Autor Wątek: Najlepsze akcje w szkole i nie tylko  (Przeczytany 2123 razy)

Offline Victor

• ++
Najlepsze akcje w szkole i nie tylko
« dnia: 2005-02-09 (Śro), 17:40 »
Był juz temat o naszych wpadkach, To teraz może najlepsze akcje waszych nauczycieli coś co wam zapadło na zawsze w pamięci. Dobre i złe chwile, ale naprawde zapadające w pamięć.

Pierwsze akcja na wycieczce do krakowa. wracam do naszego pokoju  idziemy razem z chłopakami po browary, i tak na korytarzu spotykamy babke idzie tak nawalona i pyta nas tylko jak trafić do jej pokoju.

Dwa dyrektorka na apelu zaczeła coś mówic i nagle siadł mikrofon, a ta niezorientowała się i dalej gadała ludzie nic nie łsyszeli a ta dalej nawija.

Trzy babka zastępujaca polonistkę gadała gadała i nagle wyleciała jej sztuczna szczęka smiech jak hej

cztery babka od WOS jak gadała to cały czas pokazywała fuck you do nas i nigdy nie zorientowała się czemu sie tak smiejemy.

pięć  super akcja z nasza angliczką na zielonej szkole siedziała u nas w pokoju piliśmy browary i gralismy w karty nagle ktos rzucił hasło poker rozbierany przegrała i została tylko w bielixnie miodzio, ale potem było cos lepszego jako ze to był osrodek i tak łazienki i reszta podzielone na częśc damska i męska w jednym kawałku kible w drugim umywalki a w jednej części prysznice to odzielna salka w natryskami na scianach i tak jakoś wszyscy to jest w czterech chłopa ( jako że ciepła woda była z boilera to władowalismy się razem i tak w pewneym momencie wchodzi nasza angliczka ( nago) i mówi że w damskim niema juz ciepłej wody  miodzio.

sześć- najlepsza akcja szkoła podstawowa wchodzimy do faceta od rysunku technicznego oddac mu rysunek godzina 16 otwieramy dzrzi od sali a tam koles posuwa na biórku nauczycielke biologi.

a ty jakie mieliscie akcje z nauczycielami, ja podejrzewam połowy niepamiętam a było jeszcze kilka.

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-02-10 (Czw), 22:26 »
Nie obraż się- masz (lub miałeś) rąbniętych nauczycieli :).
Wracając do tematu- nie ma w naszej szkole zbyt wielu wpadek nauczycieli.  Jak mi się przypomni coś to powiem.
« Ostatnia zmiana: 2005-02-10 (Czw), 22:41 wysłana przez Bienio »

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-02-10 (Czw), 22:42 »
punkt nr 5 miło wspominam było to w szkole sredniej hmmm ach to ciało tej kobiety.....

a nr 6 nie to złe przezycie podstawówka ble cały czas mi sie to przypomina

ale wracajac do temetu pamietam jak mój kumpel opowiadał co podczas wycieczki babka zgubiła się w mieście i autokar odjechał bez niej po prostu spr wszystkie dzieciaki ( jechały 3 autokary) a nauczycieli nikt nie policzył

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-02-11 (Pią), 00:13 »
Jak byłem w pierwszej klasie licka dyrektor robił łapanki i nie wpuszczał nieumundurowanych uczniów (szkoła mundurowa). Jednego razu złapał dziewczę ubrane jedynie w cienką, skąpą bluzeczkę i na to narzuconą marynarkę. Dyrektor postanowił więc wyjaśnić jej dlaczego taki strój jest niewłaściwy, dla podkreślenia swojej retoryki chwycił w którymś momencie te bluzeczkę, jednak zrobił to dość mocno, a dziewcze nie miało stanika...  Prawie cztery lata później, kiedy opuszczałem ten przybytek wiedzy, ludzie nadal zastanawiali się nad tym czy zrobił to umyślnie :)
"Obvious with hindsight !"

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-02-11 (Pią), 00:56 »
takiej akcji nie miałem ale przypominaja mi sie czasy jak w liceum laski zakładały kłuse bluzeczki oczywiście bez staniczka pod spodem to było coś.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-02-11 (Pią), 14:19 »
Anglik, strona bierna, do nauczyciela(nie ja):

"Czyli to jest, w sensie... 'oni będą grać w penisa... TENISA!'"

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-02-11 (Pią), 17:45 »
Taka mala wpadka pani od polskiego (juz mnie nie uczy):
Warszawa, 3 dniowa wycieczka.
Chcemy wracać do hotelu. Wszyscy zgodnie stwierdzili by pojechać metrem. Wszyscy wsiadają, jedziemy, zarzymujemy się, wysiadamy i tradycyjne liczenie wszystkich ludzi z wycieczki. Nagle okazuje się iż nie ma pani od polskiego. Dopiero potem przyjechała następnym "pojazdem".

Offline recorn

• +
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-02-11 (Pią), 22:16 »
Eeee, moja nauczycielka historii jest lekko pierdol****. Zdarza sie, ze na lekcjach grzebie w zębach i uszach - do tego mozna sie przyzwyczaic. Ale jak już raz przebierała sobie rajstopy na lekcji(sic) to myślałem, ze odpadne. Jakby to jakaslaska była,ale nie... To 60letnia babszytyl. Powinna juz dawno pójść na emeryturke, ale grzeje miejsce dla córci, wredna s...

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-02-12 (Sob), 09:44 »
to nie lekcje to horror

Offline Veeroos

• ++
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-02-16 (Śro), 03:32 »
Mój facet (fuj, jak zabrzmiało...) od Przysposobienia Obronnego ogólnie był spoko gościem ale miał ohydny nawyk obcinania swoich dłuuugich paznokci (na szczęście tylko u rąk), wyciągania spod nich brudu nożyczkami i przyglądania się efektom swojej pracy (to już mniej przyjemny widok, zawsze tego syfu miał trochę...) po czym wyrzucaniu ich za okno bądź rzadziej do doniczki :D no ale grunt, że wtedy nie pytał i w praktyce mogliśmy robić, co chcieliśmy i bawić się sprzętem :P
« Ostatnia zmiana: 2005-02-16 (Śro), 03:36 wysłana przez Veeroos »
Front Wyzwoleńczy im. ProTrackera WALCZY!
"Death to General MIDI" - Necros/FM