Off-Topic > Pogawędki

Nicki i ksywy

<< < (5/7) > >>

Keiran:
Net:
keiran - tlumaczylem wiele razy
cham - daaaaawno temu na poczatku liceum uzywalem, wzielo sie z tego ze paru moich kumpli tak mnie okreslalo, w sumie nie wiem za co, wszyscy tak do siebie mowilismy chyba
RL:
wiekszosc osob ktore znam mowi mi po prostu po imieniu, co niektorzy keiran, w liceum bylo jeszcze didżej witek, pewnie przez to ze nikt o mnie nic nie wiedzial i bylem raczej spokojny

SeeM:
ja różnie - SeeM, SeeM79, albo SeeM_79, zależnie czy jest nick zajęty czy nie

Carnagge:
Taaaa napisal sobie Veerooos i czyta Wirus do dzisiaj jest to dla mnie szok :D :D :D

Veeroos:
Nie Veerooos tylko Veeroos :P

Ascot:
NET:
[*]FORA DYSKUSYJNE[*]Ascot, AsCoT, ascot... różne inne modyfikacje jakie mi przyjdą do głowy z zapisem... Skąd się wzięła? Chyba z pewnego anime. A poza tym to zdaje się normalne japońskie słowo, a także (jak się okazuje) miejscowość w której odbywają się wyścigi konne, marka zegarków i wody kolońskiej. A nawet gaci. Mam jedne takie j jet na nich "Ascott"

[*]CZAT ONETU (kiedyś)[*]gen_Antilles. W sumie nadal ta ksywka istnieje. Dawno tylko nie byłem na czacie. Fajne są akcje jak wchodzę po 2-3 latach nieobecności, a tam ludzie mnie pamiętają...

[*]inne[*]sql2001 - wzięło się od skrócenia imienia squall i dodania roku powstania ksywki...

RL: Karol, Karlos, Ascot (głównie kumple z redakcji, ale nie tylko), pedał, kretyn, idiota, ćwok, zjebany kapeć, kotlet schabowy i mnóstwo innych - te kilka ostatnich to sposoby jakimi nazywamy się nawzajem z przyjacielem (znaczy jak nie poskutkuje "Karol")

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej