zycie, to jeszcze obrazasz brzydka dziewczyne i chwalisz sie tym an forum. No, no, coraz lepiej.
« Ostatnia zmiana: 2005-03-14 (Pon), 19:14 wysłana przez Yisrael »

Offline tymbeer

• +++
dziwne akcje
« Odpowiedź #68 dnia: 2005-03-14 (Pon), 20:18 »
Mówisz, że jak znajdziesz dziewczynę którą pokochasz będziej jej wierny et caetera. Ale jak się to ma do szacunku, skoro przed nią zerżnąłeś całe osiedle? Innymi słowy nigdy nie będzie między Wami tak, jak między ludźmi którzy po raz pierwszy smakowali ciała z sobą i nie robili tego nigdy z nikim innym.
[snapback]96098[/snapback]
Znajdzie sobie taka dziewczyne, ktora tez przeruchala cale osiedle i beda zadowoleni.
A o to chyba chodzi?
...

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
dziwne akcje
« Odpowiedź #69 dnia: 2005-03-14 (Pon), 20:21 »
No pewnie,. jak by nie było będzie bardzo miło, będą spacerować po osiedlu i tylko patrzećz  zazdrością na każdą/każdego, a trzebaby Jezusa żeby ufać komuś, kto zabawia się z całym osiedlem,a  życie bez zaufania czy związek bez zaufania to gówno ine związek. Jak y nie było będzie bardzo miło.

Arclon

• Gość
dziwne akcje
« Odpowiedź #70 dnia: 2005-03-14 (Pon), 20:43 »
To jak? Kamienujemy?
« Ostatnia zmiana: 2005-03-14 (Pon), 20:45 wysłana przez Arclon »

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
dziwne akcje
« Odpowiedź #71 dnia: 2005-03-14 (Pon), 21:02 »
Prosił o nasze zdanie, a nie osąd. Moje zdanie jest chyba klarowne, hę ?

Offline zan

• +++
dziwne akcje
« Odpowiedź #72 dnia: 2005-03-14 (Pon), 22:16 »
a mzoe by tak elektrycznosc??
a tak ps. victor, czules sie tam jak turysta???

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
dziwne akcje
« Odpowiedź #73 dnia: 2005-03-14 (Pon), 22:30 »
Hmmm - używanie gumki w przygodnych znajomościach ma sie ni jak do topicu o seksie i miłości.
Trzeba w końcu poznać tą drugą połówkę, a przygodne znajomości mogą do tego prowadzic.
Powiedziałem już, że doceniam zalety monogamii - tak, myślę, że jak do tego wszystkiego (chodzenie ze sobą) dodamy miłośc to jest bosko, ale... przecież całe życie nie byłem w związku - byłem też singlem.
Dziwne jest też dla mnie założenie, że napotkana dziewczyna, z którą miło spędzam czas, a zbliżenie to był dla nas obydwoje impuls, jest kurwą z osiedla...
Zasady i moralność - owszem, ale bez przesady - że zapomnisz się razem z nią - co w tym złego?

Offline zan

• +++
dziwne akcje
« Odpowiedź #74 dnia: 2005-03-14 (Pon), 22:47 »
a zbliżenie to był dla nas obydwoje impuls, jest kurwą z osiedla...
tak, ale rozmawiamy tutaj o tej jednej pani ktora daje kazdemu lepszemu napotkanemu panu z osiedla

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
dziwne akcje
« Odpowiedź #75 dnia: 2005-03-14 (Pon), 23:10 »
Dokladnie, zdajesz sie nie zauwazac dwoch rzeczy:
a> to mezatka
b> fragment rozmowy Via z jego kumplem z osiedla, a ktorym ta kobietka spala w kilka dni pozniej (a moze godzin?)

Offline Victor

• ++
dziwne akcje
« Odpowiedź #76 dnia: 2005-03-14 (Pon), 23:41 »
Dziwne jest też dla mnie założenie, że napotkana dziewczyna, z którą miło spędzam czas, a zbliżenie to był dla nas obydwoje impuls, jest kurwą z osiedla...
cały czas w tym kraju jest przekonanie że jesli dziewczyna miała wiecej niz jedego faceta to jest kurwą.
dalej cały czas wyczuwam zazdrość. Pytanie czy wy niespotkaliście się z nimfomankami??? Bardzo często mozna spotkac takie dziewczyny. Teraz jak jestem na studiach z utesknieniem czekam na juwenalia dziewczyny znowu beda biegały półgołe po akademikach to jest to wystarczy podejść zagadać i praktycznie lądujesz w łózku. Ale od czego jest młodość??? jestem obecnie stanu wolnego czyli moge bawic się do upadłego. Teraz odezwa się głosy,że jak tak mozna. Bo wyjdzie że kazda dziewczyna na studiach to kurwa. wiekszość dziewczyn jest stanu wolnego i tez uzywa zycia. I co w tym złego, gdy znajde swoją druga połowe to bede wierny a teraz co??? bawie się korzystam z okazji ( to co że męzatka ja o tym wiem ale gdyby był to ktos inny to pewnie nawet by się niezornientował) dalej skoro teraz jestem sam co mam robić być wzorem cnót i siedzieć i zaspokajać sie oglądając filmy dla dorosłych. Nieczuje się winny bo i czemu nieczułem się winny jak spały ze mna dwie dziewczyny  :P A wy jesteście zbyt pruderyjni. ale powiem jedno zapyatnie o dziwne akcje spowodowało wielki osąd jak tak mozna bezkarnie bzykać. ZAZDROSCICIE MI. a Yisrael
O, tos wzor cnot wszelakich. Nie dosc, ze bawisz sie zycie, to jeszcze obrazasz brzydka dziewczyne i chwalisz sie tym an forum. No, no, coraz lepiej.
Czytaj dokładnie niebyła brzydka ale niedbająca o siebie. zadam ci pytanie jakbys się czuł jakgdyby zarywałą cię laska która dosłownie smierdzi moczem a z ust wali jej kwasem z żołądka. Moze niewiem moze komus sie taka spodoba mnie nie gdyby o siebie dbałą była by spoko ale chociaż troche higieny.

Offline TomisH

• +++
dziwne akcje
« Odpowiedź #77 dnia: 2005-03-14 (Pon), 23:51 »
Młodość to młodość, a przelecieć mężatkę "spod dwójki" to zupełnie inna sprawa... Poza tym czego mamy ci zazdrościć Viktor? Że głupiutki jesteś? Że z utęsknieniem czekasz na juvenalia by jakaś nastodajka zrobiła ci orala? Get a life. Real one.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
dziwne akcje
« Odpowiedź #78 dnia: 2005-03-14 (Pon), 23:58 »
o wlasnie

Offline tymbeer

• +++
dziwne akcje
« Odpowiedź #79 dnia: 2005-03-15 (Wto), 00:00 »
No pewnie,. jak by nie było będzie bardzo miło, będą spacerować po osiedlu i tylko patrzećz  zazdrością na każdą/każdego, a trzebaby Jezusa żeby ufać komuś, kto zabawia się z całym osiedlem,a  życie bez zaufania czy związek bez zaufania to gówno ine związek. Jak y nie było będzie bardzo miło.
[snapback]96124[/snapback]
Nie rozumiem cie. Co ma do wiernosci i zazdrosci to ze przed nia/nim byly inne/inni?
Jesli oboje beda mieli ten sam system wartosci, i swiadomosc ze juz sie "wyszaleli" to gdzie beda zazdrosne mysli pytam sie? Czy jak juz czlowiek pociupcia, to nie moze byc zaufania, badz wiernosci?
Dosc dziwna filozofia.
...

Offline zan

• +++
dziwne akcje
« Odpowiedź #80 dnia: 2005-03-15 (Wto), 00:21 »
wiesz co Victor:
1. jak Ci sie nie podoba ten kraj to spadaj
2. jak Ci sie nie podobamy to nie odzywaj sie
3. jak chcesz dupczyc sie z kazda jak jakies zwierze to Twoja sprawa,
4. nie przyznawaj sie ze jestes studentem bo innym studentom wstyd swoim poziomem robisz
nie zrozumiemy sie tutaj bo my mowimy o zupelnie innych rzeczach, wiec powiem Ci tak jak by powiedzial Wujek Staszek Mistrz Cietej Riposty:
..... SPIERDALAJ
to byl tylko cytat. a szczerze mowiac takiej kolezanki co to daja kazdemu lepszemu z akademca to raczej znac bym nie chcial. mam nadzieje ze jak Cie zona bedzie zdradzac z koelgami z osiedla to tez bedziesz mial tako samo nastawienie.
nikt tu nei twierdzi ze "bzykanie" "wolnych" jest zle. nie podoba nam sie tylko ton Twoich wypowiedzi i mamy do tego swiete prawo.
nie zazdroscimy Ci prawie nie isteniejacej u Ciebie moralnosci i zaczatkow jakichs chorob wenerycznych ani tego z jakim wielkim szacunkiem wyrazasz sie o plci pieknej ani tego w jaki sposob traktujesz seks. nam jest Ciebie szkoda po prostu i chcielismy Ci wytlumaczyc nasz punkt widzenia.
jak jestes taki kozak to idz do tego sasiada i powiedz mu ze bzykasz jego zone a nie to anonimowo sie chwalisz jakims bzykaniem na sofie, bo jak juz zauwazyles nie zrobiles zadnego wrazenia

mysle ze dalsze wypowiadanie sie w tym threadzie jest ponizej naszej godnosci panowie (i panie ktore mialy dosc cierpliwosci by sledzic ten wstretny w zasadzie temat)

Arclon

• Gość
dziwne akcje
« Odpowiedź #81 dnia: 2005-03-15 (Wto), 00:33 »
wiec powiem Ci tak jak by powiedzial Wujek Staszek Mistrz Cietej Riposty:
..... SPIERDALAJ
Dobra, to, to już podchodzi pod osąd, czy jeszcze nie?

nie zazdroscimy Ci prawie nie isteniejacej u Ciebie moralnosci i zaczatkow jakichs chorob wenerycznych ani tego z jakim wielkim szacunkiem wyrazasz sie o plci pieknej ani tego w jaki sposob traktujesz seks.
Heh... "moralność", zawsze bawiło mnie to słowo - pasuje tylko do ust kaznodziei. Zaś co do wyrażania się, to kto inny wyzywał tu od kurew na prawo i lewo.

mysle ze dalsze wypowiadanie sie w tym threadzie jest ponizej naszej godnosci panowie (i panie ktore mialy dosc cierpliwosci by sledzic ten wstretny w zasadzie temat)
Jeśli sugerujesz zamknięcie tematu, to AMEN. Za dużo nerwów kosztuje mnie czytanie wypowiedzi tutaj.
« Ostatnia zmiana: 2005-03-15 (Wto), 00:36 wysłana przez Arclon »

Offline zan

• +++
dziwne akcje
« Odpowiedź #82 dnia: 2005-03-15 (Wto), 00:55 »
to już podchodzi pod osąd

pod jaki osad. probujemy z kolega dyskutowac a on nie odpowiada na posty i pisze to samo w kazdym poscie, twierdzi ze mu zazdroscimy itd itp i twierdzi ze jestesmy pruderyjni, sorki
  Zaś co do wyrażania się, to kto inny wyzywał tu od kurew na prawo i lewo.
coz, slowo to zostalo uzyte tylko w stosunku do tej pani co to daje na lewo i prawo bedac mezatka.
Heh... "moralność", zawsze bawiło mnie to słowo - pasuje tylko do ust kaznodziei
uch, nie zazdroszcze Twojemu otoczeniu. moze podam jeszcze kilka slow ktore pewnie nei znajduja sie w Twoim slowniku: "zasady", "prawda", "porzadek" itd itp
gdybym podszedl do Ciebie na ulicy i za przeproszeniem Cie pieprznal to n iby mialbym do tego prawo? bo takie cos jak moralnosc nie istnieje.  zadaje teraz Wam obydwu pytanie: jak byscie sie czuli gdyby to Wasza zona tak Was zdradzala? albo Wasza siostra swojego meza? odpowiedzcie na te pytania jesli jestescie tacy ponad moralnoscia. bo moralnosc to podstawa zycia w spoleczenstwie jesli tego nie zauwazyliscie.
.... SPIERDALAJ
mam wielka ochote zrobic z tego 2 osobe liczby mnogiej.
-----> Arclon, niezly wklad miales w ten topic, jak nie masz zadnych argumentow to moze prosze nie pisz bzdur bo szkoda tylko moich nerwow i Twoich.
duza czecs z nas juz sie wypowiedziala: uwazamy ta pania za, wybaczcie mi, kurwe. a Victor po prostu wykorzystal sytuacje, mial do tego prawo, niech to powie jej mezowi, pewnie biedak zyje w nieswiadomosci zarabiajac pieniedze na kondomy dla zony
Jeśli sugerujesz zamknięcie tematu, to AMEN
nie sugeruje zamkniecia tematu ale po prostu zaprzestania dyskusji, kazdy sie wypowiedzial a po co dawac tylko Victorowi kolejne szanse chwalenia sie swoimi "podbojami"

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
dziwne akcje
« Odpowiedź #83 dnia: 2005-03-15 (Wto), 01:03 »
Temat jest dosyc ciekawy, ale trzymajmy poziom - nie ma co nikogo na siłe przekonywać. Ma to być dobra dyskusja i tyle.
A wracając do tematu
cały czas w tym kraju jest przekonanie że jesli dziewczyna miała wiecej niz jedego faceta to jest kurwą.
Zacznijmy od tego, że ku*a to prostytutka - kobieta, która uprawia seks za pieniądze - nie mylmy pojęć.
Z drugiej strony, jeżeli dziewczyna zrobiła to z tobą, nie oznacza to od razu, że puszcza się na lewo i prawo - kto powiedział, że kobieta nie może miec takich samych uprawnień co do przyjemności, jaką niewątpliwie jest seks, tak jak my?
Jeżeli faktycznie śpi z kim popadnie to już można snuc przypuszczenia, iż jest to kobieta pokroju takiego o jakim jest tu dyskusja. Natomiast jeżeli to był impuls, i zrobiła to mając chwilę zapomnienia, a nie zdarza jej się to zbyt często, to w czym problem? A jeśli taka przygoda skończy sie miłością? - Ludzie poznają się w rózny sposób - przygoda' może byc jedną z nich.
A propo juwenaliów - Vic, nie obraź sie, ale chyba za bardzo myślisz tym na dole, a kobiety traktujesz troszeczkę przedmiotowo - to po pierwsze.
Po drugie - jest wiele ludzi, którym zazdroszczę różnych rzeczy, ale co jak co - tego akurat większość forumowiczów Ci nie zazdrości.
Co do jednego się zgodze - młodość ma swoje prawa i trzeba z niej skorzystać - każdy po swojemu i wg. własnego mniemania - dobra zabawa to nie zawsze seks - jest to tylko jedna z przyjemności.
A co do wierności - związek bez niej to nie związek.
A to, że dziewczynamiała pewną ilość partnerów, nie oznacza, że jest 'puszczalska' - skąd wiesz czy to nie były związki? (krótkotrwałe, bo krótkotrwałe, ale były).
A co do koleżanek i towarzystwa z jakim sie zadajemy: nie interesuje mnie życie seksualne wszystkich moich przyjaciół i nie wiem np. czy koleżanki, które lubię i darze zaufaniem sa puszczalskie - zakładam, że wy oceniając pochopnie innych też pewnie nie wiecie.

<OFFTOP>
Uff - ale się nagadałem  :.^^: Wujcio Kore musi sie teraz wyspać.  :P

Offline Victor

• ++
dziwne akcje
« Odpowiedź #84 dnia: 2005-03-15 (Wto), 01:34 »
Witam
Mam na imię Maciek i jestem doktorantem na wydziale psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Jestem Wam winien przeprosiny i wyjaśnienia.
Otóż obecnie prowadze prace badawczą na temat forów internetowych. Jako, że chciałem uzyskać lepsze wyniki z badań niż świeżo zarejestrowany użytkownik poprosiłem mojego kuzyna Victora by według moich instrukcji pisał te posty.
Wnioski są ciekawe udostepnię je wam poprzez Victora zaraz po przedstawieniu pracy. Ale teraz powiem jedno, na wielu podobnych forach uzyskałem duże ładunki emocjonalne.
Jeszcze raz przepraszam Was i niemiejcie nam tego za złe. Jednocześnie bardzo dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam Maciej Sorbczyk
Teraz moja kolej pomagałem kuzynowi naprawde taki niejestem jak pisałem w postach, ta sąsiadka nieistnieje. owszem lubie towarzystwo dziewczyn ( i troche pobzykać jak każdy) ale traktuje je z szacunkiem
Nie miejcie mi tego za złe, wiecej czegos takiego nie zrobimy. teraz proponuje zamknięcie tematu, aha zauwazcie że był to najbardziej zywy temat na forum, a i wyjasniło sie czmu tak bardzo trzymałem się swojej roli.

Offline TomisH

• +++
dziwne akcje
« Odpowiedź #85 dnia: 2005-03-15 (Wto), 08:48 »
Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie - drogi Viktorku, bez naszej zgody poleciałeś sobie w "bambuko".

Anyway - nie życzę sobie, żeby jakakolwiek moja wypowiedź w tym temacie czy jakimkolwiek innym znalazła się w jakiejkolwiek formie w jakiejkolwiek pracy. Czy to jasne?

Gówno mnie obchodzi, że ktoś potrzebował danych do badań. Nie lubię jak ktoś mnie wykorzystuje bez mojej wiedzy i zgody.

Wiesz Viktor, równie dobrze jednak może to być wielka ściema, bo forumowicze zaczęli po tobie jechać. Wtedy najlepiej napisać "It wasn't me", prawda?

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
dziwne akcje
« Odpowiedź #86 dnia: 2005-03-15 (Wto), 09:23 »
oj tak. jako administrator forum nie wyrazam zgody na zamieszczanie zadnych wypowiedzi z tego tematu w jakiejkolwiek formie w innym miejscu, chyba ze ktorys z autorow posta zgodzi sie na zamieszczenie jego wypowiedzi.
wstyd panie victor, wstyd, ale od poczatku mowilem ze to zalatuje sciemą i tanim porno

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
dziwne akcje
« Odpowiedź #87 dnia: 2005-03-15 (Wto), 11:37 »
Anyway - nie życzę sobie, żeby jakakolwiek moja wypowiedź w tym temacie czy jakimkolwiek innym znalazła się w jakiejkolwiek formie w jakiejkolwiek pracy. Czy to jasne?

Gówno mnie obchodzi, że ktoś potrzebował danych do badań. Nie lubię jak ktoś mnie wykorzystuje bez mojej wiedzy i zgody.

Wiesz Viktor, równie dobrze jednak może to być wielka ściema, bo forumowicze zaczęli po tobie jechać. Wtedy najlepiej napisać "It wasn't me", prawda?

To było bardzo nie fair w stosunku do nas wszystkich. Również sie nie zgadzam.

Arclon

• Gość
dziwne akcje
« Odpowiedź #88 dnia: 2005-03-15 (Wto), 12:20 »
No, to chyba Ci się udało - opinie niezłe:
SPIERDALAJ
Szkoda że zatrzymałem się na poście zantara, a twój przeczytałem dopiero później. Właśnie w tej chwili wywaliłem swoją pokaźną wypowiedź na temat powyższy.
« Ostatnia zmiana: 2005-03-15 (Wto), 12:21 wysłana przez Arclon »

Offline zan

• +++
dziwne akcje
« Odpowiedź #89 dnia: 2005-03-15 (Wto), 13:10 »
daj prosze nr do wydzialu psychologii uniwersytetu lodzkiego. Twoj kuzyn zlamal wieksza czesc regul rzadzacych eksperymentami psycholgicznymi, na przyklad regule dobrowoloscnosci uczestnictwa. badanie powinno zostac uznane za niewazne. jesli kiedykolwiek materialy z tego tematu zostana uzyte postaramy sie o bardzo niemile konsekwencje.
a najlepiej zebys podal nam adres email do promotora lub kogolwiek u kogo wyniki Twoich tzw "badan" zostana przedstawione.
ktos tu na metodologii i etyce nie uwazal za bardzoi

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
dziwne akcje
« Odpowiedź #90 dnia: 2005-03-15 (Wto), 14:59 »
Wydział Nauk o Wychowaniu

Adres:
ul. Kopernika nr 55
90-553 Łódź
tel. (48 42) 665 57 76
fax. (48 42) 665 57 77
e-mail: wnow@uni.lodz.pl
www: www.wnow.uni.lodz.pl

Dziekan : prof. dr hab. Jacek Piekarski

:) Smaczengo :]

Offline Rivil

• +
dziwne akcje
« Odpowiedź #91 dnia: 2005-03-15 (Wto), 15:25 »
Buhahah. Świetne, Dawno się tak nie uśmiałem jak po przeczytaniu dlaczego ten Topic powstał. Faktycznie trochę to nie fair, ale jednakże zauważcie, że jeżeli ten topic zostałby założony z przedmową, że jest to potrzebne do pracy naukowej nie wzbudziło by to tak wielkich emocji. Topic by umarł po najwyżej 10 postach. Tego jestem pewny, a tym sposobem człowiek otrzymał całkiem wiarygodne wyniki.
Śmierć jednego człowieka przygniecionego przez drzewo to tragedia, śmierć stu milionów na wojnie to czysta statystyka.

Cheers mate! :D

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
dziwne akcje
« Odpowiedź #92 dnia: 2005-03-15 (Wto), 15:39 »
Mi by wystarczyło, cos takiego, że - 'po dyskusji czeka was niespodziewanka' - i wtedy by było spox  :.^^: Ale... :^^.:
Tzlko dlacyego akurat tu_ Mao jest forw w necie_! Nie lubie bzc obiektem eksperzmentow )kurde + nie dziala mi u y kreska a zamiast Z mam Y WTF!!!=

Offline Rivil

• +
dziwne akcje
« Odpowiedź #93 dnia: 2005-03-15 (Wto), 15:49 »
Mi by wystarczyło, cos takiego, że - 'po dyskusji czeka was niespodziewanka' - i wtedy by było spox  :.^^: Ale... :^^.:
Tzlko dlacyego akurat tu_ Mao jest forw w necie_! Nie lubie bzc obiektem eksperzmentow )kurde + nie dziala mi u y kreska a zamiast Z mam Y WTF!!!=
[snapback]96217[/snapback]
Naciśnij ctrl + Shift na raz na większości XPków działa po prostu zmieniłeś sobie ustawienia klawiszy.
Wracając do tematu. Jeżeli by tak napisał to większoćś by się dopytywała co za niespodzianka i zaczęlibyście węszyć. Nie pochwalam metody, która została użyta, jednakże muszę przyznać, że jest ona jedną z lepszych o ile nie najlepszą w tym względzie. Człowiek przeprosił i podziękował. Przecież nie napisze w swojej pracy "użytkownik o nicku Kore jest gigantycznym zboczeńcem uważajcie na niego w sieci". Więc cóż wielkiego się stało. Pozatym w każdej sytuacji możesz by obiektem badań na ulicy podejdzie do Ciebie człowiek poprosi o wskazanie drogi itp. skąd wiesz, że dany podmiot nie pisze akurat pracy magisterskiej, doktoranckiej czy innej na temat zachowań ludzi?
« Ostatnia zmiana: 2005-03-15 (Wto), 15:55 wysłana przez Rivil »
Śmierć jednego człowieka przygniecionego przez drzewo to tragedia, śmierć stu milionów na wojnie to czysta statystyka.

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
dziwne akcje
« Odpowiedź #94 dnia: 2005-03-15 (Wto), 16:10 »
Wiecie, wszystko fajnie, ale ja np. nie lubię być cytowany nawet w celach eksperymentalnych.

Tak czy owak, model eksperymentu to IMO niezwykłe świństwo.

Mam nadzieję, że przekażesz to swojemu znajomemu Victor :P
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline Rivil

• +
dziwne akcje
« Odpowiedź #95 dnia: 2005-03-15 (Wto), 16:28 »
Wiecie, wszystko fajnie, ale ja np. nie lubię być cytowany nawet w celach eksperymentalnych.

I tutaj Cię rozumiem, ale sądzę iż człowiek ten który pisze tą pracę nie będzie nikogo cytował. Gdyż wtedy potrzebna jest Twoja zgoda. Ja tą pracę sobie wyobrażam jedynie jako wyciągnięcie wniosków z tejże rozmowy i ogólne podsumowanie, bez żadnych ksywek.

Offline Iwan

• ++
dziwne akcje
« Odpowiedź #96 dnia: 2005-03-15 (Wto), 16:48 »
O cie kon ale zwrot akcji.
Jesli masz coś zrobić dzisiaj, zrób to pojutrze.

Offline Carnagge

• +
dziwne akcje
« Odpowiedź #97 dnia: 2005-03-15 (Wto), 19:53 »
Heheheh rozlozylo mnie na lopatki... cos mi clay czas ta sprawa do wizerunku Victora nie pasowala...
ALe Rivil ma racje, gdyby na poczatku bylo napisane, ze to do celow badawczyc to kazdy by zaczynal filozofie w stylu "to zalezy od sytuacji... mzoe bym skorzystal moze nie / zalezy jaka dziewczyna / z iloma to robila..." a tak kazdy napisal naprawde co myslal ;)
Jak tam kuzynek chce to ja wyrazam zgode na wykorzystanie moich postow i tak nijak mi to nie szkodzi, a moze mu pomoc w pracy ;)

Offline Victor

• ++
dziwne akcje
« Odpowiedź #98 dnia: 2005-03-15 (Wto), 19:59 »
Powiem tak  osobiście niechciałem brać w tym udziału, ale była prośba to sie skusiłem. uspokajam was wszystkich zadne wasze cytaty niebeda wykorzystane jak dobrze zauważyliście potrzeba do tego waszej pisemnej zgody. Tutaj chodziło bardziej o to jak była prowadzona dyskusja czy nastapiły podziały itd. Chodziło tutaj o naturalność
Ja tą pracę sobie wyobrażam jedynie jako wyciągnięcie wniosków z tejże rozmowy i ogólne podsumowanie, bez żadnych ksywek
I tak bedzie same wnioski jak wszystko przebiegało.
Mi by wystarczyło, cos takiego, że - 'po dyskusji czeka was niespodziewanka'
nawet w poście było To czegobyscie się nigdy niespodziewali.
Twoj kuzyn zlamal wieksza czesc regul rzadzacych eksperymentami psycholgicznymi, na przyklad regule dobrowoloscnosci
Gdyby powiedział wprost o co chodzi to
1 niebyło by naturalności ani takiej otwartosci
2 pisanie było by sztuczne lub byscie wręcz unikali pisania w tych postach.
i jak Juz wiecie praca niebedzie tylko o was jesteście jednymi z wielu bezimiennych pisarzy i miałem sie przygotować ze bedziecie żl.
ale pamiętajcie o jednym do wszytkiego sie przyznalismy po zakonczeniu tej obserwacji. także uznajmy juz sprawe za zakonczoną ok

Offline _lili_

• +
dziwne akcje
« Odpowiedź #99 dnia: 2005-03-15 (Wto), 20:47 »
LOL

Kiepskie zakonczenie jeszcze gorszego filmu. A schemat rozmowy niczym z tematow z Savarem i Mortasem w rolach glownych.

I dlaczego akurat kobieta zaciagajaca do lozka kazdego faceta? Jakby zboczencow nad ktorymi rozprawiac brakowalo... Szowinisci :P

Offline morgurth

• ++
dziwne akcje
« Odpowiedź #100 dnia: 2005-03-15 (Wto), 22:14 »
hm, ciekawe, przyznaje ze sie nie spodziewalem. ale uwazam, ze gdyby byly jakies wkrety podwazajace prawdziwosc, dajace podloze do przypuszczenia ze jest to eksperyment, badz cokolwiek w tym guscie, sytuacja stracila by na realizmie i to szybko. coz, w imie nauki jestem w stanie lamac konwenanse, wiec nie powiem zebym sie burzyl gdy ktos zlamal je wobec mnie. pozwalam sie cytowac, gdyz mowilem to z pelna swiadomoscia i sa to moje przekonania, i tylko moje.

Offline zan

• +++
dziwne akcje
« Odpowiedź #101 dnia: 2005-03-15 (Wto), 22:43 »
koles gowno mnie obchodzi co by bylo gdyby. zlamales naprawde duza czesc zasad obowiazujacych przy przeprowadzaniu eksperymentui niestety w swietle wspolczesnej metodologii eksperymentow i badan psychologicznych Twoje badanie jest:
a. nieprawidlowo przeprowadzone
b. w zasadzie to jest nieetyczne, lamie zasady wiec sorka.
nie mozemy uznac sprawy za zakonczona bo jesli przy takiej za przeproszeniem pierdole jestes w stanie omijac zasady to az strach myslec o normalnym eksperymencie.
ps. po konsultacji z moja dziewczyna ktora rowniez jest na psychologii tylko ze na uniwerku gdanskim kilka rzeczy mam do napisania:
1. badanie nie bylo przeprowadzone jawnie
2. badani nei byli dobrowolonymi uczestnikami badania
3. nie zapewniles tzw "nagrody" za wziecie udzialu w badaniach
4. nie wziales pod uwage "etycznych" czynnikow badania.  skad masz pewnosc ze nie zmienil sie moj swiatopoglad po tym temacie, ze nie rpzestalem wierzyc w ludzi?? zapewnisz mi pomoc psychologia ktory mi w tym pomoze??

moze i sie przypieprzam ale jesli sie z tego nie wycofasz stary to napisze dluuuugi list na twoj wydzial

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
dziwne akcje
« Odpowiedź #102 dnia: 2005-03-15 (Wto), 23:01 »
Nie zmienia to faktu, że morg jest moralistą ;)

I chuj

Arclon

• Gość
dziwne akcje
« Odpowiedź #103 dnia: 2005-03-15 (Wto), 23:13 »
koles gowno mnie [...]
[...]
ps. po konsultacji z moja dziewczyna ktora rowniez jest na psychologii tylko ze na uniwerku gdanskim kilka rzeczy mam do napisania:
4. nie wziales pod uwage "etycznych" czynnikow badania. skad masz pewnosc ze nie zmienil sie moj swiatopoglad po tym temacie, ze nie rpzestalem wierzyc w ludzi?? zapewnisz mi pomoc psychologia ktory mi w tym pomoze??

moze i sie przypieprzam ale jesli sie z tego nie wycofasz stary to napisze dluuuugi list na twoj wydzial
Po konsultacji z moim zdrowym rozsądkiem mam jedną rzecz do napisania: jesteś śmieszny.

(A co? Należy mi się coś od życia za to prawie-pod-moim-adresem "spierdalaj".)
« Ostatnia zmiana: 2005-03-15 (Wto), 23:15 wysłana przez Arclon »

Offline Ascot

• Patrycjusz
  • ++
dziwne akcje
« Odpowiedź #104 dnia: 2005-03-15 (Wto), 23:15 »
Dżizas. Lili, to naprawdę zajeżdża Mortasem.
Z uwagą śledziłem ten topis, moje sostrzeżenia (prywatne, niespisane) były podobne do tych morga...

Czy ktoś mógłby zamknąć ten temat? Tu się zaczynają gorsze emocje niż swojego czasu w "Subkulturach"

Offline zan

• +++
dziwne akcje
« Odpowiedź #105 dnia: 2005-03-15 (Wto), 23:31 »
ej no prawo masz, ja Ci powiedzialem brzydko a Ty powiedziales zem smieszny :)
zgoda? zgoda a Bog wtedy reke poda :) :) :) ;)

Offline Victor

• ++
dziwne akcje
« Odpowiedź #106 dnia: 2005-03-15 (Wto), 23:52 »
koles gowno mnie obchodzi co by bylo gdyby
SPIERDALAJ
A twoje słownictwo także odbiega od przyjetych zasad dobrego wychowania, ale cóz widac inni dla ciebie łamia zasady a ty jestes ponad nimi.

juz była odpowiedź mało kto by pisał i jak juz zostało napisane każdy pisał by bardzo ostroznie i sztucznie

A np spis powszechny obowiązkowy tyle jest gromadzonych o tobie danych  myslisz że pytaja o twoja zgode???

a co to konkurs??? odpowiadaj jak najlepiej a dostaniesz cukierka jest pełno ankiet badań itd i jakos nikt niedostaje nagrody za to że odpowie że woli kawe od herbaty.

nie wziales pod uwage "etycznych" czynnikow badania
to pozostawie bez komentarza lub nie. Nieetyczne było by gdyby to badanie było przeprowadzone i o niczym byscie niewiedzieli. Tutaj było przyznanie i podziekowanie.

stary to tylko zwykłe obserwowanie ludzkich zachowań całkowita anonimowość, a pozaty jedeynie sie osmieszysz ( rozmawiałem z moim kuzynem) dostaja takie listy i praktycznie od razu idą do kosza. A pozatym pisząc list musisz sie ujawnić teraz jesteś tylko "opinią" a takto możesz stać się obiektem żartów.
Zamknijcie wrescie ten temat
« Ostatnia zmiana: 2005-03-15 (Wto), 23:54 wysłana przez Victor »

Offline B

• Lis Niebieski
  • Moderator Globalny
  • ++++
  • control over men is all
Odp: dziwne akcje
« Odpowiedź #107 dnia: 2011-02-23 (Śro), 15:44 »
takie shizy
"więc lis postanowił go wyruchać"

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #108 dnia: 2011-02-23 (Śro), 18:38 »
quality temat

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #109 dnia: 2011-02-23 (Śro), 22:48 »
niewie co to zycie wg miecza i honor ( cytat z blade 3) mówie trzeba cwiczyc aby poznac dzikośc serca.

NIE WIE CO TO ŻYCIE WG MIECZA I HONOR!
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #110 dnia: 2011-02-25 (Pią), 16:39 »
Wiecie, wszystko fajnie, ale ja np. nie lubię być cytowany
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda