Autor Wątek: wasz ulubiony lokal  (Przeczytany 5050 razy)

Offline Victor

• ++
wasz ulubiony lokal
« dnia: 2005-01-16 (Nie), 22:07 »
tak sobie pomyslałem że nie ma tu takiego tematu, zatem.
Ja mam dość duzy wybór na pietrynie także staram się chodzic w miarę wszedzie. np pizza to w toskani ale tam bo jest mocna obsługa a to mniejpoliczą itd, a piwo to najwieksza ilość pubów w europie ale restauracja to polecam tylko jedna rooster a czemu dlategorooster tutaj najlepsza jest obsługa tak jest serio. POLECAM!! a wy gdzie chodzicie?

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-01-16 (Nie), 22:09 »
Ekhm widze, widze dokładnie dlaczego tam chodzisz :P

Hmmm... ja nie chadzam nigdzie (ale może bede musial zaczać ;) ) więc nie mam ulubionego miejsca.

Offline Victor

• ++
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-01-16 (Nie), 22:26 »
wiesz jak tam fajnie te kelnerki ale lubie jeszcze coś, wiesz jaki jest sport na pietrynie  w wakacje w goirący dzien siadasz w ogódku z piwem ( pełno ich) i obserwujesz dziewczyny a jest na co popatrzeń.

Offline [omega]

• ++
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-01-16 (Nie), 22:26 »
Kurwiszonowaty klimat dla typow co nosza sweterki na gole cialo :twisted:
Dawno temu byl taki lokal "String" tam to byla obsluga. Panny w jakis skurzano latexowych gorsetach. I zjebow nie mozna bylo uswiadczyc w wiekszej liczbie, przytulnie i niedrogo. Pozniej wytaczajac sie mozna bylo sie jeszcze odlac w bramie (przy okazji posiewajac gdzies przy tym wszytskie dokumenty - fajnie bylo) Szukajac nowej miejscowki mielismy takie kryterium na ogol - jak pojawia sie jakas plastikowa panna to robilismy przeprowadzke gdzie indziej. Poki ludzie na nas policji nie nasylali pilismy w bramie "Kabaretu" teraz niedaleko jest pub Anna - taka speluna ale przynajmniej nieuswiadczy sie "klubowiczow". Akceptowalnie jest w bodajrze Caffe lura czyli starym czarnym kocie. Nazwy sie zmieniaja dosc czesto a do pubow chodze coraz mniej. O klubach w stylu Nexus dla dropsiarzy juz w ogole nie bede pisal moze - znudzily mi sie miesca takie juz daaaawno a techno przyciaga drechow i drechow "anderkawer" (obiazkowo buty z klamerka :twisted: )

C1

Offline Carnagge

• +
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-01-16 (Nie), 22:32 »
Pizzeria to tylko Solo - mniam mniam :D Pub, kiedys maniakalnie Kaliska, obecnie kiedy mam prawo jazdy wole jakies ustronne kawiarnie - Coffees&Toffees sie klania, lub mniej uczeszczany bar w Silverze przy MegaNecie ;)

Offline Rivil

• +
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-01-16 (Nie), 22:34 »
Teraz najczęściej bywam w pizzerio-pubie "Dwie Dłonie" całkiem miły pubik a i bardzo dobrą pizzę podają, a co najlepsze u nich wybór jest hmmm że tak się wyrażę duży. Tylko czasem są kłopoty z dogadaniem się z barmanem, ale nie będę mówił dlaczego :). Innym plusem jest to że mieszkanie do którego najczęściej zmierzam po wizycie w tym lokalu oddalone jest od niego o jakieś 5 minut z założeniem płaszcza.
Kiedyś często bywałem w pubie pt. "Dungeon", bardzo miły klimat, 0 klubowiczów no i częste sesje RPG. Teraz nastąpiły tam dość drastyczne zmiany. Nie wiem czy na lepsze czy gorsze, gdyż nie byłem tam od dość dawna, ale ogólnie całkiem miło wspominam ten lokal.
Śmierć jednego człowieka przygniecionego przez drzewo to tragedia, śmierć stu milionów na wojnie to czysta statystyka.

Cheers mate! :D

Offline Victor

• ++
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-01-16 (Nie), 22:35 »
nie trzeba przyznac że w niektórych to jest pełno dresów itd a nexus to drops party podobnie jak port west. przychodza plaskikowe lady wiek 17 do 19 i dziękuję takie po 20 i wzwyż przychodza w towarzystwie dresiarzy itd, ale powiem szczerze w łodzi sa spox miejsca np riff raff czy futurysta ale jak wszędzie trzeba iść z ekipą by bawic się spox, ale to nic w porównaniu z karczmą idziesz tam i wyrywają cie babki po 30 40 lat za sponsoring, kumpel tam sie wybrał teraz jeżdzi BMW dostaje 5tyś miesięcznie za seks noce i bycie na zawołanie bzyka sie z 35letnia biznesswoman niezły kolo co?

Offline [omega]

• ++
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-01-16 (Nie), 22:48 »
A to meski kurw i tyle :twisted:
Rivil, 2 dlonie to pub dla gluchoniemych z tego co kojarze (co akurat nie znaczy ze sami gluchoniemi tam siedza, normalnie muzyczka gra itd. Ceny przyjazne klimat tez - moj braciak sobie chwali to miejsce a gluchoniemy na pewno nie jest :twisted: )

C1

Offline Rivil

• +
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-01-16 (Nie), 23:02 »
[omega] mówimy o tym samum pubie dokładnie :). Co z tego że dla głuchoniemychj. Klimat jest fajny. Który to Twój brat bo jeżeli wpada tam dość często to pewnikiem kojarzę :P. Bywam tam conajmniej 2 razy w tygodniu. Co do głuchoniemych tam to aktualnie są w mniejszości, teraz większość ludzi jaka tam przychodzi to słyszący, ale i tak powoli uczę się migowego. Spokojnie już umiem piwo zamówić :P
Śmierć jednego człowieka przygniecionego przez drzewo to tragedia, śmierć stu milionów na wojnie to czysta statystyka.

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-01-16 (Nie), 23:07 »
W Wuwua jest parę takich miejsc- park Moczydło, In side, gdzie maja paskudne grzańce, ale browarek nie kosztuje więcej niż 4,50 , Kampania Piwowarska na Podwalu, gdzie za 20 dychy dostajemy kawał pieczonej golonki w sosie piwnym i 1,2 litra piwa+dolewki, Pizzeria pod wieżą ś. Anny-zajebisty klimat, Klatka, Centrum Energetyki, Panorama, czy też pod gwiazdami...ehhh.

Offline T O R C H I O

• ++
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-01-16 (Nie), 23:25 »
śmieszny troche temat bo kazdy jest z innego miasta etc. <lol>
W Pszczynie to Bugsy Jazz Club - piwko koncerty etc., Pizzeria - Big Pizza (duza pizza jak w nazwie, taniepiwo i smaczne ... darmowy dowoz do domu bo bliskomieszkam)
w Bielsku to: Poza Swiatem, Oscar (bardzo, bardzo klimatyczna), Klimat w sferze(1 zaleta to ze jest w centrum i ma wieeeelki darmowy parking (bo to taki pasaz handlowy z kinem etc. - Sfera)
W Katowicach- w centrum - Fortepian, kiedys Amsterdam (chlip chlip ale zamkneli kilka lat temu :( ) sa jeszcze kwadraty,, za szyba etc.
jeszcze niedawno świat mógł być ocalony, dziś jest inaczej ...

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-01-17 (Pon), 00:33 »
Racja, Podwale jest zajebiste. Do tego dodam jeszcz U Fiszera (ten sam właściciel co podwale) z naprawdę super laseczkami, dobrym żarciem i piwem.

I chuj

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-01-17 (Pon), 12:25 »
U Fiszera? Hmm...gdzie to jest ? :.^^:

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-01-17 (Pon), 17:53 »
Na Bankowym chłopie.

I chuj

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-01-17 (Pon), 18:03 »
zgłaszam PROPOZYCJE przeniesienia tego do integracji
tak dla porządku
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-01-17 (Pon), 19:37 »
Mieszkam niedaleko bankowego...hmm..chyba wiem gdzie to jest...skoro polecasz, to sie tam po sesjii przejde.

Offline vincenzo

• +
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-02-04 (Pią), 02:33 »
Kiedyś Lamus( łysi, panczaki, rasta,hipisi metale itd w jednym miejscu) łysa zona właściciela ok 50 lat, koncerty i najlepszy klimat na świecie!!knajpa sławna w okolicy i w całej polsce bo proboszcz ją zamknął,a potem w tej sprawie interweniował urban i "Nie" ale naewt on nie dał rady akcji katolickiej, gmine itp. Tam każy palił co miał i pił co miał i robił co chciał!!
kiedyś pół prewencji z BB przyjechało..taka zadyma była:) piękne czasy!!
potem Rampa,ale tez zamknięta bo nie ma kto za barem stać i wogóle sąsiedzi mówili ze tam jakieś narkotyki czy cos:)

A teraz bar Wiktoria, choć też już stracił klimat..albo Cafe, bar Pod Bosakiem, orlik lub Czarny Koń:)
Ja, którym był, jakim był...
  Ja, którym szedł tam, gdziem szedł...
  Ja, którym żył tam, gdziem żył...
  ...
  Ja!

Offline morgurth

• ++
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-02-04 (Pią), 11:22 »
moim ulubionym miejscem jest moj pokoj. ceny sa w sam raz, klima w porzadku, muza leci nonstop, jest nawet telewizor ale rzadko wlaczony, kameralna atmosfera, lokal na zaproszenie, ale wieczorowy stroj nieobowiazkowy. czego chciec wiecej?

Offline tomcatek

• +
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-02-04 (Pią), 11:32 »
na poczatek adres... :D
haha, a masz zaproszenie? /morg
« Ostatnia zmiana: 2005-02-04 (Pią), 14:34 wysłana przez morgurth »
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Boze bron mnie przed przyjaciolmi, przed wrogami obronie sie sam.

Offline kYuba

• +
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-02-04 (Pią), 15:06 »
w moim lichym miasteczku wybór jest niestety bardzo niewielki, dlatego chodze głównie do pubu (który próbuje nazywac sie restaruracją :P) o nazwie "Piwnica". Mają tam świetne piwo, dosyc przyjemna obsługe a klimat jedyny w swoim rodzaju - pub został bowiem założony w starych, średniowiecznych piwnicach (dlatego taką ma własnie nazwę). Wpadam tam zawsze w piątek po szkole ze znajomymi.

i jeszcze jedna bardzo ważna zaleta tego lokalu: nie przychodzą do niego wixarze, dropsiarze i inni wylajtowani :P

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-02-04 (Pią), 17:08 »
Lokale jako takie średnio lubię, jako rasowy geek również preferuję własny pokój. Jednak jest jeden lokal do którego naprawdę lubię chodzić, pub Cotton. Lubię to miejsce za przyjemną atmosferę, grają tam starszą muzykę, przychodzą raczej normalni ludzie, nie ma skinów, dresów, ani metalowych ekstremistów. Można sobie usiąść ze znajomymi, wypić coś (colę ;) ), pogadać, i nie przejmować się że jakiś wariat w dresiku zacznie ustawiać wszystkich w lokalu.
"Obvious with hindsight !"

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-02-04 (Pią), 19:48 »
Od 2 tygodni kawiarnia Tchibo w centrum Katowic ;) Z pewnych wzgledów :)

Offline [omega]

• ++
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-02-04 (Pią), 20:23 »
Od 2 tygodni kawiarnia Tchibo w centrum Katowic ;) Z pewnych wzgledów :)
[snapback]92012[/snapback]
Jak jej na imie ? :)

Co do wlasnego pokoju to owszem milo posiedziec itd ale ograniczyc sie do tego pomieszczenia to dla mnie mocna przesada. Nie mowie zeby sie pchac codziennie do klubow zapchanych plastikiem (mozna znalezc miejsca rozniace sie od rasowych klubow ) ale bac sie wyjsc z wlasnej klatki to chore - a sporo osob tak zyje / wegetuje.

C1

Offline morgurth

• ++
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-02-04 (Pią), 22:56 »
no obawiam sie ze w lodzi dobrych miejsc to palcem w dupie namacac.
1) jebie fajami zewszad
2) mila kameralna atmosfera. jak mam ochote spotkac sie ze znajomymi, to mam ochote spotkac sie ze znajomymi a nie calym tabunem kretynow siedzacych przy stolikach obok
3) piotrkowska smierdzi wsiarstwem

a calosc dopelnia fakt ze moi ziomkowie z budy sa nie z lodzi. moze dlatego zajmuja sie wlasnie programowaniem a nie nakladaniem zelu na ryj.

Offline Victor

• ++
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-02-04 (Pią), 23:29 »
zgadza się że na piotrkowskeij często jest siara. plaskikowe baby czy grube karki ( oni są dobrzy podjeżdzają Beemką wysiadają i idą oczywiście strój dresowy a za nimi jak w islamie ich dziewczyny 10 króków z tyłu) ale zgoda wszędzie śmierdzi fajami ale czasem miło jest pochodzic po pubach a latem ogórgki te lepsze są po prostu super miło przyjemnie no i im cieplej tymlaski bardziej rozebrane a tylko siedzi się z piwem i ogląda to jest to.

Offline [omega]

• ++
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-02-04 (Pią), 23:35 »
Faktycznie ciezko o puby w ktorych nie wolno palic i nie wolno wejsc nikomu oprocz Ciebie i ziomkow :twisted:
Ja tez nie lubie dymu bo wszytstko przesiaka tym syfem.
Poza Piotrkowska mamy jeszcze w Lodzi kilka ulic a i na samej pietrynie da sie cos znosnego znalezc - warunek - trzeba szukac bo nie wszedzie typy z zelem na ryju :)

C1

Offline morgurth

• ++
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-02-04 (Pią), 23:42 »
ogrodki inna sprawa, z budy do nich blisko, wiec czasem mozna wstapic, ale jesli ma sie alternatywe, chlac w ogrodku za 5 zyla a w parku za 2. no to panowie. tanio, kameralnie i bez fajek. wniosek: puby niech spierdalaja

Offline [omega]

• ++
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-02-04 (Pią), 23:59 »
Cos w tym jest ale troche nie te lata - kiedys minusowe temperatury mi przeszkadzaly a teraz daja sie we znaki a jak z miesiac temu zaszylismy sie w bramie to paly przyjechaly i bylo bardzo blisko :)

C1

Offline Victor

• ++
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #28 dnia: 2005-02-05 (Sob), 00:32 »
ja mam do wyboru koło mnie jest pub i można tam iść posiedzieć ale drogo piwo 4,5zł ale tam chodzi sie na pizze. alelatem to kupujemy kilka browarów i siadamy na osiedlu na ławeczce i tam pijemy taniej przyjemniej itd, ale w związku z tym że media trąbią o tym jakie to osiedla sa niebezpieczne i ze blokersi to wróg ludu. a ze moje osiedle jest spokojne to oczywiscie policji jest tu 10 razy wiecej bo wiadomo poprawiaja statystyki jak i tak tu nic sie nie dzieje to dalej się nie bedzie działo a oni wyrobia normę patroli. w każdym razie trudno juz pic na ławeczce bo zaraz cię spisza itd, ba idziesz w kapturze to cię spiszą, jako że wracam poźno z zajęć a jak jest zimno to idę tak czapka kaptur i szalik to jestem wg nich groźny bo jestem zamaskowany. podobnie jest teraz nawet piwa nie otworzysz bo zaraz podejda i mandat i wylewają, niedługo spotkanie się w kilka osób i rozmowa na osiedlu bedzie nielegalna bo coś tam, a przepraszam co robic innego

Offline Rivil

• +
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #29 dnia: 2005-02-24 (Czw), 23:45 »
Ja ostatnio jeszcze odkryłem dość ciekawy pubik pt. "Iron Horse". Świetna muzyczka (dla tych co lubią taką :)). Wystrój po prostu cudowny... to trzeba samemu zobaczyć (za sam wystrój lokalowi dałbym 11/10). Pozatym dość częste (ponoć) koncerty (mnie się udało trafić akurat jak tam byłem. Do rana nic nie słyszałem ale warto było). Niestety piwo dość drogie i beznadziejne, ale jestem to w stanie wybaczyć.

Innym ciekawym miejscem jest (hmmm i teraz nie wiem jak to nazwać bo w sumie jest to pijalka, jednakże jakoś trudno mi tym mianem określić to miejsce) "Mieszczańska". Bardzo ładny wystrój. Tanie piwo i w sumie nawet kameralna atmosfera, nie ma tłoku można sobie znaleźć odizolowane miejsce.

Offline zan

• +++
wasz ulubiony lokal
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-02-25 (Pią), 00:43 »
moj ulubiony lokal w Trojmiescie: XL Burger we Wrzeszczu.; nigdzie indziej nei dostaniecie takieeeeeeej buly z trzema parowami za 5 zeta i mnostwem surowki :D
a jesli chodzi o bary i puby w gdansku to Ygrek, nie maja szatni a wiec nie ma dresow i sa najmilsze i najinteligentniejsze barmanki pod sloncem :D