Off-Topic > Pogawędki

Nicki i ksywy

<< < (2/7) > >>

T O R C H I O:

--- Cytuj ---Nie przyznam sie ;)

--- Koniec cytatu ---
LOL :lol: ... pewnie napalony 15 albo cospodobnego ...  wstydzimy sie wstydzimy :P

zartuje :D

a u mnie .... to raczej sa dwie ksywki...
Wendigo i Torchio

Torchio od Aristide Torchio

a Wendigo to taki Nomad kiedys byl... poza tym duch samotnych miejsc ... i w legendach wikingow sie pojawia :]

Koki:
Nie jesteście tru haxorami więc. Ja mam Koki, Koki, Koki i Koki.

Ale czasami jeżeli wolałbym zachować anonimowość to użyję Lord Foreshadow. Ale narazie zrobiłem to chyba 2 razy.

Xtense:
Ethernet:

Xtd - starusieeeeeeeeeeńka ksywka, jeszcze z FTS, obrosła legendą i krzakami. Ale, ponieważ używał jej miszczu polskiej muzyki demoscenowej (Piotr "Extend" Bendyk ;) ), musiałem zmienić.

Xtense - Ot, nie miałem co wymyślić. Na początku miało być Intense, ale brzmiało do dupy. Potem X-Tense, ale z tym myślnikiem wyglądało szpanersko i nie l33t. Ot, i cała tajemnica ;)

RL.

Stoper - od nazwiska. Tyle. Żadnej zabawnej historyjki.

Steffek:
Hmmmm mam tego sporo... :P (trza sie maskowac :ph34r: )
- Steffek - wymyślona na potrzeby FTS. Nie wiem co mi wtedy do łba strzeliło i musze się męczyć z tą ksywą teraz :P
- Wojek_Zenek - Aaaaaaaaa!!! Ksywa wymyslona dawno temu jak jeszcze nie miałem neta i chodziłem na czata do kafejki (dziwny byłem wtedy...). Nawet Wujek z bledem napisalem :| (obecnie nie w użyciu)
- znawca - Aaaaaaaa! Kolejna dziwna ksywa :/ Używałem jej kiedyś (dawno temu też) kiedy to udzielałem się na stronie rivchata. (Teraz już jej nie urzywam.)
- Beer Nardyn - Ksywa której używam nie pisząc często poważnie. Tak, żeby mnie nikt nie poznał (kurde teraz musze se nowa taka wymyslic ;P).
- General Johny, Kazio Trawka, Son Sigal, Hermet Wielki - nicki jakie kiedyś używałem do gry zwanej tibia.

Eeee, nie jest tego tak dużo...

RioT:

--- Cytuj --- Nawet Wujek z bledem napisalem :| (obecnie nie w urzyciu)
--- Koniec cytatu ---

EKHM użyciu :P ]:->

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej